ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/05/2021 05:32

Manastirliu në Rinas: Mbërrijnë 208,000 vaksina Sinovac, kemi mbi 700 mijë vaksina në Shqipëri

Manastirliu në Rinas: Mbërrijnë 208,000 vaksina Sinovac, kemi mbi 700 mijë vaksina në Shqipëri
Kanë mbërritur sot në Aeroportin “Nënë Tereza” 208 mijë doza të tjera të vaksinës Coronacvac, të Sinovac.
Top Channel | 19-Apr-2021 16:35
Kanë mbërritur sot në Aeroportin “Nënë Tereza” 208 mijë doza të tjera të vaksinës Coronacvac, të Sinovac.

Mbërrijnë 208 mijë dozat të vaksinës kineze, mbyllet kontrata me Sinovac. Manastirliu: Në mbrëmje vijnë të Pfizer. Ahmetaj: Stinë turizmi të hapur
Kanë mbërritur në aeroportin “Nënë Tereza” pjesa e fundit e vaksinave të siguruara nga kontrata me prodhuesin e Sinovac. Bëhet fjalë për 208 mijë doza të vaksinës kineze. Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ...
BalkanWeb | 19-Apr-2021 16:06
Kanë mbërritur në aeroportin “Nënë Tereza” pjesa e fundit e vaksinave të siguruara nga kontrata me prodhuesin e Sinovac. Bëhet fjalë për 208 mijë doza të vaksinës kineze. Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ...

Rama jep lajmin: 208 mijë vaksina të reja zbresin pas pak orësh në Rinas
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama informon se sot në Rinas zbresin 208 mijë vaksina të tjera. Rama thotë se pas pak orësh vijnë edhe vaksinat, teksa nuk thotë se cilës kompani i përkasin. Vetëm në fundjavë, në ...
BalkanWeb | 19-Apr-2021 12:05
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama informon se sot në Rinas zbresin 208 mijë vaksina të tjera. Rama thotë se pas pak orësh vijnë edhe vaksinat, teksa nuk thotë se cilës kompani i përkasin. Vetëm në fundjavë, në ...

Rama jep lajmin e mirë: Edhe 208 mijë vaksina të tjera mbërrijnë në Rinas
Kryeministri Edi Rama ka lajmëruar se pas pak në aeroportin e Rinasit do të zbresin edhe 208 mijë vaksina të tjera.
Top Channel | 19-Apr-2021 12:05
Kryeministri Edi Rama ka lajmëruar se pas pak në aeroportin e Rinasit do të zbresin edhe 208 mijë vaksina të tjera.

A do votojnë personat me Covid? Ja ç’thotë Manastirliu
Rreth 26 mijë persona që janë të infektuar me Covid-19 nuk do të votojnë. Kjo u sqarua sot njëherë e mirë nga ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu gjatë një interviste për “Wake Up”.
Top Channel | 19-Apr-2021 09:35
Rreth 26 mijë persona që janë të infektuar me Covid-19 nuk do të votojnë. Kjo u sqarua sot njëherë e mirë nga ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu gjatë një interviste për “Wake Up”.

Manastirliu tregon nëse qytetarët që kanë marë vaksinat ruse dhe kineze mund të pajisen apo jo me certifikatë
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrotjes Sociale, Ogerta Manastirliu e ftuar në emisionin "Wake Up" ka qetësuar të gjithë qytetarët që kanë marrë vaksinën ruse apo at kineze.
Top Channel | 19-Apr-2021 09:05
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrotjes Sociale, Ogerta Manastirliu e ftuar në emisionin "Wake Up" ka qetësuar të gjithë qytetarët që kanë marrë vaksinën ruse apo at kineze.

Mbërrijnë në Rinas 208 mijë vaksina kineze, Manastirliu: Sonte vijnë edhe 8190 doza nga Pfizer
Kanë mbërritur në aeroportin e Rinasit 208 mijë vaksina të Sinovac. Vaksinat janë pritur nga ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu dhe ministri Arben Ahmetaj. Ministrja tha se që nga fillimi ka shkuar në 700 mijë ...
Telegrafi | 19-Apr-2021 16:06
Kanë mbërritur në aeroportin e Rinasit 208 mijë vaksina të Sinovac. Vaksinat janë pritur nga ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu dhe ministri Arben Ahmetaj. Ministrja tha se që nga fillimi ka shkuar në 700 mijë ...

Kur do arrihet imunizimi i popullsisë? Manastirliu: Sot mbërrijnë vaksina të tjera Pfizer dhe Sinovac. Qëllimi është që…
Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu e ftuar në Wake Up dha disa detaje për situatën e pandemisë.
Top Channel | 19-Apr-2021 08:35
Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu e ftuar në Wake Up dha disa detaje për situatën e pandemisë.

Rama: Edhe 208 mijë vaksina të tjera mbërrijnë sot në Rinas
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka lajmëruar se sot do të arrijnë edhe 208 mijë vaksina të tjera. Përmes një postimi në Facebook, ka thënë se këto vaksina pas pak do të zbresin në Aeroportin e Rinasit. “208 mijë ...
Telegrafi | 19-Apr-2021 12:36
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka lajmëruar se sot do të arrijnë edhe 208 mijë vaksina të tjera. Përmes një postimi në Facebook, ka thënë se këto vaksina pas pak do të zbresin në Aeroportin e Rinasit. “208 mijë ...

“Në mbrëmje vijnë të Pfizer”, mbërrijnë 208 mijë dozat të vaksinës kineze, mbyllet kontrata me Sinovac
Kanë mbërritur në aeroportin “Nënë Tereza” pjesa e fundit e vaksinave të siguruara nga kontrata me prodhuesin e Sinovac. Bëhet fjalë për 208 mijë doza të vaksinës kineze. Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ...
Medial | 19-Apr-2021 18:05
Kanë mbërritur në aeroportin “Nënë Tereza” pjesa e fundit e vaksinave të siguruara nga kontrata me prodhuesin e Sinovac. Bëhet fjalë për 208 mijë doza të vaksinës kineze. Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ...

208 mijë vaksina të tjera mbërrijnë sot në Rinas
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka njoftuar se gjatë ditës pritet të arrijnë edhe 208 vaksina. Këtë Rama e ka bërë të ditur përmes një postimi në Facebook. “208 mijë vaksina të tjera zbresin pas pak orësh në Rinas”, ...
Ina-Online | 19-Apr-2021 17:06
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka njoftuar se gjatë ditës pritet të arrijnë edhe 208 vaksina. Këtë Rama e ka bërë të ditur përmes një postimi në Facebook. “208 mijë vaksina të tjera zbresin pas pak orësh në Rinas”, ...

Mbërrijnë 208 mijë vaksina të Sinovac në Shqipëri
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu dhe Ministri i Shtetit për Rindërtim Arben Ahmetaj ishin të pranishëm në Aeroportin “Nënë Tereza” ku deklaruan se deri tani janë më shumë 700 mijë ...
Lajminet | 19-Apr-2021 16:36
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu dhe Ministri i Shtetit për Rindërtim Arben Ahmetaj ishin të pranishëm në Aeroportin “Nënë Tereza” ku deklaruan se deri tani janë më shumë 700 mijë ...

Mbërrijnë në Rinas 208 mijë vaksina kineze, Manastirliu: Sonte vijnë edhe 8190 doza nga Pfizer
Kanë mbërritur në aeroportin e Rinasit 208 mijë vaksina të Sinovac. Vaksinat janë pritur nga ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu dhe ministri Arben Ahmetaj. Ministrja tha se që nga fillimi ka shkuar në 700 mijë ...
Medial | 19-Apr-2021 16:35
Kanë mbërritur në aeroportin e Rinasit 208 mijë vaksina të Sinovac. Vaksinat janë pritur nga ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu dhe ministri Arben Ahmetaj. Ministrja tha se që nga fillimi ka shkuar në 700 mijë ...

Rama jep lajmin: 208 mijë vaksina mbërrijnë sot në Shqipëri
Kryeministri Edi Rama ka njoftuar se ditën e sotme në Shqipëri do të mbërrijnë 208 mijë vaksina të tjera. Në postimin e tij në “Facebook”, Rama nuk ka treguar se nga cilat kompani janë siguruar këto vaksina. “208 mijë ...
Lapsi | 19-Apr-2021 12:35
Kryeministri Edi Rama ka njoftuar se ditën e sotme në Shqipëri do të mbërrijnë 208 mijë vaksina të tjera. Në postimin e tij në “Facebook”, Rama nuk ka treguar se nga cilat kompani janë siguruar këto vaksina. “208 mijë ...

“Në mbrëmje vijnë të Pfizer”, mbërrijnë 208 mijë dozat të vaksinës kineze, mbyllet kontrata me Sinovac
Kanë mbërritur në aeroportin “Nënë Tereza” pjesa e fundit e vaksinave të siguruara nga kontrata me prodhuesin e Sinovac. Bëhet fjalë për 208 mijë doza të vaksinës kineze. Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ...
Gazeta Express | 19-Apr-2021 16:35
Kanë mbërritur në aeroportin “Nënë Tereza” pjesa e fundit e vaksinave të siguruara nga kontrata me prodhuesin e Sinovac. Bëhet fjalë për 208 mijë doza të vaksinës kineze. Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ...

Manastirliu në Rinas: Mbërrijnë 208 mijë vaksina kineze, në mbrëmje priten mbi 8 mijë doza të Pfizer
Kanë mbërritur sot në Aeroportin “Nënë Tereza” 208 mijë doza të tjera të vaksinës Coronacvac, të kompanisë kineze Sinovac. Ato u pritën nga ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu dhe ministri për Rindërtim Arben ...
A2News | 19-Apr-2021 16:35
Kanë mbërritur sot në Aeroportin “Nënë Tereza” 208 mijë doza të tjera të vaksinës Coronacvac, të kompanisë kineze Sinovac. Ato u pritën nga ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu dhe ministri për Rindërtim Arben ...

Mbërrijnë në Rinas 208 mijë vaksina kineze, Manastirliu: Sonte vijnë edhe 8190 doza nga Pfizer
Kanë mbërritur në aeroportin e Rinasit 208 mijë vaksina të Sinovac. Vaksinat janë pritur nga ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu dhe ministri Arben Ahmetaj. Ministrja tha se që nga fillimi ka shkuar në 700 mijë ...
EkonomiaOnline | 19-Apr-2021 16:05
Kanë mbërritur në aeroportin e Rinasit 208 mijë vaksina të Sinovac. Vaksinat janë pritur nga ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu dhe ministri Arben Ahmetaj. Ministrja tha se që nga fillimi ka shkuar në 700 mijë ...

Rama jep lajmin: 208 mijë vaksina të reja zbresin pas pak orësh në Rinas
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama informon se sot në Rinas zbresin 208 mijë vaksina të tjera. Rama thotë se pas pak orësh vijnë edhe vaksinat, teksa nuk thotë se cilës kompani i përkasin. Vetëm në fundjavë, në ...
Gazeta Dita | 19-Apr-2021 13:05
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama informon se sot në Rinas zbresin 208 mijë vaksina të tjera. Rama thotë se pas pak orësh vijnë edhe vaksinat, teksa nuk thotë se cilës kompani i përkasin. Vetëm në fundjavë, në ...

208 mijë vaksina të tjera do të zbresin pas pak në Shqipëri
Kryeministri aktual i Shqipërisë, Edi Rama, para pak minutave dha një njoftim se priten edhe 208 mijë vaksina të vijnë sot në aeroportin Rinas, shkruan albinfo.ch. “Sot në aeroportin e Rinasit priten të vijnë edhe ...
AlbInfo | 19-Apr-2021 13:05
Kryeministri aktual i Shqipërisë, Edi Rama, para pak minutave dha një njoftim se priten edhe 208 mijë vaksina të vijnë sot në aeroportin Rinas, shkruan albinfo.ch. “Sot në aeroportin e Rinasit priten të vijnë edhe ...

Mbërrijnë 50 mijë doza të tjera të vaksinës AstraZeneca
50 mijë doza të tjera të vaksinës AstraZeneca kanë mbërritur në aeroportin “Nënë Tereza”.
Top Channel | 18-Apr-2021 20:35
50 mijë doza të tjera të vaksinës AstraZeneca kanë mbërritur në aeroportin “Nënë Tereza”.

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved