ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/08/2020 02:02

Ulet numri i rasteve të reja me COVID-19 në Maqedoninë e Veriut, humbin jetën 3 persona mbi 60 vjeç

Ulet numri i rasteve të reja me COVID-19 në Maqedoninë e Veriut, humbin jetën 3 persona mbi 60 vjeç
Maqedonia e Veriut të hënën regjistroi tri viktima nga koronavirusi, 88 të infektuar të rinj dhe 123 të shëruar. Shifrat e viktimave dhe të rasteve të reja, të cilat i referohen testimit të 973 mostrave, janë më të ...
BalkanWeb | 13-Jul-2020 16:28
Maqedonia e Veriut të hënën regjistroi tri viktima nga koronavirusi, 88 të infektuar të rinj dhe 123 të shëruar. Shifrat e viktimave dhe të rasteve të reja, të cilat i referohen testimit të 973 mostrave, janë më të ...

?3 të vdekur dhe 88 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë Veriore
Gjatë 24 orëve të fundit, në Maqedoninë Veriore, nga Covid 19 kanë humbur jetën 3 persona, duke e çuar numrin e përgjithshëm të viktimave nga COVID-19 në 385.
Top Channel | 13-Jul-2020 16:28
Gjatë 24 orëve të fundit, në Maqedoninë Veriore, nga Covid 19 kanë humbur jetën 3 persona, duke e çuar numrin e përgjithshëm të viktimave nga COVID-19 në 385.

3 viktima sot në Maqedoninë e Veriut, bie numri i të infektuarve me COVID
Maqedonia e Veriut regjistroi gjatë 24 orëve të fundit 3 viktima dhe 88 raste të reja me koronavirus, shifra më e ulët në 2 javët e fundit. Dy personat që humbën jetën ishin nga Shkupi, ndërsa një nga qyteti i Shtipit. ...
VizionPlus | 13-Jul-2020 17:01
Maqedonia e Veriut regjistroi gjatë 24 orëve të fundit 3 viktima dhe 88 raste të reja me koronavirus, shifra më e ulët në 2 javët e fundit. Dy personat që humbën jetën ishin nga Shkupi, ndërsa një nga qyteti i Shtipit. ...

Shkup, mbeten fonde edhe për 4.000 aplikues për subvencione për inverterë
Rreth 1.000 ndotës të mundshëm nga sezoni i mëparshëm i ngrohjes do të ndryshojnë metodën e ngrohjes këtë dimër, tregojnë shifrat e Qytetit të Shkupit, nga të cilat deri më tani, për 10 ditë janë parashtruar 1.006 ...
Telegrafi | 13-Jul-2020 18:09
Rreth 1.000 ndotës të mundshëm nga sezoni i mëparshëm i ngrohjes do të ndryshojnë metodën e ngrohjes këtë dimër, tregojnë shifrat e Qytetit të Shkupit, nga të cilat deri më tani, për 10 ditë janë parashtruar 1.006 ...

Rekord infektimesh me Covid-19, vdesin 2 persona gjatë 24 orëve të fundit
Dy pacientë kanë humbur jetën për shkak të Covid-19 gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë.
Top Channel | 13-Jul-2020 10:40
Dy pacientë kanë humbur jetën për shkak të Covid-19 gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë.

Shërohen 31 pacientë nga COVID-19 në Tetovë, mbeten edhe 292 raste aktive
Ditëve të fundit në Maqedoninë e Veriut, numri i personave të shëruar nga coronavirusi ka shënuar rritje. Sipas statistikave të Ministrisë së Shëndetësisë në 24 orët e fundit janë shëruar gjithsej 123 pacientë, prej të ...
Telegrafi | 13-Jul-2020 17:04
Ditëve të fundit në Maqedoninë e Veriut, numri i personave të shëruar nga coronavirusi ka shënuar rritje. Sipas statistikave të Ministrisë së Shëndetësisë në 24 orët e fundit janë shëruar gjithsej 123 pacientë, prej të ...

?3 të vdekur dhe 88 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë e Veriut
Gjatë 24 orëve të fundit, në Maqedoninë Veriore, nga Covid 19 kanë humbur jetën 3 persona, duke e çuar numrin e përgjithshëm të viktimave nga COVID-19 në 385. Ndërsa numri i të infektuarve ka shënuar ulje, ku nga 973 ...
Lapsi | 13-Jul-2020 19:14
Gjatë 24 orëve të fundit, në Maqedoninë Veriore, nga Covid 19 kanë humbur jetën 3 persona, duke e çuar numrin e përgjithshëm të viktimave nga COVID-19 në 385. Ndërsa numri i të infektuarve ka shënuar ulje, ku nga 973 ...

6 të vdekur në 24 orë në Maqedoninë e Veriut, paralajmërohet kufizimi i lëvizjes
136 të infektuar të rinj dhe 6 humbje jete raporton Maqedonia e Veriut në 24 orët e fundit. Rastet e reja u regjistruan në Shkup, Shtip, Gostivar dhe Tetovë. Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe, njoftoi se ka gjasa ...
GazetaTema | 13-Jul-2020 09:07
136 të infektuar të rinj dhe 6 humbje jete raporton Maqedonia e Veriut në 24 orët e fundit. Rastet e reja u regjistruan në Shkup, Shtip, Gostivar dhe Tetovë. Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe, njoftoi se ka gjasa ...

123 persona të shëruar dhe 88 raste të reja me coronavirus në Maqedoni
Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë realizuar 973 teste, ndërsa janë regjistruar 88 raste të reja me COVID-19, njofton Telegrafi Maqedoni. Sipas qyteteve: Shkup-30, Kumanovë-8, Dibër-1, ...
Telegrafi | 13-Jul-2020 15:34
Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë realizuar 973 teste, ndërsa janë regjistruar 88 raste të reja me COVID-19, njofton Telegrafi Maqedoni. Sipas qyteteve: Shkup-30, Kumanovë-8, Dibër-1, ...

Filipçe: Po përgatisim sistemin shëndetësor për valën eventuale me virus në vjeshtë
Në Sveti Nikollë kemi një valë më të madhe të infektuar, kjo valë është e lidhur me një grup nga Shtipi, tha sot Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe, i cili vizitoi sot Qendrën Shëndetësore në Sveti Nikollë. “Ne për ...
Telegrafi | 13-Jul-2020 13:12
Në Sveti Nikollë kemi një valë më të madhe të infektuar, kjo valë është e lidhur me një grup nga Shtipi, tha sot Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe, i cili vizitoi sot Qendrën Shëndetësore në Sveti Nikollë. “Ne për ...

Maqedonia e Veriut tjetër ‘ditë të zezë’ nga Covid-19/ Humbin jetën 6 persona, infektohen 136 të tjerë
Maqedonia e Veriut vijon të ketë një bilanc negativ me Covid-19. Gjatë 24 orëve të fundit në vendin fqinj janë regjistruar 6 humbje jete. Ndërkohë janë kryer 991 testime nga të cilët 136 persona kanë rezultuar pozitivë ...
Top Channel | 12-Jul-2020 17:45
Maqedonia e Veriut vijon të ketë një bilanc negativ me Covid-19. Gjatë 24 orëve të fundit në vendin fqinj janë regjistruar 6 humbje jete. Ndërkohë janë kryer 991 testime nga të cilët 136 persona kanë rezultuar pozitivë ...

Në Maqedoninë e Veriut bie numri i rasteve të reja me koronavirus
Shkup, 13 korrik 2020 – Maqedonia e Veriut të hënën regjistroi tri viktima nga koronavirusi, 88 të infektuar të rinj dhe 123 të shëruar. Shifrat e viktimave dhe të rasteve të reja, të cilat i referohen testimit të 973 ...
Illyriapress | 13-Jul-2020 20:15
Shkup, 13 korrik 2020 – Maqedonia e Veriut të hënën regjistroi tri viktima nga koronavirusi, 88 të infektuar të rinj dhe 123 të shëruar. Shifrat e viktimave dhe të rasteve të reja, të cilat i referohen testimit të 973 ...

Bie numri i të infektuarve me COVID-19 në Çair
Këto ditë, komuna e Çairit ka shënuar një rënie të numrit të të infektuarve me Covid 19. Në këtë komunë dje kishte 300 persona pozitivë. Ky vendbanim pati rritjen më të lartë të infektuar muajve të fundit, ndërsa në një ...
Telegrafi | 13-Jul-2020 11:35
Këto ditë, komuna e Çairit ka shënuar një rënie të numrit të të infektuarve me Covid 19. Në këtë komunë dje kishte 300 persona pozitivë. Ky vendbanim pati rritjen më të lartë të infektuar muajve të fundit, ndërsa në një ...

Në Maqedoninë e Veriut 88 raste me COVID-19, tre të vdekur brenda 24 orëve
Maqedonia e Veriut në 24 orët e fundit ka shënuar 88 raste pozitivë me COVID-19, ndërsa 123 persona raportohet se janë shëruar plotësisht. Ndërsa 3 persona me COVID-19 kanë vdekur, duke e çuar numrin e përgjithshëm të ...
Zeri | 13-Jul-2020 16:46
Maqedonia e Veriut në 24 orët e fundit ka shënuar 88 raste pozitivë me COVID-19, ndërsa 123 persona raportohet se janë shëruar plotësisht. Ndërsa 3 persona me COVID-19 kanë vdekur, duke e çuar numrin e përgjithshëm të ...

Maqedonia e V. regjistron ulje të numrit të rasteve me koronavirus
Maqedonia e Veriut të hënën regjistroi tri viktima nga koronavirusi, 88 të infektuar të rinj dhe 123 të shëruar. Shifrat e viktimave dhe të rasteve të reja, të cilat i referohen testimit të 973 mostrave, janë më të ...
Radio Evropa e Lire | 13-Jul-2020 16:37
Maqedonia e Veriut të hënën regjistroi tri viktima nga koronavirusi, 88 të infektuar të rinj dhe 123 të shëruar. Shifrat e viktimave dhe të rasteve të reja, të cilat i referohen testimit të 973 mostrave, janë më të ...

?3 të vdekur dhe 88 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë Veriore
Gjatë 24 orëve të fundit, në Maqedoninë Veriore, nga Covid 19 kanë humbur jetën 3 persona, duke e çuar numrin e përgjithshëm të viktimave nga COVID-19 në 385. Ndërsa numri i të infektuarve ka shënuar ulje, ku nga 973 ...
Indeks Online | 13-Jul-2020 16:28
Gjatë 24 orëve të fundit, në Maqedoninë Veriore, nga Covid 19 kanë humbur jetën 3 persona, duke e çuar numrin e përgjithshëm të viktimave nga COVID-19 në 385. Ndërsa numri i të infektuarve ka shënuar ulje, ku nga 973 ...

(VIDEO) 88 raste të reja me koronavirus, 123 të shëruar dhe tre të vdekur
Vazhdon të dominojë numri i personave të shëruar nga Covid-19. Sot Instituti i Shëndetit Publik regjistron 123 persona të shëruar, njoftojnë nga Ministria e shëndetësisë. Ndërsa në 24 orët e fundit janë realizuar 973 ...
Shenja | 13-Jul-2020 16:28
Vazhdon të dominojë numri i personave të shëruar nga Covid-19. Sot Instituti i Shëndetit Publik regjistron 123 persona të shëruar, njoftojnë nga Ministria e shëndetësisë. Ndërsa në 24 orët e fundit janë realizuar 973 ...

Maqedonia e Veriut regjistron ulje të numrit të rasteve me koronavirus
Shifrat e viktimave dhe të rasteve të reja, të cilat i referohen testimit të 973 mostrave, janë më të ulëtat në dy javët e fundit. Në lidhje me viktimat e fundit, ministri i Shëndetësisë i Maqedonisë së Veriut, Venko ...
Lajminet | 13-Jul-2020 16:19
Shifrat e viktimave dhe të rasteve të reja, të cilat i referohen testimit të 973 mostrave, janë më të ulëtat në dy javët e fundit. Në lidhje me viktimat e fundit, ministri i Shëndetësisë i Maqedonisë së Veriut, Venko ...

Maqedoni: 123 persona të shëruar dhe 88 raste të reja me koronavirus
Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë realizuar 973 teste, ndërsa janë regjistruar 88 raste të reja me COVID-19. Sipas qyteteve: Shkup-30, Kumanovë-8, Dibër-1, Shtip-13, Prilep-5, Tetovë-3, ...
AlbInfo | 13-Jul-2020 16:07
Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë realizuar 973 teste, ndërsa janë regjistruar 88 raste të reja me COVID-19. Sipas qyteteve: Shkup-30, Kumanovë-8, Dibër-1, Shtip-13, Prilep-5, Tetovë-3, ...

Shënohen gjashtë viktima nga koronavirusi në 24 orët e fundit në Maqedoninë e Veriut, 136 raste të reja
Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë kryer 991 teste, ndërsa janë regjistruar 136 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë Veriore. Sipas qyteteve kemi këtë panoramë në: Shkup-46, Kumanovë-6, ...
BalkanWeb | 12-Jul-2020 17:31
Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë kryer 991 teste, ndërsa janë regjistruar 136 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë Veriore. Sipas qyteteve kemi këtë panoramë në: Shkup-46, Kumanovë-6, ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved