ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/05/2021 06:27

Mbappe nuk do të startojë sonte ndaj Cityt, mbetet në stol

Mbappe nuk do të startojë sonte ndaj Cityt, mbetet në stol
Kylian Mbappe nuk do të jetë në gjendje të startojë në ndeshjen kthyese të gjysmëfinales së Champions Leagues ndaj Manchester Cityt. Gazetari i njohur i RMC SPORT , Mohamed Bouhafsi e konfirmoi lajmin se Mbappe do ta ...
Gazeta Express | 04-May-2021 17:35
Kylian Mbappe nuk do të jetë në gjendje të startojë në ndeshjen kthyese të gjysmëfinales së Champions Leagues ndaj Manchester Cityt. Gazetari i njohur i RMC SPORT , Mohamed Bouhafsi e konfirmoi lajmin se Mbappe do ta ...

Gazetari francez jep lajmin e keq për Mbappen
Me fillim nga ora 21:00 do të zhvillohet ndeshja mes Manchester City dhe Paris Saint-Germain në kuadër të ndeshjes së dytë gjysëmfinale në Ligën e Kampionëve, raporton . Megjithatë, në këtë ndeshej pritet që skuadra e ...
Lajminet | 04-May-2021 17:06
Me fillim nga ora 21:00 do të zhvillohet ndeshja mes Manchester City dhe Paris Saint-Germain në kuadër të ndeshjes së dytë gjysëmfinale në Ligën e Kampionëve, raporton . Megjithatë, në këtë ndeshej pritet që skuadra e ...

Man City-PSG, çfarë thonë trajnerët para ndeshjes së kthimit
Manchester City – Paris Saint-Germain është ndeshja e dytë gjysmëfinale në Champions League. Ndeshja e parë para një javë e zhvilluar në Paris përfundoi 1:2 për “Citizens”, të cilët kanë avantazh pasi e luajnë ndeshjen ...
EkonomiaOnline | 04-May-2021 17:05
Manchester City – Paris Saint-Germain është ndeshja e dytë gjysmëfinale në Champions League. Ndeshja e parë para një javë e zhvilluar në Paris përfundoi 1:2 për “Citizens”, të cilët kanë avantazh pasi e luajnë ndeshjen ...

Ferguson vizitoi skuadrën e PSG-së në hotel para ndeshjes me Manchester Cityn
Sir Alex Ferguson vizitoi hotelin ku janë duke qëndruar lojtarët e PSG-së përpara ndeshjes së tyre gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve këtë mbrëmje. Skuadra e Ligue 1 është në Manchester përpara ndeshjes së madhe në ...
Telegrafi | 04-May-2021 15:36
Sir Alex Ferguson vizitoi hotelin ku janë duke qëndruar lojtarët e PSG-së përpara ndeshjes së tyre gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve këtë mbrëmje. Skuadra e Ligue 1 është në Manchester përpara ndeshjes së madhe në ...

Ende në pikëpyetje, PSG në ankth për Mbappe, 22-vjeçari mund të mos jetë gati ndaj Manchester City
Dilema e Kylian Mbappe po mban ende në ankth PSG. Sulmuesi 22-vjeçar mund të mos luajë dot sot ndaj Manchester City në ndeshjen e kthimit në gjysmëfinalen e Champions League. Ai ka një dëmtim, por shpresat janë se ai ...
BalkanWeb | 04-May-2021 15:06
Dilema e Kylian Mbappe po mban ende në ankth PSG. Sulmuesi 22-vjeçar mund të mos luajë dot sot ndaj Manchester City në ndeshjen e kthimit në gjysmëfinalen e Champions League. Ai ka një dëmtim, por shpresat janë se ai ...

Alex Ferguson vizitoi PSG-në para ndeshjes kthyese ndaj Cityt
Klubi francez do këtë mjaftë problem në “Etihad”, duke marrë parasysh se në ndeshjen e parë humbën me rezultat 1 – 2, shkruan . Para ndeshjes, Ferguson është parë se bashku me presidentin e PSG-së, Nasser Al-Khelaifi, ...
Lajminet | 04-May-2021 15:06
Klubi francez do këtë mjaftë problem në “Etihad”, duke marrë parasysh se në ndeshjen e parë humbën me rezultat 1 – 2, shkruan . Para ndeshjes, Ferguson është parë se bashku me presidentin e PSG-së, Nasser Al-Khelaifi, ...

Champions League njeh sonte finalistin e parë/ Manchester City apo PSG?
Sot në mbrëmje përcaktohet dhe bileta e parë për në fianalen e kompeticionit më të bukur të futbollin europian, Uefa Champions League. Gjigandët e Manchester City dhe Paris Sen Zhërmen do të matin forcat për herën e ...
VizionPlus | 04-May-2021 13:06
Sot në mbrëmje përcaktohet dhe bileta e parë për në fianalen e kompeticionit më të bukur të futbollin europian, Uefa Champions League. Gjigandët e Manchester City dhe Paris Sen Zhërmen do të matin forcat për herën e ...

Sondazhi i UEFA: Tifozët besojnë se Real Madridi do ta fitojë Champions Leaguen
Shtëpia më e madhe e futbollit evropian, UEFA ka bërë një sondazh ku ka pyetur tifozët se kush do ta fitojë Ligën e Kampionëve këtë edicion. Chelsea, Manchester City, Paris Saint-Germain dhe Real Madridi janë ende në ...
Press Online | 04-May-2021 15:05
Shtëpia më e madhe e futbollit evropian, UEFA ka bërë një sondazh ku ka pyetur tifozët se kush do ta fitojë Ligën e Kampionëve këtë edicion. Chelsea, Manchester City, Paris Saint-Germain dhe Real Madridi janë ende në ...

Sot vendoset finalistja e parë e Champions League, Manchester City kërkon të shkruajë historinë, PSG me mision përmbysjen
Champions League sot mëson finalisten e parë të këtij sezoni. Manchester City ka ‘shansin e artë’ të shkruajë historinë që për herë të parë të shkojë në një finale Champions League. The Citizens fituan ndeshjen e parë ...
BalkanWeb | 04-May-2021 09:35
Champions League sot mëson finalisten e parë të këtij sezoni. Manchester City ka ‘shansin e artë’ të shkruajë historinë që për herë të parë të shkojë në një finale Champions League. The Citizens fituan ndeshjen e parë ...

Nuri Shahin: PSG mund të shënojë gola për kokërr të qejfit
Ish-lojtari i Real Madridit, Nuri Shahin, është shprehur optimist për gjysmëfinalen tjetër duke thënë se Parisi ka mundësi të shënojë me shumë lehtësi. Mirëpo, mesfushori turk beson se “Citizens” janë ende favorit për ...
Klan Kosova | 04-May-2021 14:05
Ish-lojtari i Real Madridit, Nuri Shahin, është shprehur optimist për gjysmëfinalen tjetër duke thënë se Parisi ka mundësi të shënojë me shumë lehtësi. Mirëpo, mesfushori turk beson se “Citizens” janë ende favorit për ...

Neymar gol dhe asist, PSG mposht me vështirësi Lensin, Lille mbetet në krye
Paris Saint Germain bën detyrën përballë Lens në javën e 35-të të Ligue 1, duke fituar 2-1, rezultat që e ngjiti përkohësisht në krye të kampionatit me 75 pikë.
Top Channel | 02-May-2021 01:35
Paris Saint Germain bën detyrën përballë Lens në javën e 35-të të Ligue 1, duke fituar 2-1, rezultat që e ngjiti përkohësisht në krye të kampionatit me 75 pikë.

Sondazhi i UEFA-s: Tifozët besojnë se Real Madridi do ta fitojë Champions Leaguen
Shtëpia më e madhe e futbollit evropian, UEFA ka bërë një sondazh ku ka pyetur tifozët se kush do ta fitojë Ligën e Kampionëve këtë edicion. Chelsea, Manchester City, Paris Saint-Germain dhe Real Madridi janë ende në ...
Gazeta Express | 04-May-2021 13:05
Shtëpia më e madhe e futbollit evropian, UEFA ka bërë një sondazh ku ka pyetur tifozët se kush do ta fitojë Ligën e Kampionëve këtë edicion. Chelsea, Manchester City, Paris Saint-Germain dhe Real Madridi janë ende në ...

Parashikim, analizë, statistika dhe formacionet mundshme: Manchester City – PSG
Manchester City është nikoqir i Paris Saint-Germain për takimin e dytë gjysmëfinal në kuadër të Ligës së Kampionëve. Ndeshja e parë e luajtur në Parkun e Princave kishte përfunduar 2-1 në të mirë të Ciitzens, me këta të ...
Telegrafi | 04-May-2021 10:06
Manchester City është nikoqir i Paris Saint-Germain për takimin e dytë gjysmëfinal në kuadër të Ligës së Kampionëve. Ndeshja e parë e luajtur në Parkun e Princave kishte përfunduar 2-1 në të mirë të Ciitzens, me këta të ...

‘Dridhet’ PSG, Mbappe në pikëpyetje për ndeshjen e kthimit në gjysmëfinalen përballë Manchester City
Talenti francez, Kylian Mbappe mund t’i mungojë PSG-së në ndeshjen e kthimit përballë Manchester City. Mbappe do të ishte një humbje e madhe për parizienët të cilët synojnë të përmbysin rezultatin në Angli. Dëmtimi i ...
BalkanWeb | 30-Apr-2021 22:05
Talenti francez, Kylian Mbappe mund t’i mungojë PSG-së në ndeshjen e kthimit përballë Manchester City. Mbappe do të ishte një humbje e madhe për parizienët të cilët synojnë të përmbysin rezultatin në Angli. Dëmtimi i ...

Parashikim, analizë, statistika dhe formacionet mundshme: Manchester City – PSG
Manchester City është nikoqir i Paris Saint-Germain për takimin e dytë gjysmëfinal në kuadër të Ligës së Kampionëve. Ndeshja e parë e luajtur në Parkun e Princave kishte përfunduar 2-1 në të mirë të Ciitzens, me këta të ...
Koha.mk | 04-May-2021 12:35
Manchester City është nikoqir i Paris Saint-Germain për takimin e dytë gjysmëfinal në kuadër të Ligës së Kampionëve. Ndeshja e parë e luajtur në Parkun e Princave kishte përfunduar 2-1 në të mirë të Ciitzens, me këta të ...

Manchester City pret Parisin në ndeshjen e dytë të gjysmëfinales
Sot, me fillim nga ora 21:00, pritet të luajë Manchester City kundër Paris SG në kuadër të gjysmëfinales të Ligës së Kampionëve. Maurico Pochettino dhe skuadra e Parisit nuk janë të sigurt se a do të luajë Mbappe apo ...
Klan Kosova | 04-May-2021 11:35
Sot, me fillim nga ora 21:00, pritet të luajë Manchester City kundër Paris SG në kuadër të gjysmëfinales të Ligës së Kampionëve. Maurico Pochettino dhe skuadra e Parisit nuk janë të sigurt se a do të luajë Mbappe apo ...

Mançester Siti-PSZH, sonte njëra prej tyre prek finalen e Ligës së Kampionëve!
Sonte me ndeshjen midis Mançester Sitit dhe Paris Sen Zhermenit do të mësojmë finalistin e parë të këtij edicioni në Ligën e Kampionëve. Ndeshja e parë gjysmëfinale midis këtyre dy skuadrave gjigande përfundoi me ...
InfoSport.mk | 04-May-2021 10:36
Sonte me ndeshjen midis Mançester Sitit dhe Paris Sen Zhermenit do të mësojmë finalistin e parë të këtij edicioni në Ligën e Kampionëve. Ndeshja e parë gjysmëfinale midis këtyre dy skuadrave gjigande përfundoi me ...

City, i vendosur për të luajtur finalen e parë të Championsit
Te Manchester City janë të vendosur për ta shkruar historinë në Ligën e Kampionëve. E për ta bërë një gjë të tillë, mbrojtësi John Stones ka thënë se City duhet ta eliminojë Paris Saint-Germainin në gjysmëfinale për ta ...
EkonomiaOnline | 04-May-2021 10:35
Te Manchester City janë të vendosur për ta shkruar historinë në Ligën e Kampionëve. E për ta bërë një gjë të tillë, mbrojtësi John Stones ka thënë se City duhet ta eliminojë Paris Saint-Germainin në gjysmëfinale për ta ...

Sonte do të mësohet emri i finalistit të parë në Champions
Sonte do të mësojmë finalistin e parë të këtij edicioni në Ligën e Kampionëve, kur në qytetin e Mançesterit, do të zhvillohet ndeshja kthyese e gjysmëfinales në mes Mançester Sitit dhe Paris Sen Zhermenit. Takimi i parë ...
Press Online | 04-May-2021 10:05
Sonte do të mësojmë finalistin e parë të këtij edicioni në Ligën e Kampionëve, kur në qytetin e Mançesterit, do të zhvillohet ndeshja kthyese e gjysmëfinales në mes Mançester Sitit dhe Paris Sen Zhermenit. Takimi i parë ...

“Reali është bosi i Ligës së Kampionëve” – Sahin thotë se skuadra e Zidane do ta rrijë finalen
Nuri Sahin beson se ish-klubi i tij, Real Madrid, do ta mposhtë Chelsean dhe do të kalojë në finale të Ligës së Kampionëve të mërkurën. Mesfushori turk nuk e hedh poshtë as mundësinë që Paris Saint-Germain ta arrijë një ...
Gazeta Express | 04-May-2021 10:05
Nuri Sahin beson se ish-klubi i tij, Real Madrid, do ta mposhtë Chelsean dhe do të kalojë në finale të Ligës së Kampionëve të mërkurën. Mesfushori turk nuk e hedh poshtë as mundësinë që Paris Saint-Germain ta arrijë një ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved