ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/08/2020 02:02

Maqedoni, Ahmeti: Në krye të vendit, një shqiptar!

Maqedoni, Ahmeti: Në krye të vendit, një shqiptar!
Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI), Ali Ahmeti tha në një intervistë për Radion Europa e Lirë, tha se kandidati i kësaj partie për kryeministër, Naser Ziberi, do të jetë kandidat mbipartiak. Ahmeti u ...
Top Channel | 04-Jul-2020 14:33
Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI), Ali Ahmeti tha në një intervistë për Radion Europa e Lirë, tha se kandidati i kësaj partie për kryeministër, Naser Ziberi, do të jetë kandidat mbipartiak. Ahmeti u ...

Ahmeti: Është e natyrshme dhe legjitime të ngjitemi edhe majave të shtetit
BDI fushatën zgjedhore e ka vazhduar në Urën e Gurit në Shkup. Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti ka deklaruar se kërkesa për kryeministrin e parë shqiptar është e drejtë legjitime dhe se më 16 korrik do të bëhet realitet. ...
Shprehja | 05-Jul-2020 00:15
BDI fushatën zgjedhore e ka vazhduar në Urën e Gurit në Shkup. Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti ka deklaruar se kërkesa për kryeministrin e parë shqiptar është e drejtë legjitime dhe se më 16 korrik do të bëhet realitet. ...

Ahmeti nga Kërçova: Maqedonia ka dy nobelistë shqiptarë, nuk kanë pse frikësohen edhe prej një kryeministri shqiptar
Karvani i Bashkimit Demokratik për Integrim sot ka qëndruar në Komunën e Kërçovës ku në vazhdën e takimeve me aktivist, simpatizantë dhe qytetar me fjalimet e tyre u paraqitën kandidatit për kryeministër i RMV-së, ...
Ina-Online | 04-Jul-2020 23:21
Karvani i Bashkimit Demokratik për Integrim sot ka qëndruar në Komunën e Kërçovës ku në vazhdën e takimeve me aktivist, simpatizantë dhe qytetar me fjalimet e tyre u paraqitën kandidatit për kryeministër i RMV-së, ...

ALI AHMETI: Maqedonia ka dy nobelistë shqiptarë, nuk kanë pse frikësohen edhe prej një kryeministri shqiptar
Karvani i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI) sot ka qëndruar në Komunën e Kërçovës ku në vazhdën e takimeve me aktivist, simpatizantë dhe qytetar me fjalimet e tyre u paraqitën kandidatit për kryeministër i RMV-së, ...
Medial | 04-Jul-2020 22:48
Karvani i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI) sot ka qëndruar në Komunën e Kërçovës ku në vazhdën e takimeve me aktivist, simpatizantë dhe qytetar me fjalimet e tyre u paraqitën kandidatit për kryeministër i RMV-së, ...

NASER ZIBERI: Fitorja jonë nuk është në dëm të qytetarëve, por në dëm të LSDM-së dhe VMRO-së
Kandidati për Kryeministër në Republikën e Maqedonisë së Veriut, Naser Ziberi së bashku me Shtabin Qendror Zgjedhorë të BDI-së, qëndroi në komunën e Kërçovës, ku para të pranishmëve elaboroi se pse me datë 15 korrik të ...
Medial | 04-Jul-2020 22:48
Kandidati për Kryeministër në Republikën e Maqedonisë së Veriut, Naser Ziberi së bashku me Shtabin Qendror Zgjedhorë të BDI-së, qëndroi në komunën e Kërçovës, ku para të pranishmëve elaboroi se pse me datë 15 korrik të ...

Naser Ziberi nga Kërçova: Fitorja jonë nuk është në dëm të qytetarëve por në dëm të LSDM-së dhe VMRO-së
Kandidati për Kryeministër në Republikën e Maqedonisë së Veriut,z.Naser Ziberi së bashku me Shtabin Qendror Zgjedhorë të BDI-së, qëndroi në komunën e Kërçovës, ku para të pranishmëve elaboroi se pse me datë 15 korrik të ...
Ina-Online | 04-Jul-2020 22:42
Kandidati për Kryeministër në Republikën e Maqedonisë së Veriut,z.Naser Ziberi së bashku me Shtabin Qendror Zgjedhorë të BDI-së, qëndroi në komunën e Kërçovës, ku para të pranishmëve elaboroi se pse me datë 15 korrik të ...

Naser Ziberi nga Kërçova: Fitorja jonë nuk është në dëm të qytetarëve por në dëm të LSDM-së dhe VMRO-së (VIDEO)
Kandidati për Kryeministër në Republikën e Maqedonisë së Veriut, z.Naser Ziberi së bashku me Shtabin Qendror Zgjedhorë të BDI-së, qëndroi në komunën e Kërçovës, ku para të pranishmëve elaboroi se pse me datë 15 korrik ...
TetovaSot | 04-Jul-2020 22:11
Kandidati për Kryeministër në Republikën e Maqedonisë së Veriut, z.Naser Ziberi së bashku me Shtabin Qendror Zgjedhorë të BDI-së, qëndroi në komunën e Kërçovës, ku para të pranishmëve elaboroi se pse me datë 15 korrik ...

Ahmeti nga Kërçova: Maqedonia ka dy nobelistë shqiptarë, nuk kanë pse frikësohen edhe prej një kryeministri shqiptarë (VIDEO)
Karvani i Bashkimit Demokratik për Integrim sot ka qëndruar në Komunën e Kërçovës ku në vazhdën e takimeve me aktivist, simpatizantë dhe qytetar me fjalimet e tyre u paraqitën kandidatit për kryeministër i RMV-së, ...
TetovaSot | 04-Jul-2020 21:12
Karvani i Bashkimit Demokratik për Integrim sot ka qëndruar në Komunën e Kërçovës ku në vazhdën e takimeve me aktivist, simpatizantë dhe qytetar me fjalimet e tyre u paraqitën kandidatit për kryeministër i RMV-së, ...

Ahmeti: Është koha që një shqiptar ta udhëheqë Qeverinë e Maqedonisë së Veriut
Shkup, 4 korrik 2020 – Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI), Ali Ahmeti, në një intervistë për Radion Evropa e Lirë, tha se partia e tij do të dalë fituese në zgjedhjet parlamentare të 15 korrikut dhe se ...
Illyriapress | 04-Jul-2020 21:05
Shkup, 4 korrik 2020 – Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI), Ali Ahmeti, në një intervistë për Radion Evropa e Lirë, tha se partia e tij do të dalë fituese në zgjedhjet parlamentare të 15 korrikut dhe se ...

Ahmeti për REL: Është koha që një shqiptar të udhëheqë Qeverinë e Maqedonisë së Veriut
Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI), Ali Ahmeti, në një intervistë për Radion Evropa e Lirë, tha se kandidati i kësaj partie për kryeministër, Naser Ziberi, do të jetë kandidat mbipartiak. Ahmeti u shpreh i ...
Koha.mk | 04-Jul-2020 20:11
Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI), Ali Ahmeti, në një intervistë për Radion Evropa e Lirë, tha se kandidati i kësaj partie për kryeministër, Naser Ziberi, do të jetë kandidat mbipartiak. Ahmeti u shpreh i ...

ALI AHMETI: Është e natyrshme dhe legjitime të ngjitemi edhe majave të shtetit
BDI fushatën zgjedhore e vazhdoi në Urën e Gurit në Shkup. Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti ka deklaruar se kërkesa për kryeministrin e parë shqiptar është e drejtë legjitime dhe se më 16 korrik do të bëhet realitet. ...
Medial | 04-Jul-2020 17:14
BDI fushatën zgjedhore e vazhdoi në Urën e Gurit në Shkup. Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti ka deklaruar se kërkesa për kryeministrin e parë shqiptar është e drejtë legjitime dhe se më 16 korrik do të bëhet realitet. ...

Ahmeti: Është koha që një shqiptar të udhëheqë Qeverinë e Maqedonisë së Veriut
Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI), Ali Ahmeti, në një intervistë për Radion Evropa e Lirë, tha se kandidati i kësaj partie për kryeministër, Naser Ziberi, do të jetë kandidat mbipartiak. Ahmeti u shpreh i ...
Klan Kosova | 04-Jul-2020 16:29
Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI), Ali Ahmeti, në një intervistë për Radion Evropa e Lirë, tha se kandidati i kësaj partie për kryeministër, Naser Ziberi, do të jetë kandidat mbipartiak. Ahmeti u shpreh i ...

Ali Ahmeti: Qeveria e re e Maqedonisë së Veriut me kryeministër shqiptar
Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI), Ali Ahmeti tha në një intervistë për Radion Europa e Lirë, tha se kandidati i kësaj partie për kryeministër, Naser Ziberi, do të jetë kandidat mbipartiak. Ahmeti u ...
Lapsi | 04-Jul-2020 14:45
Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI), Ali Ahmeti tha në një intervistë për Radion Europa e Lirë, tha se kandidati i kësaj partie për kryeministër, Naser Ziberi, do të jetë kandidat mbipartiak. Ahmeti u ...

KAUZA/ Ali Ahmeti: ja si mund të zgjidhet një kryeministër shqiptar pas zgjedhjeve
Kreu i BDI-së Ali Ahmeti, i cili në këto zgjedhje ka dalë me kauzën e një kryeminstri shqiptar – për herë të parë ky pretendim në Maqedoninë Veriore – i tha REL se si mund të realizohet kjo, të cilën ai e beson se mund ...
Tesheshi | 04-Jul-2020 16:20
Kreu i BDI-së Ali Ahmeti, i cili në këto zgjedhje ka dalë me kauzën e një kryeminstri shqiptar – për herë të parë ky pretendim në Maqedoninë Veriore – i tha REL se si mund të realizohet kjo, të cilën ai e beson se mund ...

Ahmeti: Është e natyrshme dhe legjitime të ngjitemi edhe majave të shtetit
BDI fushatën zgjedhore e ka vazhduar në Urën e Gurit në Shkup. Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti ka deklaruar se kërkesa për kryeministrin e parë shqiptar është e drejtë legjitime dhe se më 16 korrik do të bëhet realitet. ...
Gazeta Express | 04-Jul-2020 15:31
BDI fushatën zgjedhore e ka vazhduar në Urën e Gurit në Shkup. Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti ka deklaruar se kërkesa për kryeministrin e parë shqiptar është e drejtë legjitime dhe se më 16 korrik do të bëhet realitet. ...

Ahmeti: Është e natyrshme dhe legjitime të ngjitemi edhe majave të shtetit
BDI fushatën zgjedhore e ka vazhduar në Urën e Gurit në Shkup. Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti ka deklaruar se kërkesa për kryeministrin e parë shqiptar është e drejtë legjitime dhe se më 16 korrik do të bëhet realitet. ...
TetovaSot | 04-Jul-2020 15:10
BDI fushatën zgjedhore e ka vazhduar në Urën e Gurit në Shkup. Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti ka deklaruar se kërkesa për kryeministrin e parë shqiptar është e drejtë legjitime dhe se më 16 korrik do të bëhet realitet. ...

E pranon Ahmeti: 9 kandidatë të tjerë nuk pranuan të hyjnë në garë për kryeministër (VIDEO)
Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti për Radion Evropa e Lirë tha se Naser Ziberi nuk është kandidat i kësaj partie për kryeministër të Maqedonisë së Veriut. Ai tha se Ziberi ka mbështetjen e ...
Shprehja | 04-Jul-2020 14:57
Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti për Radion Evropa e Lirë tha se Naser Ziberi nuk është kandidat i kësaj partie për kryeministër të Maqedonisë së Veriut. Ai tha se Ziberi ka mbështetjen e ...

Ahmeti: Është e natyrshme dhe legjitime të ngjitemi edhe majave të shtetit
BDI fushatën zgjedhore e ka vazhduar në Urën e Gurit në Shkup. Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti ka deklaruar se kërkesa për kryeministrin e parë shqiptar është e drejtë legjitime dhe se më 16 korrik do të bëhet realitet. ...
Alsat-M | 04-Jul-2020 14:45
BDI fushatën zgjedhore e ka vazhduar në Urën e Gurit në Shkup. Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti ka deklaruar se kërkesa për kryeministrin e parë shqiptar është e drejtë legjitime dhe se më 16 korrik do të bëhet realitet. ...

Ahmeti: Është koha që një shqiptar të udhëheqë Qeverinë e Maqedonisë së Veriut
Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI), Ali Ahmeti, në një intervistë për Radion Evropa e Lirë, tha se kandidati i kësaj partie për kryeministër, Naser Ziberi, do të jetë kandidat mbipartiak. Ahmeti u shpreh i ...
Zeri | 04-Jul-2020 13:48
Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI), Ali Ahmeti, në një intervistë për Radion Evropa e Lirë, tha se kandidati i kësaj partie për kryeministër, Naser Ziberi, do të jetë kandidat mbipartiak. Ahmeti u shpreh i ...

Ahmeti: Është koha që një shqiptar të udhëheqë Qeverinë e Maqedonisë së Veriut
Radio Evropa e Lirë : Zoti Ahmeti, keni dalë me idenë që qeveria e ardhshme e Maqedonisë së Veriut të udhëhiqet nga një kryeministër shqiptar. Si mendoni ta realizoni këtë ide, ndërkohë që numrat për të marrë mandatin ...
Lajminet | 04-Jul-2020 13:12
Radio Evropa e Lirë : Zoti Ahmeti, keni dalë me idenë që qeveria e ardhshme e Maqedonisë së Veriut të udhëhiqet nga një kryeministër shqiptar. Si mendoni ta realizoni këtë ide, ndërkohë që numrat për të marrë mandatin ...

123

Lajmet Kryesore

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved