ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/07/2020 07:07

Kosta Petrov: Bëra test dhe rezultati është negativ

Kosta Petrov: Bëra test dhe rezultati është negativ
Nënkryetari i LSDM-së, Kosta Petrov në ‘Top tema’ bëri të ditur se sot ka kryer testimin për coronavirus dhe rezultati është negativ. Të enjten ai kishte mbledhje me kryesinë e ngushtë të partisë dhe me anëtarët e ...
Telegrafi | 01-Jun-2020 20:26
Nënkryetari i LSDM-së, Kosta Petrov në ‘Top tema’ bëri të ditur se sot ka kryer testimin për coronavirus dhe rezultati është negativ. Të enjten ai kishte mbledhje me kryesinë e ngushtë të partisë dhe me anëtarët e ...

Zekiri: Të gjitha iftaret i kisha në shtëpi
Nënkryetari dhe ish-deputeti nga radhët e LSDM-së, Muhamed Zekiri në ‘Facebook’ shkroi se gjatë gjithë kohës së orës policore nuk pasur leje për lëvizje dhe nuk ka shkelur orën policore. “Për shkak të gabimit të ...
Telegrafi | 01-Jun-2020 16:14
Nënkryetari dhe ish-deputeti nga radhët e LSDM-së, Muhamed Zekiri në ‘Facebook’ shkroi se gjatë gjithë kohës së orës policore nuk pasur leje për lëvizje dhe nuk ka shkelur orën policore. “Për shkak të gabimit të ...

Kryeministri Spasovski rezultoi negativ në testimin për coronavirus
Kryeministri teknik, Oliver Spasovski në ‘Facebook’ shkroi se rezultati i testimit për Covid-19 ka rezultuar negativ. “Sapo i morra rezultatet e testimit të sotëm për Covid-19. Testi është negativ dhe nuk kam simptoma, ...
Telegrafi | 01-Jun-2020 15:56
Kryeministri teknik, Oliver Spasovski në ‘Facebook’ shkroi se rezultati i testimit për Covid-19 ka rezultuar negativ. “Sapo i morra rezultatet e testimit të sotëm për Covid-19. Testi është negativ dhe nuk kam simptoma, ...

Drejtoresha e DAP, Sanja Llukarevska infektohet me koronavirus
Drejtoresha e Drejtorisë për të Ardhura Publike, Sanja Llukarevska përmes rrjeteve sociale ka njoftuar se ka rezultuar pozitive në testin për Covid-19. “Pas lajmit që e publikoi shoku Muhamed Zekiri, dhe për shkak të ...
Shprehja | 02-Jun-2020 06:41
Drejtoresha e Drejtorisë për të Ardhura Publike, Sanja Llukarevska përmes rrjeteve sociale ka njoftuar se ka rezultuar pozitive në testin për Covid-19. “Pas lajmit që e publikoi shoku Muhamed Zekiri, dhe për shkak të ...

Zaev: Zekiri u infektua me koronavirus në iftar tek vëllai i tij
Kryetari i LSDM-së, Zoran Zaev mes tjerash në konferencën e sotme për shtyp komentoi edhe infektimin me koronavirus të anëtarëve të LSDM-së. Ai tha se si parti kanë respektuar plotësisht masat mbrojtëse, por që ...
Shprehja | 02-Jun-2020 04:54
Kryetari i LSDM-së, Zoran Zaev mes tjerash në konferencën e sotme për shtyp komentoi edhe infektimin me koronavirus të anëtarëve të LSDM-së. Ai tha se si parti kanë respektuar plotësisht masat mbrojtëse, por që ...

Zekiri: Zaev gaboi pa dashje, nuk kam qenë askund për iftar
Nënkryetari i LSDM-së, Muhamed Zekiri përmes profilit të tij në Facebook ka sqaruar se kreu i LSDM-së, Zoran Zaev sot ka gabuar pa dashje në deklaratën e tij duke shtuar se ka ngatërruar Bajramin dhe Ramazanin. Zekiri ...
Shprehja | 02-Jun-2020 03:51
Nënkryetari i LSDM-së, Muhamed Zekiri përmes profilit të tij në Facebook ka sqaruar se kreu i LSDM-së, Zoran Zaev sot ka gabuar pa dashje në deklaratën e tij duke shtuar se ka ngatërruar Bajramin dhe Ramazanin. Zekiri ...

Virusi korona izolon disa funksionarë shtetërorë
Pas njoftimit të nënkryetarit të LSDM-së Muhamet Zeqiri se është i infektuar me virusin korona, edhe drejtoresha e të Ardhurave Publike Sanja Llukarevska bëri të ditur se ka rezultuar pozitive për Covid 19. Pas lajmit ...
Shprehja | 02-Jun-2020 03:31
Pas njoftimit të nënkryetarit të LSDM-së Muhamet Zeqiri se është i infektuar me virusin korona, edhe drejtoresha e të Ardhurave Publike Sanja Llukarevska bëri të ditur se ka rezultuar pozitive për Covid 19. Pas lajmit ...

Kryetari i komunës së Butelit në vetëizolim
Kryetari i komunës së Butelit Velmir Smilevski prej dje është në vetëizolim, për shkak takimit me drejtoreshën e DAP Sanja Lukarevska e cila është pozitive me Kovid-19. “Pas lajmit të djeshëm për testin pozitiv të Kovid ...
TetovaSot | 01-Jun-2020 21:06
Kryetari i komunës së Butelit Velmir Smilevski prej dje është në vetëizolim, për shkak takimit me drejtoreshën e DAP Sanja Lukarevska e cila është pozitive me Kovid-19. “Pas lajmit të djeshëm për testin pozitiv të Kovid ...

Maqedonia Veriore me bilanc lufte: kryeminisitri Spasovski, në izolim për të dytën herë
Kryeministri i Maqedonisë Veriore, Oliver Spasovski, njoftoi të hënën se rezultati i testit të tij për virusin koronar ishte negativ, por se ai do të qëndronte në izolim në shtëpi derisa të merrte rekomandime zyrtare ...
Tesheshi | 01-Jun-2020 18:19
Kryeministri i Maqedonisë Veriore, Oliver Spasovski, njoftoi të hënën se rezultati i testit të tij për virusin koronar ishte negativ, por se ai do të qëndronte në izolim në shtëpi derisa të merrte rekomandime zyrtare ...

Testohet Kryeministri i Maqedonisë për COVID19
Kryeministri teknik i Maqedonisë së Veriut, Oliver Spasovski në ‘Facebook’ shkroi se rezultati i testimit për Covid-19 ka rezultuar negativ. “Sapo i morra rezultatet e testimit të sotëm për Covid-19. Testi është negativ ...
Zeri | 01-Jun-2020 18:18
Kryeministri teknik i Maqedonisë së Veriut, Oliver Spasovski në ‘Facebook’ shkroi se rezultati i testimit për Covid-19 ka rezultuar negativ. “Sapo i morra rezultatet e testimit të sotëm për Covid-19. Testi është negativ ...

Kryetari i komunës së Butelit në vetëizolim
Shkup, 1 qershor 2020 (MEDIAL) – Kryetari i komunës së Butelit Velmir Smilevski prej dje është në vetëizolim, për shkak takimit me drejtoreshën e DAP Sanja Lukarevska e cila është pozitive me Kovid-19. “Pas lajmit të ...
Medial | 01-Jun-2020 18:18
Shkup, 1 qershor 2020 (MEDIAL) – Kryetari i komunës së Butelit Velmir Smilevski prej dje është në vetëizolim, për shkak takimit me drejtoreshën e DAP Sanja Lukarevska e cila është pozitive me Kovid-19. “Pas lajmit të ...

Spasovski del negativ në testin për koronavirus, por vetizolohet
Kryeministri i Qeverisë teknike në Maqedoninë e Veriut, Oliver Spasovski ka dal negativ në testin e bërë për koronavirus. Ai përmes profilit të tij në rrjetet sociale njoftoi se përkundër testit negativ, mbetet në ...
Ina-Online | 01-Jun-2020 18:15
Kryeministri i Qeverisë teknike në Maqedoninë e Veriut, Oliver Spasovski ka dal negativ në testin e bërë për koronavirus. Ai përmes profilit të tij në rrjetet sociale njoftoi se përkundër testit negativ, mbetet në ...

Kryeministri i Maqedonisë testohet për koronavirus, publikohet rezultati
Kryeministri teknik i Maqedonisë së Veriut, Oliver Spasovski në ‘Facebook’ shkroi se rezultati i testimit për Covid-19 ka rezultuar negativ. “Sapo i morra rezultatet e testimit të sotëm për Covid-19. Testi është negativ ...
Indeks Online | 01-Jun-2020 17:35
Kryeministri teknik i Maqedonisë së Veriut, Oliver Spasovski në ‘Facebook’ shkroi se rezultati i testimit për Covid-19 ka rezultuar negativ. “Sapo i morra rezultatet e testimit të sotëm për Covid-19. Testi është negativ ...

Edhe kryeministri i Maqedonisë testohet për Coronavirus, publikohet rezultati
Kryeministri teknik i Maqedonisë së Veriut, Oliver Spasovski në ‘Facebook’ shkroi se rezultati i testimit për Covid-19 ka rezultuar negativ. “Sapo i morra rezultatet e testimit të sotëm për Covid-19. Testi është negativ ...
EkonomiaOnline | 01-Jun-2020 17:32
Kryeministri teknik i Maqedonisë së Veriut, Oliver Spasovski në ‘Facebook’ shkroi se rezultati i testimit për Covid-19 ka rezultuar negativ. “Sapo i morra rezultatet e testimit të sotëm për Covid-19. Testi është negativ ...

Spasovski negativ ndaj koronavirusit, mbetet në izolim shtëpiak
Alsat 2020-06-01T17:20:26+02:00 Kryeministri, Oliver Spasovski në profilin e tij në Fejsbuk kumtoi se testi që i është bërë për koronavirus është negativ, por se mbetet në izolim shtëpiak derisa t’i marrë rekomandimet ...
AlMaKos | 01-Jun-2020 17:26
Alsat 2020-06-01T17:20:26+02:00 Kryeministri, Oliver Spasovski në profilin e tij në Fejsbuk kumtoi se testi që i është bërë për koronavirus është negativ, por se mbetet në izolim shtëpiak derisa t’i marrë rekomandimet ...

Spasovski negativ ndaj koronavirusit, mbetet në izolim shtëpiak
Kryeministri, Oliver Spasovski në profilin e tij në Fejsbuk kumtoi se testi që i është bërë për koronavirus është negativ, por se mbetet në izolim shtëpiak derisa t’i marrë rekomandimet nga epidemiologët. “Sapo i mora ...
Shprehja | 01-Jun-2020 17:23
Kryeministri, Oliver Spasovski në profilin e tij në Fejsbuk kumtoi se testi që i është bërë për koronavirus është negativ, por se mbetet në izolim shtëpiak derisa t’i marrë rekomandimet nga epidemiologët. “Sapo i mora ...

Maqedonia e Veriut, Zëvendëskryeministrja Carovska në vetizolim nga COVID-19
Zëvendëskryeministrja e Maqedonisë së Veriut për Çështjet Ekonomike, Milla Carovska është vendosur në vetizolim të detyrueshëm, pasi javën e kaluar ajo pati një takim me nënkryetarin e LSDM-së, Muhamed Zeqiri, i cili ka ...
BalkanWeb | 01-Jun-2020 10:35
Zëvendëskryeministrja e Maqedonisë së Veriut për Çështjet Ekonomike, Milla Carovska është vendosur në vetizolim të detyrueshëm, pasi javën e kaluar ajo pati një takim me nënkryetarin e LSDM-së, Muhamed Zeqiri, i cili ka ...

Spasovski negativ ndaj koronavirusit, mbetet në izolim shtëpiak
Kryeministri, Oliver Spasovski në profilin e tij në Fejsbuk kumtoi se testi që i është bërë për koronavirus është negativ, por se mbetet në izolim shtëpiak derisa t’i marrë rekomandimet nga epidemiologët. “Sapo i mora ...
Alsat-M | 01-Jun-2020 17:23
Kryeministri, Oliver Spasovski në profilin e tij në Fejsbuk kumtoi se testi që i është bërë për koronavirus është negativ, por se mbetet në izolim shtëpiak derisa t’i marrë rekomandimet nga epidemiologët. “Sapo i mora ...

Kryeministri i Maqedonisë testohet për koronavirus, ky është rezultati
“Sapo i morra rezultatet e testimit të sotëm për Covid-19. Testi është negativ dhe nuk kam simptoma, dhe derisa sa nuk i marr rekomandimet zyrtare nga epidemiologët, do të jem në izolim shtëpiak”, tha Spasovski. ...
Lajminet | 01-Jun-2020 17:14
“Sapo i morra rezultatet e testimit të sotëm për Covid-19. Testi është negativ dhe nuk kam simptoma, dhe derisa sa nuk i marr rekomandimet zyrtare nga epidemiologët, do të jem në izolim shtëpiak”, tha Spasovski. ...

Edhe kryeministri i Maqedonisë testohet për koronavirus, publikohet rezultati
Kryeministri teknik i Maqedonisë së Veriut, Oliver Spasovski në ‘Facebook’ shkroi se rezultati i testimit për Covid-19 ka rezultuar negativ. “Sapo i morra rezultatet e testimit të sotëm për Covid-19. Testi është negativ ...
Gazeta Express | 01-Jun-2020 17:11
Kryeministri teknik i Maqedonisë së Veriut, Oliver Spasovski në ‘Facebook’ shkroi se rezultati i testimit për Covid-19 ka rezultuar negativ. “Sapo i morra rezultatet e testimit të sotëm për Covid-19. Testi është negativ ...

123...>>

Lajmet Kryesore

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved