ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/08/2020 02:27

Zgjedhjet në Maqedoni/ Votojnë të sëmurët me Covid

Zgjedhjet në Maqedoni/ Votojnë të sëmurët me Covid
Në Maqedoninë e Veriut votojnë sot 716 persona të prekur nga Covid 19 dhe ata që janë në vetizolim.
Top Channel | 13-Jul-2020 12:16
Në Maqedoninë e Veriut votojnë sot 716 persona të prekur nga Covid 19 dhe ata që janë në vetizolim.

MPB Maqedoni: Letërnjoftimet do të mund të tërhiqen edhe më 15 korrik
Ministria e Punëve të Brendshme njofton qytetarët se me 15 korrik (ditën e votimeve) shërbimet e MPB-së për tërheqje të letërnjoftimeve do të punojnë në të gjithë territorin e vendit me fillim nga ora 07:00 deri në ora ...
Telegrafi | 13-Jul-2020 17:45
Ministria e Punëve të Brendshme njofton qytetarët se me 15 korrik (ditën e votimeve) shërbimet e MPB-së për tërheqje të letërnjoftimeve do të punojnë në të gjithë territorin e vendit me fillim nga ora 07:00 deri në ora ...

Ohër dhe Strugë votojnë gjithsej 93 persona
Me material zgjedhor dhe të gjitha pajisjet e nevojshme mbrojtëse, skafanderë, vizirë, maska dhe doreza, në Ohër dy ekipe mjekësh dhe vëzhgues të partive shkuan në shtëpitë e të izoluarve dhe infektuarve me koronavirus. ...
Shprehja | 14-Jul-2020 03:12
Me material zgjedhor dhe të gjitha pajisjet e nevojshme mbrojtëse, skafanderë, vizirë, maska dhe doreza, në Ohër dy ekipe mjekësh dhe vëzhgues të partive shkuan në shtëpitë e të izoluarve dhe infektuarve me koronavirus. ...

Votimi në Çair, me vonesë por me masa mbrojtëse
Në orët e paraditës Komisioni Komunal Zgjedhor filloi përgatitjen e këshillit special zgjedhor për procesin e votimit në Komunën e Çairit. Përgatitjet zgjatën disa orë, më gjatë se në KKZ-të e tjera. Madje, në radhët e ...
Shprehja | 14-Jul-2020 01:48
Në orët e paraditës Komisioni Komunal Zgjedhor filloi përgatitjen e këshillit special zgjedhor për procesin e votimit në Komunën e Çairit. Përgatitjet zgjatën disa orë, më gjatë se në KKZ-të e tjera. Madje, në radhët e ...

MPB: Letërnjoftimet do të mund të tërhiqen edhe me 15 korrik
Ministria e Punëve të Brendshme njofton qytetarët se me 15 korrik (ditën e votimeve) shërbimet e MPB-së për tërheqje të letërnjoftimeve do të punojnë në të gjithë territorin e vendit me fillim nga ora 07:00 deri në ora ...
Shprehja | 14-Jul-2020 01:05
Ministria e Punëve të Brendshme njofton qytetarët se me 15 korrik (ditën e votimeve) shërbimet e MPB-së për tërheqje të letërnjoftimeve do të punojnë në të gjithë territorin e vendit me fillim nga ora 07:00 deri në ora ...

Maqedoni e Veriut: Hapen votimet për zgjedhjet parlamentare
Më 13 korrik votojnë personat e infektuar me koronavirusin e ri dhe ata që janë të izoluar për shkak të virusit. Një ditë më pas më 14 korrik do të votojnë të sëmurët e tjerë, të burgosurit dhe personat që jetojnë në ...
Arbresh | 14-Jul-2020 00:26
Më 13 korrik votojnë personat e infektuar me koronavirusin e ri dhe ata që janë të izoluar për shkak të virusit. Një ditë më pas më 14 korrik do të votojnë të sëmurët e tjerë, të burgosurit dhe personat që jetojnë në ...

MPB: Më 15 korrik punojnë shërbimet për letërnjoftime
Shkup, 13 korrik – Ministria e Punëve të Brendshme bën të ditur se me 15 korrik do të punojnë shërbimet e MPB-së për tërheqje të letërnjoftimeve në të gjithë territorin e vendit me fillim nga ora 07:00 deri në ora ...
Koha.mk | 13-Jul-2020 23:47
Shkup, 13 korrik – Ministria e Punëve të Brendshme bën të ditur se me 15 korrik do të punojnë shërbimet e MPB-së për tërheqje të letërnjoftimeve në të gjithë territorin e vendit me fillim nga ora 07:00 deri në ora ...

Maqedonia e Veriut, tre ditë zgjedhje/ Sot votojnë të infektuarit me koronavirus
Kanë nisur këtë të hënë zgjedhjet tre ditore të parakohshme parlamentare në Maqedoninë e Veriut. Kjo është hera e parë që vendi zhvillon zgjedhje në një hark kohor 3 ditor për shkak të pandemisë së koronavirusit. ...
VizionPlus | 13-Jul-2020 12:20
Kanë nisur këtë të hënë zgjedhjet tre ditore të parakohshme parlamentare në Maqedoninë e Veriut. Kjo është hera e parë që vendi zhvillon zgjedhje në një hark kohor 3 ditor për shkak të pandemisë së koronavirusit. ...

Maqedoni e Veriut – votojnë 723 persona në vetizolim dhe me Covid-19
Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve (KSHZ) në Maqedoninë e Veriut ka njoftuar se në ditën e parë të zgjedhjeve parlamentare kur parashihet të votojnë të prekurit nga COVID-19 dhe ata që janë vetizoluar, nga 759 persona ...
Zeri | 13-Jul-2020 22:56
Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve (KSHZ) në Maqedoninë e Veriut ka njoftuar se në ditën e parë të zgjedhjeve parlamentare kur parashihet të votojnë të prekurit nga COVID-19 dhe ata që janë vetizoluar, nga 759 persona ...

Zgjedhjet në Maqedoninë e Veriut, tri ditë votim me maska
Pas përfundimit të fushatës, në mesnatë ka nisur heshtja zgjedhor për zgjedhjet e parakohshme parlamentare në Maqedoninë Veriore dhe votimi treditor fillon sot.
Top Channel | 13-Jul-2020 09:13
Pas përfundimit të fushatës, në mesnatë ka nisur heshtja zgjedhor për zgjedhjet e parakohshme parlamentare në Maqedoninë Veriore dhe votimi treditor fillon sot.

KSHZ: Gjithsej kanë votuar 723 persona me Covid-19 dhe në vetizolim
Nga 759 persona kërkesa e të cilëve ishte miratuar për te votuar sot, gjithsej të drejtën e votës e shfrytëzuan 723 votues. Arsyeja që numri i përgjithshme i këtyre personave ndryshoi nga të dhënat e KSHZ-së që i ...
Ina-Online | 13-Jul-2020 22:22
Nga 759 persona kërkesa e të cilëve ishte miratuar për te votuar sot, gjithsej të drejtën e votës e shfrytëzuan 723 votues. Arsyeja që numri i përgjithshme i këtyre personave ndryshoi nga të dhënat e KSHZ-së që i ...

KSHZ: 723 persona të prekur nga KOVID-19 dhe në vetizolim e kanë shfrytëzuar të drejtën e votës
Shkup, 13 korrik 2020 (MEDIAL) – Gjithsej 723 persona e ka shfrytëzuar të drejtën e tyre të votës në votimin e sotëm të personave të infektuar me KOVID-19 dhe në vetizolim, njoftoi sot Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve. ...
Medial | 13-Jul-2020 22:04
Shkup, 13 korrik 2020 (MEDIAL) – Gjithsej 723 persona e ka shfrytëzuar të drejtën e tyre të votës në votimin e sotëm të personave të infektuar me KOVID-19 dhe në vetizolim, njoftoi sot Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve. ...

KSHZ: 723 persona të infektuar me Covid-19 dhe në vetizolim kanë shfrytëzuar të drejtën e votës
Shkup, 13 korrik – Gjithsej 723 persona të sëmurë me Covid-19 ose në vetizolim kanë shfrytëzuar sot të drejtën e tyre të votës, njoftojnë nga Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve. Kreu i KSHZ-së, Oliver Derkovski sqaroi se ...
Koha.mk | 13-Jul-2020 21:41
Shkup, 13 korrik – Gjithsej 723 persona të sëmurë me Covid-19 ose në vetizolim kanë shfrytëzuar sot të drejtën e tyre të votës, njoftojnë nga Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve. Kreu i KSHZ-së, Oliver Derkovski sqaroi se ...

KSHZ: 723 persona me Covid-19 dhe në vetizolim kanë shfrytëzuar të drejtën e votës
Nga 759 persona kërkesa e të cilëve ishte miratuar për te votuar sot, gjithsej të drejtën e votës e shfrytëzuan 723 votues. Arsyeja që numri i përgjithshme i këtyre personave ndryshoi nga të dhënat e KSHZ-së që i ...
Shprehja | 13-Jul-2020 21:35
Nga 759 persona kërkesa e të cilëve ishte miratuar për te votuar sot, gjithsej të drejtën e votës e shfrytëzuan 723 votues. Arsyeja që numri i përgjithshme i këtyre personave ndryshoi nga të dhënat e KSHZ-së që i ...

KSHZ: Gjithsej kanë votuar 723 persona me Covid-19 dhe në vetizolim
Nga 759 persona kërkesa e të cilëve ishte miratuar për te votuar sot, gjithsej të drejtën e votës e shfrytëzuan 723 votues. Arsyeja që numri i përgjithshme i këtyre personave ndryshoi nga të dhënat e KSHZ-së që i ...
Alsat-M | 13-Jul-2020 21:35
Nga 759 persona kërkesa e të cilëve ishte miratuar për te votuar sot, gjithsej të drejtën e votës e shfrytëzuan 723 votues. Arsyeja që numri i përgjithshme i këtyre personave ndryshoi nga të dhënat e KSHZ-së që i ...

KSHZ: 723 persona të infektuar me Covid-19 dhe në vetizolim kanë shfrytëzuar të drejtën e votës
Gjithsej 723 persona të sëmurë me Covid-19 ose në vetizolim kanë shfrytëzuar sot të drejtën e tyre të votës, njoftojnë nga Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve. Kreu i KSHZ-së, Oliver Derkovski sqaroi se më herët ishte ...
TetovaSot | 13-Jul-2020 21:27
Gjithsej 723 persona të sëmurë me Covid-19 ose në vetizolim kanë shfrytëzuar sot të drejtën e tyre të votës, njoftojnë nga Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve. Kreu i KSHZ-së, Oliver Derkovski sqaroi se më herët ishte ...

KSHZ: 723 persona të infektuar me Covid-19 dhe në vetizolim kanë shfrytëzuar të drejtën e votës
Gjithsej 723 persona të sëmurë me Covid-19 ose në vetizolim kanë shfrytëzuar sot të drejtën e tyre të votës, njoftojnë nga Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve. Kreu i KSHZ-së, Oliver Derkovski sqaroi se më herët ishte ...
Alsat-M | 13-Jul-2020 21:25
Gjithsej 723 persona të sëmurë me Covid-19 ose në vetizolim kanë shfrytëzuar sot të drejtën e tyre të votës, njoftojnë nga Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve. Kreu i KSHZ-së, Oliver Derkovski sqaroi se më herët ishte ...

KSHZ: 723 persona të infektuar me Covid-19 dhe në vetizolim kanë shfrytëzuar të drejtën e votës
Alsat 2020-07-13T21:23:08+02:00 Gjithsej 723 persona të sëmurë me Covid-19 ose në vetizolim kanë shfrytëzuar sot të drejtën e tyre të votës, njoftojnë nga Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve. Kreu i KSHZ-së, Oliver ...
AlMaKos | 13-Jul-2020 21:25
Alsat 2020-07-13T21:23:08+02:00 Gjithsej 723 persona të sëmurë me Covid-19 ose në vetizolim kanë shfrytëzuar sot të drejtën e tyre të votës, njoftojnë nga Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve. Kreu i KSHZ-së, Oliver ...

Tetovë, votojnë 55 persona me COVID-19 ose që janë në izolim (VIDEO)
Tetovë, votojnë 55 persona me COVID-19 ose që janë në izolim “Të organizuar në këtë formë, dhe në shoqërimin e pjesëtarëve të Sektorit të punëve të brendshme, sot do të vizitohen 55 persona, konkretisht, nga komisioni i ...
TetovaSot | 13-Jul-2020 21:18
Tetovë, votojnë 55 persona me COVID-19 ose që janë në izolim “Të organizuar në këtë formë, dhe në shoqërimin e pjesëtarëve të Sektorit të punëve të brendshme, sot do të vizitohen 55 persona, konkretisht, nga komisioni i ...

KSHZ: Kanë votuar 95% e të infektuarve me koronavirus
Sot u realizua faza e parë e votimit në Maqedoninë e Veriut për zgjedhjet e parakohshme parlamentare të 15 korrikut. Në ditën e parë kanë votuar personat që janë të infektuar me koronavirus dhe ata të cilët janë në ...
Medial | 13-Jul-2020 21:17
Sot u realizua faza e parë e votimit në Maqedoninë e Veriut për zgjedhjet e parakohshme parlamentare të 15 korrikut. Në ditën e parë kanë votuar personat që janë të infektuar me koronavirus dhe ata të cilët janë në ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved