ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/05/2021 05:45

Ministria për Punë të Jashtme dhe Diasporë, duhet të depolitizohet dhe ristrukturohet urgjentisht…!

Ministria për Punë të Jashtme dhe Diasporë, duhet të depolitizohet dhe ristrukturohet urgjentisht…!
Nuk është hera e parë që shkruaj lidhur me pa rregullsitë ligjore dhe keqpërdorimet me postet që janë bërë brenda dhe jashtë MPJD-së në 9 vitet e fundit nga qeveritarët dhe partitë në pushtet, siç ishin PDK, AAK dhe ...
Medial | 19-Apr-2021 12:05
Nuk është hera e parë që shkruaj lidhur me pa rregullsitë ligjore dhe keqpërdorimet me postet që janë bërë brenda dhe jashtë MPJD-së në 9 vitet e fundit nga qeveritarët dhe partitë në pushtet, siç ishin PDK, AAK dhe ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved