ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/05/2021 05:45

Ronaldo merr ofertën e bujshme, për të luajtur deri mbi 40 vjeç

Ronaldo merr ofertën e bujshme, për të luajtur deri mbi 40 vjeç
Cristiano Ronaldo dhe Juventusi janë të lidhur me kontratë deri më 2022, por thashethemet rreth lamtumirës së portugezit nga fanella bardhezi po bëhen gjithnjë e më këmbëngulëse. Dhe “bomba” e fundit vjen direkt nga ...
Koha.mk | 04-May-2021 16:05
Cristiano Ronaldo dhe Juventusi janë të lidhur me kontratë deri më 2022, por thashethemet rreth lamtumirës së portugezit nga fanella bardhezi po bëhen gjithnjë e më këmbëngulëse. Dhe “bomba” e fundit vjen direkt nga ...

CR7 vendos datën e rikthimit te Sporting Lisbon
Sulmuesi gjithmonë ka thënë se dëshiron ta mbyll karrierën në Portugali, transmeton . Ronaldo është i lidhur me largimin nga Juventus gjatë verës, me spekulimet që mund t’i bashkohet Real Madridit, PSG-së ose Manchester ...
Lajminet | 04-May-2021 15:06
Sulmuesi gjithmonë ka thënë se dëshiron ta mbyll karrierën në Portugali, transmeton . Ronaldo është i lidhur me largimin nga Juventus gjatë verës, me spekulimet që mund t’i bashkohet Real Madridit, PSG-së ose Manchester ...

Ronaldo dëshiron ta përfundojë karrierën te ish-klubi i tij
Sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo thuhet se ka vendosur që ai dëshiron ta përfundojë karrierën e tij në Sporting CP, klubi ku filloi gjithçka për të. 36-vjeçari ka një kontratë me Juventusin deri në vitin 2022, ...
EkonomiaOnline | 04-May-2021 15:05
Sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo thuhet se ka vendosur që ai dëshiron ta përfundojë karrierën e tij në Sporting CP, klubi ku filloi gjithçka për të. 36-vjeçari ka një kontratë me Juventusin deri në vitin 2022, ...

Ronaldo dëshiron ta përfundojë karrierën te ish-klubi i tij
Sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo thuhet se ka vendosur që ai dëshiron ta përfundojë karrierën e tij në Sporting CP, klubi ku filloi gjithçka për të. 36-vjeçari ka një kontratë me Juventusin deri në vitin 2022, ...
Gazeta Express | 04-May-2021 14:35
Sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo thuhet se ka vendosur që ai dëshiron ta përfundojë karrierën e tij në Sporting CP, klubi ku filloi gjithçka për të. 36-vjeçari ka një kontratë me Juventusin deri në vitin 2022, ...

Në fushë deri 40 vjeç, C.Ronaldo rikthehet në shtëpi, në Portugali zbulojnë të ardhmen e CR7
Cristiano Ronaldo do të respektojë kontratën me Juven deri në 2022 për të zgjedhur më pas me qetësi të ardhmen e tij. Në Portugali kanë një version të ri, CR7 po joshet gjithnjë e më shumë nga ideja për tu rikthyer në ...
BalkanWeb | 04-May-2021 11:06
Cristiano Ronaldo do të respektojë kontratën me Juven deri në 2022 për të zgjedhur më pas me qetësi të ardhmen e tij. Në Portugali kanë një version të ri, CR7 po joshet gjithnjë e më shumë nga ideja për tu rikthyer në ...

E ardhmja në pikëpyetje, Ronaldo joshet nga Sportingu i Lisbonës!
Cristiano Ronaldo dhe Juventus kanë një marëveshje deri në vitin 2022 por zërat për një lamtumirë të parakohshme po bëhen gjithnjë e më insistuese. Më i fundit vjen nga Portugalia, sipas të përditshmes sportive Record, ...
Press Online | 04-May-2021 13:35
Cristiano Ronaldo dhe Juventus kanë një marëveshje deri në vitin 2022 por zërat për një lamtumirë të parakohshme po bëhen gjithnjë e më insistuese. Më i fundit vjen nga Portugalia, sipas të përditshmes sportive Record, ...

“Do të luajë deri 40 vjeç”, Sportingu tenton Ronaldon
Edhe pse Cristiano Ronaldo ka një kontratë që përfundon vitin e ardhshëm me Juventus, disa skuadra janë të gatshme të paguajnë klauzolën e sulmuesit për ta bërë pjesë. Interesimi më i fundit është ai i skuadrës në të ...
A2News | 04-May-2021 12:05
Edhe pse Cristiano Ronaldo ka një kontratë që përfundon vitin e ardhshëm me Juventus, disa skuadra janë të gatshme të paguajnë klauzolën e sulmuesit për ta bërë pjesë. Interesimi më i fundit është ai i skuadrës në të ...

Cristiano Ronaldo ka planifikuar pjesën tjetër të karrierës së tij
Cristiano Ronaldo dëshiron të kalojë dy vite në ish-klubin Sporting Lisbona para se të pensionohet, thonë raportimet. Fituesi i pesë herë i Topit të Artë është i etur për një kthim emocional në klubin për të cilin ka ...
Telegrafi | 04-May-2021 09:05
Cristiano Ronaldo dëshiron të kalojë dy vite në ish-klubin Sporting Lisbona para se të pensionohet, thonë raportimet. Fituesi i pesë herë i Topit të Artë është i etur për një kthim emocional në klubin për të cilin ka ...

Real Madridi refuzon transferimin e Ronaldos, dy klube tjera mbeten edhe në garë për të nënshkruar portugezin
Cristiano Ronaldo dëshiron të largohet nga Juventusi dhe thuhet se Paris Saint-Germain dhe Manchester Unitedi janë në garë për ta nënshkruar atë, ndërsa Real Madrid nuk është i interesuar. Mediumi italian La Gazzetta ...
Telegrafi | 02-May-2021 15:36
Cristiano Ronaldo dëshiron të largohet nga Juventusi dhe thuhet se Paris Saint-Germain dhe Manchester Unitedi janë në garë për ta nënshkruar atë, ndërsa Real Madrid nuk është i interesuar. Mediumi italian La Gazzetta ...

Real Madridi refuzon transferimin e Ronaldos
Cristiano Ronaldo dëshiron të largohet nga Juventusi dhe thuhet se Paris Saint-Germain dhe Manchester Unitedi janë në garë për ta nënshkruar atë, ndërsa Real Madrid nuk është i interesuar. Mediumi italian La Gazzetta ...
EkonomiaOnline | 02-May-2021 15:35
Cristiano Ronaldo dëshiron të largohet nga Juventusi dhe thuhet se Paris Saint-Germain dhe Manchester Unitedi janë në garë për ta nënshkruar atë, ndërsa Real Madrid nuk është i interesuar. Mediumi italian La Gazzetta ...

“Janë ndarë, por ende jetojnë së bashku”, mediat italian raportojnë se Ronaldo dëshiron largimin nga Juventusi
Ylli portugez, Cristiano Ronaldo thuhet se dëshiron të largohet nga Juventusi pas tri sezoneve të kaluara në Torino dhe sukseseve të munguara në Evropë. Sipas La Gazzetta dello Sport , Ronaldo caktoi agjentin e tij ...
Telegrafi | 30-Apr-2021 13:06
Ylli portugez, Cristiano Ronaldo thuhet se dëshiron të largohet nga Juventusi pas tri sezoneve të kaluara në Torino dhe sukseseve të munguara në Evropë. Sipas La Gazzetta dello Sport , Ronaldo caktoi agjentin e tij ...

Reali nuk e do Ronaldon, dy klube mbesin në garë për të
Marca konfirmon që Cristiano Ronaldo dëshiron të largohet nga Juventusi dhe raporton që PSG dhe Manchester United janë në garë për ta nënshkruar atë, ndërsa Real Madrid nuk është i interesuar. La Gazzetta dello Sport ...
Gazeta Express | 02-May-2021 14:05
Marca konfirmon që Cristiano Ronaldo dëshiron të largohet nga Juventusi dhe raporton që PSG dhe Manchester United janë në garë për ta nënshkruar atë, ndërsa Real Madrid nuk është i interesuar. La Gazzetta dello Sport ...

Mediat, Ronaldo kërkon që të largohet nga Juventusi
“La Gazzetta dello Sport”, thotë se raportet midis Juventusit dhe Ronaldos janë prishur dhe ky i fundit kërkon largimin. Agjenti i portugezit, Horhe Mendes, ka për detyrë që të gjejë një klub të ri për lojtarin në ...
Press Online | 30-Apr-2021 14:05
“La Gazzetta dello Sport”, thotë se raportet midis Juventusit dhe Ronaldos janë prishur dhe ky i fundit kërkon largimin. Agjenti i portugezit, Horhe Mendes, ka për detyrë që të gjejë një klub të ri për lojtarin në ...

Mediat, Ronaldo kërkon që të largohet nga Juventusi
“La Gazzetta dello Sport”, thotë se raportet midis Juventusit dhe Ronaldos janë prishur dhe ky i fundit kërkon largimin. Agjenti i portugezit, Horhe Mendes, ka për detyrë që të gjejë një klub të ri për lojtarin në ...
Alsat-M | 30-Apr-2021 14:05
“La Gazzetta dello Sport”, thotë se raportet midis Juventusit dhe Ronaldos janë prishur dhe ky i fundit kërkon largimin. Agjenti i portugezit, Horhe Mendes, ka për detyrë që të gjejë një klub të ri për lojtarin në ...

Gazzetta: Ronaldo kërkon largimin nga Juventusi
La Gazzetta dello Sport thotë se raportet midis Juventusit dhe Ronaldos janë prishur dhe ky i fundit kërkon largimin, përcjell . Agjenti i portugezit, Jorge Mendes, ka për detyrë që të gjejë një klub të ri për lojtarin ...
Lajminet | 30-Apr-2021 13:36
La Gazzetta dello Sport thotë se raportet midis Juventusit dhe Ronaldos janë prishur dhe ky i fundit kërkon largimin, përcjell . Agjenti i portugezit, Jorge Mendes, ka për detyrë që të gjejë një klub të ri për lojtarin ...

Milot Rashica synon finalen e madhe në Kupën e Gjermanisë, sfidë e vështirë e pret skuadrën e tij sonte ndaj Leipzig
Sipas La Gazzetta dello Sport, Cristiano Ronaldo dëshiron të largohet nga Juventus. Mediumi italian shkruan se Ronaldo caktoi agjentin e tij Jorge Mendes me detyrën për të gjetur një klub të ri për sezonin e ardhshëm, ...
GazetaBlic | 30-Apr-2021 13:35
Sipas La Gazzetta dello Sport, Cristiano Ronaldo dëshiron të largohet nga Juventus. Mediumi italian shkruan se Ronaldo caktoi agjentin e tij Jorge Mendes me detyrën për të gjetur një klub të ri për sezonin e ardhshëm, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved