ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/08/2020 01:52

Olta Gixhari në pritje të "kryeveprës" që do t'i ndryshojë jetën...

Olta Gixhari në pritje të "kryeveprës" që do t'i ndryshojë jetën...
Pak kohe me pare permes tyre ajo lajmeroi se ishte shtatzene, nderkohe qe sot ka rritur dozen e informacioneve qe lidhen me te... "32 javeshe shtatzene dhe keto jane pushimet tona te fundit ne çift. Per pak jave, ...
ikub.al | 04-Jul-2020 10:00
Pak kohe me pare permes tyre ajo lajmeroi se ishte shtatzene, nderkohe qe sot ka rritur dozen e informacioneve qe lidhen me te... "32 javeshe shtatzene dhe keto jane pushimet tona te fundit ne çift. Per pak jave, ...

Arilena Ara sjell imazhe artistike e shtrirë në mes të ujit
Artistja më e komentuar në estradën shqiptare, çoftë për paraqitjet e projektet muzikore është padyshim Arilena Ara. Këngëtarja e njohur është e afërt me fansat e saj përmes postimeve të ndryshme në rrjete sociale, të ...
Telegrafi | 04-Jul-2020 23:03
Artistja më e komentuar në estradën shqiptare, çoftë për paraqitjet e projektet muzikore është padyshim Arilena Ara. Këngëtarja e njohur është e afërt me fansat e saj përmes postimeve të ndryshme në rrjete sociale, të ...

Një djalë nga Zvicra bën tatuazh portretin e Afrona Dikës
Modelja dhe njëherësh blogerja e njohur, Afrona Dika, vazhdon të mbetet njëra nga më me trend ndonjëherë. Si duket tiparet e saj të bukurisë kanë tërhequr vëmendjen e fansave të saj, të cilat për të treguar admirimin ...
Telegrafi | 04-Jul-2020 22:04
Modelja dhe njëherësh blogerja e njohur, Afrona Dika, vazhdon të mbetet njëra nga më me trend ndonjëherë. Si duket tiparet e saj të bukurisë kanë tërhequr vëmendjen e fansave të saj, të cilat për të treguar admirimin ...

David dhe Victoria Beckham festojnë 21 vjetorin e martesës
David dhe Victoria Beckham janë duke festuar 21 vjetorin e martesës së tyre gjatë kësaj fundjave. Çifti tejet i dashur për publikun e gjerë, këtë gjë e kanë bërë të ditur përmes rrjetit social, ku edhe kanë ndarë imazhe ...
Telegrafi | 04-Jul-2020 21:55
David dhe Victoria Beckham janë duke festuar 21 vjetorin e martesës së tyre gjatë kësaj fundjave. Çifti tejet i dashur për publikun e gjerë, këtë gjë e kanë bërë të ditur përmes rrjetit social, ku edhe kanë ndarë imazhe ...

Çiljeta dhe Marsi lansojnë projektin “Marsi”
Këngëtarja e njohur shqiptare, Çiljeta Xhilaga, është njëra ndër të cilat gjithmonë mbështetë artistët e rinj. Kështu ka bërë edhe kohët e fundit, ku ka paralajmëruar një bashkëpunim me këngëtaren Marsi. Përmes një ...
Telegrafi | 04-Jul-2020 21:40
Këngëtarja e njohur shqiptare, Çiljeta Xhilaga, është njëra ndër të cilat gjithmonë mbështetë artistët e rinj. Kështu ka bërë edhe kohët e fundit, ku ka paralajmëruar një bashkëpunim me këngëtaren Marsi. Përmes një ...

Ronela Hajati: Jam beqare dhe shumë mirë
Jeta e këngëtares së njohur shqiptare Ronela Hajati ka qenë e stërfolur nëpër media rozë. Krejt kjo, për shkak të lidhjes së saj me këngëtarin Young Zerka, të cilët ata nuk e kishin bërë asnjëherë publike deri kohët e ...
Telegrafi | 04-Jul-2020 21:23
Jeta e këngëtares së njohur shqiptare Ronela Hajati ka qenë e stërfolur nëpër media rozë. Krejt kjo, për shkak të lidhjes së saj me këngëtarin Young Zerka, të cilët ata nuk e kishin bërë asnjëherë publike deri kohët e ...

Morena Taraku me linjat e formësuara trupore pas ushtrimeve në palestër
Morena Taraku është njëra nga modelet më të komentuara për shkak të bukurisë dhe linjave të saj trupore. Kjo bën, që ajo të qëndrojë edhe më aktive në rrjete sociale, pasi edhe tashmë ka filluar sezona e pushimeve. Të ...
Telegrafi | 04-Jul-2020 21:02
Morena Taraku është njëra nga modelet më të komentuara për shkak të bukurisë dhe linjave të saj trupore. Kjo bën, që ajo të qëndrojë edhe më aktive në rrjete sociale, pasi edhe tashmë ka filluar sezona e pushimeve. Të ...

Sparksi sjell projektin muzikor “Pretty Gyal”
Sparksi është njëri nga artistët shqiptarë që ka debutuar fuqishëm në industrinë muzikore. Në skenë ai fillimisht kishte hyrë përmes një bashkëpunimi, ndërsa tani edhe solo këngët e tij po dëgjohen në masë ta madhe. Ai ...
Telegrafi | 04-Jul-2020 20:44
Sparksi është njëri nga artistët shqiptarë që ka debutuar fuqishëm në industrinë muzikore. Në skenë ai fillimisht kishte hyrë përmes një bashkëpunimi, ndërsa tani edhe solo këngët e tij po dëgjohen në masë ta madhe. Ai ...

FOTOT/ “Gjenerali i zemrës sime”, gruaja e Ramush Haradinajt mesazh publik për të shoqin
Ramush Haradinaj ka festuar dje ditëlindjen. Ai ka marrë shumë urime, por më i veçantë është ai i bashkëshortes së tij Anitës. Ajo e ka uruar atë publikisht. “Nuk dua të t’a heq asnjë grade e yll si gjeneral ushtrie e ...
GazetaTema | 04-Jul-2020 09:48
Ramush Haradinaj ka festuar dje ditëlindjen. Ai ka marrë shumë urime, por më i veçantë është ai i bashkëshortes së tij Anitës. Ajo e ka uruar atë publikisht. “Nuk dua të t’a heq asnjë grade e yll si gjeneral ushtrie e ...

Kidda publikon këngën më të re “Malli”
Njëri nga këngëtarët e njohur të estradës shqiptare, Kidda, njihet për një veçantinë e interpretimit të këngëve të tij. Që nga paraqitja e tij e parë, ai ka arritur të grumbullojë mijëra fansa, të cilët prej atëherë po ...
Telegrafi | 04-Jul-2020 18:50
Njëri nga këngëtarët e njohur të estradës shqiptare, Kidda, njihet për një veçantinë e interpretimit të këngëve të tij. Që nga paraqitja e tij e parë, ai ka arritur të grumbullojë mijëra fansa, të cilët prej atëherë po ...

Dafina Zeqiri shfaqet me poza tërheqëse nga pushimet në jugun e Shqipërisë
Dafina Zeqiri është njëra nga këngëtaret më të komentuara ndonjëherë në estradën shqiptare. Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, duke ndarë informata të ndryshme nga jeta e saj personale e profesionale me 1.5 ...
Telegrafi | 04-Jul-2020 18:35
Dafina Zeqiri është njëra nga këngëtaret më të komentuara ndonjëherë në estradën shqiptare. Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, duke ndarë informata të ndryshme nga jeta e saj personale e profesionale me 1.5 ...

Capital T publikon këngën “Money”, në bashkëpunim me Jay 1
Rep-artisti i njohur shqiptar, Trim Ademi, i njohur ndryshe si Capital T sapo ka publikuar një pjesë të projektit të tij. “Skulpturë” titullohet albumi, prej të cilit deri më tani ka lansuar disa këngë, përfshirë këtu ...
Telegrafi | 04-Jul-2020 18:04
Rep-artisti i njohur shqiptar, Trim Ademi, i njohur ndryshe si Capital T sapo ka publikuar një pjesë të projektit të tij. “Skulpturë” titullohet albumi, prej të cilit deri më tani ka lansuar disa këngë, përfshirë këtu ...

Demi Lovato nuk kursehet, shpreh publikisht dashurinë ndaj Max Ehrich
Këngëtarja e njohur, Demi Lovato, së fundmi ka qenë duke shijuar kohën e lirë me të dashurin e saj, Max Ehrich. Fituesja e çmimeve ‘Grammy’, përmes rrjetit social Instagram ka ndarë me 86.5 milionë ndjekësit e saj një ...
Telegrafi | 04-Jul-2020 17:46
Këngëtarja e njohur, Demi Lovato, së fundmi ka qenë duke shijuar kohën e lirë me të dashurin e saj, Max Ehrich. Fituesja e çmimeve ‘Grammy’, përmes rrjetit social Instagram ka ndarë me 86.5 milionë ndjekësit e saj një ...

Era Istrefi feston ditëlindjen e 26-të me shampanjë
Ajo që ka arritur të thyej barrierat, e të debutojë në skenat ndërkombëtare është padyshim Era Istrefi. Këngëtarja shqiptare tash e një kohë nuk ka qenë edhe shumë aktive në prurjet e reja muzikore, por postimet ...
Telegrafi | 04-Jul-2020 17:12
Ajo që ka arritur të thyej barrierat, e të debutojë në skenat ndërkombëtare është padyshim Era Istrefi. Këngëtarja shqiptare tash e një kohë nuk ka qenë edhe shumë aktive në prurjet e reja muzikore, por postimet ...

Dua Lipa izolohet në ishujt Karaibe me të dashurin e saj, Anwar Hadid
Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa, kohët e fundit ka qenë e izoluar për shkak të pandemisë coronavirus. Përkundër kësaj, ajo nuk i ka lënë anash postimet nga më të ndryshmet që tregonin rrjedhën e përditshmërisë së saj ...
Telegrafi | 04-Jul-2020 16:51
Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa, kohët e fundit ka qenë e izoluar për shkak të pandemisë coronavirus. Përkundër kësaj, ajo nuk i ka lënë anash postimet nga më të ndryshmet që tregonin rrjedhën e përditshmërisë së saj ...

Mozzik mban orë me vlerë prej 30 mijë euro në klipin e fundit
Rep-artisti me prejardhje nga Ferizaji, Mozzik njihet kohët e fundit për luksin që po bën në jetën e tij. Që nga veshjet, stili i jetesës e deri tek makinat, reperi duket se shpenzon një shumë të konsiderueshme parash. ...
Telegrafi | 04-Jul-2020 16:29
Rep-artisti me prejardhje nga Ferizaji, Mozzik njihet kohët e fundit për luksin që po bën në jetën e tij. Që nga veshjet, stili i jetesës e deri tek makinat, reperi duket se shpenzon një shumë të konsiderueshme parash. ...

Me t’u zgjuar e presin puthjet dhe përqafimet, Marina ndan me fansat momentet e ëmbla të mëngjesit me Getin
Një ditë më parë, reperi Getoar Selimi festoi ditëlindjen e 38-të. Bashkëshortja e tij, Marina Vjollca, u kujdes për një urim special në rrjetin social Instagram, duke i dëshiruar më të mirën burrit të saj. “Gëzuar ...
Telegrafi | 04-Jul-2020 15:09
Një ditë më parë, reperi Getoar Selimi festoi ditëlindjen e 38-të. Bashkëshortja e tij, Marina Vjollca, u kujdes për një urim special në rrjetin social Instagram, duke i dëshiruar më të mirën burrit të saj. “Gëzuar ...

“Burri më këshilloi të mos e postoja”, video provokuese e Angelës në pushime
Angela Martini dhe bashkëshorti i saj, Dragos Savulescu ditë më parë sollën imazhe nga pushimet, shkruan . Por, ishte një video joshëse që modeles i kishte mbetur pikë ta publikojë, e të cilën partneri i tha se është e ...
Lajminet | 05-Jul-2020 00:00
Angela Martini dhe bashkëshorti i saj, Dragos Savulescu ditë më parë sollën imazhe nga pushimet, shkruan . Por, ishte një video joshëse që modeles i kishte mbetur pikë ta publikojë, e të cilën partneri i tha se është e ...

Një djalë nga Zvicra bën tatuazh portretin e Afrona Dikës
Modelja dhe njëherësh blogerja e njohur, Afrona Dika, vazhdon të mbetet njëra nga më me trend ndonjëherë. Si duket tiparet e saj të bukurisë kanë tërhequr vëmendjen e fansave të saj, të cilat për të treguar admirimin ...
Arbresh | 04-Jul-2020 23:57
Modelja dhe njëherësh blogerja e njohur, Afrona Dika, vazhdon të mbetet njëra nga më me trend ndonjëherë. Si duket tiparet e saj të bukurisë kanë tërhequr vëmendjen e fansave të saj, të cilat për të treguar admirimin ...

Angela Martini me video provokative nga deti
Angela Martini është një nga femrat më seksi shqiptare. Ajo ka hedhur një video të re në Instagram ku dukej me plotë stil e sharm. View this post on Instagram Again, I’ve been advised by my husband that is a bit too ...
TetovaSot | 04-Jul-2020 23:25
Angela Martini është një nga femrat më seksi shqiptare. Ajo ka hedhur një video të re në Instagram ku dukej me plotë stil e sharm. View this post on Instagram Again, I’ve been advised by my husband that is a bit too ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved