ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/05/2021 06:16

Meta denoncon: Patronazhistët kanë shkuar deri tek vajza e vogël. I thonë ‘thuaj babit të ruajë figurën e Presidentit’. Si ta ruaj kur i gjithë shteti është në survejim?!

Meta denoncon: Patronazhistët kanë shkuar deri tek vajza e vogël. I thonë ‘thuaj babit të ruajë figurën e Presidentit’. Si ta ruaj kur i gjithë shteti është në survejim?!
TIRANË Presidenti i Republikës Ilir Meta tha në konferencën e pasdites së sotme se patronazhistët kanë mbërritur deri tek vajza e tij. Meta tha se patronazhistët i thonë t’i thotë babit të mos pijë, të jetë i qetë dhe ...
BalkanWeb | 19-Apr-2021 18:05
TIRANË Presidenti i Republikës Ilir Meta tha në konferencën e pasdites së sotme se patronazhistët kanë mbërritur deri tek vajza e tij. Meta tha se patronazhistët i thonë t’i thotë babit të mos pijë, të jetë i qetë dhe ...

Deklaratat e Presidentit/ “Nuk la gjymtyrë pa na prerë”, Rama reagon nga Pogradeci dhe thërret në podium një patronazhiste: Tentativë për të krijuar alibi për atë që do u ndodhë më 25 prill
POGRADEC Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas deklaratave të Presidentit të Republikës Ilir Meta për çështjen e të dhënave personale dhe patronazhistët. Rama tha nga Pogradeci se është një tjetër tentativë për të ...
BalkanWeb | 19-Apr-2021 17:35
POGRADEC Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas deklaratave të Presidentit të Republikës Ilir Meta për çështjen e të dhënave personale dhe patronazhistët. Rama tha nga Pogradeci se është një tjetër tentativë për të ...

‘Meta me kapuç në kokë, takohet ‘cepave’ me subjekte të OFL-së’/ Rama: 25 prilli dita, vendimtare dhe për ato që nuk votuan
Kryeministri i vendit nga Pogradeci ka folur sërish për patronazhistët, rol ky i kthyer në qendrën e vëmendjes ditët e fundit dhe nga ana tjetër ka ‘sulmuar’ Presidentin Ilir Meta se takon ‘cepave’ subjekte të OFL-së.
Top Channel | 19-Apr-2021 17:35
Kryeministri i vendit nga Pogradeci ka folur sërish për patronazhistët, rol ky i kthyer në qendrën e vëmendjes ditët e fundit dhe nga ana tjetër ka ‘sulmuar’ Presidentin Ilir Meta se takon ‘cepave’ subjekte të OFL-së.

“Qelizat vitale të PS…”/ “Kjo është fukse, unë kryefuksi”, Rama i përgjigjet Metës për patronazhistët
Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur presidentit Ilir Meta për çështjen e patronazhistëve dhe daljen e të dhënave personale të votuesve të qarkut të Tiranës.
Top Channel | 19-Apr-2021 17:35
Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur presidentit Ilir Meta për çështjen e patronazhistëve dhe daljen e të dhënave personale të votuesve të qarkut të Tiranës.

Meta flet sërish sot: I ftoj të gjithë sipërmarrësit shqiptarë të më ndjekin, fakte konkrete si patronazhistët survejojnë biznesmenët dhe…
TIRANË Presidenti i Republikës Ilir Meta do të dalë sërish para mediave sot për të nxjerrë fakte konkrete siç shprehet si për patronazhistët. Meta fton veçanërisht sipërmarrësit shqiptarë ta ndjekin, pasi faktet që do ...
BalkanWeb | 19-Apr-2021 17:06
TIRANË Presidenti i Republikës Ilir Meta do të dalë sërish para mediave sot për të nxjerrë fakte konkrete siç shprehet si për patronazhistët. Meta fton veçanërisht sipërmarrësit shqiptarë ta ndjekin, pasi faktet që do ...

Baza e të dhënave/ Meta bën 11 pyetje: SPAK të nisë urgjentisht verifikimet, nisur nga Rama! Me ç’të drejtë i vendos spiun qytetarëve?
Presidenti iShqipërisë Ilir Meta i është drejtuar me 11 pyetje SPAK dhe Ramës lidhur me bazën e të dhënave dhe patronazhistët e PS. Meta thotë se Rama i ka vendosur spiun qytetarëve për të hyrë deri tek jeta intime, ...
BalkanWeb | 19-Apr-2021 13:36
Presidenti iShqipërisë Ilir Meta i është drejtuar me 11 pyetje SPAK dhe Ramës lidhur me bazën e të dhënave dhe patronazhistët e PS. Meta thotë se Rama i ka vendosur spiun qytetarëve për të hyrë deri tek jeta intime, ...

‘’Konferencë e jashtëzakonshme’’, Presidenca paralajmëron: Meta do të prezantojë pyetje shumë të qarta për SPAK, Ramën dhe aparatin e FUKS-SHTETIT
Presidenti Ilir Meta do të dalë në orën 12:45 në një konferencë të jashtëzakonshme për shtyp lidhur me debatin e patronazhistëve të PS. Zëdhënësi i Metës, Tedi Blushi thotë se sot Presidenti prezanton pyetje shumë të ...
BalkanWeb | 19-Apr-2021 12:06
Presidenti Ilir Meta do të dalë në orën 12:45 në një konferencë të jashtëzakonshme për shtyp lidhur me debatin e patronazhistëve të PS. Zëdhënësi i Metës, Tedi Blushi thotë se sot Presidenti prezanton pyetje shumë të ...

Meta denoncon: Para një viti u punësuan 10 mijë qytetarë në administratë për të rehatuar patronazhistët
Presidenti i Republikës, Ilir Meta përmes një shënimi në facebook ka denoncuar faktin se një vit më parë janë punësuar në administratë publike 10 mijë qytetarë.
Top Channel | 19-Apr-2021 11:35
Presidenti i Republikës, Ilir Meta përmes një shënimi në facebook ka denoncuar faktin se një vit më parë janë punësuar në administratë publike 10 mijë qytetarë.

Meta shpreh ngushëllimet për ndarjen nga jeta të oficerit italian: Më ka shoqëruar në të gjitha vizitat në komunitetin arbëresh (FOTO)
Presidenti i republikës së Shqipërisë, Ilir Meta i ka shprehur ngushëllimet oficerit italian, Dario Fazio i cili është ndarë nga jeta. Meta shpreh hidhërimin për këtë lajm teksa thekson se oficeri Fazio e ka shoqëruar ...
BalkanWeb | 18-Apr-2021 21:05
Presidenti i republikës së Shqipërisë, Ilir Meta i ka shprehur ngushëllimet oficerit italian, Dario Fazio i cili është ndarë nga jeta. Meta shpreh hidhërimin për këtë lajm teksa thekson se oficeri Fazio e ka shoqëruar ...

Presidenti Ilir Meta njofton për konferencë për mediat në orën 17:15
Pas pak, në orën 17:15 konferencë e jashtëzakonshme për mediat e Presidentit të Republikës, Sh.T.Z Ilir Meta, ku do të publikohen disa fakte tronditëse. Ftohen të gjithë gazetarët për transmetim LIVE!
Telegraf | 19-Apr-2021 17:05
Pas pak, në orën 17:15 konferencë e jashtëzakonshme për mediat e Presidentit të Republikës, Sh.T.Z Ilir Meta, ku do të publikohen disa fakte tronditëse. Ftohen të gjithë gazetarët për transmetim LIVE!

Deklaratat e Vuçiç, zëdhënësi i Presidentit: Se kukull e kujt është Rama kjo dihet, ndryshimi fiton mbi 2/3 sipas sondazheve të besueshme që ka Meta
Zëdhëënsi i Presidentit Meta, Tedi Blushi ka reaguar pas komenteve të Vuçiç për zgjedhjet në Shqipëri ku sipas sondazheve që ka parë ai, diferenca mes palëve është jo më shumë se 1-3%. Blushi thekson se opozita fiton ...
BalkanWeb | 18-Apr-2021 19:35
Zëdhëënsi i Presidentit Meta, Tedi Blushi ka reaguar pas komenteve të Vuçiç për zgjedhjet në Shqipëri ku sipas sondazheve që ka parë ai, diferenca mes palëve është jo më shumë se 1-3%. Blushi thekson se opozita fiton ...

Tedi Blushi: Presidenti Meta në konferencë, pyetje shumë të qarta për SPAK, Ramën dhe për aparatin e FUKS-SHTETIT
Zëdhënësi i Presidentit, Tedi Blushi ka bërë me dije se sot në orën 12:45, Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta do të dalë në një konferencë të jashtëzakonshme për mediat, ku sipas tij, do të ketë pyetje shumë të qarta ...
Telegraf | 19-Apr-2021 12:05
Zëdhënësi i Presidentit, Tedi Blushi ka bërë me dije se sot në orën 12:45, Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta do të dalë në një konferencë të jashtëzakonshme për mediat, ku sipas tij, do të ketë pyetje shumë të qarta ...

Presidenti Meta shpreh ngushëllimin e tij, për ndarjen nga jeta të Oficerit të Policisë Italiane, Dario Fazio
Mbrëmjen e sotme, Presidenti i Republikës, Ilir Meta me anë të një mesazhi të shpërndarë në rrjetet sociale, ka ngushëlluar familjen e Oficerit të Policisë Italiane, Dario Fazio, i cili ka qenë shoqëruesi i Presidentit ...
Telegraf | 18-Apr-2021 21:35
Mbrëmjen e sotme, Presidenti i Republikës, Ilir Meta me anë të një mesazhi të shpërndarë në rrjetet sociale, ka ngushëlluar familjen e Oficerit të Policisë Italiane, Dario Fazio, i cili ka qenë shoqëruesi i Presidentit ...

Deklaratat e Vuçiç/ Presidenca: Rama është kukull! Marrëdhëniet me Serbinë, konstruktive
Zëdhënësi i Presidentit të Republikës, Tedi Blushi reagon lidhur me qëndrimet publike të presidentit serb, Aleksandër Vuçiç për fushatën elektorale në Shqipëri, sondazhet dhe figurat publike. Duke iu referuar sondazheve ...
VizionPlus | 18-Apr-2021 20:06
Zëdhënësi i Presidentit të Republikës, Tedi Blushi reagon lidhur me qëndrimet publike të presidentit serb, Aleksandër Vuçiç për fushatën elektorale në Shqipëri, sondazhet dhe figurat publike. Duke iu referuar sondazheve ...

‘T’iu merrni të keqen patronazhistëve’, Meta i përgjigjet Ramës: Mos e dëgjoni kryefuksin, regjimi i tij ka mbaruar
Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka reaguar pas kritikave të kryeministrit Edi Rama ditën e sotme në takimet elektorale.
Top Channel | 18-Apr-2021 14:35
Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka reaguar pas kritikave të kryeministrit Edi Rama ditën e sotme në takimet elektorale.

Planet Rama- Vucic/ Blushi : Më 25 prill shqiptarët heqin bllokuesin e çeljes së negociatave me Bashkimin Europian
Zëdhënësi i Presidentit të Republikës, z.Tedi Blushi i pyetur sot nga mediat, lidhur me qëndrimet publike të Presidentit të Serbisë, z.Aleksandër Vuçiç për fushatën elektorale në Shqipëri, sondazhet dhe figurat publike, ...
Telegraf | 18-Apr-2021 19:35
Zëdhënësi i Presidentit të Republikës, z.Tedi Blushi i pyetur sot nga mediat, lidhur me qëndrimet publike të Presidentit të Serbisë, z.Aleksandër Vuçiç për fushatën elektorale në Shqipëri, sondazhet dhe figurat publike, ...

“Të dashur patrozhanistë”, Meta i përgjigjet Ramës: Regjimi i fuksave ka mbaruar, me qetësi e vendosmëri drejt 25 prillit
TIRANË Presidenti i Republikës, Ilir Meta, i përgjigjet me tone të ashpra kryeministrit Edi Rama, lidhur me deklaratat e këtij të fundit se “patronazhistët e dinë është që Presidenti do dalë nga kjo fushatë i rruar dhe ...
BalkanWeb | 18-Apr-2021 14:05
TIRANË Presidenti i Republikës, Ilir Meta, i përgjigjet me tone të ashpra kryeministrit Edi Rama, lidhur me deklaratat e këtij të fundit se “patronazhistët e dinë është që Presidenti do dalë nga kjo fushatë i rruar dhe ...

“Të dashur patronazhistë”/ Meta i përgjigjet Ramës: Regjimi i fuksave ka mbaruar
Presidenti Ilir Meta iu është përgjigjur deklaratave të kryeministrit Edi Rama bërë nga takimi me të rinjtë e Tiranës, ku tha se “patronazhistët e dinë që Presidenti do dalë nga kjo fushatë i rruar dhe i qethur”. Duke ...
VizionPlus | 18-Apr-2021 15:06
Presidenti Ilir Meta iu është përgjigjur deklaratave të kryeministrit Edi Rama bërë nga takimi me të rinjtë e Tiranës, ku tha se “patronazhistët e dinë që Presidenti do dalë nga kjo fushatë i rruar dhe i qethur”. Duke ...

Rama me të rinjtë në Tiranë: Patronazhistët e dinë që Ilir Meta do dalë i rruar e i qethur…
Kryeministri Edi Rama është ndalur ditën e sotme me të rinjtë në Tiranë, ku nuk ka lënë pa komentuar edhe patronazhistët që ditët e fundit është bërë çështje politike dhe temë diskutimi në opinionin publik.
Top Channel | 18-Apr-2021 13:05
Kryeministri Edi Rama është ndalur ditën e sotme me të rinjtë në Tiranë, ku nuk ka lënë pa komentuar edhe patronazhistët që ditët e fundit është bërë çështje politike dhe temë diskutimi në opinionin publik.

‘T’iu merrni të keqen patronazhistëve’, Meta i përgjigjet Ramës: Mos e dëgjoni kryefuksin, regjimi i tij ka mbaruar
Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka reaguar pas kritikave të kryeministrit Edi Rama ditën e sotme në takimet elektorale. Meta shkruan se nuk mund të presësh asnjë reflektim për respektimin e ligjit nga Rama, duke ...
Telegraf | 18-Apr-2021 15:05
Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka reaguar pas kritikave të kryeministrit Edi Rama ditën e sotme në takimet elektorale. Meta shkruan se nuk mund të presësh asnjë reflektim për respektimin e ligjit nga Rama, duke ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved