ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/05/2021 06:37

Basha në fushatë me Kryemadhin/ Marrin pjesë në takimin e opozitës në lagjen Kombinat, në Tiranë

Basha në fushatë me Kryemadhin/ Marrin pjesë në takimin e opozitës në lagjen Kombinat, në Tiranë
Në javën e fundit të fushatës elektorale për herë të parë Monika Kryemadhi dhe Lulzim Basha u shfaqën krah njeri- tjetrit në Kombinat për të shuar çdo aludim se pas 25 Prillit mund të ketë një qeveri PS-PD.
Top Channel | 19-Apr-2021 17:05
Në javën e fundit të fushatës elektorale për herë të parë Monika Kryemadhi dhe Lulzim Basha u shfaqën krah njeri- tjetrit në Kombinat për të shuar çdo aludim se pas 25 Prillit mund të ketë një qeveri PS-PD.

Kryemadhi nxjerr videon nga takimi në Durrës: Garanci për përmbysjen e madhe, vota do të jetë për uraganin e shpresë
Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, nxjerr pamje nga takimi i zhvilluar një ditë më parë në Durrës. Në mesazhin e saj, Kryemadhi thekson se vota e Durrësit do të jetë për uraganin e shpresës që mban nr. 6, LSI!. Mesazhi ...
BalkanWeb | 19-Apr-2021 13:06
Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, nxjerr pamje nga takimi i zhvilluar një ditë më parë në Durrës. Në mesazhin e saj, Kryemadhi thekson se vota e Durrësit do të jetë për uraganin e shpresës që mban nr. 6, LSI!. Mesazhi ...

Koalicioni opozitar/ Pandeli Majko: Janë në konkurrencë! LSI nuk është një parti e lehtë, i uroj fat PD-së
Ministri i Diasporës, Pandeli Majko dhe kandidat për deputet në Tiranë ka thënë se PD dhe LSI sëbashku vijnë në pushtet ajo që shqiptarët do të shohin do të jenë ‘dy Shqipëri të ndara”.
Top Channel | 19-Apr-2021 11:05
Ministri i Diasporës, Pandeli Majko dhe kandidat për deputet në Tiranë ka thënë se PD dhe LSI sëbashku vijnë në pushtet ajo që shqiptarët do të shohin do të jenë ‘dy Shqipëri të ndara”.

Basha: Pas zgjedhjeve të 25 prillit, koalicioni për ndryshim do të bëjë koalicion me LSI
Kreu i PD, Lulzim Basha ishte në Kombinat gjatë mbrëmjes së sotme ku deklaroi se koalicioni në qeveri i PD do të jetë me LSI.
Top Channel | 18-Apr-2021 22:35
Kreu i PD, Lulzim Basha ishte në Kombinat gjatë mbrëmjes së sotme ku deklaroi se koalicioni në qeveri i PD do të jetë me LSI.

‘’Koalicioni me LSI’’, Kryemadhi krah Bashës: Kemi 2 vjet që nuk ndahemi asnjë moment, jemi një me gjithë Shqipërinë
Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi krah Bashës në Kombinat ka deklaruar se PD dhe LSI kanë 2 vjet që nuk ndahen për asnjë moment dhe janë 1 me gjithë Shqipërinë. Sipas saj, nuk ka më tashmë një front opozitar, por fronti ...
BalkanWeb | 18-Apr-2021 22:05
Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi krah Bashës në Kombinat ka deklaruar se PD dhe LSI kanë 2 vjet që nuk ndahen për asnjë moment dhe janë 1 me gjithë Shqipërinë. Sipas saj, nuk ka më tashmë një front opozitar, por fronti ...

Basha me Kryemadhin në Kombinat: Rama po përpiqet të hapë një deriçkë që të bëhet pjesë e qeverisë, por koalicionin e bëjmë me LSI!
Kreu i PD, Lulzim Basha ka qenë i prerë nga Kombinati ku krah Kryemadhit ka deklaruar se koalicioni në qeveri do të jetë me LSI. Basha thotë se Rama po përpiqet të hapë një deriçkë për t’u bërë pjesë e qeverisë, por e ...
BalkanWeb | 18-Apr-2021 21:35
Kreu i PD, Lulzim Basha ka qenë i prerë nga Kombinati ku krah Kryemadhit ka deklaruar se koalicioni në qeveri do të jetë me LSI. Basha thotë se Rama po përpiqet të hapë një deriçkë për t’u bërë pjesë e qeverisë, por e ...

Endrit Braimllari takim me gratë në Korçë: Në Korçë fitorja do të jetë e rinisë dhe e gruas.
Ditën e sotme, Sekretari i Përgjithshëm i LSI dhe njëkohësisht drejtuesi politik i Qarkut Korçë, Endrit Braimllari, së bashku me kandidatet për deputete të LSI në Qarkun e Korçës, kanë zhvilluar një takim me gratë e ...
Telegraf | 19-Apr-2021 17:35
Ditën e sotme, Sekretari i Përgjithshëm i LSI dhe njëkohësisht drejtuesi politik i Qarkut Korçë, Endrit Braimllari, së bashku me kandidatet për deputete të LSI në Qarkun e Korçës, kanë zhvilluar një takim me gratë e ...

Deklaratat e Vuçiç për zgjedhjet në Shqipëri, Kryemadhi: Tregonte hallin e madh që ka Rama. Shikon armik te çdokush që kërkon sot ndryshimin
KOMBINAT Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi, në kuadër të fushatës elektorale, ka qenë së bashku me liderin e PD-së Lulzim Basha në Kombinat. Kryemadhi, në fjalën e saj, ka komentuar edhe deklaratat e bëra sot nga ...
BalkanWeb | 18-Apr-2021 21:35
KOMBINAT Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi, në kuadër të fushatës elektorale, ka qenë së bashku me liderin e PD-së Lulzim Basha në Kombinat. Kryemadhi, në fjalën e saj, ka komentuar edhe deklaratat e bëra sot nga ...

Floida Kërpaçi i bën thirrje të rinjve: Bëhuni pjesë e ndryshimit dhe merrni në kontroll të ardhmen tuaj
Ditën e sotme, Kryetarja e LRI dhe njëkohësisht kandidate për deputete e LSI në Qarkun e Tiranës, Floida Kërpaçi me anë të një postimi të shpërndarë në rrjetet sociale, i bën thirrje të rinjve, që në zgjedhjet e 25 ...
Telegraf | 19-Apr-2021 17:35
Ditën e sotme, Kryetarja e LRI dhe njëkohësisht kandidate për deputete e LSI në Qarkun e Tiranës, Floida Kërpaçi me anë të një postimi të shpërndarë në rrjetet sociale, i bën thirrje të rinjve, që në zgjedhjet e 25 ...

VIDEO/ Basha dhe Kryemadhi bashkë në Kombinat, takojnë banorët e dëmtuar nga tërmeti
KOMBINAT Kreu i PD, Lulzim Basha dhe kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi 7 ditë para zgjedhjeve janë bërë bashkë në një takim. Ata do të takojnë banorët e dëmtuar nga tërmeti për të diskutuar me ta, problematikat e tyre ...
BalkanWeb | 18-Apr-2021 21:35
KOMBINAT Kreu i PD, Lulzim Basha dhe kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi 7 ditë para zgjedhjeve janë bërë bashkë në një takim. Ata do të takojnë banorët e dëmtuar nga tërmeti për të diskutuar me ta, problematikat e tyre ...

Luan Rama: 25 prilli, dita e madhe e fitores! Bashkë me Nikun për LSI-në…
Drejtuesi i LSI në qarkun e Vlorës, Luan Rama, ka publikuar një foto në facebook, me vlonjatin Kreshnik Zijai, më të cilin thotë se i bashkoi familja e përbashkët, LSI. Krahas fotos, Luan Rama shkruan se “ më të fortë ...
Telegraf | 19-Apr-2021 10:35
Drejtuesi i LSI në qarkun e Vlorës, Luan Rama, ka publikuar një foto në facebook, me vlonjatin Kreshnik Zijai, më të cilin thotë se i bashkoi familja e përbashkët, LSI. Krahas fotos, Luan Rama shkruan se “ më të fortë ...

“Ta nxjerrim LSI-në forcë e parë në Durrës”, Kryemadhi: Të rinjtë e Shqipërisë do paketojnë Ramën 3D më 25 prill
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi, duke folur nga Durrësi, në kuadër të fushatës elektorale për zgjedhjet e 25 prillit, deklaroi se Lëvizja Socialiste për Integrim synon që të jetë forcë e parë në Durrës. Kryemadhi ...
BalkanWeb | 18-Apr-2021 18:35
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi, duke folur nga Durrësi, në kuadër të fushatës elektorale për zgjedhjet e 25 prillit, deklaroi se Lëvizja Socialiste për Integrim synon që të jetë forcë e parë në Durrës. Kryemadhi ...

Grisejda Myslimi: Më 25 prill, Vlora vulos triumfin e vajzave dhe djemve të saj patriotë. Ne do të jemi zëri juaj në Parlament
Kandidatja e LSI në qarkun e Vlorës, Grisejda Myslimi, thotë se më 25 prill rikthehet shpresa te rinia për një të ardhme me të mirë dhe kjo fillon me largimin e kësaj Qeverie, që e shpopulloi Vlorën dhe e përmbyti me ...
Telegraf | 19-Apr-2021 09:35
Kandidatja e LSI në qarkun e Vlorës, Grisejda Myslimi, thotë se më 25 prill rikthehet shpresa te rinia për një të ardhme me të mirë dhe kjo fillon me largimin e kësaj Qeverie, që e shpopulloi Vlorën dhe e përmbyti me ...

Kryemadhi: Socialistët e ndershëm do fundosin Fuksat e Rilindjes. Shqiptarët do të jenë njerëz të lirë!
Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka publikuar një video duke dhënë një mesazh për debatin e fundit për patronazhistët. Kryemadhi thotë se ata që do të fundosin patronazhistët, apo siç ajo i quan ‘Fuksat e Rilindjes’ do ...
BalkanWeb | 18-Apr-2021 16:05
Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka publikuar një video duke dhënë një mesazh për debatin e fundit për patronazhistët. Kryemadhi thotë se ata që do të fundosin patronazhistët, apo siç ajo i quan ‘Fuksat e Rilindjes’ do ...

“Deklaratat e Vuçiç për zgjedhjet në Shqipëri”, Kryemadhi: Tregonte hallin e madh që ka Rama
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi, në kuadër të fushatës elektorale, ka qenë së bashku me liderin e PD-së Lulzim Basha në Kombinat. Kryemadhi, në fjalën e saj, ka komentuar edhe deklaratat e bëra sot nga presidenti ...
Telegraf | 18-Apr-2021 22:35
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi, në kuadër të fushatës elektorale, ka qenë së bashku me liderin e PD-së Lulzim Basha në Kombinat. Kryemadhi, në fjalën e saj, ka komentuar edhe deklaratat e bëra sot nga presidenti ...

Mjeku në listën e LSI mesazh beratasve: Votoni nr.6, përmirësojmë sistemin shëndetësor e arsimor, hapim vende të reja pune
Kandidati për deputet i LSI në Qarkun e Beratit, mjeku Blenard Nonaj, ishte i pranishëm në takimin e zhvilluar sot nga kryetarja e kësaj force politike në Berat, Monika Kryemadhi. Në fjalën e tij, Nonaj u shpreh se më ...
BalkanWeb | 18-Apr-2021 15:05
Kandidati për deputet i LSI në Qarkun e Beratit, mjeku Blenard Nonaj, ishte i pranishëm në takimin e zhvilluar sot nga kryetarja e kësaj force politike në Berat, Monika Kryemadhi. Në fjalën e tij, Nonaj u shpreh se më ...

Kryemadhi nga Berati: Gjithmonë kemi pasur 3 mandate në këtë qark, në këto zgjedhje do të marrim të 4-in
Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, në një takim me qytetarët e Beratit, theksoi se ndryshimi kalon përmes numrit 6 në fletën e votimit. Ajo theksoi se gjeneza e LSI janë të rinjtë, e ...
BalkanWeb | 18-Apr-2021 13:05
Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, në një takim me qytetarët e Beratit, theksoi se ndryshimi kalon përmes numrit 6 në fletën e votimit. Ajo theksoi se gjeneza e LSI janë të rinjtë, e ...

“Kukullat e kurdisura i gjuajtën me gurë LSI”, Çela u përgjigjet të larguarve tek PS: Nuk kemi kohë të merremi me ju
Drejtuesi politik i LSI për Qarkun e Beratit, Ardit Çela, në një takim elektoral, ku e pranishme ishte dhe kryetarja e kësaj partie, Monika Kryemadhi, i bëri thirrje qytetarëve që të votojnë LSI për ndryshimin. Ai u ...
BalkanWeb | 18-Apr-2021 13:05
Drejtuesi politik i LSI për Qarkun e Beratit, Ardit Çela, në një takim elektoral, ku e pranishme ishte dhe kryetarja e kësaj partie, Monika Kryemadhi, i bëri thirrje qytetarëve që të votojnë LSI për ndryshimin. Ai u ...

Video/ Kryemadhi pritet me entuziazëm në Berat, mbështetësit i dalin në rrugë dhe e shoqërojnë në takimin përmbyllës
Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim pritet në mënyrë madhështore nga beratasit. Qindra makina e presin në hyrje të qytetit. Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, është pritur sot ...
BalkanWeb | 18-Apr-2021 13:05
Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim pritet në mënyrë madhështore nga beratasit. Qindra makina e presin në hyrje të qytetit. Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, është pritur sot ...

“Rilindja rrënoi eknominë dhe varfëroi shqiptarët”, Grisejda Myslmi: Më 25 prill nis një kapitull i ri për Vlorën dhe të gjithë Shqipërinë
Kandidatja për deputete e LSI në Qarkun e Vlorës, Grisejda Myslimi, me anë të një video-mesazhi të shëprndarë në rrjetet sociale ditën e sotme, ka thënë se, “Rilindja” rrënoi eknominë, varfëroi shqiptarët dhe theu ...
Telegraf | 18-Apr-2021 21:35
Kandidatja për deputete e LSI në Qarkun e Vlorës, Grisejda Myslimi, me anë të një video-mesazhi të shëprndarë në rrjetet sociale ditën e sotme, ka thënë se, “Rilindja” rrënoi eknominë, varfëroi shqiptarët dhe theu ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved