ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/07/2020 02:10

Paris SG paguan për Mauro Icardi, 58 milion euro dhe një klauzolë anti-Juventus

Paris SG paguan për Mauro Icardi, 58 milion euro dhe një klauzolë anti-Juventus
Tani është zyrtare. Paris SG ka blerë përfundimisht kartonin e Mauro Icardi. Palët kanë rënë dakord për 58 milion euro. Një shifër më e ulët se klauzola 70 milion euro që ishte përcaktuar në formulën e huazimit mes ...
Telegraf | 31-May-2020 18:31
Tani është zyrtare. Paris SG ka blerë përfundimisht kartonin e Mauro Icardi. Palët kanë rënë dakord për 58 milion euro. Një shifër më e ulët se klauzola 70 milion euro që ishte përcaktuar në formulën e huazimit mes ...

Interi hidhet me të gjitha forcat pas Tonalit
Interi po përqendron gjithnjë e më shumë vëmendjen e tyre transferuese te mesfushori i Brescias, Sandro Tonali, duke synuar të krijojë një mesfushë krejtësisht italiane. Nerazzurrët janë shfaqur si favoritë për ...
Telegrafi | 31-May-2020 15:40
Interi po përqendron gjithnjë e më shumë vëmendjen e tyre transferuese te mesfushori i Brescias, Sandro Tonali, duke synuar të krijojë një mesfushë krejtësisht italiane. Nerazzurrët janë shfaqur si favoritë për ...

Shifrat dhe detajet, Mauro Icardi zyrtarisht i PSG-së
Mauro Icardi zyrtarisht është lojtar i PSG. Sulmuesi ka pranuar ofertën e klubit francez, që ishte futur në bisedime intensive me Interin dhe tashmë janë konfirmuar të gjitha ato që kanë raportuar mediat në dy ditët e ...
GazetaTema | 31-May-2020 13:31
Mauro Icardi zyrtarisht është lojtar i PSG. Sulmuesi ka pranuar ofertën e klubit francez, që ishte futur në bisedime intensive me Interin dhe tashmë janë konfirmuar të gjitha ato që kanë raportuar mediat në dy ditët e ...

PSZH nënshkroi kontratë me Ikardin deri në vitin 2024
Pari Sen Zhermeni ka njoftuar se është blerë kontrata e sulmuesit të Interit, Mauro Ikardi i cili është bërë lojtar i kampionit francez. Marrëveshja vlen deri më 30 qershor 2024. Sipas “Skaj Italia”, klubi parisien do ...
TetovaSot | 31-May-2020 17:01
Pari Sen Zhermeni ka njoftuar se është blerë kontrata e sulmuesit të Interit, Mauro Ikardi i cili është bërë lojtar i kampionit francez. Marrëveshja vlen deri më 30 qershor 2024. Sipas “Skaj Italia”, klubi parisien do ...

Vdes atleti legjendar në moshën 84 vjeçare
Pas transferimit zyrtar të Icardit në Paris Saint-Germain, arrin edhe reagimi i pashmangshëm i bashkëshortes-agjentes së tij, Wanda Nara. Ajo shprehet shumë e lumtur për transferimit e Icardit në Paris Saint Germain, ...
GazetaBlic | 31-May-2020 16:58
Pas transferimit zyrtar të Icardit në Paris Saint-Germain, arrin edhe reagimi i pashmangshëm i bashkëshortes-agjentes së tij, Wanda Nara. Ajo shprehet shumë e lumtur për transferimit e Icardit në Paris Saint Germain, ...

PSG blen kartonin e Icardit, shitja e dytë më e shtrenjtë…
Lajmi i Fundit PSG blen kartonin e Icardit, shitja e dytë më e shtrenjtë… Telonevela Mauro Icardi që zgjati për më shumë se një vit mbyllet me një fund të lumtur për të gjitha palët. Këtë të dielë sulmuesi argjentinas u ...
Lajmi i Fundit | 31-May-2020 16:55
Lajmi i Fundit PSG blen kartonin e Icardit, shitja e dytë më e shtrenjtë… Telonevela Mauro Icardi që zgjati për më shumë se një vit mbyllet me një fund të lumtur për të gjitha palët. Këtë të dielë sulmuesi argjentinas u ...

Kohë të vështira për Rabiot, tifozët e Manchester United kundër blerjes së francezit
Agjenti Alessandro Moggi beson se marrëveshja e Mauro Icardi është përfaqësuese e mënyrës sesi pandemia e koronavirus do të ndikojë në transferime. “Të gjitha tarifat ka të ngjarë të ulen me 30 përqind.” Inter njoftoi ...
GazetaBlic | 31-May-2020 16:46
Agjenti Alessandro Moggi beson se marrëveshja e Mauro Icardi është përfaqësuese e mënyrës sesi pandemia e koronavirus do të ndikojë në transferime. “Të gjitha tarifat ka të ngjarë të ulen me 30 përqind.” Inter njoftoi ...

Pas tranferimit të Icardit në PSG, vjen edhe reagimi i Wanda Naras
Drejtuesit e Inter po përqendrojnë gjithnjë e më shumë vëmendjen e tyre transferuese te mesfushori i Brescia, Sandro Tonali, duke synuar të krijojë një mesfushë krejt-italiane për një gjeneratë që premton shumë. ...
GazetaBlic | 31-May-2020 16:15
Drejtuesit e Inter po përqendrojnë gjithnjë e më shumë vëmendjen e tyre transferuese te mesfushori i Brescia, Sandro Tonali, duke synuar të krijojë një mesfushë krejt-italiane për një gjeneratë që premton shumë. ...

PSG blen kartonin e Icardit, shitja e dytë më e shtrenjtë në historinë e Interit
Telonevela Mauro Icardi që zgjati për më shumë se një vit mbyllet me një fund të lumtur për të gjitha palët. Këtë të dielë sulmuesi argjentinas u bë zyrtarisht një lojtar i Paris Saint Germain në të gjitha efektet, pasi ...
Klan Kosova | 31-May-2020 15:49
Telonevela Mauro Icardi që zgjati për më shumë se një vit mbyllet me një fund të lumtur për të gjitha palët. Këtë të dielë sulmuesi argjentinas u bë zyrtarisht një lojtar i Paris Saint Germain në të gjitha efektet, pasi ...

Klauzola anti-Juventus/ Vendoset e ardhmja e Ikardit, ja ku do ta vazhdojë karrierën argjentinasi
Është zyrtare, PSG-ja ka blerë përfundimisht kartonin e Mauro Ikardit. Palët kanë rënë dakord për 58 milionë euro. Një shifër më e ulët se klauzola 70 milionë euro që ishte përcaktuar në formulën e huazimit mes ...
AlMaKos | 31-May-2020 15:05
Është zyrtare, PSG-ja ka blerë përfundimisht kartonin e Mauro Ikardit. Palët kanë rënë dakord për 58 milionë euro. Një shifër më e ulët se klauzola 70 milionë euro që ishte përcaktuar në formulën e huazimit mes ...

ZYRTARE, PSZH blen kartonin e Ikardit
Telonevela Mauro Ikardi që zgjati për më shumë se një vit mbyllet me një fund të lumtur për të gjitha palët. Këtë të dielë sulmuesi argjentinas u bë zyrtarisht një lojtar i Paris Sen Zhermenit në të gjitha efektet, pasi ...
InfoSport.mk | 31-May-2020 14:31
Telonevela Mauro Ikardi që zgjati për më shumë se një vit mbyllet me një fund të lumtur për të gjitha palët. Këtë të dielë sulmuesi argjentinas u bë zyrtarisht një lojtar i Paris Sen Zhermenit në të gjitha efektet, pasi ...

Zyrtare: Icardi kompleton përfundimisht transferimin te PSG
Paris Saint-Germain më në fund ka përfunduar nënshkrimin me Mauro Icardin nga Interi për një shifër të raportuar 58 milionë euro. Njoftimi zyrtar tashmë ka ardhur nga klubi italian dhe ai francez për marrëveshjen për ...
E Dua Sportin | 31-May-2020 13:59
Paris Saint-Germain më në fund ka përfunduar nënshkrimin me Mauro Icardin nga Interi për një shifër të raportuar 58 milionë euro. Njoftimi zyrtar tashmë ka ardhur nga klubi italian dhe ai francez për marrëveshjen për ...

Zyrtare: Icardi kompleton përfundimisht transferimin te PSG
Paris Saint-Germain më në fund ka përfunduar nënshkrimin me Mauro Icardin nga Interi për një shifër të raportuar 58 milionë euro. Njoftimi zyrtar tashmë ka ardhur nga klubi italian dhe ai francez për marrëveshjen për ...
Telegrafi | 31-May-2020 13:25
Paris Saint-Germain më në fund ka përfunduar nënshkrimin me Mauro Icardin nga Interi për një shifër të raportuar 58 milionë euro. Njoftimi zyrtar tashmë ka ardhur nga klubi italian dhe ai francez për marrëveshjen për ...

Po shkëlqen tek Leverkusen, Kai Havertz objektivi kryesor i Real Madridit
Tashmë është zyrtare, Mauro Icardi përfundimisht është lojtar i PSG-së . PSG ka paguar 50 milionë euro për të, kurse pagesa e tij vjetore do të jetë 7 milionë euro, përcjell GazetaBlic . Ylli argjentinas kaloi një sezon ...
GazetaBlic | 31-May-2020 13:56
Tashmë është zyrtare, Mauro Icardi përfundimisht është lojtar i PSG-së . PSG ka paguar 50 milionë euro për të, kurse pagesa e tij vjetore do të jetë 7 milionë euro, përcjell GazetaBlic . Ylli argjentinas kaloi një sezon ...

ZYRTARE/ Klauzola anti-Juventus, vendoset e ardhmja e Ikardit. Ja ku do të vazhdojë karrierën argjentinasi
Tani është zyrtare. PSG-ja ka blerë përfundimisht kartonin e Mauro Ikardit. Palët kanë rënë dakord për 58 milionë euro. Një shifër më e ulët se klauzola 70 milionë euro që ishte përcaktuar në formulën e huazimit mes ...
E Dua Sportin | 31-May-2020 13:42
Tani është zyrtare. PSG-ja ka blerë përfundimisht kartonin e Mauro Ikardit. Palët kanë rënë dakord për 58 milionë euro. Një shifër më e ulët se klauzola 70 milionë euro që ishte përcaktuar në formulën e huazimit mes ...

Zyrtare: PSG-ja e blen Icardin nga Interi për 58 milionë euro
Paris Saint-Germain më në fund e ka blerë Mauro Icardin nga Interi për 58 milionë euro, njofton klubi zikaltër. “Internazionale Milano njofton se Mauro Icardi është transferuar në Paris Saint-Germain: sulmuesi, i lindur ...
PortaliOnline | 31-May-2020 13:34
Paris Saint-Germain më në fund e ka blerë Mauro Icardin nga Interi për 58 milionë euro, njofton klubi zikaltër. “Internazionale Milano njofton se Mauro Icardi është transferuar në Paris Saint-Germain: sulmuesi, i lindur ...

Zyrtare: Icardi kompleton përfundimisht transferimin te PSG
Paris Saint-Germain më në fund ka përfunduar nënshkrimin me Mauro Icardin nga Interi për një shifër të raportuar 58 milionë euro. Njoftimi zyrtar tashmë ka ardhur nga klubi italian dhe ai francez për marrëveshjen për ...
EkonomiaOnline | 31-May-2020 13:31
Paris Saint-Germain më në fund ka përfunduar nënshkrimin me Mauro Icardin nga Interi për një shifër të raportuar 58 milionë euro. Njoftimi zyrtar tashmë ka ardhur nga klubi italian dhe ai francez për marrëveshjen për ...

Zyrtare: Icardi lojtar i PSG-së
Mauro Icardi zyrtarisht është lojtar i PSG. Sulmuesi ka pranuar ofertën e klubit francez, që ishte futur në bisedime intensive me Interin dhe tashmë janë konfirmuar të gjitha ato që kanë raportuar mediat në dy ditët e ...
Indeks Online | 31-May-2020 13:29
Mauro Icardi zyrtarisht është lojtar i PSG. Sulmuesi ka pranuar ofertën e klubit francez, që ishte futur në bisedime intensive me Interin dhe tashmë janë konfirmuar të gjitha ato që kanë raportuar mediat në dy ditët e ...

Zyrtare: Paris Saint-Germaini kompleton transferimin e Icardit nga Interi
Paris Saint-Germaini ka kompletuar transferimin e përhershëm të Mauro Icardit nga Interi, shkruan Zeri.info Klubi parisien raportohet se do të paguajë 58 milionë euro për shërbimet e reprezentuesit argjentinas. “FC ...
Zeri | 31-May-2020 13:25
Paris Saint-Germaini ka kompletuar transferimin e përhershëm të Mauro Icardit nga Interi, shkruan Zeri.info Klubi parisien raportohet se do të paguajë 58 milionë euro për shërbimet e reprezentuesit argjentinas. “FC ...

Zyrtare: PSG-ja e blen Icardin nga Interi për 58 milionë euro
Paris Saint-Germain më në fund e ka blerë Mauro Icardin nga Interi për 58 milionë euro, njofton klubi zikaltër. “Internazionale Milano njofton se Mauro Icardi është transferuar në Paris Saint-Germain: sulmuesi, i lindur ...
Gazeta Express | 31-May-2020 13:25
Paris Saint-Germain më në fund e ka blerë Mauro Icardin nga Interi për 58 milionë euro, njofton klubi zikaltër. “Internazionale Milano njofton se Mauro Icardi është transferuar në Paris Saint-Germain: sulmuesi, i lindur ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved