ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 07/07/2020 04:58

Itali. Buletini i datës 01 Qershor

Itali. Buletini i datës 01 Qershor
Numri i pergjithshem i njerezve qe kane kontraktuar virusin qe nga shperthimi ka qene 233.197. Sot jane 424 persona ne kujdesin intensiv, 11 me pak se dje. 6.099 persona jane akoma te shtruar ne spital me simptoma, 288 ...
ikub.al | 01-Jun-2020 18:34
Numri i pergjithshem i njerezve qe kane kontraktuar virusin qe nga shperthimi ka qene 233.197. Sot jane 424 persona ne kujdesin intensiv, 11 me pak se dje. 6.099 persona jane akoma te shtruar ne spital me simptoma, 288 ...

Bilanci i Covid-19 në Itali: 60 viktima dhe 178 raste të reja në 24 orët e fundit
Vijon ulja e kurbës së të infektuarve me koronavirus në Itali. Raportet e autoritetetve shëndetësore kanë bërë me dije se në 24 orët e fundit janë regjistruar 178 raste pozitive me koronavirus. Për fat të keq, 60 ...
GazetaTema | 01-Jun-2020 18:15
Vijon ulja e kurbës së të infektuarve me koronavirus në Itali. Raportet e autoritetetve shëndetësore kanë bërë me dije se në 24 orët e fundit janë regjistruar 178 raste pozitive me koronavirus. Për fat të keq, 60 ...

Koronavirusi nëpër botë: Si është situata në Meksikë, Indi dhe Rusi
Në Meksikë gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 151 vdekje lidhur me koronavirusin e ri (COVID-19). Sipas të dhënave të Ministrisë së Shëndetësisë me 151 vdekjet e shënuara në 24 orët e fundit numri i të vdekurve ...
GazetaTema | 01-Jun-2020 17:59
Në Meksikë gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 151 vdekje lidhur me koronavirusin e ri (COVID-19). Sipas të dhënave të Ministrisë së Shëndetësisë me 151 vdekjet e shënuara në 24 orët e fundit numri i të vdekurve ...

23 raste të reja me COVID-19, zgjerohet harta e qyteteve të prekura
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook Publikuar në : 11:02 - 30/05/20 | mapo.al Sërish shifra të larta të infektuarish me COVID-19 në vendin tonë. 23 raste të reja janë konfirmuar gjatë 24 orëve të fundit, po aq sa edhe ...
Mapo | 01-Jun-2020 14:38
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook Publikuar në : 11:02 - 30/05/20 | mapo.al Sërish shifra të larta të infektuarish me COVID-19 në vendin tonë. 23 raste të reja janë konfirmuar gjatë 24 orëve të fundit, po aq sa edhe ...

Buletini i datës 01 Qershor 2020
Sipas MSH, 4 prej rasteve te reja jane ne Tirane, ndersa dy te tjeret jane ne Durres dhe Mat. Ne 24 oret e fundit jane sheruar 5 qytetare, duke e çuar ne 877 numrin e te sheruarve. Aktualisht jane 233 persona aktive me ...
ikub.al | 01-Jun-2020 11:41
Sipas MSH, 4 prej rasteve te reja jane ne Tirane, ndersa dy te tjeret jane ne Durres dhe Mat. Ne 24 oret e fundit jane sheruar 5 qytetare, duke e çuar ne 877 numrin e te sheruarve. Aktualisht jane 233 persona aktive me ...

15 raste të reja me Covid-19 në Shqipëri, shkon në 1136 numri total i të prekurve
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook Publikuar në : 11:25 - 31/05/20 | mapo.al Janë 15 raste me COVID-19 në 24 orët e fundit, shkon në 1136 numri total i të prekurve. Genta Qirjako nga Instituti i Shëndetit Publik tha ...
Mapo | 01-Jun-2020 14:38
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook Publikuar në : 11:25 - 31/05/20 | mapo.al Janë 15 raste me COVID-19 në 24 orët e fundit, shkon në 1136 numri total i të prekurve. Genta Qirjako nga Instituti i Shëndetit Publik tha ...

Bie numri i rasteve të reja me COVID-19, vetëm 6 raste të reja 24 orët e fundit
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook Publikuar në : 11:02 - 01/06/20 | mapo.al Bie numri i rasteve të reja me COVID-19 në vendin tonë. Eugena Tomini nga ISHP tha se vetëm 6 të infektuar raportohen 24 orët e fundit. 4 nga ...
Mapo | 01-Jun-2020 14:36
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook Publikuar në : 11:02 - 01/06/20 | mapo.al Bie numri i rasteve të reja me COVID-19 në vendin tonë. Eugena Tomini nga ISHP tha se vetëm 6 të infektuar raportohen 24 orët e fundit. 4 nga ...

Lajme të mira nga Italia/ Ulet ndjeshëm numri i viktimave dhe i të infektuarve
Vijon ulja e ndjeshëm e rasteve të reja me Covid-19 në Itali. Në 24 orët e fundit janë regjistruar 178 paciente të rinj me koronavirus. Sipas të dhënave nga autoritetet shendetesore italiane në total nga fillimi i ...
VizionPlus | 01-Jun-2020 19:05
Vijon ulja e ndjeshëm e rasteve të reja me Covid-19 në Itali. Në 24 orët e fundit janë regjistruar 178 paciente të rinj me koronavirus. Sipas të dhënave nga autoritetet shendetesore italiane në total nga fillimi i ...

MSH jep të dhënat: Regjistrohen 6 raste të reja me koronavirus, shkon në 1143 numri i të infektuarve
Ka rënë sërish numri i të infektuarve me koronavirus në vendin tonë. Pas disa ditësh me mbi 20 raste, sot Ministria e Shëndetësisë raporton se kanë rezultuar pozitivë vetëm 6 persona. Sipas MSH, 4 prej rasteve të reja ...
BalkanWeb | 01-Jun-2020 11:13
Ka rënë sërish numri i të infektuarve me koronavirus në vendin tonë. Pas disa ditësh me mbi 20 raste, sot Ministria e Shëndetësisë raporton se kanë rezultuar pozitivë vetëm 6 persona. Sipas MSH, 4 prej rasteve të reja ...

Covid-19/ Ulet në mënyrë drastike numri i të prekurve, 6 raste të reja
Ministria e Shëndetësisë bën me dije se 24 orët e fundit janë konfirmuar 6 raste të reja me covid-19.
Top Channel | 01-Jun-2020 11:05
Ministria e Shëndetësisë bën me dije se 24 orët e fundit janë konfirmuar 6 raste të reja me covid-19.

Harta e shpërndarjes: 6 raste me koronavirus në 24 orë, shkon në 1143 numri i të prekurve
Ministria e Shëndetësisë bën me dije se gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 6 raste me koronavirus, përkatësisht janë 4 në Tiranë (nga te cilet një personel shëndetësor), 1 rast në Durrës, dhe 1 në Mat. Deklarata ...
GazetaTema | 01-Jun-2020 11:12
Ministria e Shëndetësisë bën me dije se gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 6 raste me koronavirus, përkatësisht janë 4 në Tiranë (nga te cilet një personel shëndetësor), 1 rast në Durrës, dhe 1 në Mat. Deklarata ...

3 të shtruar në Infektiv janë në terapi intensive, shërohen 5 pacientë
Situata në Spitalin Infektiv, i vetmi i dedikuar për pacientët me koronavirus momentalisht, duket se është e qëndrueshme. Aty po marrin trajtim 28 pacientë dhe duhet thënë se ka një rënie nga një ditë më parë kur ishin ...
VizionPlus | 01-Jun-2020 11:42
Situata në Spitalin Infektiv, i vetmi i dedikuar për pacientët me koronavirus momentalisht, duket se është e qëndrueshme. Aty po marrin trajtim 28 pacientë dhe duhet thënë se ka një rënie nga një ditë më parë kur ishin ...

Itali. Buletini i datës 31 Maj 2020
Numri i pergjithshem i personave qe kane kontraktuar virusin qe nga shperthimi eshte 233.019 persona. Ne kujdesin intensiv sot jane 435 persona, 15 me pak se dje. 6.387 persona jane akoma te shtruar ne spital me ...
ikub.al | 31-May-2020 18:28
Numri i pergjithshem i personave qe kane kontraktuar virusin qe nga shperthimi eshte 233.019 persona. Ne kujdesin intensiv sot jane 435 persona, 15 me pak se dje. 6.387 persona jane akoma te shtruar ne spital me ...

Rënie e ndjeshme e rasteve të reja me koronavirus këtë të hënë
Epidemiologia Eugena Tomini deklaroi se gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri janë shtuar vetëm gjashtë raste të reja. Ky është një numër i ulët, krahasuar me të dielën kur kishte 15 apo edhe ditë më parë kur ishin mbi ...
VizionPlus | 01-Jun-2020 11:13
Epidemiologia Eugena Tomini deklaroi se gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri janë shtuar vetëm gjashtë raste të reja. Ky është një numër i ulët, krahasuar me të dielën kur kishte 15 apo edhe ditë më parë kur ishin mbi ...

Shënohen raste të reja me koronavirus në Shqipëri/ Ja numri i të prekurve
Vazhdon rritet numri i të prekurve me koronavirus në vendin tonë, duke shkuar në 1143 persona, me 6 raste të reja në 24 orët e fundit. Katër raste janë konfirmuar në Tiranë, prej tyre, një personel shëndetësor, një rast ...
Standard | 01-Jun-2020 22:57
Vazhdon rritet numri i të prekurve me koronavirus në vendin tonë, duke shkuar në 1143 persona, me 6 raste të reja në 24 orët e fundit. Katër raste janë konfirmuar në Tiranë, prej tyre, një personel shëndetësor, një rast ...

Rusi: Rreth 10.000 raste të reja me Covid-19
Gjatë ditës së hënë autritetet ruse kanë raportuar për 9035 raste të reja me pandeminë e koronavirusit. Po ashtu janë regjistruar edhe 162 të vdekur nga komplikimet e shkaktuara nga virusi në 24 orët e fundit, duke e ...
AlbInfo | 01-Jun-2020 22:45
Gjatë ditës së hënë autritetet ruse kanë raportuar për 9035 raste të reja me pandeminë e koronavirusit. Po ashtu janë regjistruar edhe 162 të vdekur nga komplikimet e shkaktuara nga virusi në 24 orët e fundit, duke e ...

Serbi, një i vdekur dhe 18 të infektuar me COVID-19
Në Serbi edhe një person ka vdekur si pasojë e koronavirusit të ri (COVID-19) gjatë 24 orëve të fundit, ndërsa janë sëmurë edhe 18 të tjerë, me çka numri i përgjithshëm deri më sot është rritur në 11.430, raporton ...
Portalb | 01-Jun-2020 21:55
Në Serbi edhe një person ka vdekur si pasojë e koronavirusit të ri (COVID-19) gjatë 24 orëve të fundit, ndërsa janë sëmurë edhe 18 të tjerë, me çka numri i përgjithshëm deri më sot është rritur në 11.430, raporton ...

SHBA raporton 630 vdekje të reja nga COVID-19, gjithsej 106.241
Në 24 orët e fundit në SHBA janë raportuar 630 vdekje të tjera nga koronavirusi i ri (COVID-19), me çka numri i përgjithshëm i vdekjeve nga ky virus në vend është rritur në 106.241, transmeton Anadolu Agency (AA). Të ...
Portalb | 01-Jun-2020 21:46
Në 24 orët e fundit në SHBA janë raportuar 630 vdekje të tjera nga koronavirusi i ri (COVID-19), me çka numri i përgjithshëm i vdekjeve nga ky virus në vend është rritur në 106.241, transmeton Anadolu Agency (AA). Të ...

Në Shqipëri 6 raste të reja me Covid-19
Sipas Ministrisë së Shëndetësisë gjatë 24 orëve të fundit janë shënuar 6 raste të reja me koronavirus. Përkatësisht janë 4 në Tiranë (nga te cilet një personel shëndetësor), 1 rast në Durrës, dhe 1 në Mat. Të ...
AlbInfo | 01-Jun-2020 21:02
Sipas Ministrisë së Shëndetësisë gjatë 24 orëve të fundit janë shënuar 6 raste të reja me koronavirus. Përkatësisht janë 4 në Tiranë (nga te cilet një personel shëndetësor), 1 rast në Durrës, dhe 1 në Mat. Të ...

Gjashtë raste të reja me COVID-19 në Shqipëri
Gjatë 24 orëve të fundit janë testuar 102 qytetarë si të dyshuar të prekur me COVID-19 dhe janë konfirmuar 6 raste pozitive. Katër raste të reja në Tiranë, një personel shëndetësor, një rast në Durrës dhe një rast në ...
Telegrafi | 01-Jun-2020 11:31
Gjatë 24 orëve të fundit janë testuar 102 qytetarë si të dyshuar të prekur me COVID-19 dhe janë konfirmuar 6 raste pozitive. Katër raste të reja në Tiranë, një personel shëndetësor, një rast në Durrës dhe një rast në ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved