ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/08/2020 02:10

Shpërthen Zidane: E lehtë të flisni për arbitrat, por duhet të respektoni Realin!

Shpërthen Zidane: E lehtë të flisni për arbitrat, por duhet të respektoni Realin!
Real Madrid mori një fitore minimale ndaj Bilbaos, por polemikat në fundin e ndeshjes nuk do të mungonin sërish në Spanjë. Shkak u bë një penallti e akorduar pas një faulli ndaj Marcelos. Reagimet e kanë mërzitur së ...
Telegraf | 05-Jul-2020 18:52
Real Madrid mori një fitore minimale ndaj Bilbaos, por polemikat në fundin e ndeshjes nuk do të mungonin sërish në Spanjë. Shkak u bë një penallti e akorduar pas një faulli ndaj Marcelos. Reagimet e kanë mërzitur së ...

Iturralde: Penalltia e Realit ishte korrekte, por Bilbaos iu mohua një njëmbëdhjetëmetërsh
Gjyqtari i pensionuar spanjoll, Eduardo Iturralde Gonzalez, i ka komentuar vendimet në ndeshjen ndërmjet Athletic Bilbaos dhe Real Madridit, të cilën e fituan Los Blancos. Mbretërit fituan me një gol të realizuar nga ...
Telegrafi | 05-Jul-2020 23:22
Gjyqtari i pensionuar spanjoll, Eduardo Iturralde Gonzalez, i ka komentuar vendimet në ndeshjen ndërmjet Athletic Bilbaos dhe Real Madridit, të cilën e fituan Los Blancos. Mbretërit fituan me një gol të realizuar nga ...

Rëndohet situata e James te Reali, ai kërkoi që të mos luante ndaj Bilbaos
Raportet mes Zinedine Zidane dhe James Rodriguez duket se kanë arritur në një pikë të pakthyeshme, ndërkohë që kolumbiani nuk bën pjesë në planet e tij. Mesfushori nuk ishte në skuadrën e Real Madridit për sfidën kundër ...
Telegrafi | 05-Jul-2020 21:55
Raportet mes Zinedine Zidane dhe James Rodriguez duket se kanë arritur në një pikë të pakthyeshme, ndërkohë që kolumbiani nuk bën pjesë në planet e tij. Mesfushori nuk ishte në skuadrën e Real Madridit për sfidën kundër ...

Real Madrid vazhdon rrugën drejt titullit kampion
Duket se “lojtari” më i mirë i Real Madridit është penalltia. Madrilenët ditën e sotme kanë arritur të kalojnë pengesën e radhës dhe të vazhdojnë rrugën të qetë drejt titullit kampion. Është sërish një penallti e ...
Telegraf | 05-Jul-2020 17:09
Duket se “lojtari” më i mirë i Real Madridit është penalltia. Madrilenët ditën e sotme kanë arritur të kalojnë pengesën e radhës dhe të vazhdojnë rrugën të qetë drejt titullit kampion. Është sërish një penallti e ...

VAR, penallti dhe sërish Ramos, Reali marshon drejt titullit
Reali ka marrë një fitore të madhe në fushën e Ath Bilbao, e cila për nga mënyra se si u arrit ishte shumë e ngjashme me ndeshjen e kaluar ndaj Getafes. Madrilenët vuajtën në një fushë mjaft të vështirë si ajo e ...
GazetaTema | 05-Jul-2020 16:09
Reali ka marrë një fitore të madhe në fushën e Ath Bilbao, e cila për nga mënyra se si u arrit ishte shumë e ngjashme me ndeshjen e kaluar ndaj Getafes. Madrilenët vuajtën në një fushë mjaft të vështirë si ajo e ...

Iturralde: Penalltia e Realit ishte korrekte, por Bilbaos iu mohua një njëmbëdhjetëmetërsh
Gjyqtari i pensionuar spanjoll, Eduardo Iturralde Gonzalez, i ka komentuar vendimet në ndeshjen ndërmjet Athletic Bilbaos dhe Real Madridit, të cilën e fituan Los Blancos. Mbretërit fituan me një gol të realizuar nga ...
E Dua Sportin | 06-Jul-2020 00:00
Gjyqtari i pensionuar spanjoll, Eduardo Iturralde Gonzalez, i ka komentuar vendimet në ndeshjen ndërmjet Athletic Bilbaos dhe Real Madridit, të cilën e fituan Los Blancos. Mbretërit fituan me një gol të realizuar nga ...

Sergio Ramos, më shumë se një mbrojtës – arriti tjetër rekord
Është mbrojtës, por Sergio Ramos tani për tani po kryen edhe detyrat e një sulmuesi te Reali. Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos, edhe pse mbrojtës, është golashënuesi i dytë më i mirë në skuadër këtë edicion, pas ...
Gazeta Express | 05-Jul-2020 23:31
Është mbrojtës, por Sergio Ramos tani për tani po kryen edhe detyrat e një sulmuesi te Reali. Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos, edhe pse mbrojtës, është golashënuesi i dytë më i mirë në skuadër këtë edicion, pas ...

Zidane: “James nuk u ftua sepse nuk deshi”
James Rodriguez i ka ditët e numëruara te Real Madridi. Zinedine Zidane ka zbuluar se me kërkesë të kolumbianit, nuk u ftua për ndeshjen me Athletic Bilbaon të cilën Real Madridi e fitoi 1-0 me golin e Sergio Ramos. ...
TetovaSot | 05-Jul-2020 22:43
James Rodriguez i ka ditët e numëruara te Real Madridi. Zinedine Zidane ka zbuluar se me kërkesë të kolumbianit, nuk u ftua për ndeshjen me Athletic Bilbaon të cilën Real Madridi e fitoi 1-0 me golin e Sergio Ramos. ...

Rëndohet situata e James te Reali, ai kërkoi që të mos luante ndaj Bilbaos
Raportet mes Zinedine Zidane dhe James Rodriguez duket se kanë arritur në një pikë të pakthyeshme, ndërkohë që kolumbiani nuk bën pjesë në planet e tij. Mesfushori nuk ishte në skuadrën e Real Madridit për sfidën kundër ...
Shenja | 05-Jul-2020 22:05
Raportet mes Zinedine Zidane dhe James Rodriguez duket se kanë arritur në një pikë të pakthyeshme, ndërkohë që kolumbiani nuk bën pjesë në planet e tij. Mesfushori nuk ishte në skuadrën e Real Madridit për sfidën kundër ...

Barcelona kërkon fitore për të mos ia bërë të lehtë Real Madridit
Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Villarrealit dhe Barcelonës. Në ndeshjen e fundit në stadiumin La Ceramica u shënuan 8 gola, nga 4 secila skuadër andaj edhe pse pa tifozë, edhe sfida e sotme pritet të ...
Gazeta Express | 05-Jul-2020 21:04
Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Villarrealit dhe Barcelonës. Në ndeshjen e fundit në stadiumin La Ceramica u shënuan 8 gola, nga 4 secila skuadër andaj edhe pse pa tifozë, edhe sfida e sotme pritet të ...

Zidane: “James nuk u ftua sepse nuk deshi”
James Rodriguez i ka ditët e numëruara te Real Madridi. Zinedine Zidane ka zbuluar se me kërkesë të kolumbianit, nuk u ftua për ndeshjen me Athletic Bilbaon të cilën Real Madridi e fitoi 1-0 me golin e Sergio Ramos. ...
Gazeta Express | 05-Jul-2020 19:59
James Rodriguez i ka ditët e numëruara te Real Madridi. Zinedine Zidane ka zbuluar se me kërkesë të kolumbianit, nuk u ftua për ndeshjen me Athletic Bilbaon të cilën Real Madridi e fitoi 1-0 me golin e Sergio Ramos. ...

Modric më i miri: Athletic Bilbao 0-1 Real Madrid, notat e lojtarëve
Real Madridi e ka mposhtur Athletic Bilbaon 1-0 në kuadër të javë së 34-të në La Liga. Golin e vetëm në këtë ballafaqim e realizoi Sergio Ramos nga penalltia në minutën e 73-të. Real Madridi ishte më i mirë për një ...
Telegrafi | 05-Jul-2020 16:20
Real Madridi e ka mposhtur Athletic Bilbaon 1-0 në kuadër të javë së 34-të në La Liga. Golin e vetëm në këtë ballafaqim e realizoi Sergio Ramos nga penalltia në minutën e 73-të. Real Madridi ishte më i mirë për një ...

Zidane: Është e turpshme kur dëgjoj që ne fitojmë falë ndihmës së arbitrave
Real Madridi sot ka marrë fitore me shumë vuajtje ndaj Athletic Bilbaos. “Mbretërit" fituan me rezultat 0:1 me golin e shënuar nga Ramos dhe kjo gjë ka hapur shumë polemika në Spanjë, transmeton “Zeri.info”. Pas ...
Zeri | 05-Jul-2020 19:34
Real Madridi sot ka marrë fitore me shumë vuajtje ndaj Athletic Bilbaos. “Mbretërit" fituan me rezultat 0:1 me golin e shënuar nga Ramos dhe kjo gjë ka hapur shumë polemika në Spanjë, transmeton “Zeri.info”. Pas ...

Reali sfidon Bilbaon në La Liga me shumë ndryshime në formacion
Real Madrid do të zbresë pas pak minutash në fushë për të luajtur ndaj Bilbaos. “Los Blancos” synojnë të marrin 3 pikët e radhës për të blinduar vendin e parë në renditje. Trajneri Zidane ka vendosur që t’i besojë ...
Telegraf | 05-Jul-2020 14:25
Real Madrid do të zbresë pas pak minutash në fushë për të luajtur ndaj Bilbaos. “Los Blancos” synojnë të marrin 3 pikët e radhës për të blinduar vendin e parë në renditje. Trajneri Zidane ka vendosur që t’i besojë ...

Trepça’89 shënon edhe golin e katërt në Ferizaj
Real Madrid ka triumfuar ndaj Atheltico Bilbaos në La Liga sot. Ishte një gol i shënuar nga Sergio Ramos nga pika e penalltisë që i dha fitoren e madhe skuadrës madriliene, shkruan GazetaBlic. Pas kësaj ndeshje janë ...
GazetaBlic | 05-Jul-2020 18:32
Real Madrid ka triumfuar ndaj Atheltico Bilbaos në La Liga sot. Ishte një gol i shënuar nga Sergio Ramos nga pika e penalltisë që i dha fitoren e madhe skuadrës madriliene, shkruan GazetaBlic. Pas kësaj ndeshje janë ...

Reagon Zidane: “Jam lodhur duke dëgjuar se VAR po e ndihmon Realin”
Tjetër fitore me polemika për Real Madridin. Los Blancos morën pikët e plota në udhëtim te Athletic Bilbao falë një penalltia të fituar me ndihmën e VAR, që raportohet se po e ndihmon Real Madridin. Pas ndeshjes, lidhur ...
TetovaSot | 05-Jul-2020 18:10
Tjetër fitore me polemika për Real Madridin. Los Blancos morën pikët e plota në udhëtim te Athletic Bilbao falë një penalltia të fituar me ndihmën e VAR, që raportohet se po e ndihmon Real Madridin. Pas ndeshjes, lidhur ...

Reagon Zidane: “Jam lodhur duke dëgjuar se VAR po e ndihmon Realin”
Tjetër fitore me polemika për Real Madridin. Los Blancos morën pikët e plota në udhëtim te Athletic Bilbao falë një penalltia të fituar me ndihmën e VAR, që raportohet se po e ndihmon Real Madridin. Pas ndeshjes, lidhur ...
EkonomiaOnline | 05-Jul-2020 17:51
Tjetër fitore me polemika për Real Madridin. Los Blancos morën pikët e plota në udhëtim te Athletic Bilbao falë një penalltia të fituar me ndihmën e VAR, që raportohet se po e ndihmon Real Madridin. Pas ndeshjes, lidhur ...

Reali bën hap të madh drejt trofeut të kampionatit në La Ligë
Bilbao, 5 korrik 2020 (MEDIAL) – Futbollistët e Real Madridit kanë shënuar fitore të madhe pasditen e sotme në “San Mamesh” kundër Atletik Bilbaos e cila i çon shumë afër trofeut në La Liga. Në fushën e nxehtë të ...
AlMaKos | 05-Jul-2020 17:42
Bilbao, 5 korrik 2020 (MEDIAL) – Futbollistët e Real Madridit kanë shënuar fitore të madhe pasditen e sotme në “San Mamesh” kundër Atletik Bilbaos e cila i çon shumë afër trofeut në La Liga. Në fushën e nxehtë të ...

Akuzon hapur
Mesfushori i Athletic, Iker Muniain, ishte shumë kritik ndaj rolit të gjyqtarit në humbjen e sotme të skuadrës së tij kundër Real Madridit në “San Mamés” (0-1) dhe la të kuptohet se, pas rifillimit të La Liga-s, të ...
AlMaKos | 05-Jul-2020 17:27
Mesfushori i Athletic, Iker Muniain, ishte shumë kritik ndaj rolit të gjyqtarit në humbjen e sotme të skuadrës së tij kundër Real Madridit në “San Mamés” (0-1) dhe la të kuptohet se, pas rifillimit të La Liga-s, të ...

Reagon Zidane: “Jam lodhur duke dëgjuar se VAR po e ndihmon Realin” Tjetër fitore me polemika për Real Madridin. Los Blancos morën pikët e plota në udhëtim te Athletic Bilbao falë një penalltia të fituar me ndihmën e VAR, që raportohet se po e ndih
Tjetër fitore me polemika për Real Madridin. Los Blancos morën pikët e plota në udhëtim te Athletic Bilbao falë një penalltia të fituar me ndihmën e VAR, që raportohet se po e ndihmon Real Madridin. Pas ndeshjes, lidhur ...
Kosova Sot | 05-Jul-2020 17:24
Tjetër fitore me polemika për Real Madridin. Los Blancos morën pikët e plota në udhëtim te Athletic Bilbao falë një penalltia të fituar me ndihmën e VAR, që raportohet se po e ndihmon Real Madridin. Pas ndeshjes, lidhur ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved