ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/09/2020 06:13

Vala e dytë e koronavirusit godet Iranin?

Vala e dytë e koronavirusit godet Iranin?
Është rikthyer sërish paniku nga pandemia e koronavirusit në Iran, pasi për të katërtën ditë autoritetet raportuan mbi 3000 raste të reja të infektuarish. Shifrat e ditëve të fundit janë më të këqijat që nga nisja e ...
GazetaTema | 04-Jun-2020 22:30
Është rikthyer sërish paniku nga pandemia e koronavirusit në Iran, pasi për të katërtën ditë autoritetet raportuan mbi 3000 raste të reja të infektuarish. Shifrat e ditëve të fundit janë më të këqijat që nga nisja e ...

Maqedoni e Veriut, shtohen infektimet/ Policia: Do të hyjmë nëpër shtëpi!
Në një nga restorantet në Kumanovë, mbrëmjen e djeshme është festuar, e muzika ka shqetësuar fqinjët që dhe filmuan se çfarë po ndodhte.
Top Channel | 04-Jun-2020 19:19
Në një nga restorantet në Kumanovë, mbrëmjen e djeshme është festuar, e muzika ka shqetësuar fqinjët që dhe filmuan se çfarë po ndodhte.

Maqedonia e Veriut, 120 raste të reja me COVID-19, dy viktima në 24 orët e fundit
Gjatë 24 orëve të fundit, Instituti i Shëndetit Publik ka regjistruar 120 raste të reja me COVID-19. Nga këto raste, 67 janë regjistruar në Shkup, 19 në Kumanovë, 16 në Shtip, katër në Prilep, nëntë në Tetovë, dy në ...
BalkanWeb | 04-Jun-2020 16:55
Gjatë 24 orëve të fundit, Instituti i Shëndetit Publik ka regjistruar 120 raste të reja me COVID-19. Nga këto raste, 67 janë regjistruar në Shkup, 19 në Kumanovë, 16 në Shtip, katër në Prilep, nëntë në Tetovë, dy në ...

Maqedonia e Veriut katastrofë: 120 raste të reja me koronavirus vetëm sot
Në Maqedoninë e Veriut, 24 orët e fundit kanë shënuar një tjetër pikë të lartë në përhapjen e koronavirusit me 120 raste të reja dhe dy persona të vdekur. Duke filluar nga mbrëmja e ditës së enjte, autoritetet kanë ...
VizionPlus | 04-Jun-2020 21:20
Në Maqedoninë e Veriut, 24 orët e fundit kanë shënuar një tjetër pikë të lartë në përhapjen e koronavirusit me 120 raste të reja dhe dy persona të vdekur. Duke filluar nga mbrëmja e ditës së enjte, autoritetet kanë ...

Maqedonia e Veriut regjistron 2 viktima dhe 120 të infektuar nga Covid-19
Maqedonia e Veriut ka regjistruar shifra rekorde të personave të infektuar me koronavirus, që nga fillimi i pandemisë. Ditën e enjte janë regjistruar 120 të infektuar me koronavirus, shifër kjo më e lartë sesa ajo e 15 ...
BalkanWeb | 04-Jun-2020 13:58
Maqedonia e Veriut ka regjistruar shifra rekorde të personave të infektuar me koronavirus, që nga fillimi i pandemisë. Ditën e enjte janë regjistruar 120 të infektuar me koronavirus, shifër kjo më e lartë sesa ajo e 15 ...

Ora policore në Maqedoni, Cana: Ekziston mundësia e bartjes së virusit
Infektologu Fadil Cana në paraqitjen e tij të sotme në emisionin “Rruga drejt” theksoi se ndarja e ndalesës për qarkullim nëpër komuna të ndryshme paraqet rrezik për bartje të virusit në qytete më pak të prekura nga ...
Telegrafi | 04-Jun-2020 22:06
Infektologu Fadil Cana në paraqitjen e tij të sotme në emisionin “Rruga drejt” theksoi se ndarja e ndalesës për qarkullim nëpër komuna të ndryshme paraqet rrezik për bartje të virusit në qytete më pak të prekura nga ...

Filloi ora policore në Maqedoninë e Veriut
Në orën 21:00 filloi ora policore për qytetarët e të gjitha komunat në qytetin e Shkupit, komunat përreth Shkupit të Haraçinës, Zhelenikovës, Ilinden, Petrovec dhe Studeniçan, në Kumanovë, Likovë, Shtip, Karbinci, ...
Telegrafi | 04-Jun-2020 21:23
Në orën 21:00 filloi ora policore për qytetarët e të gjitha komunat në qytetin e Shkupit, komunat përreth Shkupit të Haraçinës, Zhelenikovës, Ilinden, Petrovec dhe Studeniçan, në Kumanovë, Likovë, Shtip, Karbinci, ...

Maqedoni e Veriut/ 120 të prekur me covid-19 në 24 orët e fundit
Gjatë 24 orëve të fundit në Maqedoninë e Veriut janë shënuar 120 raste të reja.
Top Channel | 04-Jun-2020 11:46
Gjatë 24 orëve të fundit në Maqedoninë e Veriut janë shënuar 120 raste të reja.

Shifrat e frikshme të COVID, izolohet sërish Maqedonia e Veriut, nga sot qytetet e mëdha në karantinë
Qeveria e Maqedonisë së Veriut ka vendosur të rikthejë në karantinë disa prej qyteteve më të mëdha në vend, për shkak të shifrave tejet shqetësuese të regjistruara ditët e fundit nga koronavirusi. Kështu, Shkupi, ...
BalkanWeb | 04-Jun-2020 09:00
Qeveria e Maqedonisë së Veriut ka vendosur të rikthejë në karantinë disa prej qyteteve më të mëdha në vend, për shkak të shifrave tejet shqetësuese të regjistruara ditët e fundit nga koronavirusi. Kështu, Shkupi, ...

Maqedoni e Veriut: 120 raste të reja me Covid-19, dy të vdekur
Autoritetet maqedonase kanë njoftuar për shifra rekorde të personave të infektuar me koronavirus, që nga fillimi i pandemisë. Ditën e enjte janë regjistruar 120 të infektuar me koronavirus, shifër kjo më e lartë sesa ...
AlbInfo | 04-Jun-2020 23:39
Autoritetet maqedonase kanë njoftuar për shifra rekorde të personave të infektuar me koronavirus, që nga fillimi i pandemisë. Ditën e enjte janë regjistruar 120 të infektuar me koronavirus, shifër kjo më e lartë sesa ...

Raste të shumta në Maqedoni, policia: Do të hyjmë nëpër shtëpi
Në një nga restorantet në Kumanovë, mbrëmjen e djeshme është festuar, e muzika ka shqetësuar fqinjët që dhe filmuan se çfarë po ndodhte. Por ndërkohë, autoritetet vendase janë shqetësuar nga një tjetër: grumbullimet ...
Ina-Online | 04-Jun-2020 23:33
Në një nga restorantet në Kumanovë, mbrëmjen e djeshme është festuar, e muzika ka shqetësuar fqinjët që dhe filmuan se çfarë po ndodhte. Por ndërkohë, autoritetet vendase janë shqetësuar nga një tjetër: grumbullimet ...

Raste të shumta në Maqedoni, policia: Do të hyjmë nëpër shtëpi
Në një nga restorantet në Kumanovë, mbrëmjen e djeshme është festuar, e muzika ka shqetësuar fqinjët që dhe filmuan se çfarë po ndodhte. Por ndërkohë, autoritetet vendase janë shqetësuar nga një tjetër: grumbullimet ...
TetovaSot | 04-Jun-2020 22:55
Në një nga restorantet në Kumanovë, mbrëmjen e djeshme është festuar, e muzika ka shqetësuar fqinjët që dhe filmuan se çfarë po ndodhte. Por ndërkohë, autoritetet vendase janë shqetësuar nga një tjetër: grumbullimet ...

Fillon ora policore në Maqedoninë e Veriut
Në orën 21:00 filloi ora policore për qytetarët e të gjitha komunat në qytetin e Shkupit, komunat përreth Shkupit të Haraçinës, Zhelenikovës, Ilinden, Petrovec dhe Studeniçan, në Kumanovë, Likovë, Shtip, Karbinci, ...
Arbresh | 04-Jun-2020 21:57
Në orën 21:00 filloi ora policore për qytetarët e të gjitha komunat në qytetin e Shkupit, komunat përreth Shkupit të Haraçinës, Zhelenikovës, Ilinden, Petrovec dhe Studeniçan, në Kumanovë, Likovë, Shtip, Karbinci, ...

Maqedonia e Veriut rikthen karantinën për 10 komuna, vatra te koronavirusit
Ashtu siç edhe ishte paralajmëruar, Maqedonia e Veriut ka kthyer shtetrrethimin për disa komuna. Kështu Shkupi, Kumanova, Tetova, Shtipi, Lipkova, Bogovinja, Brvenica, Tearce , Zelino dhe Jegunovce do të jenë në ...
GazetaTema | 04-Jun-2020 09:12
Ashtu siç edhe ishte paralajmëruar, Maqedonia e Veriut ka kthyer shtetrrethimin për disa komuna. Kështu Shkupi, Kumanova, Tetova, Shtipi, Lipkova, Bogovinja, Brvenica, Tearce , Zelino dhe Jegunovce do të jenë në ...

120 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë e Veriut
Në Maqedoninë e Veriut sot janë regjistruar 120 raste të reja me Covid-19 nga gjithsej 953 testime, dhe aktualisht ka pothuajse 850 raste aktive. Më shumë raste të reja ka në Shkup 67, pastaj në Kumanovë 19, Shtip 16, ...
Klan Kosova | 04-Jun-2020 21:54
Në Maqedoninë e Veriut sot janë regjistruar 120 raste të reja me Covid-19 nga gjithsej 953 testime, dhe aktualisht ka pothuajse 850 raste aktive. Më shumë raste të reja ka në Shkup 67, pastaj në Kumanovë 19, Shtip 16, ...

120 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë e Veriut
Në Maqedoninë e Veriut sot janë regjistruar 120 raste të reja me Covid-19 nga gjithsej 953 testime, dhe aktualisht ka pothuajse 850 raste aktive. Më shumë raste të reja ka në Shkup 67, pastaj në Kumanovë 19, Shtip 16, ...
Medial | 04-Jun-2020 21:54
Në Maqedoninë e Veriut sot janë regjistruar 120 raste të reja me Covid-19 nga gjithsej 953 testime, dhe aktualisht ka pothuajse 850 raste aktive. Më shumë raste të reja ka në Shkup 67, pastaj në Kumanovë 19, Shtip 16, ...

Kthehet shtetrrethimi në Maqedoninë e Veriut/ Qeveria merr vendimin ekstrem pas shtimit të të infektuarve
Rritja alarmante e të infektuarve dhe viktimave nga koronavirusi në Maqedoninë e Veriut, ka detyruar qeverinë të rivendose shtetrrethimin. Në Shkup, Kumanovë dhe disa qytete të tjera, ndalimi i plotë i lëvizjes së ...
VizionPlus | 04-Jun-2020 12:10
Rritja alarmante e të infektuarve dhe viktimave nga koronavirusi në Maqedoninë e Veriut, ka detyruar qeverinë të rivendose shtetrrethimin. Në Shkup, Kumanovë dhe disa qytete të tjera, ndalimi i plotë i lëvizjes së ...

Filloi karantina 80-orëshe për komunat më në rrezik dhe restriksionet ditore për komunat e tjerat
Filloi ora policore për qytetarët e të gjitha komunave në Qytetin e Shkupit, komunat përreth si Haraçina, Zelenikova, Ilindeni, Petroveci dhe Studeniçani, në Kumanovë, Likovë, Shtip, Karbinc, Tetovë si dhe Bogovinë, ...
TetovaSot | 04-Jun-2020 21:54
Filloi ora policore për qytetarët e të gjitha komunave në Qytetin e Shkupit, komunat përreth si Haraçina, Zelenikova, Ilindeni, Petroveci dhe Studeniçani, në Kumanovë, Likovë, Shtip, Karbinc, Tetovë si dhe Bogovinë, ...

Maqedoni, prej sonte në ora 21:00 fillon ora policore
Prej sonte në orën 21:00 hyn në fuqi ndalesa për lëvizjen e qytetarëve në të gjitha komunat e Shkupit Haraçinë, Zelenikovë, Ilindjen, Petrovec dhe Studeniçan, si dhe për qytetarët e Kumanovës, Likovës, Shtipit, ...
Telegrafi | 04-Jun-2020 13:46
Prej sonte në orën 21:00 hyn në fuqi ndalesa për lëvizjen e qytetarëve në të gjitha komunat e Shkupit Haraçinë, Zelenikovë, Ilindjen, Petrovec dhe Studeniçan, si dhe për qytetarët e Kumanovës, Likovës, Shtipit, ...

Ora policore e ndarë në komuna, Cana: Ekziston mundësia e bartjes së virusit
Infektologu Fadil Cana në paraqitjen e tij të sotme në emisionin “Rruga drejt” në Alsat theksoi se ndarja e ndalesës për qarkullim nëpër komuna të ndryshme paraqet rrezik për bartje të virusit në qytete më pak të ...
Shprehja | 04-Jun-2020 21:54
Infektologu Fadil Cana në paraqitjen e tij të sotme në emisionin “Rruga drejt” në Alsat theksoi se ndarja e ndalesës për qarkullim nëpër komuna të ndryshme paraqet rrezik për bartje të virusit në qytete më pak të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved