ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/08/2020 01:52

Siguria në plazhe/ Vrojtuesit: Kujdes më fëmijët dhe moshën e tretë

Siguria në plazhe/ Vrojtuesit: Kujdes më fëmijët dhe moshën e tretë
Mbytja e një pushuesi 73-vjeçar nga Kosova mbrëmjen e së premtes te Shkëmbi i Kavajës kthen vëmendjen te rëndësia e sigurisë dhe roli i vrojtuesve dhe shpëtuesve të jetës në plazhe.
Top Channel | 04-Jul-2020 15:14
Mbytja e një pushuesi 73-vjeçar nga Kosova mbrëmjen e së premtes te Shkëmbi i Kavajës kthen vëmendjen te rëndësia e sigurisë dhe roli i vrojtuesve dhe shpëtuesve të jetës në plazhe.

Sherr me sende të forta në Tepelenë, dy të rinj përfundojnë në spital
Dy të rinj janë përleshur me njëri tjetrin me mjete të mprehta dhe të forta pas një konflikti të çastit, e për pasojë ka mbetur i plagosur njëri prej tyre.
Top Channel | 04-Jul-2020 14:42
Dy të rinj janë përleshur me njëri tjetrin me mjete të mprehta dhe të forta pas një konflikti të çastit, e për pasojë ka mbetur i plagosur njëri prej tyre.

Aksident në rrugën e Zall Bastarit në Tiranë, ndërron jetë pasagjeri 24- vjeçar
Një aksident ka ndodhur në rrugën e Zallbastarit në Tiranë, ndërsa ka ndërruar jetë një pasagjer 24-vjeçar. Saktësisht, një mjet ka dalë nga rruga tek vendi I quajtur ‘’Rrapo’’ me një drejtues I cili është dërguar në ...
Telegraf | 04-Jul-2020 18:56
Një aksident ka ndodhur në rrugën e Zallbastarit në Tiranë, ndërsa ka ndërruar jetë një pasagjer 24-vjeçar. Saktësisht, një mjet ka dalë nga rruga tek vendi I quajtur ‘’Rrapo’’ me një drejtues I cili është dërguar në ...

Vetëvaret në banesë 60 vjeçari në Kavajë
Një person është gjetur i vetëvarur pasditen e kësaj të shtune në Kavajë. Nga të dhënat paraprake mësohet se bëhet fjalë për një 60 vjeçar. Shtetasi me iniciale S.Xh është gjetur i vetëvarur dhe pa shenja jete në ...
VizionPlus | 04-Jul-2020 18:30
Një person është gjetur i vetëvarur pasditen e kësaj të shtune në Kavajë. Nga të dhënat paraprake mësohet se bëhet fjalë për një 60 vjeçar. Shtetasi me iniciale S.Xh është gjetur i vetëvarur dhe pa shenja jete në ...

Ngjarja e rëndë, vetvaret 60-vjeçari në Kavajë (EMRI)
Ngjarje e rëndë. Një 60-vjeçar në Kavajë i ka dhënë fund jetës, për arsye ende të paqarta. Personi me inicialet Sh.Xh është vetvarur ditën e sotme. Policia është njoftuar në orën 16:30 teksa ka shkuar në vendin e ...
Telegraf | 04-Jul-2020 17:58
Ngjarje e rëndë. Një 60-vjeçar në Kavajë i ka dhënë fund jetës, për arsye ende të paqarta. Personi me inicialet Sh.Xh është vetvarur ditën e sotme. Policia është njoftuar në orën 16:30 teksa ka shkuar në vendin e ...

Ruante bagëtinë ne mal, gjendet i vdekur një 55-vjeçar! Policia: Dyshohet se ka rënë nga një gurore
Skrapar- Një 55-vjeçar është gjetur i vdekur në fshatin Peshtan Poliçan. Ky person mësohet se ka qenë duke ruajtur bagëtitë në mal por qe prej dy ditësh nuk është kthyer në shtëpi.
Top Channel | 04-Jul-2020 13:30
Skrapar- Një 55-vjeçar është gjetur i vdekur në fshatin Peshtan Poliçan. Ky person mësohet se ka qenë duke ruajtur bagëtitë në mal por qe prej dy ditësh nuk është kthyer në shtëpi.

Berat, bariun e zënë gurët dhe humb jetën, u strehua poshtë tyre për hije
Një bari 50-vjeçar ka humbur jetën në mënyrë tragjike në Berat. Mësohet se Vladimir Ceno ka gjetur vdekjen në fshatin Karkanjoz ndërsa po kulloste bagëtitë në afërsi të një firme të nxjerrjes së gurit dekorativ. Mësohet ...
Telegraf | 04-Jul-2020 14:33
Një bari 50-vjeçar ka humbur jetën në mënyrë tragjike në Berat. Mësohet se Vladimir Ceno ka gjetur vdekjen në fshatin Karkanjoz ndërsa po kulloste bagëtitë në afërsi të një firme të nxjerrjes së gurit dekorativ. Mësohet ...

Kavajë, i moshuari i vetëvaret në banesë
Një 60- vjeçar në Kavajë i ka dhënë fund jetës. I moshuari me inicialet Sh.Xh, është vetvarur ditën e sotme. Policia është njoftura në orën 16:30 teksa ka shkuar në vendin e ngjarjes për të hetuar për këtë ngjarje. Për ...
Lapsi | 04-Jul-2020 20:20
Një 60- vjeçar në Kavajë i ka dhënë fund jetës. I moshuari me inicialet Sh.Xh, është vetvarur ditën e sotme. Policia është njoftura në orën 16:30 teksa ka shkuar në vendin e ngjarjes për të hetuar për këtë ngjarje. Për ...

Sherr me thika mes dy të rinjve, plagoset 25-vjeçari në Tepelenë
Një 25-vjeçar është plagosur me thikë në fshatin Hormovë të Tepelenës. A.S është plagosur pas një sherri me një tjetër person. Ngjarja ka ndodhur para pak minutash ndërkohë që i plagosuri është dërguar me urgjencë drejt ...
Telegraf | 04-Jul-2020 14:30
Një 25-vjeçar është plagosur me thikë në fshatin Hormovë të Tepelenës. A.S është plagosur pas një sherri me një tjetër person. Ngjarja ka ndodhur para pak minutash ndërkohë që i plagosuri është dërguar me urgjencë drejt ...

Tenton ti shpëtojë vapës, bariun e zë poshtë masivi i gurëve
Një ngjarje e rëndë është regjistruar këtë të shtunë në Skrapar. Shembja e një masivi gurësh ka shkaktuar vdekjen e nje 50 vjecari. Viktima mësohet se ishte një bari. Ngjarja e rëndë dyshohet se ka qënë aksidentale dhe ...
VizionPlus | 04-Jul-2020 12:42
Një ngjarje e rëndë është regjistruar këtë të shtunë në Skrapar. Shembja e një masivi gurësh ka shkaktuar vdekjen e nje 50 vjecari. Viktima mësohet se ishte një bari. Ngjarja e rëndë dyshohet se ka qënë aksidentale dhe ...

Velipojë, mbytet një 76-vjeçar nga Gjakova
Një ngjarje e rëndë është shënuar mëngjesin e sotëm në Plazhin e Velipojës në Shkodër. Një turist, 76-vjeçar është mbytur teksa lahej në plazhin e Velipojës. Sipas hetimeve paraprake mësohet se shtetasi Martin Gjini nga ...
Shprehja | 05-Jul-2020 02:17
Një ngjarje e rëndë është shënuar mëngjesin e sotëm në Plazhin e Velipojës në Shkodër. Një turist, 76-vjeçar është mbytur teksa lahej në plazhin e Velipojës. Sipas hetimeve paraprake mësohet se shtetasi Martin Gjini nga ...

Benzi C-Class me shpejtësi sktëerrë, arsyeja pse gjeti vdekjen 24-vjeçari në Tiranë
Lajmi i Fundit Benzi C-Class me shpejtësi sktëerrë, arsyeja pse gjeti vdekjen 24-vjeçari në Tiranë Një ngjarje e rëndë u shënua pasditen e sotme në Tiranë. Bëhet fjalë për një aksident me pasojë vdekjen e një të riu dhe ...
Lajmi i Fundit | 04-Jul-2020 19:53
Lajmi i Fundit Benzi C-Class me shpejtësi sktëerrë, arsyeja pse gjeti vdekjen 24-vjeçari në Tiranë Një ngjarje e rëndë u shënua pasditen e sotme në Tiranë. Bëhet fjalë për një aksident me pasojë vdekjen e një të riu dhe ...

Aksident i rëndë në Tiranë, ndërron jetë 24 vjeçari
Një aksident i rëndë është shënuar pak më parë në Tiranë, më saktë në zonën e Zallbastarit. Sipas njoftimit të policisë, ka ndërruar jetë pasagjeri 24 vjeçar, ndërsa shoferi është në spital nën kujdesin e mjekëve. ...
Klan Kosova | 04-Jul-2020 18:56
Një aksident i rëndë është shënuar pak më parë në Tiranë, më saktë në zonën e Zallbastarit. Sipas njoftimit të policisë, ka ndërruar jetë pasagjeri 24 vjeçar, ndërsa shoferi është në spital nën kujdesin e mjekëve. ...

Aksident i rëndë në Tiranë, ndërron jetë pasagjeri 24-vjeçar, drejtuesi i mjetit dërgohet me urgjencë në spital
Një aksident me vdekje ka ndodhur në rrugën e Zallbastarit në Tiranë teksa ka ndërruar jetë një pasagjer 24- vjeçar. Saktësisht, një mjet ka dalë nga rruga tek vendi I quajtur ‘’Rrapo’’ me një drejtues I cili është ...
Gazeta Dita | 04-Jul-2020 18:50
Një aksident me vdekje ka ndodhur në rrugën e Zallbastarit në Tiranë teksa ka ndërruar jetë një pasagjer 24- vjeçar. Saktësisht, një mjet ka dalë nga rruga tek vendi I quajtur ‘’Rrapo’’ me një drejtues I cili është ...

Viktima e parë e sezonit turistik/ Velipojë, mbytet një 76-vjeçar nga Gjakova (Emri)
Një ngjarje e rëndë është shënuar mëngjesin e sotëm në Plazhin e Velipojës në Shkodër.
Top Channel | 04-Jul-2020 11:15
Një ngjarje e rëndë është shënuar mëngjesin e sotëm në Plazhin e Velipojës në Shkodër.

Tiranë, humb jetën në aksident një 24-vjeçar
Një aksident me vdekje ka ndodhur në rrugën e Zallbastarit në Tiranë teksa ka ndërruar jetë një pasagjer 24- vjeçar. Sipas informacioneve të policisë mësohet se mjeti ka dalë nga rruga në vendin e quajtur “Rrapi” dhe ...
Politiko | 04-Jul-2020 18:41
Një aksident me vdekje ka ndodhur në rrugën e Zallbastarit në Tiranë teksa ka ndërruar jetë një pasagjer 24- vjeçar. Sipas informacioneve të policisë mësohet se mjeti ka dalë nga rruga në vendin e quajtur “Rrapi” dhe ...

Makina del nga rruga në Tiranë, humb jetën pasagjeri
Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Tiranë me pasojë vdekjen. Si pasojë e aksidentit ka humbur jetën 24-vjeçari G.M, i cili ishte në vendin e pasagjerit. Ndërkohë shoferi i mjetit K.M, 26 vjeç është ...
Medial | 04-Jul-2020 18:32
Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Tiranë me pasojë vdekjen. Si pasojë e aksidentit ka humbur jetën 24-vjeçari G.M, i cili ishte në vendin e pasagjerit. Ndërkohë shoferi i mjetit K.M, 26 vjeç është ...

Velipojë/ Vdes pushuesi nga Kosova
Nisja e sezonit veror ka bërë që të shënohen viktimat e para në plazhet e Shqipërisë. Mengjesin e kësaj të shtune një pushues nga Kosova ka gjetur vdekjen në plazhin e Velipojës. Bëhet fjalë për një 73 vjecar nga ...
VizionPlus | 04-Jul-2020 11:36
Nisja e sezonit veror ka bërë që të shënohen viktimat e para në plazhet e Shqipërisë. Mengjesin e kësaj të shtune një pushues nga Kosova ka gjetur vdekjen në plazhin e Velipojës. Bëhet fjalë për një 73 vjecar nga ...

Poliçan, bariu gjendet i vdekur në mal. Dyshohet se ra në një gurore
Një 55-vjeçar është gjetur i vdekur në fshatin Peshtan Poliçan. Ky person mësohet se ka qenë duke ruajtur bagëtitë në mal por qe prej dy ditësh nuk është kthyer në shtëpi. Vdekja mendohet se ka ardhur si pasojë e rënies ...
Lapsi | 04-Jul-2020 13:48
Një 55-vjeçar është gjetur i vdekur në fshatin Peshtan Poliçan. Ky person mësohet se ka qenë duke ruajtur bagëtitë në mal por qe prej dy ditësh nuk është kthyer në shtëpi. Vdekja mendohet se ka ardhur si pasojë e rënies ...

Aksident i rëndë në Tiranë, humb jetën 24- vjeçari
Pasditen e sotme një aksident i rëndë ka ndodhur në Tiranë. Sipas policisë një mjet ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka ndërruar jetë pasagjeri 24- vjeçar, ndërsa shoferi është në spital nën kujdesin e mjekëve. “Në ...
Gazeta Express | 04-Jul-2020 18:26
Pasditen e sotme një aksident i rëndë ka ndodhur në Tiranë. Sipas policisë një mjet ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka ndërruar jetë pasagjeri 24- vjeçar, ndërsa shoferi është në spital nën kujdesin e mjekëve. “Në ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved