ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/08/2020 02:27

7 viktima dhe 165 të infektuar në Maqedoninë Veriore

7 viktima dhe 165 të infektuar në Maqedoninë Veriore
165 të infektuar, 7 viktima dhe 128 të shëruar është bilanci i Covid-19 për 24 orë në Maqedoninë Veriore.
Top Channel | 03-Jul-2020 17:49
165 të infektuar, 7 viktima dhe 128 të shëruar është bilanci i Covid-19 për 24 orë në Maqedoninë Veriore.

7 viktima dhe mbi 160 të infektuar këtë të premte në Maqedoninë e Veriut
Maqedonia e Veriut regjistroi gjatë 24 orëve të fundit 7 viktima dhe 165 raste të reja pozitive, nga 1454 teste të realizuara. Ministria e Shëndetësisë raportoi se këtë të enjte u shënuan 128 pacientë të shëruar me ...
VizionPlus | 03-Jul-2020 18:01
Maqedonia e Veriut regjistroi gjatë 24 orëve të fundit 7 viktima dhe 165 raste të reja pozitive, nga 1454 teste të realizuara. Ministria e Shëndetësisë raportoi se këtë të enjte u shënuan 128 pacientë të shëruar me ...

Shifra alarmante nga Maqedonia e Veriut: 15 viktima nga Covid-19 dhe 173 të infektuar në vetëm 24 orë
Maqedonia e Veriut regjistroi të enjten 15 viktima nga koronavirusi, që shkakton sëmundjen Covid-19. Me këtë shifër, që është më e larta brenda një dite që nga fillimi i pandemisë në muajin mars, numri i përgjithshëm i ...
GazetaTema | 02-Jul-2020 17:04
Maqedonia e Veriut regjistroi të enjten 15 viktima nga koronavirusi, që shkakton sëmundjen Covid-19. Me këtë shifër, që është më e larta brenda një dite që nga fillimi i pandemisë në muajin mars, numri i përgjithshëm i ...

COVID-19 në Maqedoni: 15 viktima, 173 raste të reja, 150 të shëruar
Ministria e Shëndetësisë në Maqedoni informon se në 24 orët e fundit janë bërë 1653 teste për coronavirus, ndërsa 173 raste kanë rezultuar pozitiv.
Top Channel | 02-Jul-2020 16:35
Ministria e Shëndetësisë në Maqedoni informon se në 24 orët e fundit janë bërë 1653 teste për coronavirus, ndërsa 173 raste kanë rezultuar pozitiv.

5 të dyshuar për COVID-19 në Malësi të Madhe, dalin përgjigjet e testimeve
Në 24 orët e fundit fatkeqësisht është shënuar viktima e parë në Malësinë e Madhe me Covid-19. Bëhet fjalë për një 79 vjecare e cila ka ndërruar jetë ditën e djeshme për shkak të komplikacioneve të rënda të shkaktuara ...
VizionPlus | 02-Jul-2020 22:33
Në 24 orët e fundit fatkeqësisht është shënuar viktima e parë në Malësinë e Madhe me Covid-19. Bëhet fjalë për një 79 vjecare e cila ka ndërruar jetë ditën e djeshme për shkak të komplikacioneve të rënda të shkaktuara ...

Sot 165 raste të reja dhe shtatë viktima nga COVID-19 në Maqedoni
Ministria e Shëndetësisë në Maqedoni informon se në 24 orët e fundit janë bërë 1454 teste për coronavirus, ndërsa 165 raste kanë rezultuar pozitiv. Prej tyre në Shkup janë 71, Kumanovë-15, Dibër-1, Shtip-10, Prilep-5, ...
Telegrafi | 03-Jul-2020 16:05
Ministria e Shëndetësisë në Maqedoni informon se në 24 orët e fundit janë bërë 1454 teste për coronavirus, ndërsa 165 raste kanë rezultuar pozitiv. Prej tyre në Shkup janë 71, Kumanovë-15, Dibër-1, Shtip-10, Prilep-5, ...

Covid-19, shtatë viktima dhe 165 raste të reja
Gjatë 24 orëve të fundit prej 1454 testimeve të realizuara, 165 kanë rezultuar pozitiv me Covid-19, kurse janë regjistruar 128 pacientë të rikuperuar pas infektimit me koronavirusin e ri. Në 24 orët e fundit kanë ...
Shprehja | 04-Jul-2020 02:47
Gjatë 24 orëve të fundit prej 1454 testimeve të realizuara, 165 kanë rezultuar pozitiv me Covid-19, kurse janë regjistruar 128 pacientë të rikuperuar pas infektimit me koronavirusin e ri. Në 24 orët e fundit kanë ...

Mbi 56 mijë raste të reja me COVID-19
Numri i personave të vdekur nga koronavirusi i ri (COVID-19) në SHBA është rritur në 131.504, prej të cilëve 661 kanë humbur jetën në 24 orët e fundit, transmeton Anadolu Agency (AA). SHBA vazhdon të mbetet vendi me ...
Arbresh | 03-Jul-2020 19:54
Numri i personave të vdekur nga koronavirusi i ri (COVID-19) në SHBA është rritur në 131.504, prej të cilëve 661 kanë humbur jetën në 24 orët e fundit, transmeton Anadolu Agency (AA). SHBA vazhdon të mbetet vendi me ...

Në Maqedoninë e Veriut, edhe 7 viktima dhe 165 raste të reja me COVID-19
Shkup, 3 korrik 2020 – Epidemia e koronavirusit në Maqedoninë e Veriut ka marrë jetërat e 7 pacientëve të tjerë, gjatë 24 orëve të fundit. Në Klinikën e Sëmundjeve Infektive në Shkup ka vdekur një pacient 55 vjeçar, në ...
Illyriapress | 03-Jul-2020 18:55
Shkup, 3 korrik 2020 – Epidemia e koronavirusit në Maqedoninë e Veriut ka marrë jetërat e 7 pacientëve të tjerë, gjatë 24 orëve të fundit. Në Klinikën e Sëmundjeve Infektive në Shkup ka vdekur një pacient 55 vjeçar, në ...

Në rajon, qindra raste të reja me koronavirus dhe dhjetëra viktima
Autoritetet në Serbi njoftuan të premten se në 24 orët e fundit kanë regjistruar 11 viktima nga koronavirusi, transmeton REL Me këtë shifër, numri i përgjithshëm i të vdekurve në Serbi nga sëmundja COVID-19, që e ...
Portalb | 03-Jul-2020 18:40
Autoritetet në Serbi njoftuan të premten se në 24 orët e fundit kanë regjistruar 11 viktima nga koronavirusi, transmeton REL Me këtë shifër, numri i përgjithshëm i të vdekurve në Serbi nga sëmundja COVID-19, që e ...

Regjistrohen 165 raste të reja me Kovid-19, shtatë të vdekur, 128 të shëruar
Në 24 orët e fundit janë bërë 1.454 testime, ndërsa janë regjistruar 165 raste të reja me Kovid-19 në: Shkup-71, Kumanovë-15, Dibër-1, Shtip-10, Prilep-5, Tetovë-20, Strugë-3, Veles-1, Manastir-3, Ohër-10, ...
TetovaSot | 03-Jul-2020 18:25
Në 24 orët e fundit janë bërë 1.454 testime, ndërsa janë regjistruar 165 raste të reja me Kovid-19 në: Shkup-71, Kumanovë-15, Dibër-1, Shtip-10, Prilep-5, Tetovë-20, Strugë-3, Veles-1, Manastir-3, Ohër-10, ...

Nga 165 rastet e reja të KOVID-19, 71 të infektuar në Shkup
Shkup, 3 korrik 2020 (MEDIAL) – Nga 165 rastet e reja të regjistruara të KOVID-19 në vend, sipas të dhënave të sotme nga Instituti i Shëndetit Publik, numri më i madh, 71, janë nga Shkupi. Sipas statistikave të ...
Medial | 03-Jul-2020 18:01
Shkup, 3 korrik 2020 (MEDIAL) – Nga 165 rastet e reja të regjistruara të KOVID-19 në vend, sipas të dhënave të sotme nga Instituti i Shëndetit Publik, numri më i madh, 71, janë nga Shkupi. Sipas statistikave të ...

Në rajon, qindra raste të reja me koronavirus dhe dhjetëra viktima
Autoritetet në Serbi njoftuan të premten se në 24 orët e fundit kanë regjistruar 11 viktima nga koronavirusi. Me këtë shifër, numri i përgjithshëm i të vdekurve në Serbi nga sëmundja COVID-19, që e shkakton ...
Radio Evropa e Lire | 03-Jul-2020 17:55
Autoritetet në Serbi njoftuan të premten se në 24 orët e fundit kanë regjistruar 11 viktima nga koronavirusi. Me këtë shifër, numri i përgjithshëm i të vdekurve në Serbi nga sëmundja COVID-19, që e shkakton ...

Maqedonia e Veriut regjistron 15 viktima nga COVID-19, shtohen rastet e reja
Që prej fillimit të pandemisë, Maqedonia e Veriut regjistroi këtë të enjte 15 viktima si pasojë e COVID-19, ndërsa 173 kanë dalë pozitivë. Personat që kanë ndërruar jetë ishin 9 në Shkup, 1 në Ohër, dhe nga 2 në Tetovë, ...
VizionPlus | 02-Jul-2020 16:38
Që prej fillimit të pandemisë, Maqedonia e Veriut regjistroi këtë të enjte 15 viktima si pasojë e COVID-19, ndërsa 173 kanë dalë pozitivë. Personat që kanë ndërruar jetë ishin 9 në Shkup, 1 në Ohër, dhe nga 2 në Tetovë, ...

7 të vdekur nga Covid-19 në Maqedoninë e Veriut
165 të infektuar, 7 viktima dhe 128 të shëruar është bilanci i Covid-19 për 24 orë në Maqedoninë e Veriut. Numri më i madh i të infektuarve është në Shkup, ndërsa numër i madh i rasteve është regjistruar edhe në Tetovë, ...
EkonomiaOnline | 03-Jul-2020 17:43
165 të infektuar, 7 viktima dhe 128 të shëruar është bilanci i Covid-19 për 24 orë në Maqedoninë e Veriut. Numri më i madh i të infektuarve është në Shkup, ndërsa numër i madh i rasteve është regjistruar edhe në Tetovë, ...

7 të vdekur nga Covid-19 në Maqedoninë e Veriut
165 të infektuar, 7 viktima dhe 128 të shëruar është bilanci i Covid-19 për 24 orë në Maqedoninë e Veriut. Numri më i madh i të infektuarve është në Shkup, ndërsa numër i madh i rasteve është regjistruar edhe në Tetovë, ...
Klan Kosova | 03-Jul-2020 17:37
165 të infektuar, 7 viktima dhe 128 të shëruar është bilanci i Covid-19 për 24 orë në Maqedoninë e Veriut. Numri më i madh i të infektuarve është në Shkup, ndërsa numër i madh i rasteve është regjistruar edhe në Tetovë, ...

7 viktima dhe 165 të infektuar në Maqedoninë Veriore
Në njoftimin e Ministrisë së Shëndetësisë thuhet se numri më i madh i të infektuarve është në Shkup, ndërsa numër i madh i rasteve është regjistruar edhe në Tetovë, Kumanovë, Gostivar, Shtip dhe Ohër. Në Shkup për herë ...
Lajminet | 03-Jul-2020 16:58
Në njoftimin e Ministrisë së Shëndetësisë thuhet se numri më i madh i të infektuarve është në Shkup, ndërsa numër i madh i rasteve është regjistruar edhe në Tetovë, Kumanovë, Gostivar, Shtip dhe Ohër. Në Shkup për herë ...

165 raste të reja me koronavirus gjatë 24 orëve në Maqedooni
Po vazhdojnë rastet e të infektuarëve me koronavirus në Maqedoninë e Veriut. Sipas të dhënave të Ministrisë së Shëndetësisë, gjatë 24 orëve të fundit janë bërë 1454 teste, nga ku 165 kanë dal pozitiv me koronavirus, 7 ...
Ina-Online | 03-Jul-2020 16:55
Po vazhdojnë rastet e të infektuarëve me koronavirus në Maqedoninë e Veriut. Sipas të dhënave të Ministrisë së Shëndetësisë, gjatë 24 orëve të fundit janë bërë 1454 teste, nga ku 165 kanë dal pozitiv me koronavirus, 7 ...

Maqedoni: 165 raste të reja dhe shtatë viktima nga COVID-19
Ministria e Shëndetësisë në Maqedoni informon se në 24 orët e fundit janë bërë 1454 teste për coronavirus, ndërsa 165 raste kanë rezultuar pozitiv. Prej tyre në Shkup janë 71, Kumanovë-15, Dibër-1, Shtip-10, Prilep-5, ...
AlbInfo | 03-Jul-2020 16:43
Ministria e Shëndetësisë në Maqedoni informon se në 24 orët e fundit janë bërë 1454 teste për coronavirus, ndërsa 165 raste kanë rezultuar pozitiv. Prej tyre në Shkup janë 71, Kumanovë-15, Dibër-1, Shtip-10, Prilep-5, ...

Virusi korona, 7 viktima e 165 të infektuar
165 të infektuar, 7 viktima dhe 128 të shëruar është bilanci i Kovid-19 për 24 orë në vend. Numri më i madh i të infektuarve është në Shkup, ndërsa numër i madh i rasteve është regjistruar edhe në Tetovë, Kumanovë, ...
Shprehja | 03-Jul-2020 16:34
165 të infektuar, 7 viktima dhe 128 të shëruar është bilanci i Kovid-19 për 24 orë në vend. Numri më i madh i të infektuarve është në Shkup, ndërsa numër i madh i rasteve është regjistruar edhe në Tetovë, Kumanovë, ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved