ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/05/2021 06:27

Herrea dhe Ozil mes lojtarëve kundër Superligës Evropiane

Herrea dhe Ozil mes lojtarëve kundër Superligës Evropiane
Ander Herrera e ka goditur idenë e Super Ligës Evropiane e cila kundërshtohet nga klubi i tij, Paris Saint-Germain. “E dua futbollin dhe nuk mund të rri i heshtur për këtë. Besoj në një Ligë të përmirësuar të ...
Klan Kosova | 19-Apr-2021 18:05
Ander Herrera e ka goditur idenë e Super Ligës Evropiane e cila kundërshtohet nga klubi i tij, Paris Saint-Germain. “E dua futbollin dhe nuk mund të rri i heshtur për këtë. Besoj në një Ligë të përmirësuar të ...

Pamje nga protesta e tifozëve të Manchester United në lidhje me Superligën Evropiane
Bruno Fernandes duket se ka folur kundër Superligës Evropiane. Ai thotë se ajo nuk do të zëvendësojë “ëndrrat” e tij për të luajtur në Champions League, përcjell GazetaBlic Sport. Klubi i Fernandes, Manchester United, ...
GazetaBlic | 19-Apr-2021 17:05
Bruno Fernandes duket se ka folur kundër Superligës Evropiane. Ai thotë se ajo nuk do të zëvendësojë “ëndrrat” e tij për të luajtur në Champions League, përcjell GazetaBlic Sport. Klubi i Fernandes, Manchester United, ...

Ozil kundër Superligës Evropiane: Fëmijët ëndërrojnë Kupën e Botës dhe Ligën e Kampionëve, jo Superligën
Ozil në një mesazh të publikuar në rrjetin e tij social, Twitter, ka dhënë mendimet dhe ndjenjat e tij me krijimin e ligës së re, transmeton . Ozil u shpreh se me anë të kësaj lige po vdesin ëndrrat e fëmijëve, të cilët ...
Lajminet | 19-Apr-2021 14:36
Ozil në një mesazh të publikuar në rrjetin e tij social, Twitter, ka dhënë mendimet dhe ndjenjat e tij me krijimin e ligës së re, transmeton . Ozil u shpreh se me anë të kësaj lige po vdesin ëndrrat e fëmijëve, të cilët ...

Ozil: Fëmijët rriten duke ëndërruar të fitojnë Kupën e Botës dhe Ligën e Kampionëve dhe jo ndonjë Superligë
Mesfushori i Fenerbahces, Mesut Ozil e ka komentuar idenë e themelimit të Superligës së Evropës. Ozil tha se fëmijët rriten duke ëndërruar që ta fitojnë Ligën e Kampionëve dhe Kupën e Botës e jo ndonjë Superligë. ...
Klan Kosova | 19-Apr-2021 14:05
Mesfushori i Fenerbahces, Mesut Ozil e ka komentuar idenë e themelimit të Superligës së Evropës. Ozil tha se fëmijët rriten duke ëndërruar që ta fitojnë Ligën e Kampionëve dhe Kupën e Botës e jo ndonjë Superligë. ...

Ander Herrera është lojtari i parë që flet për Superligën Evropiane
Herrera në një mesazh të publikuar në rrjetin e tij social, Twitter, ka dhënë mendimet dhe ndjenjat e tij me krijimin e ligës së re, transmeton . “Unë rashë në dashuri me futbollin e fitozëve, me ëndrrën që të shoh ...
Lajminet | 19-Apr-2021 13:06
Herrera në një mesazh të publikuar në rrjetin e tij social, Twitter, ka dhënë mendimet dhe ndjenjat e tij me krijimin e ligës së re, transmeton . “Unë rashë në dashuri me futbollin e fitozëve, me ëndrrën që të shoh ...

Ky ishte komenti i Klopp për Superligën Evropiane në vitin 2019
Koiçidencë! Trajneri i njohur francez, Arsene Wenger e kishte parashikuar krijimin e një kompeticioni të ri evropian para 12 viteve, shkruan GazetaBlic Sport. Wenger në vitin 2009 kishte deklarzuar: ‘Ndoshta për 10 ...
GazetaBlic | 19-Apr-2021 09:35
Koiçidencë! Trajneri i njohur francez, Arsene Wenger e kishte parashikuar krijimin e një kompeticioni të ri evropian para 12 viteve, shkruan GazetaBlic Sport. Wenger në vitin 2009 kishte deklarzuar: ‘Ndoshta për 10 ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved