ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/07/2020 02:00

?Edhe 11 pacientë të shëruar nga COVID-19 në Ferizaj, vetëm 18 raste aktive

?Edhe 11 pacientë të shëruar nga COVID-19 në Ferizaj, vetëm 18 raste aktive
Edhe 11 pacientë me Covid-19 nga Ferizaj janë shëruar plotësisht, duke quar numrin e përgjithshëm të të shëruarve në 114. Ndërsa aktive janë edhe 18 raste. Këto të dhëna janë bërë të ditura nga Komuna e Ferizajt. “Nga ...
Telegrafi | 04-Jun-2020 20:36
Edhe 11 pacientë me Covid-19 nga Ferizaj janë shëruar plotësisht, duke quar numrin e përgjithshëm të të shëruarve në 114. Ndërsa aktive janë edhe 18 raste. Këto të dhëna janë bërë të ditura nga Komuna e Ferizajt. “Nga ...

Edhe pesë raste të reja me coronavirus në Kosovë, shërohen tre pacientë
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë, ka njoftuar se sot janë konfirmuar edhe pesë raste të reja me coronavirus, ndërsa janë shëruar tre persona. IKSHPK bën të ditur se rastet pozitive janë raste kontakti nga: komuna e ...
Telegrafi | 04-Jun-2020 19:24
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë, ka njoftuar se sot janë konfirmuar edhe pesë raste të reja me coronavirus, ndërsa janë shëruar tre persona. IKSHPK bën të ditur se rastet pozitive janë raste kontakti nga: komuna e ...

Vetëm 18 raste aktive me Covid-19 në Ferizaj
Nga Komuna e Ferizajt bëjnë të ditur se janë shëruar edhe 11 persona të këtij qyteti që ishin të prekur me Covid-19. “Nga rezultatet e mbrëmshme dhe të sotme nga IKSHPK lidhur me të shëruarit dhe të infektuarit nga ...
Medial | 04-Jun-2020 21:40
Nga Komuna e Ferizajt bëjnë të ditur se janë shëruar edhe 11 persona të këtij qyteti që ishin të prekur me Covid-19. “Nga rezultatet e mbrëmshme dhe të sotme nga IKSHPK lidhur me të shëruarit dhe të infektuarit nga ...

Vetëm 18 raste aktive me Covid-19 në Ferizaj
Nga Komuna e Ferizajt bëjnë të ditur se janë shëruar edhe 11 persona të këtij qyteti që ishin të prekur me Covid-19. “Nga rezultatet e mbrëmshme dhe të sotme nga IKSHPK lidhur me të shëruarit dhe të infektuarit nga ...
Klan Kosova | 04-Jun-2020 21:34
Nga Komuna e Ferizajt bëjnë të ditur se janë shëruar edhe 11 persona të këtij qyteti që ishin të prekur me Covid-19. “Nga rezultatet e mbrëmshme dhe të sotme nga IKSHPK lidhur me të shëruarit dhe të infektuarit nga ...

Shërohen 11 persona nga koronavirusi në Ferizaj
Në komunën e Ferizajt, janë shëruar edhe 11 persona të tjerë sot nga koronavirusi. Kështu kanë bërë të ditur nga komuna e Ferizajt përmes një njoftimi për media, përcjell “Zeri.info”. Sipas këtij njoftimi 11 të ...
Zeri | 04-Jun-2020 20:49
Në komunën e Ferizajt, janë shëruar edhe 11 persona të tjerë sot nga koronavirusi. Kështu kanë bërë të ditur nga komuna e Ferizajt përmes një njoftimi për media, përcjell “Zeri.info”. Sipas këtij njoftimi 11 të ...

Edhe ?11 të shëruar nga koronavirusi në Ferizaj, vetëm 18 raste aktive
Edhe 11 pacientë me Covid-19 nga Ferizaj janë shëruar plotësisht, duke quar numrin e përgjithshëm të të shëruarve në 114. Ndërsa aktive janë edhe 18 raste. Këto të dhëna janë bërë të ditura nga Komuna e Ferizajt. “Nga ...
Gazeta Express | 04-Jun-2020 20:43
Edhe 11 pacientë me Covid-19 nga Ferizaj janë shëruar plotësisht, duke quar numrin e përgjithshëm të të shëruarve në 114. Ndërsa aktive janë edhe 18 raste. Këto të dhëna janë bërë të ditura nga Komuna e Ferizajt. “Nga ...

Sot 5 raste me Covid-19 në Kosovë
Sot më 04 qershor 2020, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 294 mostra të marra nga Klinika Infektive dhe gjurmimi i kontakteve të rasteve në terren. Me ...
PortaliOnline | 04-Jun-2020 20:43
Sot më 04 qershor 2020, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 294 mostra të marra nga Klinika Infektive dhe gjurmimi i kontakteve të rasteve në terren. Me ...

?Edhe 11 pacientë të shëruar nga Coronavirusi në Ferizaj, vetëm 18 raste aktive
Edhe 11 pacientë me Covid-19 nga Ferizaj janë shëruar plotësisht, duke quar numrin e përgjithshëm të të shëruarve në 114. Ndërsa aktive janë edhe 18 raste. Këto të dhëna janë bërë të ditura nga Komuna e Ferizajt. “Nga ...
EkonomiaOnline | 04-Jun-2020 20:43
Edhe 11 pacientë me Covid-19 nga Ferizaj janë shëruar plotësisht, duke quar numrin e përgjithshëm të të shëruarve në 114. Ndërsa aktive janë edhe 18 raste. Këto të dhëna janë bërë të ditura nga Komuna e Ferizajt. “Nga ...

?11 të shëruar nga COVID-19 në Ferizaj, vetëm 18 raste aktive
Ndërsa aktive janë edhe 18 raste. Këto të dhëna janë bërë të ditura nga Komuna e Ferizajt. “Nga rezultatet e mbrëmshme dhe të sotme nga IKSHPK lidhur me të shëruarit dhe të infektuarit nga virusi COVID-19, rezulton se ...
Lajminet | 04-Jun-2020 20:24
Ndërsa aktive janë edhe 18 raste. Këto të dhëna janë bërë të ditura nga Komuna e Ferizajt. “Nga rezultatet e mbrëmshme dhe të sotme nga IKSHPK lidhur me të shëruarit dhe të infektuarit nga virusi COVID-19, rezulton se ...

Ulet numri i të infektuarve me COVID-19 në Kosovë, shënohen 5 raste të reja në 24 orët e fundit
Kosova ka regjistruar 5 raste të reja me COVID-19 në 24 orët e fundit. Ndërkohë, 3 pacientë kanë fituar betejën me virusin vdekjeprurës. “Rastet pozitive janë raste kontakti nga: komuna e Fushë Kosovës 2 raste (sipas ...
AlMaKos | 04-Jun-2020 20:21
Kosova ka regjistruar 5 raste të reja me COVID-19 në 24 orët e fundit. Ndërkohë, 3 pacientë kanë fituar betejën me virusin vdekjeprurës. “Rastet pozitive janë raste kontakti nga: komuna e Fushë Kosovës 2 raste (sipas ...

5 raste të reja me Covid-19 në Kosovë, 3 të shëruar
IKSHPK ka konfirmuar se sot në Kosovë janë konfirmuar edhe 5 raste të reja me Covid-19 në Kosovë. Po ashtu, 3 persona janë shëruar. Rastet pozitive janë raste kontakti nga: komuna e Fushë Kosovës 2 raste (sipas ...
TetovaSot | 04-Jun-2020 20:18
IKSHPK ka konfirmuar se sot në Kosovë janë konfirmuar edhe 5 raste të reja me Covid-19 në Kosovë. Po ashtu, 3 persona janë shëruar. Rastet pozitive janë raste kontakti nga: komuna e Fushë Kosovës 2 raste (sipas ...

U publikuan rezultatet e 24 orëve të fundit në lidhje me virusin korona në Kosovë
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës raportoi se në Kosovë në 24 orët e fundit janë regjistruar 5 raste të reja me virusin korona, derisa 3 pacientë janë shëruar, duke arritur numri në 874. Gjatë 24 ...
Portalb | 04-Jun-2020 20:01
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës raportoi se në Kosovë në 24 orët e fundit janë regjistruar 5 raste të reja me virusin korona, derisa 3 pacientë janë shëruar, duke arritur numri në 874. Gjatë 24 ...

Pesë raste të reja me koronavirus në Kosovë, shërohen tre pacientë
Prej gjithsej 294 testimeve të realizuara gjatë 24 orëve në Kosovë, 5 raste kanë rezultuar pozitiv me koronavirus. Rastet pozitive janë raste kontakti nga: komuna e Fushë Kosovës 2 raste (sipas vendbanimit: 2 raste ...
Shprehja | 04-Jun-2020 19:47
Prej gjithsej 294 testimeve të realizuara gjatë 24 orëve në Kosovë, 5 raste kanë rezultuar pozitiv me koronavirus. Rastet pozitive janë raste kontakti nga: komuna e Fushë Kosovës 2 raste (sipas vendbanimit: 2 raste ...

Pesë raste të reja me koronavirus në Kosovë, shërohen tre pacientë
Prej gjithsej 294 testimeve të realizuara gjatë 24 orëve në Kosovë, 5 raste kanë rezultuar pozitiv me koronavirus. Rastet pozitive janë raste kontakti nga: komuna e Fushë Kosovës 2 raste (sipas vendbanimit: 2 raste ...
Alsat-M | 04-Jun-2020 19:41
Prej gjithsej 294 testimeve të realizuara gjatë 24 orëve në Kosovë, 5 raste kanë rezultuar pozitiv me koronavirus. Rastet pozitive janë raste kontakti nga: komuna e Fushë Kosovës 2 raste (sipas vendbanimit: 2 raste ...

IKSHPK: Pesë raste me COVID-19 dhe tre të shëruar
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike (IKSHPK) ka njoftuar se të enjten në Kosovë janë regjistruar edhe pesë raste të reja me COVID-19, sëmundja që shkaktohet nga koronavirusi i ri. "Rastet pozitive janë raste ...
Radio Evropa e Lire | 04-Jun-2020 19:36
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike (IKSHPK) ka njoftuar se të enjten në Kosovë janë regjistruar edhe pesë raste të reja me COVID-19, sëmundja që shkaktohet nga koronavirusi i ri. "Rastet pozitive janë raste ...

Kosovë: Pesë raste të reja me koronavirus, tre të shëruar
Sipas njoftimit sot janë marrë 294 mostra nga Klinika Infektive dhe gjurmimi i kontakteve të rasteve në terren. “Rastet pozitive janë raste kontakti nga: komuna e Fushë Kosovës 2 raste (sipas vendbanimit: 2 raste Fushë ...
AlbInfo | 04-Jun-2020 19:33
Sipas njoftimit sot janë marrë 294 mostra nga Klinika Infektive dhe gjurmimi i kontakteve të rasteve në terren. “Rastet pozitive janë raste kontakti nga: komuna e Fushë Kosovës 2 raste (sipas vendbanimit: 2 raste Fushë ...

IKSHPK: Tre të shëruar dhe pesë raste të reja me COVID-19
Ka shkuar në 1128 numri i rasteve me sëmundjen vdekjeprurëse që nga fillimi i pandemisë në Kosovë. Në rezultatet e 24 orëve të fundit të publikuara nga IKSHPK-ja, bëhet e ditur se janë edhe pesë raste të reja me ...
Zeri | 04-Jun-2020 19:33
Ka shkuar në 1128 numri i rasteve me sëmundjen vdekjeprurëse që nga fillimi i pandemisë në Kosovë. Në rezultatet e 24 orëve të fundit të publikuara nga IKSHPK-ja, bëhet e ditur se janë edhe pesë raste të reja me ...

Pesë rastet e reja nga katër komuna të ndryshme
Sot janë konfirmuar edhe 5 raste të reja me Covid-19, kështu shkon numri në gjithsej 1.147. Rastet pozitive janë raste kontakti nga: komuna e Fushë Kosovës 2 raste (sipas vendbanimit: 2 raste Fushë Kosovë), komuna e ...
Indeks Online | 04-Jun-2020 19:24
Sot janë konfirmuar edhe 5 raste të reja me Covid-19, kështu shkon numri në gjithsej 1.147. Rastet pozitive janë raste kontakti nga: komuna e Fushë Kosovës 2 raste (sipas vendbanimit: 2 raste Fushë Kosovë), komuna e ...

Zbulohen 19 raste të reja me koronavirus në Kosovë, shpërndarja sipas komunave
Janë zbuluar 19 raste të reja me koronavirus në Kosovë. Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka kryer 253 teste. “Rastet pozitive janë raste kontakti nga: komuna e Vushtrrisë 14 raste (sipas vendbanimit: 5 raste ...
BalkanWeb | 03-Jun-2020 17:42
Janë zbuluar 19 raste të reja me koronavirus në Kosovë. Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka kryer 253 teste. “Rastet pozitive janë raste kontakti nga: komuna e Vushtrrisë 14 raste (sipas vendbanimit: 5 raste ...

Sot regjistrohen pesë raste të të infektuarve me Covid-19 dhe tre veta shërohen
Prej afër 300 testimeve që janë bërë në Institutin e Shëndetit Publik, pesë persona kanë dalë pozitiv me koronavirus. “Rastet pozitive janë raste kontakti nga: komuna e Fushë Kosovës 2 raste (sipas vendbanimit: 2 raste ...
Medial | 04-Jun-2020 19:24
Prej afër 300 testimeve që janë bërë në Institutin e Shëndetit Publik, pesë persona kanë dalë pozitiv me koronavirus. “Rastet pozitive janë raste kontakti nga: komuna e Fushë Kosovës 2 raste (sipas vendbanimit: 2 raste ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved