ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/05/2021 06:16

Tuchel nuk i frikësohet rikthimit të Ramosit, flet përpara ndeshjes ndaj Real Madrid

Tuchel nuk i frikësohet rikthimit të Ramosit, flet përpara ndeshjes ndaj Real Madrid
“Sfida është të harrosh rezultatin e ndeshjes së parë,” tha Thomas Tuchel, në prag të takimit i cili do të zhvillohet të mërkurën mbrëma në Stamford Bridge. “Mësimi kryesor i ndeshjes së parë është që ne mund të kemi ...
Lajminet | 04-May-2021 18:06
“Sfida është të harrosh rezultatin e ndeshjes së parë,” tha Thomas Tuchel, në prag të takimit i cili do të zhvillohet të mërkurën mbrëma në Stamford Bridge. “Mësimi kryesor i ndeshjes së parë është që ne mund të kemi ...

ZYRTARE: Ish skuadra e mbrojtësit shqiptar rikthehet në Serie A
Trajneri i Chelseat Thomas Tuchel, ka mbajtur konferencë për media para gjysmëfinales me Real Madridin në Champions League. Ai ka konfirmuar se të gjithë futbollistë do të jenë në dispozicion përpos mesfushorit Mateo ...
GazetaBlic | 04-May-2021 17:35
Trajneri i Chelseat Thomas Tuchel, ka mbajtur konferencë për media para gjysmëfinales me Real Madridin në Champions League. Ai ka konfirmuar se të gjithë futbollistë do të jenë në dispozicion përpos mesfushorit Mateo ...

Son: Mourinho mbetet më i miri, më vjen keq që nuk fituam trofe së bashku
Real Madrid ka udhëtuar në Londër për takimin e ndeshjes gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve ndaj Chelseat. Chelsea dhe Real Madrid barazuan në takimin e parë në “Di Stefano”, me rezultat 1-1, shkruan GazetaBlic Sport. ...
GazetaBlic | 04-May-2021 17:05
Real Madrid ka udhëtuar në Londër për takimin e ndeshjes gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve ndaj Chelseat. Chelsea dhe Real Madrid barazuan në takimin e parë në “Di Stefano”, me rezultat 1-1, shkruan GazetaBlic Sport. ...

Real Madridi publikon listën e lojtarëve të ftuar për takimin me Chelsean
Real Madridi ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për takimin ndaj Chelseat. Los Blancos barazuan 1-1 ndaj The Blues në takimin e parë gjysmëfinal në shtëpi në kuadër të Ligës së Kampionëve. Nesër (e mërkure), Blutë ...
Telegrafi | 04-May-2021 13:06
Real Madridi ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për takimin ndaj Chelseat. Los Blancos barazuan 1-1 ndaj The Blues në takimin e parë gjysmëfinal në shtëpi në kuadër të Ligës së Kampionëve. Nesër (e mërkure), Blutë ...

Reali publikon listën e lojtarëve për ndeshjen me Chelsean
Real Madridi ka publikuar listën e lojtarëve për ndeshjen e kthimit ndaj Chelseat në kuadër të gjysmëfinales së Ligës së Kampionëve. Atyre do t’u bashkohet edhe Marcelo i cili ishte vëzhgues në zgjedhjet lokale në ...
EkonomiaOnline | 04-May-2021 13:05
Real Madridi ka publikuar listën e lojtarëve për ndeshjen e kthimit ndaj Chelseat në kuadër të gjysmëfinales së Ligës së Kampionëve. Atyre do t’u bashkohet edhe Marcelo i cili ishte vëzhgues në zgjedhjet lokale në ...

Reali shpalos listën, rikthehen Kros, Ramos, Valverde dhe Mendi
Është mësuar lista e plotë e Real Madridit për sfidën e radhës ndaj Çellsit. Pas barazimit 1:1 në “Santiago Bernabeu”, “Los Blancos” udhëtojnë në Londër për të siguruar kalimin në finale të Ligës së Kampionëve. Real ...
Alsat-M | 04-May-2021 12:36
Është mësuar lista e plotë e Real Madridit për sfidën e radhës ndaj Çellsit. Pas barazimit 1:1 në “Santiago Bernabeu”, “Los Blancos” udhëtojnë në Londër për të siguruar kalimin në finale të Ligës së Kampionëve. Real ...

Valverde i gatshëm për Chelsean, del negativ në testin e COVID-19
Uruguaiani ka dal negativ në analizat e COVID-19 të bëra në mëngjes, transmeton . Valverde ishte në listën e lojtarëve që munguan në ndeshjen e parë në “Santiago Bernabeu”, por tani rikthimi i tij është lajm mjaftë i ...
Lajminet | 04-May-2021 12:06
Uruguaiani ka dal negativ në analizat e COVID-19 të bëra në mëngjes, transmeton . Valverde ishte në listën e lojtarëve që munguan në ndeshjen e parë në “Santiago Bernabeu”, por tani rikthimi i tij është lajm mjaftë i ...

ZYRTARE: Lista e Real Madridit për sfidën ndaj Chelseas, rikthehen Ramos, Mendy dhe Valverde
Pas barazimit 1 – 1 në “Santiago Bernabeu”, “Los Blancos” udhëtojnë në Londër për të siguruar kalimin në finale të Ligës së Kampionëve, shkruan . Real Madrid ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar, ku janë edhe Kroos, ...
Lajminet | 04-May-2021 12:06
Pas barazimit 1 – 1 në “Santiago Bernabeu”, “Los Blancos” udhëtojnë në Londër për të siguruar kalimin në finale të Ligës së Kampionëve, shkruan . Real Madrid ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar, ku janë edhe Kroos, ...

Marcelo niset drejt Londrës, pasi një plakë doli vullnetare për ta zëvendësuar si vëzhgues në zgjedhje
Marcelo iu bashkua skuadrës së Real Madridit për të udhëtuar drejt Londrës për ndeshjen e kthimit gjysmëfinale në Ligën e Kampionëve, pasi u lirua nga detyra si vëzhgues në zgjedhjet lokale në Madrid. Ai u lirua vetëm ...
Gazeta Express | 04-May-2021 12:05
Marcelo iu bashkua skuadrës së Real Madridit për të udhëtuar drejt Londrës për ndeshjen e kthimit gjysmëfinale në Ligën e Kampionëve, pasi u lirua nga detyra si vëzhgues në zgjedhjet lokale në Madrid. Ai u lirua vetëm ...

Marcelo del në punë në zgjedhjet lokale në Madrid, megjithatë do të luajë kundër Chelseat
Marcelo është paraqitur në punë si vëzhgues në një qendër votimi në zgjedhjet lokale në Madrid, megjithatë ai është liruar nga detyra më vonë dhe do të jetë në gjendje t’i bashkohet skuadrës së Real Madridit për ...
Gazeta Express | 04-May-2021 11:05
Marcelo është paraqitur në punë si vëzhgues në një qendër votimi në zgjedhjet lokale në Madrid, megjithatë ai është liruar nga detyra më vonë dhe do të jetë në gjendje t’i bashkohet skuadrës së Real Madridit për ...

Kokëdhimbje për Real Madridin para ndeshjes me Chelsea
Real Madridi ka konfirmuar se Raphael Varane do të mungojë në takimin e dyst ndaj CHelseat. Takimi i parë gjysmëfinal në Ligën e Kampionëve i luajtur në Madrid përfundoi 1-1, derisa të mërkurën e kësaj jave do të ...
Telegrafi | 03-May-2021 14:36
Real Madridi ka konfirmuar se Raphael Varane do të mungojë në takimin e dyst ndaj CHelseat. Takimi i parë gjysmëfinal në Ligën e Kampionëve i luajtur në Madrid përfundoi 1-1, derisa të mërkurën e kësaj jave do të ...

Reali pa Varane kundër Chelseat
Raphael Varane do t’i mungojë Real Madridit në ndeshjen e kthimit gjysmëfinale në Ligën e Kampionëve kundër Chelseat, për shkak të një lëndimi muskulor. Mbrojtësi francez u detyrua ta lërë fushën para kohe në fitoren e ...
Koha.mk | 03-May-2021 22:05
Raphael Varane do t’i mungojë Real Madridit në ndeshjen e kthimit gjysmëfinale në Ligën e Kampionëve kundër Chelseat, për shkak të një lëndimi muskulor. Mbrojtësi francez u detyrua ta lërë fushën para kohe në fitoren e ...

Caktohet gjyqtari për takimin Chelsea – Real Madrid
UEFA ka caktuar Daniele Orsato si gjyqtar të ndeshjes së kthimit të gjysmëfinales së Ligës së Kampionëve midis Chelsea dhe Real Madrid. Takimi që fillon në ora 21:00 të mërkurën në Stamford Bridge, do të përcaktojë ...
Telegrafi | 03-May-2021 14:06
UEFA ka caktuar Daniele Orsato si gjyqtar të ndeshjes së kthimit të gjysmëfinales së Ligës së Kampionëve midis Chelsea dhe Real Madrid. Takimi që fillon në ora 21:00 të mërkurën në Stamford Bridge, do të përcaktojë ...

Varane humb ndeshjen ndaj Chelseat shkaku i lëndimit
Mbrojtësi i Real Madridit, Raphael Varane, do të mungojë në ndeshjen e kthimit gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve kundër Chelseat. Mbrojtësi francez ka pësuar një lëndim muskulor që do t’ia pamundësojë të paraqitet në ...
EkonomiaOnline | 03-May-2021 16:35
Mbrojtësi i Real Madridit, Raphael Varane, do të mungojë në ndeshjen e kthimit gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve kundër Chelseat. Mbrojtësi francez ka pësuar një lëndim muskulor që do t’ia pamundësojë të paraqitet në ...

Tuchel konifrmon: Kovacic mungon kundër Realit
Menaxheri i Chelseat, Thomas Tuchel ka konfirmuar se mesfushori Mateo Kovacic do të mungojë ndaj Real Madridit. Chelsea do të përballet me Real Madridin në ndeshjen e dytë gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve të ...
Koha.mk | 03-May-2021 16:05
Menaxheri i Chelseat, Thomas Tuchel ka konfirmuar se mesfushori Mateo Kovacic do të mungojë ndaj Real Madridit. Chelsea do të përballet me Real Madridin në ndeshjen e dytë gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve të ...

Ramos dhe Mendi janë “OK”, mungon Varane
Sipas “Dario AS”, Serhio Ramos dhe Ferland Mendi janë të gatshëm për sfidën e së mërkurës ndaj Çellsit në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve. Trajneri Zinedin Zidan do të mund të llogarisë te Ramosi dhe Mendi, sepse ...
Alsat-M | 03-May-2021 15:06
Sipas “Dario AS”, Serhio Ramos dhe Ferland Mendi janë të gatshëm për sfidën e së mërkurës ndaj Çellsit në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve. Trajneri Zinedin Zidan do të mund të llogarisë te Ramosi dhe Mendi, sepse ...

Varane do të mungojë ndaj Chelseat
Varane nuk do të luajë kundër Chelseat në “Stamford Bridge”, pasi pësoi një dëmtim. Real Madrid ka konfirmuar se Raphael Varane nuk do të luajë në ndeshjen e dytë të gjysmëfinales së Ligës së Kampionëve me Chelsean pasi ...
Klan Kosova | 03-May-2021 15:05
Varane nuk do të luajë kundër Chelseat në “Stamford Bridge”, pasi pësoi një dëmtim. Real Madrid ka konfirmuar se Raphael Varane nuk do të luajë në ndeshjen e dytë të gjysmëfinales së Ligës së Kampionëve me Chelsean pasi ...

Zidane shpreson që Varane dhe Ramos do të jenë plotësisht të gatshëm të përballjen me Chelsean
Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane shpreson që Raphael Varane dhe Sergio Ramos të jenë të dy të aftësuar plotësisht nga lëndimet dhe të jenë gati për ndeshjen e së mërkurës me Chelsean në Ligën e Kampionëve. ...
Telegrafi | 02-May-2021 12:06
Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane shpreson që Raphael Varane dhe Sergio Ramos të jenë të dy të aftësuar plotësisht nga lëndimet dhe të jenë gati për ndeshjen e së mërkurës me Chelsean në Ligën e Kampionëve. ...

Formacionet zyrtare, Real Madrid – Osasuna: Mbretërit për fitore
Real Madridin do të pres Osasunan në kuadër të javës së 34-të të La Ligas. Vetëm fitorja e mbanë në luftë për titull Real Madridin, që aktualisht është në vendin e dytë me 71 pikë, aq sa ka Barcelona e treta. Gara për ...
Telegrafi | 01-May-2021 20:05
Real Madridin do të pres Osasunan në kuadër të javës së 34-të të La Ligas. Vetëm fitorja e mbanë në luftë për titull Real Madridin, që aktualisht është në vendin e dytë me 71 pikë, aq sa ka Barcelona e treta. Gara për ...

Kokëçarje për Zidanin, Real Madridi pa Varane kundër Chelseat
Raphael Varane do t’i mungojë Real Madridit në ndeshjen e kthimit gjysmëfinale në Ligën e Kampionëve kundër Chelseat, për shkak të një lëndimi muskulor. Mbrojtësi francez u detyrua ta lërë fushën para kohe në fitoren e ...
Gazeta Express | 03-May-2021 14:05
Raphael Varane do t’i mungojë Real Madridit në ndeshjen e kthimit gjysmëfinale në Ligën e Kampionëve kundër Chelseat, për shkak të një lëndimi muskulor. Mbrojtësi francez u detyrua ta lërë fushën para kohe në fitoren e ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved