ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/05/2021 05:45

Ministrja e Infrastrukturës, Belinda Balluku në “Breaking”/ Flet për zbritjen e avionit të parë në aeroportin e Kukësit: Emocioni që kam ndjerë kur ceku pistën…

Ministrja e Infrastrukturës, Belinda Balluku në “Breaking”/ Flet për zbritjen e avionit të parë në aeroportin e Kukësit: Emocioni që kam ndjerë kur ceku pistën…
Ministrja e Infrastrukturës, njëkohësisht edhe kandidatja për deputete në zonën e Kombinatit, Belinda Balluku e ftuar në “Breaking” të Top News, e komentoi si ndër momentet më të bukura të saj në karrierë hapjen e ...
Top Channel | 19-Apr-2021 14:05
Ministrja e Infrastrukturës, njëkohësisht edhe kandidatja për deputete në zonën e Kombinatit, Belinda Balluku e ftuar në “Breaking” të Top News, e komentoi si ndër momentet më të bukura të saj në karrierë hapjen e ...

Flet drejtori i aeroportit të Kukësit: Kur do “çajmë” qiejt e Europës dhe sa do jenë çmimet për udhëtimet
Në aeroportin ndërkombëtar të Kukësit është ulur dje avioni i parë me pasagjerë nga Londra. Aeroporti ndërkombëtar i Kukësit është aeroporti i dytë civil në Shqipëri dhe ndodhet 3.5 kilometra në dalje të qytetit të ...
Top Channel | 19-Apr-2021 09:35
Në aeroportin ndërkombëtar të Kukësit është ulur dje avioni i parë me pasagjerë nga Londra. Aeroporti ndërkombëtar i Kukësit është aeroporti i dytë civil në Shqipëri dhe ndodhet 3.5 kilometra në dalje të qytetit të ...

Priti dje shqiptarët e Londrës, Rama publikon këto dy foto nga aeroporti i Kukësit
Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me publikimin e disa fotove nga aeroporti Ndërkombëtar i "Zayed - Flatrat e Veriut", në Kukës.
Top Channel | 19-Apr-2021 09:05
Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me publikimin e disa fotove nga aeroporti Ndërkombëtar i "Zayed - Flatrat e Veriut", në Kukës.

“Nga çasti i hapjes”, Rama publikon fotot nga Aeroporti i Kukësit dhe bën urimin për ndjekësit
Dita e djeshme, ishte një ditë e shënuar për qytetarët e Kukësit, por jo vetëm, pasi u vendos në përdorim Aeroporti Ndërkombëtar “Zayed – Flatrat e Veriut”. Udhëtarët e parë që zbarkuan në aeroportin e ri, ishin ...
BalkanWeb | 19-Apr-2021 08:35
Dita e djeshme, ishte një ditë e shënuar për qytetarët e Kukësit, por jo vetëm, pasi u vendos në përdorim Aeroporti Ndërkombëtar “Zayed – Flatrat e Veriut”. Udhëtarët e parë që zbarkuan në aeroportin e ri, ishin ...

‘’Premtim i pambajtur’’, Rama i përgjigjet PD për aeroportin e Kukësit: Shpjego sa të duash… E pse ? Se nuk erdhën direkt nga Londra, por ndaluan njëherë Tiranë
Kryeministri i Shqipëris,ë Edi Rama i është përgjigjur PD për aeroportin e Kukësit. Rama thotë se teksa vinet në Tropojë lexoi deklaratën e PD për uljen e avionit të parë në ‘’Zayed, Flatrat e Veriut’’, duke e ...
BalkanWeb | 18-Apr-2021 20:35
Kryeministri i Shqipëris,ë Edi Rama i është përgjigjur PD për aeroportin e Kukësit. Rama thotë se teksa vinet në Tropojë lexoi deklaratën e PD për uljen e avionit të parë në ‘’Zayed, Flatrat e Veriut’’, duke e ...

Avioni i parë u ul në Kukës / Zbritën pasagjerët që erdhën nga Londra, bashkë me Ramën që hipi në Rinas
Në këtë hapësirë të njohur nga kuksianët si fusha e avionëve dhe që gjatë luftës së Kosovës ka shërbyer si kamp refugjatësh për mbërritjen e furnizimeve ndihmëse , kanë përfunduar punimet e aeroportit të dytë civil ...
Top Channel | 18-Apr-2021 19:35
Në këtë hapësirë të njohur nga kuksianët si fusha e avionëve dhe që gjatë luftës së Kosovës ka shërbyer si kamp refugjatësh për mbërritjen e furnizimeve ndihmëse , kanë përfunduar punimet e aeroportit të dytë civil ...

Petrit Sulaj: Në Kukës u krye eksperiment i rrezikshëm me uljen e avionit në një aeroport të palicensuar
Ish-drejtori i Aviacionit Civil, Petrit Sulaj ka komentuar uljen e avionit të “Air Albania” sot në Kukës me kryeministrin Edi Rama. Në një prononcim për, Sulaj shprehet se sot është bërë një eksperiment i rrezikshëm në ...
Telegraf | 18-Apr-2021 22:05
Ish-drejtori i Aviacionit Civil, Petrit Sulaj ka komentuar uljen e avionit të “Air Albania” sot në Kukës me kryeministrin Edi Rama. Në një prononcim për, Sulaj shprehet se sot është bërë një eksperiment i rrezikshëm në ...

Fluturimi i parë drejt Kukësit/ Kryeminsitri Rama në avion me djemtë nga Londra, çfarë u diskutua gjatë rrugës
Kryeministri i vendit, Edi Rama ishte pasagjer në avionin e parë që zbriti në Aeroportin Ndërkombëtar të Kukësit.
Top Channel | 18-Apr-2021 18:35
Kryeministri i vendit, Edi Rama ishte pasagjer në avionin e parë që zbriti në Aeroportin Ndërkombëtar të Kukësit.

Aeroporti i Kukësit, reagon PD: Premtim i pa mbajtur, s’ka certifikatë siguri
Partia Demokratike e cilëson hapjen e aeroportit të Kukësit për fluturimet ndërkombëtare një tjetër premtim të pa mbajtur të kryeministrit Rama. Duke iu referuar itenerarit të udhëtimit të ndjekur nga avioni i “Air ...
VizionPlus | 18-Apr-2021 19:36
Partia Demokratike e cilëson hapjen e aeroportit të Kukësit për fluturimet ndërkombëtare një tjetër premtim të pa mbajtur të kryeministrit Rama. Duke iu referuar itenerarit të udhëtimit të ndjekur nga avioni i “Air ...

‘’Më ke sharë shumë në FB?’’, Rama nxjerr pamjet nga fluturimi me avionin Rinas-Kukës: Blu, në rregull je!
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka publikuar momente nga fluturimi me avionin e ‘’Air Albania’’ nga Rinasi në Kukës, me emigrantët nga Londra. Një prej emigrantëve i thotë Ramës se e ka shtëpinë 10 kilometër larg ...
BalkanWeb | 18-Apr-2021 18:05
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka publikuar momente nga fluturimi me avionin e ‘’Air Albania’’ nga Rinasi në Kukës, me emigrantët nga Londra. Një prej emigrantëve i thotë Ramës se e ka shtëpinë 10 kilometër larg ...

Rama nxjerr pamjet nga fluturimi me “çunat e Londrës”: Më ke sharë aq shumë sa…
Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video me momente nga fluturimi i parë drejt aeroportit të Kukësit. Gjatë udhëtimit, kreu i qeverisë nuk i kurseu batuta me emigratët e kthyer nga Londra. Ai i ka pyetur ata nëse e ...
VizionPlus | 18-Apr-2021 18:36
Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video me momente nga fluturimi i parë drejt aeroportit të Kukësit. Gjatë udhëtimit, kreu i qeverisë nuk i kurseu batuta me emigratët e kthyer nga Londra. Ai i ka pyetur ata nëse e ...

Ulja e avionit të parë në Kukës, PD: Nuk u bë nga Londra, por nga Rinasi. Aeroporti s’ka certifikata sigurie!
Partia Demokartike në një deklaratë zyrtare ka reaguar për uljen e avionit të parë në aeroportin e Kukësit. PD thotë se ky është premtim i pambajtur, pasi ulja e avionit në Kukës nuk u bë nga Londra, por nga Rinasi pasi ...
BalkanWeb | 18-Apr-2021 17:35
Partia Demokartike në një deklaratë zyrtare ka reaguar për uljen e avionit të parë në aeroportin e Kukësit. PD thotë se ky është premtim i pambajtur, pasi ulja e avionit në Kukës nuk u bë nga Londra, por nga Rinasi pasi ...

E përmendi gjatë ceremonisë së hapjes së Aeroportit Ndërkombëtar të Kukësit, Thaçi i çon të fala Edi Ramës
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, gjatë ceremonisë së hapjes së Aeroportit Ndërkombëtar të Kukësit e ka përmendur edhe ish-presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi, i cili gjendet në Hagë. Rama tha se i mungon shumë ...
Telegrafi | 18-Apr-2021 19:36
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, gjatë ceremonisë së hapjes së Aeroportit Ndërkombëtar të Kukësit e ka përmendur edhe ish-presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi, i cili gjendet në Hagë. Rama tha se i mungon shumë ...

“Kur Rama më tha që do të bëhet aeroport…”/ Ministrja Balluku: Në 17 qershor “Zayed-Flatrat e Veriut” do të jetë në përdorim të plotë
Ministrja e Infrastrukturës, Belinda Balluku tregon përse avioni që zbriti sot në Aeroportin Ndërkombëtar të Kukësit zbriti fillimisht në Rinas.
Top Channel | 18-Apr-2021 17:05
Ministrja e Infrastrukturës, Belinda Balluku tregon përse avioni që zbriti sot në Aeroportin Ndërkombëtar të Kukësit zbriti fillimisht në Rinas.

Rama publikon galerinë brenda aeroportit të Kukësit me foto të refugjatëve kosovarë
“Lasgushi” i “Air Albania”-s u ul dje në aeroportin ndërkombëtar të Kukësit “Zayed – Flatrat e Veriut”. Ndërsa sot kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka publikuar dy foto nga hapja e aeroportit në njërën prej të ...
ObserverKult | 19-Apr-2021 12:35
“Lasgushi” i “Air Albania”-s u ul dje në aeroportin ndërkombëtar të Kukësit “Zayed – Flatrat e Veriut”. Ndërsa sot kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka publikuar dy foto nga hapja e aeroportit në njërën prej të ...

Rama publikon galerinë brenda aeroportit të Kukësit me foto të refugjatëve kosovarë
“Lasgushi” i “Air Albania”-s u ul të dielën në aeroportin ndërkombëtar të Kukësit “Zayed – Flatrat e Veriut”. Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka publikuar sot dy foto nga hapja e aeroportit ndërkombëtar “Zayed – ...
Zeri | 19-Apr-2021 11:35
“Lasgushi” i “Air Albania”-s u ul të dielën në aeroportin ndërkombëtar të Kukësit “Zayed – Flatrat e Veriut”. Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka publikuar sot dy foto nga hapja e aeroportit ndërkombëtar “Zayed – ...

‘’Më mungon shumë’’, Rama i çon ‘përqafim’ Thaçit nga Kukësi: Në muret e aeroportit gjendet një moment i jashtëzakonshëm kur ai dhe Rugova…
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka përshendetur me përqafime nga Kukësi ish-Presidentin e Kosovës, Hashim Thaçin i cili ndodhet në paraburgim në Hagë. Rama thotë se i mungon shumë në këto momente, pasi e konsideron ...
BalkanWeb | 18-Apr-2021 17:05
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka përshendetur me përqafime nga Kukësi ish-Presidentin e Kosovës, Hashim Thaçin i cili ndodhet në paraburgim në Hagë. Rama thotë se i mungon shumë në këto momente, pasi e konsideron ...

Asnjë fjalë nga liderët kosovarë për aeroportin e Kukësit
Presidentja Vjosa Osmani, kryeministri Albin Kurti dhe kryeparlamentari Glauk Konjufca, kanë zgjedhur të heshtin përballë zhvillimeve në Kukës, vendin ku strehoi qindra mijëra shqiptarë gjatë periudhës së luftës. Atje ...
Arbresh | 19-Apr-2021 09:05
Presidentja Vjosa Osmani, kryeministri Albin Kurti dhe kryeparlamentari Glauk Konjufca, kanë zgjedhur të heshtin përballë zhvillimeve në Kukës, vendin ku strehoi qindra mijëra shqiptarë gjatë periudhës së luftës. Atje ...

Flet drejtori i aeroportit të Kukësit: Kur do “çajmë” qiejt e Europës dhe sa do jenë çmimet për udhëtimet
Në aeroportin ndërkombëtar të Kukësit është ulur dje avioni i parë me pasagjerë nga Londra. Aeroporti ndërkombëtar i Kukësit është aeroporti i dytë civil në Shqipëri dhe ndodhet 3.5 kilometra në dalje të qytetit të ...
Medial | 19-Apr-2021 08:35
Në aeroportin ndërkombëtar të Kukësit është ulur dje avioni i parë me pasagjerë nga Londra. Aeroporti ndërkombëtar i Kukësit është aeroporti i dytë civil në Shqipëri dhe ndodhet 3.5 kilometra në dalje të qytetit të ...

“Air Albania” zbret në aeroportin e Kukësit, Rama: “Për 50 ditë miratohet procedura për tu bërë ndërkombëtar”
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka sqaruar fluturimin e sotëm me ‘’Air Albania’’ me emigrantët e Londrës, dhe uljen në Rinas për të fluturuar më pas në Kukës. Rama thotë se çdo aeroport operacion fillimisht nis si ...
ScanTv | 19-Apr-2021 00:35
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka sqaruar fluturimin e sotëm me ‘’Air Albania’’ me emigrantët e Londrës, dhe uljen në Rinas për të fluturuar më pas në Kukës. Rama thotë se çdo aeroport operacion fillimisht nis si ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved