ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/05/2021 06:45

Vuçiqi dinakërisht kundër Ramës

Vuçiqi dinakërisht kundër Ramës
Dëgjova disa analistë në njërin nga televizionet e Tiranës dhe, si zakonisht, edhe këtë herë më erdhi shumë keq që kemi analistë kaq të cekët. Që A.Vuçiqi ka ndërhyrë e po ndërhyn në punët e shqiptarëvet, është ditur ...
Medial | 19-Apr-2021 18:05
Dëgjova disa analistë në njërin nga televizionet e Tiranës dhe, si zakonisht, edhe këtë herë më erdhi shumë keq që kemi analistë kaq të cekët. Që A.Vuçiqi ka ndërhyrë e po ndërhyn në punët e shqiptarëvet, është ditur ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved