ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/05/2021 05:32

Shqipëri/ 51 raste të reja me COVID-19 në 24 orët e fundit dhe 3 viktima

Shqipëri/ 51 raste të reja me COVID-19 në 24 orët e fundit dhe 3 viktima
Ministria e Shëndetësisë informoi sot se nga 1995 testime kanë rezultuar 51 raste të reja me COVID-19. Ndërkohë 3 persona kanë humbur jetën në 24 orët e fundit. “Situata e COVID19 në 24 orët e fundit është si vijon: ...
Lapsi | 04-May-2021 18:05
Ministria e Shëndetësisë informoi sot se nga 1995 testime kanë rezultuar 51 raste të reja me COVID-19. Ndërkohë 3 persona kanë humbur jetën në 24 orët e fundit. “Situata e COVID19 në 24 orët e fundit është si vijon: ...

Tre të vdekur e 51 raste të reja pozitive me Coronavirus në Shqipëri në 24 orët e fundit
Tre persona kanë vdekur nga COVID-19 në Shqipëri në 24 orët e fundit, ndërsa janë regjistruar 51 raste të reja pozitive me koronavirus. Rastet pozitive janë nga testimi i 1995 mostrave. Që nga fillimi i pandemisë në ...
EkonomiaOnline | 04-May-2021 18:05
Tre persona kanë vdekur nga COVID-19 në Shqipëri në 24 orët e fundit, ndërsa janë regjistruar 51 raste të reja pozitive me koronavirus. Rastet pozitive janë nga testimi i 1995 mostrave. Që nga fillimi i pandemisë në ...

Kriza e koronavirusit. Buletini i datës 04 Maj 2021
Ne 24 oret e fundit jane kryer 1.995 testime, nga te cilat kane rezultuar pozitive 51 qytetare. Ne 24 oret e fundit jane sheruar 834 qytetare, duke e çuar numrin e te sheruarve ne 112.626 qe nga fillimi i epidemise. ...
ikub.al | 04-May-2021 18:05
Ne 24 oret e fundit jane kryer 1.995 testime, nga te cilat kane rezultuar pozitive 51 qytetare. Ne 24 oret e fundit jane sheruar 834 qytetare, duke e çuar numrin e te sheruarve ne 112.626 qe nga fillimi i epidemise. ...

31 viktima dhe 67 raste të reja, ja gjendja me Covid-19
Gjatë 24 orëve të fundit në mbarë vendin nga 755 teste të kryera janë regjistruar 67 raste të reja me Covid-19, prej të cilëve 28 vetëm në Shkup. Në ndërkohë nga Instituti i Shëndetit Publik njoftojnë se janë shëruar ...
Ina-Online | 04-May-2021 17:36
Gjatë 24 orëve të fundit në mbarë vendin nga 755 teste të kryera janë regjistruar 67 raste të reja me Covid-19, prej të cilëve 28 vetëm në Shkup. Në ndërkohë nga Instituti i Shëndetit Publik njoftojnë se janë shëruar ...

Situata e COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 3 humbje jete në 24 orët e fundit, ja sa raste të reja
Ministria e Shëndetësisë informoi sot se nga 1995 testime kanë rezultuar 51 raste të reja me COVID-19. Ndërkohë 3 persona kanë humbur jetën në 24 orët e fundit. Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale iu bën apel ...
BalkanWeb | 04-May-2021 17:35
Ministria e Shëndetësisë informoi sot se nga 1995 testime kanë rezultuar 51 raste të reja me COVID-19. Ndërkohë 3 persona kanë humbur jetën në 24 orët e fundit. Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale iu bën apel ...

Shqipëri, ?3 të vdekur dhe 51 infektime të reja nga COVID-19 në
Ministria e Shëndetësisë njofton se 3 persona kanë humbur humbën jetën nga COVID-19 në 24 orët e fundit, ndërsa 51 të tjerë rezultuan të infektuar nga 1995 testime të kryera. Rastet pozitive të konfirmuara janë ...
Telegrafi | 04-May-2021 17:36
Ministria e Shëndetësisë njofton se 3 persona kanë humbur humbën jetën nga COVID-19 në 24 orët e fundit, ndërsa 51 të tjerë rezultuan të infektuar nga 1995 testime të kryera. Rastet pozitive të konfirmuara janë ...

Bilanci ditor i Covid-19: 3 të vdekur dhe 51 raste të reja në 24 orë
Ministria e Shëndetësisë njofton se 3 persona kanë humbur humbën jetën nga Covid-19 në 24 orët e fundit. Ndërkohë, 51 të tjerë rezultuan të infektuar nga 1995 testime të kryera. Të shëruarit në 24 orët e fundit janë ...
Telegraf | 04-May-2021 17:35
Ministria e Shëndetësisë njofton se 3 persona kanë humbur humbën jetën nga Covid-19 në 24 orët e fundit. Ndërkohë, 51 të tjerë rezultuan të infektuar nga 1995 testime të kryera. Të shëruarit në 24 orët e fundit janë ...

Rritje e lehtë e rasteve me COVID/ 51 të infektuar dhe 3 humbje jete në 24 orët e fundit
Dita e sotme ka shënuar një rritje të lehtë të rasteve me covid-19, 51 të infektuar dhe 3 të vdekur në 24 orë, pra 13 persona më shumë se një ditë më parë dhe 1 viktimë më shumë.
Top Channel | 04-May-2021 17:35
Dita e sotme ka shënuar një rritje të lehtë të rasteve me covid-19, 51 të infektuar dhe 3 të vdekur në 24 orë, pra 13 persona më shumë se një ditë më parë dhe 1 viktimë më shumë.

Covid në Shqipëri: 3 viktima dhe 51 raste të reja
Vijojnë të jenë të qëndrueshme shifrat e rasteve të reja me Covid të konfirmuara në vendin tonë. Gjatë 24 orëve të fundit nga 1995 testime kanë rezultuar pozitivë me Covid 51 raste të reja dhe kanë humbur jetën 3 ...
Gazeta Express | 04-May-2021 17:35
Vijojnë të jenë të qëndrueshme shifrat e rasteve të reja me Covid të konfirmuara në vendin tonë. Gjatë 24 orëve të fundit nga 1995 testime kanë rezultuar pozitivë me Covid 51 raste të reja dhe kanë humbur jetën 3 ...

4 viktima dhe 75 raste të reja me Covid-19 në Kosovë
Gjatë 24 orëve të fundit NË Kosovë janë shënuar vetëm 75 raste të reja me Covid-19, ndërsa janë raportuar 4 raste të vdekjes.
Top Channel | 04-May-2021 15:35
Gjatë 24 orëve të fundit NË Kosovë janë shënuar vetëm 75 raste të reja me Covid-19, ndërsa janë raportuar 4 raste të vdekjes.

COVID-19 në Kosovë, shkon në dyshifror numri i të infektuarve, regjistrohen 4 viktima gjatë 24 orëve të fundit
Autoritetet shëndetësore në Kosovë, njoftojnë se gjatë 24 orëve të fundit, janë regjistruar 75 persona pozitivë, një nga shifrat më të ulëta të javës së fundit. Nga krahu tjetër, fatkeqësisht, nuk e kanë fituar betejën ...
BalkanWeb | 04-May-2021 15:06
Autoritetet shëndetësore në Kosovë, njoftojnë se gjatë 24 orëve të fundit, janë regjistruar 75 persona pozitivë, një nga shifrat më të ulëta të javës së fundit. Nga krahu tjetër, fatkeqësisht, nuk e kanë fituar betejën ...

1995 testime në 24 orët e fundit – Sa është numri i të infektuarve?
Sipas përditësimit të Ministrisë së Shëndetësisë, situata e COVID19 në 24 orët e fundit është si vijon: Janë kryer 1,995 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë 51 qytetarë. Rastet pozitive të konfirmuara janë ...
ScanTv | 04-May-2021 17:35
Sipas përditësimit të Ministrisë së Shëndetësisë, situata e COVID19 në 24 orët e fundit është si vijon: Janë kryer 1,995 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë 51 qytetarë. Rastet pozitive të konfirmuara janë ...

Kriza e koronavirusit. Buletini i datës 03 Maj 2021
24 oret e fundit jane kryer 1.762 testime, nga te cilat kane rezultuar pozitive 38 qytetare. Ne 24 oret e fundit jane sheruar 872 qytetare, duke e çuar numrin e te sheruarve ne 111.792 qe nga fillimi i epidemise. ...
ikub.al | 03-May-2021 18:35
24 oret e fundit jane kryer 1.762 testime, nga te cilat kane rezultuar pozitive 38 qytetare. Ne 24 oret e fundit jane sheruar 872 qytetare, duke e çuar numrin e te sheruarve ne 111.792 qe nga fillimi i epidemise. ...

Situata e Covid-19 në Kosovë, regjistrohen 7983 raste aktive, nesër pritet të mbërrijnë pesë mijë vaksina nga BE
Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik bën të ditur se numri total i rasteve pozitive është 105.636 raste nga 541.762 persona të dyshimtë në virusin SARS-CoV-2 dhe 2.187 raste të vdekjes. Gjatë 24 orëve të fundit, janë ...
BalkanWeb | 04-May-2021 08:35
Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik bën të ditur se numri total i rasteve pozitive është 105.636 raste nga 541.762 persona të dyshimtë në virusin SARS-CoV-2 dhe 2.187 raste të vdekjes. Gjatë 24 orëve të fundit, janë ...

Italia regjistron 256 të vdekur nga Covid-19 në 24 orë, ulen rastet e reja por dhe numri i tamponëve
ITALI Në 24 orët e fundit në Itali janë regjistruar 5.948 në 121.829 tamponë të kryer. Në shtetin fqinj shohim një ulje të personave pozitivë po ashtu edhe numri i tamponëve është ulur. Ndërsa personat që kanë humbur ...
BalkanWeb | 03-May-2021 20:05
ITALI Në 24 orët e fundit në Itali janë regjistruar 5.948 në 121.829 tamponë të kryer. Në shtetin fqinj shohim një ulje të personave pozitivë po ashtu edhe numri i tamponëve është ulur. Ndërsa personat që kanë humbur ...

Rritje e lehtë e rasteve me COVID/ 51 të infektuar dhe 3 humbje jete në 24 orët e fundit
Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel të gjithë qytetarëve të mos e ulin vigjilencën dhe të vijojnë të zbatojnë rregullat për parandalimin e COVID19: Vendosni maskën mbrojtëse në çdo ambient jashtë ...
Medial | 04-May-2021 17:35
Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel të gjithë qytetarëve të mos e ulin vigjilencën dhe të vijojnë të zbatojnë rregullat për parandalimin e COVID19: Vendosni maskën mbrojtëse në çdo ambient jashtë ...

Buletini i datës 02 Maj 2021
Ne 24 oret e fundit jane kryer 1.535 testime, nga te cilat kane rezultuar pozitive 53 qytetare. Ne 24 oret e fundit jane sheruar 748 qytetare, duke e çuar numrin e te sheruarve ne 110.920 qe nga fillimi i epidemise. ...
ikub.al | 02-May-2021 19:05
Ne 24 oret e fundit jane kryer 1.535 testime, nga te cilat kane rezultuar pozitive 53 qytetare. Ne 24 oret e fundit jane sheruar 748 qytetare, duke e çuar numrin e te sheruarve ne 110.920 qe nga fillimi i epidemise. ...

Kriza e Koronavirusit. Buletini i datës 01 Maj 2021
Ne 24 oret e fundit jane kryer 2.962 testime, nga te cilat kane rezultuar pozitive 100 qytetare. Ne 24 oret e fundit jane sheruar 834 qytetare, duke e çuar numrin e te sheruarve ne 110.172 qe nga fillimi i epidemise. ...
ikub.al | 01-May-2021 19:35
Ne 24 oret e fundit jane kryer 2.962 testime, nga te cilat kane rezultuar pozitive 100 qytetare. Ne 24 oret e fundit jane sheruar 834 qytetare, duke e çuar numrin e te sheruarve ne 110.172 qe nga fillimi i epidemise. ...

Ulje drastike e infektimeve me Covid/ 38 raste të reja dhe 2 humbje jete në 24 orët e fundit
Që prej fillimit të pandemisë vendi ynë nuk është përballur me shifra kaq të ulëta të infektimeve në 24 orë.
Top Channel | 03-May-2021 18:05
Që prej fillimit të pandemisë vendi ynë nuk është përballur me shifra kaq të ulëta të infektimeve në 24 orë.

Bien shifrat e COVID-19 në vend/ Ministria e Shëndetësisë: 38 raste të reja dhe 2 humbje jete në 24 orët e fundit
Bien sërish shifrat e COVID-19 në vend. MSH deklaroi sot se nga 1762 testime kanë rezultuar 38 raste të reja. Ndërkohë raportohet për 2 humbje jete në 24 orët e fundit. Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale iu ...
BalkanWeb | 03-May-2021 18:05
Bien sërish shifrat e COVID-19 në vend. MSH deklaroi sot se nga 1762 testime kanë rezultuar 38 raste të reja. Ndërkohë raportohet për 2 humbje jete në 24 orët e fundit. Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale iu ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved