ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/05/2021 05:45

Sezoni për Koulibalyn mund të ketë mbaruar

Sezoni për Koulibalyn mund të ketë mbaruar
Pas fitores 4-0 ndaj Cosenzas, Empoli është rikthyer zyrtarisht në Serie A, për sezonin 2021/2022. Me këto tre pikë skuadra e Empolit ka siguruar edhe matematikisht promovimin në elitën e futbollit italian, shkruan ...
GazetaBlic | 04-May-2021 18:05
Pas fitores 4-0 ndaj Cosenzas, Empoli është rikthyer zyrtarisht në Serie A, për sezonin 2021/2022. Me këto tre pikë skuadra e Empolit ka siguruar edhe matematikisht promovimin në elitën e futbollit italian, shkruan ...

Bajrami realizon gol, konfirmohet kthimi i Empolit në Serie A
Mesfushori Nedim Bajrami ka shënuar gol në fitoren e thellë të Empolit ndaj Cosenzas me rezultatin 4:0, në ndeshjen e luajtur të martën në kuadër të xhiros së 36-të në Serie B. Bajrami ishte i pazëvendësueshëm te Empoli ...
EkonomiaOnline | 04-May-2021 17:35
Mesfushori Nedim Bajrami ka shënuar gol në fitoren e thellë të Empolit ndaj Cosenzas me rezultatin 4:0, në ndeshjen e luajtur të martën në kuadër të xhiros së 36-të në Serie B. Bajrami ishte i pazëvendësueshëm te Empoli ...

Mbrojtësi shqiptar bën heroin, shënon në minutën e 100-të dhe i jep skuadrës së tij Kupën
Mbrojtësi shqiptar, Lirim Kastrati u bë protagonist dukë shënuar golin e fitores për skuadrën e tij Ujpest në sfidën kundër Ferehvarit, ndeshje kjo e vlefshme për finalen e kupës së Hungarisë. Kastrati bëri heroin dukë ...
Telegraf | 04-May-2021 17:35
Mbrojtësi shqiptar, Lirim Kastrati u bë protagonist dukë shënuar golin e fitores për skuadrën e tij Ujpest në sfidën kundër Ferehvarit, ndeshje kjo e vlefshme për finalen e kupës së Hungarisë. Kastrati bëri heroin dukë ...

Nedim Bajrami shënon në festën e Empolit, klubi kthehet në Serie A
Mesfushori shqiptar Nedim Bajrami ka shënuar gol në fitoren e thellë të Empolit ndaj Cosenzas me rezultatin 4-0, ku u konfirmua rikthimi i skuadrës së tij në Serie A. Ndeshja e luajtur të martën në kuadër të xhiros së ...
Telegrafi | 04-May-2021 17:35
Mesfushori shqiptar Nedim Bajrami ka shënuar gol në fitoren e thellë të Empolit ndaj Cosenzas me rezultatin 4-0, ku u konfirmua rikthimi i skuadrës së tij në Serie A. Ndeshja e luajtur të martën në kuadër të xhiros së ...

Pas dy sezoneve, rikthehet në Serie A ekipi i njohur italian
Empoli zyrtarisht është promovuar në elitën e futbollit italian, pas dy sezoneve të kaluara në rangun e dytë. Ata mposhtën sot Cozensan me rezultat 4:0 dhe siguruan edhe matematikisht inkuadrimin në Serie A edicionin e ...
EkonomiaOnline | 04-May-2021 16:35
Empoli zyrtarisht është promovuar në elitën e futbollit italian, pas dy sezoneve të kaluara në rangun e dytë. Ata mposhtën sot Cozensan me rezultat 4:0 dhe siguruan edhe matematikisht inkuadrimin në Serie A edicionin e ...

Pas dy sezoneve, rikthehet në Serie A ekipi i njohur italian
Empoli zyrtarisht është promovuar në elitën e futbollit italian, pas dy sezoneve të kaluara në rangun e dytë. Ata mposhtën sot Cozensan me rezultat 4:0 dhe siguruan edhe matematikisht inkuadrimin në Serie A edicionin e ...
Gazeta Express | 04-May-2021 16:35
Empoli zyrtarisht është promovuar në elitën e futbollit italian, pas dy sezoneve të kaluara në rangun e dytë. Ata mposhtën sot Cozensan me rezultat 4:0 dhe siguruan edhe matematikisht inkuadrimin në Serie A edicionin e ...

Trajneri i Empolit i sigurtë për Bajramin: Është lojtar për Serie A
Ditën e sotme, Empoli mund të sigurojë rikthimin në Serinë A, teksa pjesë e rëndësishme e skuadrës është edhe lojtari shqiptar, Nedim Bajrami, i cili është aktivizuar në 33 ndeshje të këtij sezoni. Mesfushori shqiptar ...
Koha.mk | 04-May-2021 15:35
Ditën e sotme, Empoli mund të sigurojë rikthimin në Serinë A, teksa pjesë e rëndësishme e skuadrës është edhe lojtari shqiptar, Nedim Bajrami, i cili është aktivizuar në 33 ndeshje të këtij sezoni. Mesfushori shqiptar ...

Vojvoda reagon pas golit të parë me Torinon
Torino dje arriti fitore të madhe në luftë për mbijetesë ndaj Parmës me rezultat minimal 1:0. Ishte Mërgim Vojvoda që shënoi golin e fitores në minutën e 63-të dhe njëherit të parin për klubin italian. Pas këtij goli, ...
Koha.mk | 04-May-2021 15:05
Torino dje arriti fitore të madhe në luftë për mbijetesë ndaj Parmës me rezultat minimal 1:0. Ishte Mërgim Vojvoda që shënoi golin e fitores në minutën e 63-të dhe njëherit të parin për klubin italian. Pas këtij goli, ...

Vojvoda reagon pas golit të parë me Torinon
Torino dje arriti fitore të madhe në luftë për mbijetesë ndaj Parmës me rezultat minimal 1:0. Ishte Mërgim Vojvoda që shënoi golin e fitores në minutën e 63-të dhe njëherit të parin për klubin italian, shkruan Gazeta ...
Gazeta Express | 04-May-2021 13:05
Torino dje arriti fitore të madhe në luftë për mbijetesë ndaj Parmës me rezultat minimal 1:0. Ishte Mërgim Vojvoda që shënoi golin e fitores në minutën e 63-të dhe njëherit të parin për klubin italian, shkruan Gazeta ...

Vojvoda reagon pas golit të parë me Torinon
Torino dje arriti fitore të madhe në luftë për mbijetesë ndaj Parmës me rezultat minimal 1:0. Ishte Mërgim Vojvoda që shënoi golin e fitores në minutën e 63-të dhe njëherit të parin për klubin italian, shkruan Gazeta ...
EkonomiaOnline | 04-May-2021 13:05
Torino dje arriti fitore të madhe në luftë për mbijetesë ndaj Parmës me rezultat minimal 1:0. Ishte Mërgim Vojvoda që shënoi golin e fitores në minutën e 63-të dhe njëherit të parin për klubin italian, shkruan Gazeta ...

Mediumi serb e bën Vojvodën boshnjak
Mërgim Vojvoda dje e shënoi golin e parë për Torinon duke ia siguruar një fitore tejet të rëndësishme në luftë për mbijetesë. Ai gol gjithashtu bëri që Parma të bie zyrtarisht nga elita e futbollit italian, shkruan ...
Gazeta Express | 04-May-2021 12:35
Mërgim Vojvoda dje e shënoi golin e parë për Torinon duke ia siguruar një fitore tejet të rëndësishme në luftë për mbijetesë. Ai gol gjithashtu bëri që Parma të bie zyrtarisht nga elita e futbollit italian, shkruan ...

“Jam me fat që kam lojtarë të tillë” – Trajneri i Torinos i lumtur me Vojvodën
Trajneri i Torinos, Davide Nicola, e ka lartësuar Mërgim Vojvodën për golin me të cilin mbrojtësi kosovar e frytëzoi skuadrën e tij drejt një fitoreje vendimtare kundër Parmës në betejën e mbijetesës në Serie A. ...
Gazeta Express | 04-May-2021 10:35
Trajneri i Torinos, Davide Nicola, e ka lartësuar Mërgim Vojvodën për golin me të cilin mbrojtësi kosovar e frytëzoi skuadrën e tij drejt një fitoreje vendimtare kundër Parmës në betejën e mbijetesës në Serie A. ...

Vojvoda e dërgon Parman në Serie B
Parma ka rënë zyrtarisht nga Serie A pas humbjes prej 1-0 nga Torino, në ndeshjen e drejtpërdrejtë të skuadrave që luftojnë për mbijetesë. Në ndeshjen e zhvilluar në Stadio Olimpico Grande Torino, mysafirët e nisën ...
Telegrafi | 03-May-2021 23:35
Parma ka rënë zyrtarisht nga Serie A pas humbjes prej 1-0 nga Torino, në ndeshjen e drejtpërdrejtë të skuadrave që luftojnë për mbijetesë. Në ndeshjen e zhvilluar në Stadio Olimpico Grande Torino, mysafirët e nisën ...

Vojvoda largon makthin e Serie B për Torinon
Torino largon makthin e rënies nga Serie A, të paktën përkohësisht. Skuadra historike e futbollit italian vuante mungesën e rezultateve prej nisjes së sezonit, të cilat e kanë lanë në zonën e ftohtë dhe pranë rrezikut. ...
A2News | 04-May-2021 09:05
Torino largon makthin e rënies nga Serie A, të paktën përkohësisht. Skuadra historike e futbollit italian vuante mungesën e rezultateve prej nisjes së sezonit, të cilat e kanë lanë në zonën e ftohtë dhe pranë rrezikut. ...

Trajneri i Torinos, Nicola: Jam i lumtur për Vojvodën
Dje, goli i kosovarit ishte vendimtar për pikët e plota, derisa Parma ra në Seria B, transmeton . Pas ndeshjes, Nicola ka lavdëruar Vojvodën. “Jam i lumtur për Vojvodën edhe pse mund të shënonte edhe në shansin e dytë ...
Lajminet | 04-May-2021 08:35
Dje, goli i kosovarit ishte vendimtar për pikët e plota, derisa Parma ra në Seria B, transmeton . Pas ndeshjes, Nicola ka lavdëruar Vojvodën. “Jam i lumtur për Vojvodën edhe pse mund të shënonte edhe në shansin e dytë ...

Vojvoda ia siguron tre pikë shumë të rëndësishme Torinos për mbijetesë në Serie A (VIDEO)
Futbollisti i Kosovës, Mërgim Vojvoda, ia ka siguruar tre pikë shumë të rëndësishme Torinos, në mbijetesë në Serie A. Vojvoda shënoi golin e vetëm në ndeshjen kundër Parma-s, në minutën e 63-të. Kjo humbje e dërgon ...
Klan Kosova | 04-May-2021 08:35
Futbollisti i Kosovës, Mërgim Vojvoda, ia ka siguruar tre pikë shumë të rëndësishme Torinos, në mbijetesë në Serie A. Vojvoda shënoi golin e vetëm në ndeshjen kundër Parma-s, në minutën e 63-të. Kjo humbje e dërgon ...

Kastrati shënon golin e fitores për Ujpeshtin
Skuadra e Ujpeshtit ka fituar Kupën e Hungarisë, duke mposhtur në finale, skuadrën e Mol Fehervar me rezultat minimal 0:1. Ishte ylli kosovar, Lirim Kastrati që shënoi golin e fitores për skuadrën e tij. Pas plotë 101 ...
Alsat-M | 04-May-2021 00:05
Skuadra e Ujpeshtit ka fituar Kupën e Hungarisë, duke mposhtur në finale, skuadrën e Mol Fehervar me rezultat minimal 0:1. Ishte ylli kosovar, Lirim Kastrati që shënoi golin e fitores për skuadrën e tij. Pas plotë 101 ...

Mërgim Vojvoda hero i Torinos, shënon golin e fitores ndaj Parmës
Më në fund golin e tij të parë në “Serie A” e ka gjetur edhe Mërgim Vojvoda, njofton “infOSport.mk”. Ylli i përfaqësueses së Kosovës doli të jetë heroi i skuadrës së Torinos, duke ndihmuar këtë skuadër për të shënuar ...
InfoSport.mk | 03-May-2021 23:36
Më në fund golin e tij të parë në “Serie A” e ka gjetur edhe Mërgim Vojvoda, njofton “infOSport.mk”. Ylli i përfaqësueses së Kosovës doli të jetë heroi i skuadrës së Torinos, duke ndihmuar këtë skuadër për të shënuar ...

Vojvoda shënon gol, Parma shkon në Seria B
Futbollistët e Torinos mposhtën Parmën me rezultat 1:0, në ndeshjen e fundit të raundit 34 të Serie A. Me këtë humbje skuadra e Parmës edhe zyrtarisht është pjesë e Serie B, pasi që ka 12 pikë më pak se Kaljari, i cili ...
Alsat-M | 03-May-2021 23:35
Futbollistët e Torinos mposhtën Parmën me rezultat 1:0, në ndeshjen e fundit të raundit 34 të Serie A. Me këtë humbje skuadra e Parmës edhe zyrtarisht është pjesë e Serie B, pasi që ka 12 pikë më pak se Kaljari, i cili ...

Goli i Vojvodës e dërgon Parmën në Serie B
Parma zbritet zyrtarisht nga Serie A, pasi goli i Mergim Vojvodës siguroi një fitore vendimtare 1-0 për Torino kur të dy palët u përballën sonte në ndeshjen e fundit të javës së 34-të në Serie A. Ishte futbollisti ...
Gazeta Express | 03-May-2021 23:35
Parma zbritet zyrtarisht nga Serie A, pasi goli i Mergim Vojvodës siguroi një fitore vendimtare 1-0 për Torino kur të dy palët u përballën sonte në ndeshjen e fundit të javës së 34-të në Serie A. Ishte futbollisti ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved