ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/05/2021 06:00

Zyrtare: Kombëtaret mund të ftojnë deri në 26 lojtarë në Kampionatin Evropian

Zyrtare: Kombëtaret mund të ftojnë deri në 26 lojtarë në Kampionatin Evropian
UEFA ka njoftuar zyrtarisht skuadrat për Euro 2020 se do të zgjerohet numri nga 23 në 26 lojtarë, me një afat regjistrimi deri më 1 qershor. Kampionati i ardhshëm Evropian fillon më 11 qershor të kësaj vere dhe skuadrat ...
Zeri | 04-May-2021 14:05
UEFA ka njoftuar zyrtarisht skuadrat për Euro 2020 se do të zgjerohet numri nga 23 në 26 lojtarë, me një afat regjistrimi deri më 1 qershor. Kampionati i ardhshëm Evropian fillon më 11 qershor të kësaj vere dhe skuadrat ...

Vendimi zyrtar, 26 lojtarë në skuadër për finalet e Euro 2020
Rregulla të veçanta për një turne që zhvillohet në periudhë të pazakontë. Komiteti Ekzekutiv i UEFA-s miratoi disa normativa speciale për fazën finale të Euro 2020 “me qëllim që të garantojë mbarëvajtjen dhe ...
A2News | 04-May-2021 14:05
Rregulla të veçanta për një turne që zhvillohet në periudhë të pazakontë. Komiteti Ekzekutiv i UEFA-s miratoi disa normativa speciale për fazën finale të Euro 2020 “me qëllim që të garantojë mbarëvajtjen dhe ...

UEFA vendosi: Përfaqësueset në “Euro 2020” zgjerohen në 26 lojtarë
UEFA ka njoftuar zyrtarisht se përfaqësueset pjesëmarrëse në “Euro 2020” do të zgjerohen nga 23 në 26 lojtarë, me një afat regjistrimi deri më 1 qershor. “Euro 2022” nis më 11 qershor dhe përfaqësueset duhet të ...
in7 | 04-May-2021 14:05
UEFA ka njoftuar zyrtarisht se përfaqësueset pjesëmarrëse në “Euro 2020” do të zgjerohen nga 23 në 26 lojtarë, me një afat regjistrimi deri më 1 qershor. “Euro 2022” nis më 11 qershor dhe përfaqësueset duhet të ...

Zyrtare: Kombëtaret mund të ftojnë deri në 26 lojtarë në Kampionatin Evropian
UEFA ka njoftuar zyrtarisht skuadrat për Euro 2020 se do të zgjerohet numri nga 23 në 26 lojtarë, me një afat regjistrimi deri më 1 qershor. Kampionati i ardhshëm Evropian fillon më 11 qershor të kësaj vere dhe skuadrat ...
Gazeta Express | 04-May-2021 13:35
UEFA ka njoftuar zyrtarisht skuadrat për Euro 2020 se do të zgjerohet numri nga 23 në 26 lojtarë, me një afat regjistrimi deri më 1 qershor. Kampionati i ardhshëm Evropian fillon më 11 qershor të kësaj vere dhe skuadrat ...

Kombëtaret mund të ftojnë deri në 26 lojtarë në Kampionatin Evropian
UEFA ka njoftuar zyrtarisht skuadrat për Euro 2020 se do të zgjerohet numri nga 23 në 26 lojtarë, me një afat regjistrimi deri më 1 qershor. Kampionati i ardhshëm Evropian fillon më 11 qershor të kësaj vere dhe skuadrat ...
EkonomiaOnline | 04-May-2021 13:35
UEFA ka njoftuar zyrtarisht skuadrat për Euro 2020 se do të zgjerohet numri nga 23 në 26 lojtarë, me një afat regjistrimi deri më 1 qershor. Kampionati i ardhshëm Evropian fillon më 11 qershor të kësaj vere dhe skuadrat ...

Ndryshojnë rregullat për Euro 2020
UEFA ka njoftuar zyrtarisht se skuadrat për Euro 2020 do të zgjerohen nga 23 në 26 lojtarë, me një afat regjistrimi deri më 1 qershor. Kampionati i ardhshëm Evropian fillon më 11 qershor të kësaj vere dhe skuadrat duhet ...
Telegrafi | 04-May-2021 12:36
UEFA ka njoftuar zyrtarisht se skuadrat për Euro 2020 do të zgjerohen nga 23 në 26 lojtarë, me një afat regjistrimi deri më 1 qershor. Kampionati i ardhshëm Evropian fillon më 11 qershor të kësaj vere dhe skuadrat duhet ...

UEFA bën “revolucionin” e radhës!
Revolucion i ri në futboll për shkak pandemisw Covid-19. UEFA e ka zyrtarizuar zgjerimin e grupit të futbollistëve që ekipet kombëtare mund të marrin me vete në Kampionatin Europian të kësaj vere. Pra, çdo kombëtare ...
InfoSport.mk | 04-May-2021 13:06
Revolucion i ri në futboll për shkak pandemisw Covid-19. UEFA e ka zyrtarizuar zgjerimin e grupit të futbollistëve që ekipet kombëtare mund të marrin me vete në Kampionatin Europian të kësaj vere. Pra, çdo kombëtare ...

“Kleçkat” e listave me 26 lojtarë dhe portierët, UEFA vendos për EURO 2020
COVID-19 ka bërë që shumë gjëra në botën e futbollit të ndryshojnë. Për shkak të kalendarit të ngjeshur numri i zëvendësimeve u rrit në pesë, ndërkohë që tani për EURO 2020 UEFA ka vendosur të lejojë kombëtaret të ...
Gazeta Dita | 04-May-2021 12:35
COVID-19 ka bërë që shumë gjëra në botën e futbollit të ndryshojnë. Për shkak të kalendarit të ngjeshur numri i zëvendësimeve u rrit në pesë, ndërkohë që tani për EURO 2020 UEFA ka vendosur të lejojë kombëtaret të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved