ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/08/2020 02:10

Del dueti i shumëpritur mes Kidës dhe Mozzik (VIDEO)

Del dueti i shumëpritur mes Kidës dhe Mozzik (VIDEO)
Pas bashkëpunimit në 2015, dy artistët shumë të dashur për publikun, Kida dhe Mozzik pas mesnatës publikuan projektin me titull “PP”, të cilën e sollën të shoqëruar edhe me videoklip. Kënga mban titullin “Paranoia/ ...
Telegraf | 03-Jul-2020 21:00
Pas bashkëpunimit në 2015, dy artistët shumë të dashur për publikun, Kida dhe Mozzik pas mesnatës publikuan projektin me titull “PP”, të cilën e sollën të shoqëruar edhe me videoklip. Kënga mban titullin “Paranoia/ ...

Arbenita Ismajli publikon fotografi të ëmbël nën shoqërinë e Feros
Modelja e njohur shqiptare, Arbenita Ismajli, komentohet në masë të madhe nga të gjithë personazhet e estradës shqiptare. Ajo fillimisht është bërë e njohur gjatë ushtrimit të profesionit si modele, e më pas edhe nga ...
Telegrafi | 03-Jul-2020 22:29
Modelja e njohur shqiptare, Arbenita Ismajli, komentohet në masë të madhe nga të gjithë personazhet e estradës shqiptare. Ajo fillimisht është bërë e njohur gjatë ushtrimit të profesionit si modele, e më pas edhe nga ...

Jehona Lumi publikon ripërpunimin e këngës “Erdh Pranvera”
Këngëtarja e njohur shqiptare, Jehona Lumi, njihet për një interpretim të veçantë të këngëve të ndryshme. Ajo është mjaft aktive edhe në rrjete sociale, duke bërë të ditur për më të rejat nga jeta e saj profesionale. ...
Telegrafi | 03-Jul-2020 21:55
Këngëtarja e njohur shqiptare, Jehona Lumi, njihet për një interpretim të veçantë të këngëve të ndryshme. Ajo është mjaft aktive edhe në rrjete sociale, duke bërë të ditur për më të rejat nga jeta e saj profesionale. ...

Anita Muçaj uron Ramush Haradinajn: Mendoj se jam dhurata më e bukur e ditëlindjes tënde
Prezantuesja e njohur, Anita Muçaj, gjatë ditës së sotme (e premte) ka marrë vëmendjen e shumë ndjekësve të saj. Kjo vjen, pasi bashkëshorti i saj, Ramush Haradinaj feston ditëlindjen e tij, me ç’rast ajo ka zgjedhur ...
Telegrafi | 03-Jul-2020 21:28
Prezantuesja e njohur, Anita Muçaj, gjatë ditës së sotme (e premte) ka marrë vëmendjen e shumë ndjekësve të saj. Kjo vjen, pasi bashkëshorti i saj, Ramush Haradinaj feston ditëlindjen e tij, me ç’rast ajo ka zgjedhur ...

Tayna shfaqet tërheqëse në xhirimet e klipit të ri
Rep-artistja e njohur, Doruntina Shala, e njohur ndryshe si Tayna, vazhdon ndër më me trend ndonjëherë. Që dy vite me radhë, ajo ka sjellë projekte të shumta muzikore, ku secila prej tyre ka arritur milionë klikime në ...
Telegrafi | 03-Jul-2020 20:38
Rep-artistja e njohur, Doruntina Shala, e njohur ndryshe si Tayna, vazhdon ndër më me trend ndonjëherë. Që dy vite me radhë, ajo ka sjellë projekte të shumta muzikore, ku secila prej tyre ka arritur milionë klikime në ...

Butrint Imeri feston ditëlindjen e tij të 24-të
Këngëtari i njohur, Butrint Imeri, vazhdon të mbetet njëri prej më të dëgjuarve në estradën shqiptare. Ai është mjaft aktiv në rrjete sociale, duke ofruar informacione për të rejat nga jeta personale e profesionale. Që ...
Telegrafi | 03-Jul-2020 19:03
Këngëtari i njohur, Butrint Imeri, vazhdon të mbetet njëri prej më të dëgjuarve në estradën shqiptare. Ai është mjaft aktiv në rrjete sociale, duke ofruar informacione për të rejat nga jeta personale e profesionale. Që ...

Loredana publikon sekuenca nga kënga e re me dy reperë gjermanë
Rep-artistja që ka bërë revolucion në zhanrin hip-hop, Loredana Zefi, tashmë është njëra nga më të përfolurat. Spekulime të shumta për të vijnë edhe nga jeta private e saj, ku para disa muajsh është diskutuar për ...
Telegrafi | 03-Jul-2020 18:32
Rep-artistja që ka bërë revolucion në zhanrin hip-hop, Loredana Zefi, tashmë është njëra nga më të përfolurat. Spekulime të shumta për të vijnë edhe nga jeta private e saj, ku para disa muajsh është diskutuar për ...

Don Xhoni së shpejti lanson këngën “Baby Baby”
Rep-artisti i njohur shqiptar, Don Xhoni, gjatë kohës së pandemisë coronavirus është kthyer në sensacion. Kjo për shkak të talentit dhe po ashtu interpretimit të veçantë të këngëve,teksteve që shpeshherë janë edhe ...
Telegrafi | 03-Jul-2020 17:55
Rep-artisti i njohur shqiptar, Don Xhoni, gjatë kohës së pandemisë coronavirus është kthyer në sensacion. Kjo për shkak të talentit dhe po ashtu interpretimit të veçantë të këngëve,teksteve që shpeshherë janë edhe ...

“Unë duhet të heq mbathjet dhe sytjenat për një foto si kjo”/ Studentja i kërkon selfie ‘hot’ Contes
Në pushimin e drekës, kryeministri i Italisë, Giuseppe Conte u përball me një skenë jo fort të shpeshtë për të. Një vajzë me fustan të verdhë ju afrua dhe i kërkoi një selfie. Vetëm se kërkesa e saj ishte për foto hot. ...
VizionPlus | 03-Jul-2020 14:09
Në pushimin e drekës, kryeministri i Italisë, Giuseppe Conte u përball me një skenë jo fort të shpeshtë për të. Një vajzë me fustan të verdhë ju afrua dhe i kërkoi një selfie. Vetëm se kërkesa e saj ishte për foto hot. ...

Demi Rose vazhdon të tërheq vëmendje me pozat provokuese
Ajo që gjithmonë merr vëmendje mediatike përmes bukurisë dhe linjave trupore është padyshim Demi Rose. Modelja e njohur është tejet aktive në rrjete sociale, duke publikuar vazhdimisht fotosesione me dukje të veçanta. ...
Telegrafi | 03-Jul-2020 17:43
Ajo që gjithmonë merr vëmendje mediatike përmes bukurisë dhe linjave trupore është padyshim Demi Rose. Modelja e njohur është tejet aktive në rrjete sociale, duke publikuar vazhdimisht fotosesione me dukje të veçanta. ...

Rina Balaj prezanton stilin e ri të flokëve, mahnit me dukjen
Këngëtarja e njohur shqiptare, Rina Balaj, është e njohur për eksperimentimin me flokët e saj. Në pothuajse secilin paraqitje të saj, ajo sjell stile të reja të flokëve, duke përzier ngjyra nga më të ndryshmet. Në një ...
Telegrafi | 03-Jul-2020 17:22
Këngëtarja e njohur shqiptare, Rina Balaj, është e njohur për eksperimentimin me flokët e saj. Në pothuajse secilin paraqitje të saj, ajo sjell stile të reja të flokëve, duke përzier ngjyra nga më të ndryshmet. Në një ...

Kida dhe Mozzik arrijnë mbi 1 milion klikime në më pak se 24 orë
Aristët më të dashur për publikun shqiptar, Mozzik dhe Kida, ditën e djeshme (e enjte) kanë publikuar bashkëpunimin e tyre. “PP” titullohet projekti i tyre, në të cilën ekzistojnë dy këngë të tipeve të ndryshme, por ...
Telegrafi | 03-Jul-2020 17:01
Aristët më të dashur për publikun shqiptar, Mozzik dhe Kida, ditën e djeshme (e enjte) kanë publikuar bashkëpunimin e tyre. “PP” titullohet projekti i tyre, në të cilën ekzistojnë dy këngë të tipeve të ndryshme, por ...

“Paranoja” dhe “Pishmon”, shpërthejnë me klikime
Kida dhe Mozzik lansuan mbrëmë dy këngë në një video në youtube dhe kjo këngë shpejt është bërë hit i padiskutueshëm nëpër rrjetet sociale Vera tashmë ka ardhur dhe këngëtarët e skenës sonë kanë filluar që ta bëjnë ...
Gazeta Express | 04-Jul-2020 00:17
Kida dhe Mozzik lansuan mbrëmë dy këngë në një video në youtube dhe kjo këngë shpejt është bërë hit i padiskutueshëm nëpër rrjetet sociale Vera tashmë ka ardhur dhe këngëtarët e skenës sonë kanë filluar që ta bëjnë ...

Ish-studentja e bukur i kërkon kryeministrit një foto ‘hot’, ai vihet në siklet (VIDEO)
Kryeministri i Italisë, Giuseppe Conte është vënë paksa në siklet kur një vajzë e bukur, e veshur me fustan të verdhë, i është afruar dhe i ka kërkuar që të bëjë një selfie “hot”. “Jam një ish-studente e juaj. Kam marrë ...
TetovaSot | 03-Jul-2020 23:55
Kryeministri i Italisë, Giuseppe Conte është vënë paksa në siklet kur një vajzë e bukur, e veshur me fustan të verdhë, i është afruar dhe i ka kërkuar që të bëjë një selfie “hot”. “Jam një ish-studente e juaj. Kam marrë ...

Shqiptarët në Turqi, ajo në Shqipëri, aktorja turke zgjedh Sarandën për të kaluar pushimet
Shumë shqiptar prej vitesh kanë zgjedhur Turqinë si vend ideal për të kaluar pushimet e verës, por aktorja turke ka vendosur që ato t’i kaloj në Shqipëri. Aktorja e njohur turke, Farah Zeynep Abdullah, e njohur më së ...
Indeks Online | 03-Jul-2020 23:29
Shumë shqiptar prej vitesh kanë zgjedhur Turqinë si vend ideal për të kaluar pushimet e verës, por aktorja turke ka vendosur që ato t’i kaloj në Shqipëri. Aktorja e njohur turke, Farah Zeynep Abdullah, e njohur më së ...

Aktorja e njohur turke zgjedh sërish Sarandën për pushime
Aktorja e famshme viziton edhe një herë Shqipërinë.Farah Zeynep Abdullah, e cila u bë e njohur për shqiptarët me rolin e Sura në serialin “Kurt Seit dhe Sura” po pushon në Shqipëri.Kjo nuk është hera e parë që kjo ...
Arbresh | 03-Jul-2020 23:26
Aktorja e famshme viziton edhe një herë Shqipërinë.Farah Zeynep Abdullah, e cila u bë e njohur për shqiptarët me rolin e Sura në serialin “Kurt Seit dhe Sura” po pushon në Shqipëri.Kjo nuk është hera e parë që kjo ...

Gold AG dhe Granit Ismajli publikojnë këngën “Diaspora”
Rep-artisti i njohur shqiptar, Gold AG, para disa ditësh ka paralajmëruar këngën më të re kushtuar mërgimtarëve. Gjatë ditës së sotme (e premte), përmes rrjetit social Instagram, ai ka bërë të ditur se tashmë është ...
Telegrafi | 03-Jul-2020 16:25
Rep-artisti i njohur shqiptar, Gold AG, para disa ditësh ka paralajmëruar këngën më të re kushtuar mërgimtarëve. Gjatë ditës së sotme (e premte), përmes rrjetit social Instagram, ai ka bërë të ditur se tashmë është ...

Aktorja e njohur turke vjen sërish për pushime në Sarandë, përshëndet fansat shqiptarë
Redona Koci, e njohur ndryshe si juristja seksi në Shqipëri ka rrëfyer së fundmi se nuk e ka aspak problem që kur të shkojë në plazh, të marrë edhe bukë me vete. E ftuar në studion e “Vizioni i pasdites”, Koçi tha se ...
GazetaBlic | 03-Jul-2020 22:41
Redona Koci, e njohur ndryshe si juristja seksi në Shqipëri ka rrëfyer së fundmi se nuk e ka aspak problem që kur të shkojë në plazh, të marrë edhe bukë me vete. E ftuar në studion e “Vizioni i pasdites”, Koçi tha se ...

Aktorja e njohur turke zgjedh sërish Sarandën për pushime
Farah Zeynep Abdullah, e cila u bë e njohur për shqiptarët me rolin e Sura në serialin “Kurt Seit dhe Sura” po pushon në Shqipëri, shkruan . Kjo nuk është hera e parë që kjo aktore viziton Shqipërinë, ngase pëlqen të ...
Lajminet | 03-Jul-2020 22:41
Farah Zeynep Abdullah, e cila u bë e njohur për shqiptarët me rolin e Sura në serialin “Kurt Seit dhe Sura” po pushon në Shqipëri, shkruan . Kjo nuk është hera e parë që kjo aktore viziton Shqipërinë, ngase pëlqen të ...

Pa u bërë 24 orë, Kida e Mozzik prekin 2 milionë
Në mesnatën e 3 korrikut dyshja e suksesshme e artistëve, Kida dhe Mozzik lansuan projektin e përbashkët “PP”. Këngëtarja edhe reperi sollën dy këngë të ndryshme brenda një projekti të vetëm, “Paranoia” dhe “Pishman”, ...
Indeks Online | 03-Jul-2020 22:35
Në mesnatën e 3 korrikut dyshja e suksesshme e artistëve, Kida dhe Mozzik lansuan projektin e përbashkët “PP”. Këngëtarja edhe reperi sollën dy këngë të ndryshme brenda një projekti të vetëm, “Paranoia” dhe “Pishman”, ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved