ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/08/2020 02:02

“Shi në plazh”, Shërbimi Meteorologjik: Era do të jetë problematike, ja parashikimi i motit për ditët në vazhdim

“Shi në plazh”, Shërbimi Meteorologjik: Era do të jetë problematike, ja parashikimi i motit për ditët në vazhdim
Java nis me ditën e Hënë me kushte jo të qëndrueshme meteorologjike. Sipas Shërbimit Meteorologjik moti do të nisë me kthjellime por shumë shpejt do të vijojnë shtimet e vranësirave mesatare deri të dendura. Vranësirat ...
GazetaTema | 05-Jul-2020 19:48
Java nis me ditën e Hënë me kushte jo të qëndrueshme meteorologjike. Sipas Shërbimit Meteorologjik moti do të nisë me kthjellime por shumë shpejt do të vijojnë shtimet e vranësirave mesatare deri të dendura. Vranësirat ...

Mos dilni pa çadër/ Ja çfarë rezervon moti për të hënën
E hënë, 6 Korrik 2020. PARASHIKIMI sipas IGJEUM RESHJET Nesër (e hënë, dt. 06) priten reshje të dobëta në të gjithë qarqet (siç tregohet në tabelë, respektivisht për secilin qark). Në zona të kufizuara të qarqeve, nuk ...
Telegraf | 05-Jul-2020 23:31
E hënë, 6 Korrik 2020. PARASHIKIMI sipas IGJEUM RESHJET Nesër (e hënë, dt. 06) priten reshje të dobëta në të gjithë qarqet (siç tregohet në tabelë, respektivisht për secilin qark). Në zona të kufizuara të qarqeve, nuk ...

Parashikimi i motit për sot, 05 Korrik 2020
Gjate dites se sotme, moti mbi vendin tone do te jete kryesisht i qendrueshem, i kthjellet dhe me vranesira te ndrueshme, kryesisht ne zonat malore, ku ne oret e mesdites mund te kete edhe fenomene atmosferike. ...
ikub.al | 05-Jul-2020 08:26
Gjate dites se sotme, moti mbi vendin tone do te jete kryesisht i qendrueshem, i kthjellet dhe me vranesira te ndrueshme, kryesisht ne zonat malore, ku ne oret e mesdites mund te kete edhe fenomene atmosferike. ...

Temperatura të dhe reshje shiu? Ja parashikimi i motit për javën që vjen
Më poshtë po ju njohim rreth parashikimit të motit për javën që presim përpara. Java nis me ditën e Hënë me kushte jo të qëndrueshme meteorologjike. Moti do të nis me kthjellime por shumë shpejt nisin shtimet e ...
Telegraf | 05-Jul-2020 15:58
Më poshtë po ju njohim rreth parashikimit të motit për javën që presim përpara. Java nis me ditën e Hënë me kushte jo të qëndrueshme meteorologjike. Moti do të nis me kthjellime por shumë shpejt nisin shtimet e ...

Temperatura deri në 36 gradë celcius, njihuni me parashikimin e motit
Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar me kthjellime dhe vranësira duke sjellë mot të kthjellët pa rrezikuar reshje.
Top Channel | 16-May-2020 07:35
Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar me kthjellime dhe vranësira duke sjellë mot të kthjellët pa rrezikuar reshje.

Keni bërë plane për fundjavën? Njihuni me parashikimin e motit
mapo.al Parashikimi i motit sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak Dita e sotme deri në fund të saj do të karakterizohet nga moti kryesisht i kthjellët dhe vranësira kalimtare më të theksuara në relievet malore. Në ...
Mapo | 23-Nov-2019 07:45
mapo.al Parashikimi i motit sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak Dita e sotme deri në fund të saj do të karakterizohet nga moti kryesisht i kthjellët dhe vranësira kalimtare më të theksuara në relievet malore. Në ...

Moti, sot me “surpriza” në disa zona të vendit
Dita e diel do të jetë me alternime kthjellimesh dhe vranësira deri të dendura. Reshjet e shiut do të bëhen prezente në orët e paradites fillimisht në jug të vendit e gradualisht në mesditë reshjet do të shtrihen edhe ...
VizionPlus | 05-Jul-2020 08:26
Dita e diel do të jetë me alternime kthjellimesh dhe vranësira deri të dendura. Reshjet e shiut do të bëhen prezente në orët e paradites fillimisht në jug të vendit e gradualisht në mesditë reshjet do të shtrihen edhe ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot do jetë i me diell dhe i ndryshueshëm. Në orët e pasdites moti do të jetë i paqëndrueshëm ku do të ketë kushte për reshje lokale të shiut. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 12 deri më 21 gradë, ndërsa ...
Telegrafi | 05-Jul-2020 09:01
Moti sot do jetë i me diell dhe i ndryshueshëm. Në orët e pasdites moti do të jetë i paqëndrueshëm ku do të ketë kushte për reshje lokale të shiut. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 12 deri më 21 gradë, ndërsa ...

Java e re nis me shi/ Ja çfarë rezervon moti për të hënën
E hënë, 6 Korrik 2020. PARASHIKIMI sipas IGJEUM RESHJET Nesër (e hënë, dt. 06) priten reshje të dobëta në të gjithë qarqet (siç tregohet në tabelë, respektivisht për secilin qark). Në zona të kufizuara të qarqeve, nuk ...
Medial | 06-Jul-2020 07:01
E hënë, 6 Korrik 2020. PARASHIKIMI sipas IGJEUM RESHJET Nesër (e hënë, dt. 06) priten reshje të dobëta në të gjithë qarqet (siç tregohet në tabelë, respektivisht për secilin qark). Në zona të kufizuara të qarqeve, nuk ...

Java fillon me mot jostabil, vranësira, rreze dielli por edhe reshje shiu
Në parashikimin e motit për javën e arshme Instituti Hidrometerologjik i Kosovës ka bërë të ditur se Java fillon me mot jostabil, vranësira, rreze dielli por edhe reshje shiu të shoqëruara me shkarkime rrufesh. Kjo ...
Medial | 06-Jul-2020 07:01
Në parashikimin e motit për javën e arshme Instituti Hidrometerologjik i Kosovës ka bërë të ditur se Java fillon me mot jostabil, vranësira, rreze dielli por edhe reshje shiu të shoqëruara me shkarkime rrufesh. Kjo ...

Kur do të kthehet moti i nxehtë? Ky është parashikimi për këtë javë
Prej ditës së premte pritet që të kthehemi në temperaturat verore, shkruan Prishtina Weather. Të hënën mot jostabil, me rrebeshe dhe bubullima. Të martën më freskët. Nga e mërkura kthjellët dhe me diell. 5.07.2020 – ...
Gazeta Express | 05-Jul-2020 19:25
Prej ditës së premte pritet që të kthehemi në temperaturat verore, shkruan Prishtina Weather. Të hënën mot jostabil, me rrebeshe dhe bubullima. Të martën më freskët. Nga e mërkura kthjellët dhe me diell. 5.07.2020 – ...

Erë, reshje shiu dhe temperatura të larta/ Parashikimi i motit për javën që vjen
Java nis me ditën e Hënë me kushte jo të qëndrueshme meteorologjike. Moti do të nis me kthjellime por shumë shpejt nisin shtimet e vranësirave mesatare deri të dendura, bën të ditur Shërbimi Meteorologjik ...
AlMaKos | 05-Jul-2020 17:43
Java nis me ditën e Hënë me kushte jo të qëndrueshme meteorologjike. Moti do të nis me kthjellime por shumë shpejt nisin shtimet e vranësirave mesatare deri të dendura, bën të ditur Shërbimi Meteorologjik ...

parashikimi i motit për javën e ardhshme
IHMK ka treguar parashikimin e motit për javën e ardhshme në Kosovë. Reshjet e borës që filluan gjatë natës të së premtes do të ndërpriten neser, por që temperaturat minimale dhe maksimalet do të jenë në vlerat negative ...
GazetaBlic | 17-Jan-2016 21:06
IHMK ka treguar parashikimin e motit për javën e ardhshme në Kosovë. Reshjet e borës që filluan gjatë natës të së premtes do të ndërpriten neser, por që temperaturat minimale dhe maksimalet do të jenë në vlerat negative ...

Si do të jetë moti këtë javë? Shërbimi Meteorologjik: Për ata që janë plazh, era do të jetë problematike
Java nis me ditën e Hënë me kushte jo të qëndrueshme meteorologjike. Sipas Shërbimit Meteorologjik moti do të nisë me kthjellime por shumë shpejt do të vijojnë shtimet e vranësirave mesatare deri të dendura. Vranësirat ...
ScanTv | 05-Jul-2020 16:40
Java nis me ditën e Hënë me kushte jo të qëndrueshme meteorologjike. Sipas Shërbimit Meteorologjik moti do të nisë me kthjellime por shumë shpejt do të vijojnë shtimet e vranësirave mesatare deri të dendura. Vranësirat ...

Mot i ndryshueshëm gjatë javës së ardhshme, këto janë temperaturat
Java e ardhshme do të fillojë me mot jostabil, vranësira, rreze dielli, por edhe reshje shiu të shoqëruara me shkarkime rrufesh. Siç njofton IHMK, kjo situatë e motit do të stabilizohet nga dita e mërkurë duke mundësuar ...
Gazeta Express | 05-Jul-2020 16:40
Java e ardhshme do të fillojë me mot jostabil, vranësira, rreze dielli, por edhe reshje shiu të shoqëruara me shkarkime rrufesh. Siç njofton IHMK, kjo situatë e motit do të stabilizohet nga dita e mërkurë duke mundësuar ...

?Parashikimi i motit në Kosovë, për pesë ditët e ardhshme
Java e ardhshme fillon me mot jo stabil, vranësira, rreze dielli, por edhe reshje shiu të shoqëruara me shkarkime rrufesh. Kjo situatë e motit do të stabilizohet nga dita e mërkurë duke mundësuar mot stabil dhe ...
Indeks Online | 05-Jul-2020 15:59
Java e ardhshme fillon me mot jo stabil, vranësira, rreze dielli, por edhe reshje shiu të shoqëruara me shkarkime rrufesh. Kjo situatë e motit do të stabilizohet nga dita e mërkurë duke mundësuar mot stabil dhe ...

Moti gjatë pesë ditëve të ardhshme
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se gjatë pesë ditëve të ardhshme do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët.
Kosova Press | 13-Aug-2017 15:15
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se gjatë pesë ditëve të ardhshme do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët.

Mot i ndryshueshëm në javën e ardhshme
Java e ardhshme fillon me mot jo stabil, vranësira, rreze dielli, por edhe reshje shiu të shoqëruara me shkarkime rrufesh. Siç njofton IHMK, kjo situatë e motit do të stabilizohet nga dita e mërkurë duke mundësuar mot ...
Arbresh | 05-Jul-2020 15:43
Java e ardhshme fillon me mot jo stabil, vranësira, rreze dielli, por edhe reshje shiu të shoqëruara me shkarkime rrufesh. Siç njofton IHMK, kjo situatë e motit do të stabilizohet nga dita e mërkurë duke mundësuar mot ...

Mot i ndryshueshëm në javën e ardhshme
Siç njofton IHMK, kjo situatë e motit do të stabilizohet nga dita e mërkurë duke mundësuar mot stabil dhe relativisht të nxehtë. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 12-17 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ...
Lajminet | 05-Jul-2020 15:12
Siç njofton IHMK, kjo situatë e motit do të stabilizohet nga dita e mërkurë duke mundësuar mot stabil dhe relativisht të nxehtë. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 12-17 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ...

Parashikimi i motit në Kosovë për pesë ditët e ardhshme
Moti do të jetë i ftohtë në Kosovë edhe gjatë ditëve në vijim. Të enjten priten reshje të dobëta shiu, ndërsa në fundjavë moti parashihet të ngrohet. “Fronti i ftohtë që ka filluar të depërtojë mbi rajon, po sjell nga ...
Arbresh | 18-Sep-2019 22:05
Moti do të jetë i ftohtë në Kosovë edhe gjatë ditëve në vijim. Të enjten priten reshje të dobëta shiu, ndërsa në fundjavë moti parashihet të ngrohet. “Fronti i ftohtë që ka filluar të depërtojë mbi rajon, po sjell nga ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved