ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/08/2020 02:35

Fluturimet në “Adem Jashari” bëhen në intervale 45 minuta ndërmjet aterrimeve

Fluturimet në “Adem Jashari” bëhen në intervale 45 minuta ndërmjet aterrimeve
Qeveria e Kosovës sonte ka miratuar edhe vendimin për plotësimin dhe ndryshimin e vendimit të Qeverisë nr. 02/08 të datës 23 qershor 2020 për rifillimin e fluturimeve në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës “Adem ...
Telegrafi | 05-Jul-2020 23:54
Qeveria e Kosovës sonte ka miratuar edhe vendimin për plotësimin dhe ndryshimin e vendimit të Qeverisë nr. 02/08 të datës 23 qershor 2020 për rifillimin e fluturimeve në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës “Adem ...

Këto janë të gjitha vendimet që mori dje qeveria
Qeveria e Republikës së Kosovës ka zhvilluar mbledhjen e dhjetë të saj (mbledhje elektronike), me kërkesën e kryeministrit Avdullah Hoti dhe në pajtim me Rregulloren e Punës së Qeverisë. Me propozimin e Ministrisë së ...
Arbresh | 06-Jul-2020 07:10
Qeveria e Republikës së Kosovës ka zhvilluar mbledhjen e dhjetë të saj (mbledhje elektronike), me kërkesën e kryeministrit Avdullah Hoti dhe në pajtim me Rregulloren e Punës së Qeverisë. Me propozimin e Ministrisë së ...

?Fluturimet në “Adem Jashari” bëhen në intervale 45 minuta ndërmjet aterrimeve
Qeveria e Kosovës mbrëmë ka miratuar edhe vendimin për plotësimin dhe ndryshimin e vendimit të Qeverisë nr. 02/08 të datës 23 qershor 2020 për rifillimin e fluturimeve në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës “Adem ...
Indeks Online | 06-Jul-2020 07:04
Qeveria e Kosovës mbrëmë ka miratuar edhe vendimin për plotësimin dhe ndryshimin e vendimit të Qeverisë nr. 02/08 të datës 23 qershor 2020 për rifillimin e fluturimeve në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës “Adem ...

Selimi: Qytetarët e kanë kuptuar se çfarë qeverie të dobët kemi
Shefi i Grupit Parlamentar të Lëvizjes Vetëvendosje Rexhep Selimi, ka kritikuar Qeverinë Hoti për menaxhim të dobët me pandeminë koronavirus, pas rritjes së numrit të vdekjeve dhe infeksioneve të reja në nivel vendi. ...
Klan Kosova | 06-Jul-2020 00:35
Shefi i Grupit Parlamentar të Lëvizjes Vetëvendosje Rexhep Selimi, ka kritikuar Qeverinë Hoti për menaxhim të dobët me pandeminë koronavirus, pas rritjes së numrit të vdekjeve dhe infeksioneve të reja në nivel vendi. ...

Këto janë vendimet e reja anti-koronavirus të marra nga Qeveria Hoti
Qeveria e Republikës së Kosovës ka zhvilluar mbledhjen e dhjetë të saj (mbledhje elektronike), me kërkesën e kryeministrit Avdullah Hoti dhe në pajtim me Rregulloren e Punës së Qeverisë. Me propozimin e Ministrisë së ...
Shprehja | 06-Jul-2020 00:35
Qeveria e Republikës së Kosovës ka zhvilluar mbledhjen e dhjetë të saj (mbledhje elektronike), me kërkesën e kryeministrit Avdullah Hoti dhe në pajtim me Rregulloren e Punës së Qeverisë. Me propozimin e Ministrisë së ...

Me masat e reja të Qeverisë, ndryshohet vendimi për udhëtimet përmes Aeroportit “Adem Jashari”
Qeveria e Kosovës ka miratuar masat e reja pas rasteve të shtuara me COVID-19 dhe numrit në rritje të viktimave. Me masat e reja, Qeveria ka ndryshuar vendimin për udhëtimet përmes Aeroportit Ndërkombëtar të Prishtinës ...
Zeri | 06-Jul-2020 00:29
Qeveria e Kosovës ka miratuar masat e reja pas rasteve të shtuara me COVID-19 dhe numrit në rritje të viktimave. Me masat e reja, Qeveria ka ndryshuar vendimin për udhëtimet përmes Aeroportit Ndërkombëtar të Prishtinës ...

Kosova prej sot me masa të reja anti-Covid19
Qeveria e Republikës së Kosovës ka zhvilluar mbledhjen e dhjetë të saj (mbledhje elektronike), me kërkesën e kryeministrit Avdullah Hoti dhe në pajtim me Rregulloren e Punës së Qeverisë. Me propozimin e Ministrisë së ...
Ina-Online | 06-Jul-2020 00:15
Qeveria e Republikës së Kosovës ka zhvilluar mbledhjen e dhjetë të saj (mbledhje elektronike), me kërkesën e kryeministrit Avdullah Hoti dhe në pajtim me Rregulloren e Punës së Qeverisë. Me propozimin e Ministrisë së ...

Vendimet e reja nga Qeveria – ?fluturimet në “Adem Jashari” bëhen në intervale 45 minuta ndërmjet aterrimeve
Qeveria e Kosovës sonte ka miratuar edhe vendimin për plotësimin dhe ndryshimin e vendimit të Qeverisë nr. 02/08 të datës 23 qershor 2020 për rifillimin e fluturimeve në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës “Adem ...
Klan Kosova | 06-Jul-2020 00:12
Qeveria e Kosovës sonte ka miratuar edhe vendimin për plotësimin dhe ndryshimin e vendimit të Qeverisë nr. 02/08 të datës 23 qershor 2020 për rifillimin e fluturimeve në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës “Adem ...

Katër komunave ju ndalohet qarkullimi pas orës 21
Nga e hëna më 6 korrik, do të hyjnë në fuqi masat e reja të cilat Qeveria e Kosovës i ka miratuar të dielën mbrëma. Në mesin e shumë masave, është edhe ndalimi i qarkullimit të njerëzve nga ora 21:00 deri në ora 05:00 ...
Zeri | 06-Jul-2020 00:12
Nga e hëna më 6 korrik, do të hyjnë në fuqi masat e reja të cilat Qeveria e Kosovës i ka miratuar të dielën mbrëma. Në mesin e shumë masave, është edhe ndalimi i qarkullimit të njerëzve nga ora 21:00 deri në ora 05:00 ...

Qeveria vendos masat e reja kundër koronavirusit
Qeveria e Kosovës ka miratuar vendimin për masat e reja për luftimin e pandemisë Covid-19. Qeveria e Republikës së Kosovës ka zhvilluar mbledhjen e dhjetë të saj (mbledhje elektronike), me kërkesën e kryeministrit ...
Gazeta Express | 06-Jul-2020 00:03
Qeveria e Kosovës ka miratuar vendimin për masat e reja për luftimin e pandemisë Covid-19. Qeveria e Republikës së Kosovës ka zhvilluar mbledhjen e dhjetë të saj (mbledhje elektronike), me kërkesën e kryeministrit ...

Selimi: Qytetarët e kanë kuptuar me kohë se çfarë qeverie të dobët kemi
Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje Rexhep Selimi ka kritikuar Qeverinë Hoti për menaxhim të dobët me pandeminë koronavirus, pas rritjes së numrit të vdekjeve dhe infeksioneve të reja në nivel vendi. Në një postim në ...
Arbresh | 06-Jul-2020 00:00
Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje Rexhep Selimi ka kritikuar Qeverinë Hoti për menaxhim të dobët me pandeminë koronavirus, pas rritjes së numrit të vdekjeve dhe infeksioneve të reja në nivel vendi. Në një postim në ...

?Fluturimet në “Adem Jashari” bëhen në intervale 45 minuta ndërmjet aterrimeve
Me plotësimet dhe ndryshimet e miratuara, fluturimet në ANP “Adem Jashari” do të organizohen në intervale prej minimum 45 minutave ndërmjet aterrimeve. Menaxhimi i orareve të bëhet duke respektuar aplikimin e ...
Lajminet | 06-Jul-2020 00:00
Me plotësimet dhe ndryshimet e miratuara, fluturimet në ANP “Adem Jashari” do të organizohen në intervale prej minimum 45 minutave ndërmjet aterrimeve. Menaxhimi i orareve të bëhet duke respektuar aplikimin e ...

Masat nga Qeveria e Kosovës, që fillojnë nga nesër
Qeveria e Republikës së Kosovës ka zhvilluar mbledhjen e dhjetë të saj (mbledhje elektronike), me kërkesën e kryeministrit Avdullah Hoti dhe në pajtim me Rregulloren e Punës së Qeverisë. Me propozimin e Ministrisë së ...
AlbInfo | 05-Jul-2020 23:57
Qeveria e Republikës së Kosovës ka zhvilluar mbledhjen e dhjetë të saj (mbledhje elektronike), me kërkesën e kryeministrit Avdullah Hoti dhe në pajtim me Rregulloren e Punës së Qeverisë. Me propozimin e Ministrisë së ...

Kosova merr masa kundër virusit, orët e fundit shënuan edhe 4 viktima të tjera
4 persona të tjetrë kanë humbur jetën orët e fundit si pasojë e koronavirusit në 24 orët e fundit në Kosovë, duke e çuar numrin e përgjithshëm të viktimave në 70. Në orët e para të mëngjsit forca policie rrethuan ...
VizionPlus | 05-Jul-2020 18:33
4 persona të tjetrë kanë humbur jetën orët e fundit si pasojë e koronavirusit në 24 orët e fundit në Kosovë, duke e çuar numrin e përgjithshëm të viktimave në 70. Në orët e para të mëngjsit forca policie rrethuan ...

Masat e reja të qeverisë kundër coronavirusit hyjnë në fuqi nga nesër
Ende nuk ka ndonjë komunikim zyrtar pas mbledhjes së Qeverisë e cila filloi në ora 18:00 e temë diskutimi kishte masat e reja ndaj COVID-19. Veçse kryeministri i vendit, Avdullah Hoti, tregoi se nga nesër masat e reja ...
Telegrafi | 05-Jul-2020 20:55
Ende nuk ka ndonjë komunikim zyrtar pas mbledhjes së Qeverisë e cila filloi në ora 18:00 e temë diskutimi kishte masat e reja ndaj COVID-19. Veçse kryeministri i vendit, Avdullah Hoti, tregoi se nga nesër masat e reja ...

Këto janë vendimet e reja anti-covid të marra nga Qeveria
Qeveria e Republikës së Kosovës ka zhvilluar mbledhjen e dhjetë të saj (mbledhje elektronike), me kërkesën e kryeministrit Avdullah Hoti dhe në pajtim me Rregulloren e Punës së Qeverisë. Me propozimin e Ministrisë së ...
Klan Kosova | 05-Jul-2020 23:54
Qeveria e Republikës së Kosovës ka zhvilluar mbledhjen e dhjetë të saj (mbledhje elektronike), me kërkesën e kryeministrit Avdullah Hoti dhe në pajtim me Rregulloren e Punës së Qeverisë. Me propozimin e Ministrisë së ...

Këto janë masat e reja të Qeverisë që hyjnë në fuqi nga e hëna
Qeveria e Kosovës në një mbledhje elektronike të mbajtur sot, ka miratuar masa të reja për ta luftuar pandeminë COVID-19. Javëve të fundit në Kosovë ka pasur një rritje alarmante të të infektuarve me COVID-19 dhe shtim ...
Zeri | 05-Jul-2020 23:48
Qeveria e Kosovës në një mbledhje elektronike të mbajtur sot, ka miratuar masa të reja për ta luftuar pandeminë COVID-19. Javëve të fundit në Kosovë ka pasur një rritje alarmante të të infektuarve me COVID-19 dhe shtim ...

Këto janë të gjitha vendimet që dolën nga mbledhja urgjente e Qeverisë kundër COVID-19
Me propozimin e Ministrisë së Shëndetësisë, Qeveria e Republikës së Kosovës, transmeton , ka miratuar vendimin për masat e luftimit të pandemisë COVID 19, me të cilin ka obliguar Ministrinë e Shëndetësisë dhe ...
Lajminet | 05-Jul-2020 23:48
Me propozimin e Ministrisë së Shëndetësisë, Qeveria e Republikës së Kosovës, transmeton , ka miratuar vendimin për masat e luftimit të pandemisë COVID 19, me të cilin ka obliguar Ministrinë e Shëndetësisë dhe ...

Të gjitha gjitha vendimet që mori sot Qeveria Hoti
Qeveria e Republikës së Kosovës ka zhvilluar mbledhjen e dhjetë të saj (mbledhje elektronike), me kërkesën e kryeministrit Avdullah Hoti dhe në pajtim me Rregulloren e Punës së Qeverisë. Me propozimin e Ministrisë së ...
Indeks Online | 05-Jul-2020 23:42
Qeveria e Republikës së Kosovës ka zhvilluar mbledhjen e dhjetë të saj (mbledhje elektronike), me kërkesën e kryeministrit Avdullah Hoti dhe në pajtim me Rregulloren e Punës së Qeverisë. Me propozimin e Ministrisë së ...

?Selimi: Qytetarët e kanë kuptuar me kohë se çfarë qeverie të dobët kemi
Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje Rexhep Selimi ka kritikuar Qeverinë Hoti për menaxhim të dobët me pandeminë koronavirus, pas rritjes së numrit të vdekjeve dhe infeksioneve të reja në nivel vendi. Në një postim në ...
Indeks Online | 05-Jul-2020 23:35
Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje Rexhep Selimi ka kritikuar Qeverinë Hoti për menaxhim të dobët me pandeminë koronavirus, pas rritjes së numrit të vdekjeve dhe infeksioneve të reja në nivel vendi. Në një postim në ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved