ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/08/2020 02:02

Dita e Pavarësisë së Amerikës, Veseli: Përjetësisht mirënjohës SHBA-ve për atë që bënë për ne

Dita e Pavarësisë së Amerikës, Veseli: Përjetësisht mirënjohës SHBA-ve për atë që bënë për ne
Kryetari i PDK-së Kadri Veseli, me anë të një statusi në “Facebook” ka kujtuar 4 korrikun, ditën e Pavarësisë së Amerikës. Veseli shprehet se Kosova i është përjetësisht mirënjohëse SHBA-ve për gjithcka ata kanë bërë ...
BalkanWeb | 04-Jul-2020 17:24
Kryetari i PDK-së Kadri Veseli, me anë të një statusi në “Facebook” ka kujtuar 4 korrikun, ditën e Pavarësisë së Amerikës. Veseli shprehet se Kosova i është përjetësisht mirënjohëse SHBA-ve për gjithcka ata kanë bërë ...

Urimi për 4 Korrikun, Cakaj: Shqiptarët të bekuar nga mbështetja e pakursyer e SHBA-ve
Nëpërmjet një reagimi në Facebook, Ministri në detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj ka uruar 4 Korrikun, festën e pavarësisë së ShBA-ve.
Top Channel | 04-Jul-2020 14:09
Nëpërmjet një reagimi në Facebook, Ministri në detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj ka uruar 4 Korrikun, festën e pavarësisë së ShBA-ve.

Qeveria e Kosovës ndriçohet me ngjyrat e flamurit amerikan
Për nder të përvjetorit të Pavarësisë së Amerikës, objekti i Qeverisë së Kosovës është ndriçuar më flamurin amerikan. Krerët e shtetit kanë uruar Shtetet e Bashkuara të Amerikës për përvjetorin e pavarësisë, duke u ...
Telegrafi | 04-Jul-2020 22:42
Për nder të përvjetorit të Pavarësisë së Amerikës, objekti i Qeverisë së Kosovës është ndriçuar më flamurin amerikan. Krerët e shtetit kanë uruar Shtetet e Bashkuara të Amerikës për përvjetorin e pavarësisë, duke u ...

?Veseli uron popullin amerikan: Përjetësisht mirënjohës për gjithë atë që bëtë për ne
Kreu i PDK-së, Kadri Veseli ka kujtuar 4 korrikun, Ditën e Pavarësisë së Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Përmes një shkrimi në Facebook ka thënë se kjo është dita e rikujtimit të vlerave të mëdha amerikane, mbi të ...
Telegrafi | 04-Jul-2020 16:57
Kreu i PDK-së, Kadri Veseli ka kujtuar 4 korrikun, Ditën e Pavarësisë së Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Përmes një shkrimi në Facebook ka thënë se kjo është dita e rikujtimit të vlerave të mëdha amerikane, mbi të ...

Kosnett: Populli i SHBA-së dhe Kosovës ndajnë vlera të përbashkëta
Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Prishtinë, Philip Kosnett ka uruar 244-vjetorin e pavarësisë së këtij vendi. Ambasadori Kosnett tha se SHBA-ja dhe Kosova ndajnë vlera dhe atribute, duke shtuar se ...
GazetaTema | 04-Jul-2020 12:48
Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Prishtinë, Philip Kosnett ka uruar 244-vjetorin e pavarësisë së këtij vendi. Ambasadori Kosnett tha se SHBA-ja dhe Kosova ndajnë vlera dhe atribute, duke shtuar se ...

Haradinaj-Stublla: Flamuri amerikan do të valojë përherë mbi shtetin e Kosovës
Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë mishërim i lirisë, demokracisë dhe madhështisë globale, deklaroi të shtunën Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës e Republikës së Kosovës, Meliza Haradinaj Stublla, me rastin e ...
Telegrafi | 04-Jul-2020 14:21
Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë mishërim i lirisë, demokracisë dhe madhështisë globale, deklaroi të shtunën Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës e Republikës së Kosovës, Meliza Haradinaj Stublla, me rastin e ...

Foto e Ditës është kjo, e thotë Meliza Haradinaj- Stublla
Ministrja e Punëve të Jashtme, Meliza Haradinaj Stublla në llogarinë e saj në Facebook ka publikuar një fotografi të veçantë. Haradinaj- Stublla këtë imazh të veçantë e ka quajtur më të mirën e ditës, derisa shihet ...
Indeks Online | 04-Jul-2020 23:15
Ministrja e Punëve të Jashtme, Meliza Haradinaj Stublla në llogarinë e saj në Facebook ka publikuar një fotografi të veçantë. Haradinaj- Stublla këtë imazh të veçantë e ka quajtur më të mirën e ditës, derisa shihet ...

SHBA feston Ditën e Pavarësisë, Ngjela bën urimin më pikant nga të gjithë politikanët
Avokati i njohur, Spartak Ngjela me anë të një mesazhi publik në mediat sociale ka uruar Ditën e Pavarësisë së SHBA-së. Ai shprehet se pa SHBA, shqiptarët nuk do ta kishin më shtetin e tyre. Postimi i Ngjelës: Sot ishte ...
Medial | 04-Jul-2020 23:03
Avokati i njohur, Spartak Ngjela me anë të një mesazhi publik në mediat sociale ka uruar Ditën e Pavarësisë së SHBA-së. Ai shprehet se pa SHBA, shqiptarët nuk do ta kishin më shtetin e tyre. Postimi i Ngjelës: Sot ishte ...

Qeveria e Kosovës merr ngjyrat e flamurit amerikan
Objekti i Qeverisë së Kosovës sonte është mbuluar me dritat e flamurit amerikan, transmeton Klan Kosova. Kjo është për nder të përvjetorit të Pavarësisë së Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Kryeministri i Kosovës, ...
Klan Kosova | 04-Jul-2020 22:48
Objekti i Qeverisë së Kosovës sonte është mbuluar me dritat e flamurit amerikan, transmeton Klan Kosova. Kjo është për nder të përvjetorit të Pavarësisë së Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Kryeministri i Kosovës, ...

Kosova falënderon Amerikën, qeveria ndriçohet me ngjyrat e flamurit të SHBA-ve
E për nder të kësaj feste të amerikanëve, Qeveria e Kosovës është ndriçuar sonte me flamurin amerikan, shkruan . Fotografia është postuar në Facebook nga kryeministri i vendit, Avdullah Hoti.
Lajminet | 04-Jul-2020 22:16
E për nder të kësaj feste të amerikanëve, Qeveria e Kosovës është ndriçuar sonte me flamurin amerikan, shkruan . Fotografia është postuar në Facebook nga kryeministri i vendit, Avdullah Hoti.

Qeveria e Kosovës ndriçohet me ngjyrat e flamurit amerikan
Për nder të përvjetorit të Pavarësisë së Amerikës, objekti i Qeverisë së Kosovës ndriçohet me flamurin amerikan. Këtë e ka bërë të ditur zyrtari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Bajram Gecaj. Gecaj përmes rrjetit ...
TetovaSot | 04-Jul-2020 22:01
Për nder të përvjetorit të Pavarësisë së Amerikës, objekti i Qeverisë së Kosovës ndriçohet me flamurin amerikan. Këtë e ka bërë të ditur zyrtari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Bajram Gecaj. Gecaj përmes rrjetit ...

Fëmijët e Shtëpisë së Fëmijëve “Vangjel Pulla” vizitë në Parkun Kombëtar të Butrintit
Parku Kombëtar i Butrintit ka organizuar aktivitet kulturor me rastin e 244 vjetorit të pavarësisë së Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Aktiviteti ishte përqëndruar tek femijët e shtëpisë së fëmijës Sarandë: “Vangjel ...
Saranda Web | 04-Jul-2020 21:58
Parku Kombëtar i Butrintit ka organizuar aktivitet kulturor me rastin e 244 vjetorit të pavarësisë së Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Aktiviteti ishte përqëndruar tek femijët e shtëpisë së fëmijës Sarandë: “Vangjel ...

Fëmijët e shtëpisë “Vangjel Pulla” vizitë në Parkun Kombëtar të Butrintit
Parku Kombëtar i Butrintit ka organizuar aktivitet kulturor me rastin e 244 vjetorit të pavarësisë së Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Aktiviteti ishte përqëndruar tek femijët e shtëpisë së fëmijës Sarandë: “Vangjel ...
Saranda Web | 04-Jul-2020 21:55
Parku Kombëtar i Butrintit ka organizuar aktivitet kulturor me rastin e 244 vjetorit të pavarësisë së Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Aktiviteti ishte përqëndruar tek femijët e shtëpisë së fëmijës Sarandë: “Vangjel ...

Stoliset objekti i Qeverisë së Kosovës me flamurin amerikan
Për nder të përvjetorit të shpalljes së pavarësisë së Shteteve të Bashkuara të Amerikës, është stolisur objekti i qeverisë së Kosovës, me flamurin amerikan. Kjo u bë e ditur nga zyrtari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, ...
Arbresh | 04-Jul-2020 21:55
Për nder të përvjetorit të shpalljes së pavarësisë së Shteteve të Bashkuara të Amerikës, është stolisur objekti i qeverisë së Kosovës, me flamurin amerikan. Kjo u bë e ditur nga zyrtari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, ...

Qeveria e Kosovës ndriçohet me ngjyrat e flamurit amerikan
Për nder të përvjetorit të Pavarësisë së Amerikës, objekti i Qeverisë së Kosovës ndriçohet me flamurin amerikan. Këtë e ka bërë të ditur zyrtari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Bajram Gecaj. Gecaj përmes rrjetit ...
Gazeta Express | 04-Jul-2020 21:46
Për nder të përvjetorit të Pavarësisë së Amerikës, objekti i Qeverisë së Kosovës ndriçohet me flamurin amerikan. Këtë e ka bërë të ditur zyrtari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Bajram Gecaj. Gecaj përmes rrjetit ...

Krerët shtetërorë të Kosovës urojnë SHBA-të për Ditën e Pavarësisë
Krerët institucionalë të Kosovës i kanë uruar Shteteve të Bashkuara të Amerikës 244-vjetorin e pavarësisë.
Top Channel | 04-Jul-2020 11:06
Krerët institucionalë të Kosovës i kanë uruar Shteteve të Bashkuara të Amerikës 244-vjetorin e pavarësisë.

4 korriku/ Qeveria mbulohet me flamurin amerikan
Për nder të përvjetorit të Pavarësisë së Amerikës, objekti i Qeverisë së Kosovës mbulohet me flamurin amerikan. Këtë e ka bërë të ditur zyrtari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Bajram Gecaj. Gecaj përmes rrjetit ...
Indeks Online | 04-Jul-2020 21:43
Për nder të përvjetorit të Pavarësisë së Amerikës, objekti i Qeverisë së Kosovës mbulohet me flamurin amerikan. Këtë e ka bërë të ditur zyrtari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Bajram Gecaj. Gecaj përmes rrjetit ...

Lei Kraja ‘përvëluese’, uron festën e Pavarësisë së SHBA (FOTO)
Lei Kraja është padyshim një nga moderatoret më bukuroshe dhe më seksi në ekranet shqiptare. Ajo është tepër aktive në rrjete sociale, sidomos Instagram, ku publikon foto të ndryshme nga jeta e saj. Lexo Edhe: Modelja ...
TetovaSot | 04-Jul-2020 21:08
Lei Kraja është padyshim një nga moderatoret më bukuroshe dhe më seksi në ekranet shqiptare. Ajo është tepër aktive në rrjete sociale, sidomos Instagram, ku publikon foto të ndryshme nga jeta e saj. Lexo Edhe: Modelja ...

Kosnett: Kosova dhe SHBA, ndajnë vlera të përbashkëta (VIDEO)
Në shënim të 4 korrikut – Ditës së Pavarësisë së ShBA-së, ambasadori amerikan në Prishtinë, Philip Kosnett bëri një adresim për qytetarët e Kosovës. Kosnett tha se amerikanët e kosovarët, ndajnë vlera e të përbashkëta. ...
Klan Kosova | 04-Jul-2020 20:53
Në shënim të 4 korrikut – Ditës së Pavarësisë së ShBA-së, ambasadori amerikan në Prishtinë, Philip Kosnett bëri një adresim për qytetarët e Kosovës. Kosnett tha se amerikanët e kosovarët, ndajnë vlera e të përbashkëta. ...

Punëtorët shëndetësorë ngritin flamurin amerikan (VIDEO)
Punuan shumë këta muaj, në luftën me pandeminë. Andaj si shenjë respekti për këtë mund të madh, punëtorëve shëndetësorë të Prishtinës iu besua një punë simbolike në këtë 4 korrik. Në bulevardin që mban emrin e ...
Klan Kosova | 04-Jul-2020 20:47
Punuan shumë këta muaj, në luftën me pandeminë. Andaj si shenjë respekti për këtë mund të madh, punëtorëve shëndetësorë të Prishtinës iu besua një punë simbolike në këtë 4 korrik. Në bulevardin që mban emrin e ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved