ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/05/2021 06:37

Në Maqedoni, 31 të vdekur e 67 raste të reja me Covid-19

Në Maqedoni, 31 të vdekur e 67 raste të reja me Covid-19
Në Maqedoni të Veriut po vazhdon të ulet numri i të prekurve me COVID-19, por mbetet i lartë numri i vdekjeve si pasojë e kësaj sëmundjeje. Ministria e Shëndetësisë e Maqedonisë së Veriut ka bërë të ditur të martën, se ...
EkonomiaOnline | 04-May-2021 17:35
Në Maqedoni të Veriut po vazhdon të ulet numri i të prekurve me COVID-19, por mbetet i lartë numri i vdekjeve si pasojë e kësaj sëmundjeje. Ministria e Shëndetësisë e Maqedonisë së Veriut ka bërë të ditur të martën, se ...

Manastirliu në Kuvend: Objektivi i ri, të arrijmë 1 milion vaksinime në Shqipëri
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, gjatë fjalët së saj në Kuvend, ka deklaruar se mbi 100 mijë qytetarë i kanë kryer tashmë të dy dozat e vaksinës, teksa tha se do të vijojë furnizimi me ...
Lajminet | 04-May-2021 15:36
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, gjatë fjalët së saj në Kuvend, ka deklaruar se mbi 100 mijë qytetarë i kanë kryer tashmë të dy dozat e vaksinës, teksa tha se do të vijojë furnizimi me ...

Sa vaksina do të arrijnë brenda majit në Shqipëri?
Ministrja e Shëndetësisë në Shqipëri, Ogerta Manastirliu, ka deklaruar se gjatë kësaj jave do të mbërrijnë 11 mijë e 700 doza vaksine Pfizer. Vetëm gjatë majit, ministrja Manastirliu tha se do të vijnë 99 mijë doza ...
Klan Kosova | 04-May-2021 12:35
Ministrja e Shëndetësisë në Shqipëri, Ogerta Manastirliu, ka deklaruar se gjatë kësaj jave do të mbërrijnë 11 mijë e 700 doza vaksine Pfizer. Vetëm gjatë majit, ministrja Manastirliu tha se do të vijnë 99 mijë doza ...

COVID-19, Manastirliu: Gjatë javës vijnë doza të reja vaksinash nga Pfizer, objektivi të arrihet në 1 mln vaksinime
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, në fjalën e saj në seancën e parë plenare pas zgjedhjeve të 25 prillit, tha se qeveria po angazhohet për sigurimin e dozave të tjera vaksinash. Ajo ...
Aktuale.MK | 04-May-2021 12:06
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, në fjalën e saj në seancën e parë plenare pas zgjedhjeve të 25 prillit, tha se qeveria po angazhohet për sigurimin e dozave të tjera vaksinash. Ajo ...

Shqipëria regjistron 100 mijë qytetarë të vaksinuar me të dyja dozat – Manastirliu thirrje për më shumë përgjegjësi
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka njoftuar se ka arritur në 100 mijë numri i qytetarëve që i kanë kryer të dy dozat e vaksinës, duke siguruar një mbrojtje më të mirë nga virusi i rrezikshëm. “Jemi të ...
ScanTv | 04-May-2021 12:05
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka njoftuar se ka arritur në 100 mijë numri i qytetarëve që i kanë kryer të dy dozat e vaksinës, duke siguruar një mbrojtje më të mirë nga virusi i rrezikshëm. “Jemi të ...

COVID-19, Manastirliu: Gjatë javës vijnë doza të reja vaksinash nga Pfizer, objektivi të arrihet në 1 mln vaksinime
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, në fjalën e saj në seancën e parë plenare pas zgjedhjeve të 25 prillit, tha se qeveria po angazhohet për sigurimin e dozave të tjera vaksinash. Ajo ...
BalkanWeb | 04-May-2021 11:06
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, në fjalën e saj në seancën e parë plenare pas zgjedhjeve të 25 prillit, tha se qeveria po angazhohet për sigurimin e dozave të tjera vaksinash. Ajo ...

Manastirliu në Kuvend: Mbi 100 mijë qytetarë të vaksinuar me dy doza, objektivi 1 milion vaksinime
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, gjatë fjalët së saj në Kuvend, ka deklaruar se mbi 100 mijë qytetarë i kanë kryer tashmë të dy dozat e vaksinës, teksa tha se do të vijojë furnizimi me ...
A2News | 04-May-2021 12:05
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, gjatë fjalët së saj në Kuvend, ka deklaruar se mbi 100 mijë qytetarë i kanë kryer tashmë të dy dozat e vaksinës, teksa tha se do të vijojë furnizimi me ...

Manastirliu nxjerr shifrat: Më shumë se 14 mijë vaksinime të kryera sot, mbi 517 mijë nga fillimi i fushatës ndaj Covid
TIRANË Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, me anë të një postimi në “Twitter” ka publikuar shifrat e vaksinimeve të zhvilluara sot dhe në total nga fillimi i pandemisë Covid-19. Manastirliu thekson se sot mbi ...
BalkanWeb | 03-May-2021 21:05
TIRANË Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, me anë të një postimi në “Twitter” ka publikuar shifrat e vaksinimeve të zhvilluara sot dhe në total nga fillimi i pandemisë Covid-19. Manastirliu thekson se sot mbi ...

COVID-19, Manastirliu: Gjatë javës vijnë doza të reja vaksinash nga Pfizer, objektivi të arrihet në 1 mln vaksinime
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, në fjalën e saj në seancën e parë plenare pas zgjedhjeve të 25 prillit, tha se qeveria po angazhohet për sigurimin e dozave të tjera vaksinash. Ajo ...
Medial | 04-May-2021 11:35
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, në fjalën e saj në seancën e parë plenare pas zgjedhjeve të 25 prillit, tha se qeveria po angazhohet për sigurimin e dozave të tjera vaksinash. Ajo ...

“Këtë javë mbërrijnë mbi 11 mijë vaksina Pfizer”, Manastirliu inspekton procesin në sheshin “Skënderbej”: Objektivi i ri, 1 milion vaksinime
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu ka ndjekur nga afër vaksinimin masiv në sheshin “Skënderbej”, ku tha se ritmi i vaksinimit nuk do të ndalet, ndërkohë që ka bërë me dije kalendarin e ...
BalkanWeb | 03-May-2021 16:35
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu ka ndjekur nga afër vaksinimin masiv në sheshin “Skënderbej”, ku tha se ritmi i vaksinimit nuk do të ndalet, ndërkohë që ka bërë me dije kalendarin e ...

Vijon vaksinimi masiv, Manastirliu: Këtë javë mbërrijnë mbi 11 mijë vaksina Pfizer, objektivi i ri, 1 milion vaksinime
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu ka ndjekur nga afër vaksinimin masiv në sheshin Skënderbej, ku tha se ritmi i vaksinimit nuk do të ndalet, ndërkohë që ka bërë me dije kalendarin e ...
Top Channel | 03-May-2021 16:35
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu ka ndjekur nga afër vaksinimin masiv në sheshin Skënderbej, ku tha se ritmi i vaksinimit nuk do të ndalet, ndërkohë që ka bërë me dije kalendarin e ...

Të moshuarit marrin vaksinën e dytë/ Deri dje janë vaksinuar gjysmë milioni persona
Fillimi i muajit maj shënoi edhe arritjen e objektivit që institucionet e vendit kishin vendosur.
Top Channel | 03-May-2021 15:35
Fillimi i muajit maj shënoi edhe arritjen e objektivit që institucionet e vendit kishin vendosur.

“Komiteti po vlerëson masat”, Manastirliu: Kemi ulje të shtrimeve në spitale
Në fjalën e saj në Kuvend, Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu deklaroi se është bërë një punë shembullore për të arritur objektivin prej 500,000 mijë vaksinimesh. “Jemi të vendosur të intensifikojmë vaksinimin ...
Gazeta Dita | 04-May-2021 11:35
Në fjalën e saj në Kuvend, Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu deklaroi se është bërë një punë shembullore për të arritur objektivin prej 500,000 mijë vaksinimesh. “Jemi të vendosur të intensifikojmë vaksinimin ...

Vijon vaksinimi masiv, Manastirliu: Këtë javë mbërrijnë mbi 11 mijë doza të “Pfizer”
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka ndjekur nga afër vaksinimin masiv në sheshin “Skënderbej”, ku tha se ritmi i vaksinimit nuk do të ndalet, ndërkohë që ka bërë me dije kalendarin e mbërritjes së vaksinave ...
VizionPlus | 03-May-2021 16:36
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka ndjekur nga afër vaksinimin masiv në sheshin “Skënderbej”, ku tha se ritmi i vaksinimit nuk do të ndalet, ndërkohë që ka bërë me dije kalendarin e mbërritjes së vaksinave ...

Manastirliu: Gjatë javës vijnë doza të reja vaksinash nga Pfizer, objektivi të arrihet në 1 mln vaksinime
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, në fjalën e saj në seancën e parë plenare pas zgjedhjeve të 25 prillit, tha se qeveria po angazhohet për sigurimin e dozave të tjera vaksinash. Ajo ...
Gazeta Express | 04-May-2021 11:35
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, në fjalën e saj në seancën e parë plenare pas zgjedhjeve të 25 prillit, tha se qeveria po angazhohet për sigurimin e dozave të tjera vaksinash. Ajo ...

“Komiteti po vlerëson masat”, Manastirliu: Kemi ulje të incidencës 2-javore dhe shtrimeve në spitale
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu deklaroi se është bërë një punë shembullore për të arritur objektivin prej 500,000 mijë vaksinimesh. Manastirliu tha se ka një përgjysmim të incidencës dyjavore dhe ...
Lapsi | 04-May-2021 11:05
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu deklaroi se është bërë një punë shembullore për të arritur objektivin prej 500,000 mijë vaksinimesh. Manastirliu tha se ka një përgjysmim të incidencës dyjavore dhe ...

Rama jep lajmin: 29 ditë para afatit publik realizuam 500 mijë vaksinime. Vazhdojmë pa u ndalur drejt objektivit 1 milionë tani
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama lajmëron se vendi ka arritur në 500 mijë vaksinime ndaj COVID-19 deri më tani. Ai thotë se objektivi është realizuar 29 ditë para afatit që ai kishte premtuar javë më parë. Tashmë ...
BalkanWeb | 02-May-2021 21:05
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama lajmëron se vendi ka arritur në 500 mijë vaksinime ndaj COVID-19 deri më tani. Ai thotë se objektivi është realizuar 29 ditë para afatit që ai kishte premtuar javë më parë. Tashmë ...

“29 ditë para afatit”/ Rama: Realizuam 500 mijë vaksinime. Vazhdojmë pa u ndalur drejt objektivit 1 milionë tani
Kryeministri Edi Rama njofton se vendi ka arritur në 500 mijë vaksinime ndaj COVID-19 deri më tani.
Top Channel | 02-May-2021 21:05
Kryeministri Edi Rama njofton se vendi ka arritur në 500 mijë vaksinime ndaj COVID-19 deri më tani.

Gjysmë milion vaksinime/ Shumica e të vaksinuarve të moshuar, të cilët po marrin edhe dozën e dytë
Fillimi i muajit maj po shënon përmbushjen e objektivit të qeverisë, teksa janë kryer rreth 500 mijë vaksinime.
Top Channel | 02-May-2021 19:35
Fillimi i muajit maj po shënon përmbushjen e objektivit të qeverisë, teksa janë kryer rreth 500 mijë vaksinime.

Manastirliu nxjerr shifrat: Mbi 17 mijë vaksinime ndaj Covid të bëra sot, mbi 494 mijë njerëz të vaksinuar në total në shkallë vendi
TIRANË Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, me anë të një postimi të bërë publik në rrjetet sociale, ka publikuar disa shifra mbi vaksinimin. Manastirliu shprehet se vetëm sot janë kryer 17 125 vaksinime, ndërsa ...
BalkanWeb | 01-May-2021 21:05
TIRANË Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, me anë të një postimi të bërë publik në rrjetet sociale, ka publikuar disa shifra mbi vaksinimin. Manastirliu shprehet se vetëm sot janë kryer 17 125 vaksinime, ndërsa ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved