ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 07/07/2020 04:48

Tronditet futbolli shqiptar, humb betejën me jetën talenti i Skënderbeut

Tronditet futbolli shqiptar, humb betejën me jetën talenti i Skënderbeut
Tronditet futbolli shqiptar. Lojtari i të rinjve të Skënderbeut, Dorian Tahirllari, humbi betejën me jetën në moshën 18-vjeçare. Futbollisti zbuloi para një viti se vuante nga tumori malinj në stomak, shtyllën kurrizore ...
Telegraf | 31-May-2020 11:51
Tronditet futbolli shqiptar. Lojtari i të rinjve të Skënderbeut, Dorian Tahirllari, humbi betejën me jetën në moshën 18-vjeçare. Futbollisti zbuloi para një viti se vuante nga tumori malinj në stomak, shtyllën kurrizore ...

Tronditet futbolli shqiptar: Humb jetën talenti 18-vjeçar i Skëndërbeut
Një ditë e zezë për futbollin shqiptar. Futbollisti i akademisë së KF Skëndërbeu Dorian Tahirllari është ndarë nga jeta. 18-vjeçari para më shumë se një viti, zbuloi se vuante nga tumori malinj në stomak, shtyllën ...
GazetaTema | 31-May-2020 10:13
Një ditë e zezë për futbollin shqiptar. Futbollisti i akademisë së KF Skëndërbeu Dorian Tahirllari është ndarë nga jeta. 18-vjeçari para më shumë se një viti, zbuloi se vuante nga tumori malinj në stomak, shtyllën ...

Ndahet nga jeta në moshën 18-vjeçare futbollisti i Skënderbeut
Ka humbur betejën me sëmundjen e rëndë në moshën 18 vjeçare futbollisti i Akademisë së Skënderbeut Dorian Tahirllari, një nga talentet e futbollit korçar. Tahirllari do të bëhej shpejt pjesë e ekipeve të moshave të ...
VizionPlus | 31-May-2020 10:19
Ka humbur betejën me sëmundjen e rëndë në moshën 18 vjeçare futbollisti i Akademisë së Skënderbeut Dorian Tahirllari, një nga talentet e futbollit korçar. Tahirllari do të bëhej shpejt pjesë e ekipeve të moshave të ...

Ndahet nga jeta në moshën 18-vjeçare talenti i Skënderbeut, Dorian Tahirllari
Dorian Tahirllari, ish-lojtari i të rinjve të Skënderbeut ka ndërruar jetë në moshën 18-vjeçare. Futbollisti i ri zbuloi para më shumë se një viti, se vuante nga tumori malinj në stomak, shtyllën kurrizore dhe në ...
GazetaTema | 31-May-2020 10:13
Dorian Tahirllari, ish-lojtari i të rinjve të Skënderbeut ka ndërruar jetë në moshën 18-vjeçare. Futbollisti i ri zbuloi para më shumë se një viti, se vuante nga tumori malinj në stomak, shtyllën kurrizore dhe në ...

Juventus i ofron katër lojtarë Fiorentinës për Federico Chiesan
Dorian Tahirllari pas një lufte të gjatë, ka humbur ndeshjen më të madhe, atë me jetën . Ish-lojtari i të rinjve të Skënderbeut është ndarë nga jeta në moshën 18-vjeçare, duke prekur zemrat e të gjithëve që ishin njohur ...
GazetaBlic | 31-May-2020 11:59
Dorian Tahirllari pas një lufte të gjatë, ka humbur ndeshjen më të madhe, atë me jetën . Ish-lojtari i të rinjve të Skënderbeut është ndarë nga jeta në moshën 18-vjeçare, duke prekur zemrat e të gjithëve që ishin njohur ...

Shuhet Tahirllari, talenti i Akademisë së Skendërbeut
Dorian Tahirllari nuk ka mundur të fitojë betejën me sëmundjen e tumorit malinj dhe familjarët e tij kanë njoftuar ndarjen nga jeta të djaloshit. Prej disa kohësh ai i ishte nënshtruar terapive intensive dhe një ...
Alsat-M | 31-May-2020 11:51
Dorian Tahirllari nuk ka mundur të fitojë betejën me sëmundjen e tumorit malinj dhe familjarët e tij kanë njoftuar ndarjen nga jeta të djaloshit. Prej disa kohësh ai i ishte nënshtruar terapive intensive dhe një ...

Trajneri i Atalantas, Gasperini: Jam kundër pesë zëvendësimëve në futboll, ne nuk jemi në basketboll
Një lajm i kobshëm ka ardhur nga Korça, aty ku Dorian Tahirllari ka humbur ndeshjen e tij më të rëndësishme, atë me jeten. 18-vjeçari ishte diagnostikuar me tumor malinj. Ish-lojtari i Skënderbeut bashkoi një qytet të ...
GazetaBlic | 31-May-2020 11:34
Një lajm i kobshëm ka ardhur nga Korça, aty ku Dorian Tahirllari ka humbur ndeshjen e tij më të rëndësishme, atë me jeten. 18-vjeçari ishte diagnostikuar me tumor malinj. Ish-lojtari i Skënderbeut bashkoi një qytet të ...

“Dhimbja është miku im, lotoja dhe vuaja për ëndrrat”, poezia e talentit të Skënderbeut para se të ndërronte jetë
Një lajm i kobshëm ka ardhur nga Korça, aty ku Dorian Tahirllari ka humbur ndeshjen e tij më të rëndësishme, atë me jeten. 18-vjeçari ishte diagnostikuar me tumor malinj. Ish-lojtari i Skënderbeut bashkoi një qytet të ...
GazetaBlic | 31-May-2020 11:10
Një lajm i kobshëm ka ardhur nga Korça, aty ku Dorian Tahirllari ka humbur ndeshjen e tij më të rëndësishme, atë me jeten. 18-vjeçari ishte diagnostikuar me tumor malinj. Ish-lojtari i Skënderbeut bashkoi një qytet të ...

Futbollisti shqiptar ndërron jetë në moshën 18-vjeçare
Një lajm shumë i keq, për futbollin shqiptar dhe jo vetëm, ka ardhur së fundmi, teksa ish-lojtari i të rinjve të Skënderbeut, Dorian Tahirllari, ka ndërruar jetë. Futbollisti para më shumë se një viti, zbuloi se vuante ...
Zeri | 31-May-2020 10:19
Një lajm shumë i keq, për futbollin shqiptar dhe jo vetëm, ka ardhur së fundmi, teksa ish-lojtari i të rinjve të Skënderbeut, Dorian Tahirllari, ka ndërruar jetë. Futbollisti para më shumë se një viti, zbuloi se vuante ...

Tronditet futbolli shqiptar, vdes në moshën 18-vjecare futbollisti Dorian Tahirllari, talenti i Skënderbeut
Një lajm shumë i hidhur, për futbollin shqiptar dhe jo vetëm vjen nga Korca. Ish-lojtari i të rinjve të Skënderbeut, Dorian Tahirllari, ka ndërruar jetë në moshën 18-vjecare. Para më shumë se një viti, futbollisti ...
E Dua Sportin | 31-May-2020 10:01
Një lajm shumë i hidhur, për futbollin shqiptar dhe jo vetëm vjen nga Korca. Ish-lojtari i të rinjve të Skënderbeut, Dorian Tahirllari, ka ndërruar jetë në moshën 18-vjecare. Para më shumë se një viti, futbollisti ...

Vdes në moshën 18-vjeçare futbollisti i Skënderbeut
Ish-futbollisti i të rinjve të Skënderbeut, Dorian Tahirllari, ka vdekur të shtunën mbrëma në moshën 18-vjeçare. Tahirllari vuante nga sëmundja e tumorit malinj në stomak, shtyllën kurrizore dhe veshka. A ishte prekur ...
AlMaKos | 31-May-2020 09:59
Ish-futbollisti i të rinjve të Skënderbeut, Dorian Tahirllari, ka vdekur të shtunën mbrëma në moshën 18-vjeçare. Tahirllari vuante nga sëmundja e tumorit malinj në stomak, shtyllën kurrizore dhe veshka. A ishte prekur ...

Vdes në moshën 18-vjeçare futbollisti i njohur shqiptar Ish-futbollisti i të rinjve të Skënderbeut, Dorian Tahirllari, ka vdekur të shtunën mbrëma në moshën 18-vjeçare. Tahirllari vuante nga sëmundja e tumorit malinj në stomak, shtyllën...
Ish-futbollisti i të rinjve të Skënderbeut, Dorian Tahirllari, ka vdekur të shtunën mbrëma në moshën 18-vjeçare. Tahirllari vuante nga sëmundja e tumorit malinj në stomak, shtyllën kurrizore dhe veshka. Lexoni edhe: ...
Kosova Sot | 31-May-2020 09:49
Ish-futbollisti i të rinjve të Skënderbeut, Dorian Tahirllari, ka vdekur të shtunën mbrëma në moshën 18-vjeçare. Tahirllari vuante nga sëmundja e tumorit malinj në stomak, shtyllën kurrizore dhe veshka. Lexoni edhe: ...

Vdes në moshën 18-vjeçare futbollisti i Skënderbeut
Ish-futbollisti i të rinjve të Skënderbeut, Dorian Tahirllari, ka vdekur të shtunën mbrëma në moshën 18-vjeçare. Tahirllari vuante nga sëmundja e tumorit malinj në stomak, shtyllën kurrizore dhe veshka, raporton Gazeta ...
EkonomiaOnline | 31-May-2020 09:45
Ish-futbollisti i të rinjve të Skënderbeut, Dorian Tahirllari, ka vdekur të shtunën mbrëma në moshën 18-vjeçare. Tahirllari vuante nga sëmundja e tumorit malinj në stomak, shtyllën kurrizore dhe veshka, raporton Gazeta ...

Vuante prej kohësh nga sëmundja e rëndë, ndërron jetë në moshë të re talenti i Skënderbeut
Futbolli shqiptar në zi! Ka ndërruar jetë në moshë të re talenti i Skënderbeut, i cili vuante prej kohësh nga sëmundja e rëndë. Ish-lojtari i të rinjve të Skënderbeut, Dorian Tahirllari, ka ndërruar jetë mbrëmjen e ...
AlMaKos | 31-May-2020 09:45
Futbolli shqiptar në zi! Ka ndërruar jetë në moshë të re talenti i Skënderbeut, i cili vuante prej kohësh nga sëmundja e rëndë. Ish-lojtari i të rinjve të Skënderbeut, Dorian Tahirllari, ka ndërruar jetë mbrëmjen e ...

Tronditet futbolli shqiptar, vdes në moshën 18-vjecare futbollisti Dorian Tahirllari, talenti i Skënderbeut
Lajmi i Fundit Tronditet futbolli shqiptar, vdes në moshën 18-vjecare futbollisti Dorian Tahirllari, talenti i Skënderbeut Një lajm shumë i hidhur, për futbollin shqiptar dhe jo vetëm. Ish-lojtari i të rinjve të ...
Lajmi i Fundit | 31-May-2020 09:43
Lajmi i Fundit Tronditet futbolli shqiptar, vdes në moshën 18-vjecare futbollisti Dorian Tahirllari, talenti i Skënderbeut Një lajm shumë i hidhur, për futbollin shqiptar dhe jo vetëm. Ish-lojtari i të rinjve të ...

E RËNDË/ Ndërron jetë në moshën 18 vjeçare futbollisti i Skëndërbeut
Një lajm tragjik vjen nga Korça. Ka ndërruar jetën në moshën 18 vjeçare, futbollisti i të rinjve të Skënderbeut Ai është Dorjan Tahirllari. Djaloshi vuante prej disa kohësh nga një sëmundje e rëndë dhe megjithë ...
TetovaSot | 31-May-2020 09:41
Një lajm tragjik vjen nga Korça. Ka ndërruar jetën në moshën 18 vjeçare, futbollisti i të rinjve të Skënderbeut Ai është Dorjan Tahirllari. Djaloshi vuante prej disa kohësh nga një sëmundje e rëndë dhe megjithë ...

Tronditet futbolli shqiptar, vdes në moshën 18-vjecare futbollisti Dorian Tahirllari, talenti i Skënderbeut
Një lajm shumë i hidhur, për futbollin shqiptar dhe jo vetëm. Ish-lojtari i të rinjve të Skënderbeut, Dorian Tahirllari, ka ndërruar jetë në moshën 18-vjecare. Para më shumë se një viti, futbollisti zbuloi se vuante nga ...
BalkanWeb | 31-May-2020 09:19
Një lajm shumë i hidhur, për futbollin shqiptar dhe jo vetëm. Ish-lojtari i të rinjve të Skënderbeut, Dorian Tahirllari, ka ndërruar jetë në moshën 18-vjecare. Para më shumë se një viti, futbollisti zbuloi se vuante nga ...

Vdes në moshën 18-vjeçare futbollisti i Skënderbeut
Ish-futbollisti i të rinjve të Skënderbeut, Dorian Tahirllari, ka vdekur të shtunën mbrëma në moshën 18-vjeçare. Tahirllari vuante nga sëmundja e tumorit malinj në stomak, shtyllën kurrizore dhe veshka, raporton Gazeta ...
Gazeta Express | 31-May-2020 09:32
Ish-futbollisti i të rinjve të Skënderbeut, Dorian Tahirllari, ka vdekur të shtunën mbrëma në moshën 18-vjeçare. Tahirllari vuante nga sëmundja e tumorit malinj në stomak, shtyllën kurrizore dhe veshka, raporton Gazeta ...

Humb jetën në moshë të re futbollisti i talentuar shqiptar!
Humb jetën në moshë të re futbollisti i ekipeve zinxhir të Skënderbeut, Dorian Tahirllari. Ai nuk arriti të mposhte sëmundjen e rëndë me të cilën ishte prekur. Futbollisti para më shumë se një viti, zbuloi se vuante nga ...
Indeks Online | 31-May-2020 09:25
Humb jetën në moshë të re futbollisti i ekipeve zinxhir të Skënderbeut, Dorian Tahirllari. Ai nuk arriti të mposhte sëmundjen e rëndë me të cilën ishte prekur. Futbollisti para më shumë se një viti, zbuloi se vuante nga ...

Ndërron jetë në moshë shumë të re ish- futbollisti i ‘Skënderbeut’
Një lajm shumë i keq, për futbollin shqiptar dhe jo vetëm, ka ardhur së fundmi, teksa ish-lojtari i të rinjve të Skënderbeut, Dorian Tahirllari, ka ndërruar jetë. Futbollisti para më shumë se një viti, zbuloi se vuante ...
Gazeta Express | 31-May-2020 09:18
Një lajm shumë i keq, për futbollin shqiptar dhe jo vetëm, ka ardhur së fundmi, teksa ish-lojtari i të rinjve të Skënderbeut, Dorian Tahirllari, ka ndërruar jetë. Futbollisti para më shumë se një viti, zbuloi se vuante ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved