ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/05/2021 06:16

“Ah sa mjerim kur po shkoj veç n’tualet!

“Ah sa mjerim kur po shkoj veç n’tualet!
Le të çlirohemi nga etiketimet e LVV’së dhe të flasim për kritikat e kësaj partie për 100 ditëshin e Avdullah Hotit si kryeministër, dhe të shohim se çfarë ka bërë Kurti si kryeministër lidhur me ato çështje në muajin e ...
GazetaBlic | 04-May-2021 10:35
Le të çlirohemi nga etiketimet e LVV’së dhe të flasim për kritikat e kësaj partie për 100 ditëshin e Avdullah Hotit si kryeministër, dhe të shohim se çfarë ka bërë Kurti si kryeministër lidhur me ato çështje në muajin e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved