ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/07/2020 05:43

Hapja e vendit në 1 qershor, Pipero: Po bëhet në momentin e duhur, gjendja është nën kontroll

Hapja e vendit në 1 qershor, Pipero: Po bëhet në momentin e duhur, gjendja është nën kontroll
Mjeku Pëllumb Pipero ka komentuar sot deklaratat e Kryeministrit Edi Rama, i cili ka njoftuar sot se në 1 qershor do ketë një hapje të vendit dhe nuk do ketë më kufizime.
Top Channel | 27-May-2020 21:55
Mjeku Pëllumb Pipero ka komentuar sot deklaratat e Kryeministrit Edi Rama, i cili ka njoftuar sot se në 1 qershor do ketë një hapje të vendit dhe nuk do ketë më kufizime.

Rama ironizon Aleancën: Me mbledhjen e firmave po luajnë me zjarrin edhe pas të tretave të Teatrit!
Në komunikimin e fundit për luftën ndaj Covid-19, Rama nuk la pa ironizuar edhe aksionin e nisur për mbledhjen e firmave nga Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit. Rama tha se pseudoaktorët e Teatrit që janë në funksion të ...
GazetaTema | 27-May-2020 21:43
Në komunikimin e fundit për luftën ndaj Covid-19, Rama nuk la pa ironizuar edhe aksionin e nisur për mbledhjen e firmave nga Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit. Rama tha se pseudoaktorët e Teatrit që janë në funksion të ...

Rama merr në mbrojtje mjekët: Rrëzuan akuzat ndaj tyre në 30 vite, na bënë krenarë
Kryeministri Rama u shpreh se Shqipëria nuk u kap pa përgatitur nga pandemia e koronavirusit, ndërsa vlerësoi edhe mjekët. Rama theksoi se mjekët iu dhanë një përgjigje të gjithë atyre që i kanë akuzuar dhe sulmuar në ...
GazetaTema | 27-May-2020 21:35
Kryeministri Rama u shpreh se Shqipëria nuk u kap pa përgatitur nga pandemia e koronavirusit, ndërsa vlerësoi edhe mjekët. Rama theksoi se mjekët iu dhanë një përgjigje të gjithë atyre që i kanë akuzuar dhe sulmuar në ...

Superliga shqiptare merr dritën e gjelbër, ja kur pritet të filloj
Kryeministri Edi Rama i ka hapur dritën jeshile futbollit për në datën 3 qershor. Natyrisht, nuk e ka përmendur datën, por në komunikmin e tij të sotëm me publikun, i fundit sa i përket çështjes së pandemisë së ...
InfoSport.mk | 28-May-2020 01:05
Kryeministri Edi Rama i ka hapur dritën jeshile futbollit për në datën 3 qershor. Natyrisht, nuk e ka përmendur datën, por në komunikmin e tij të sotëm me publikun, i fundit sa i përket çështjes së pandemisë së ...

Java nis me lehtësira/ Rama: Aktivitetet kulturore, dasmat dhe funeralet vijojnë mbyllur, transporti publik …
Kryeministri Edi Rama tha se pas kësaj jave hapet gjithçka përveç aktiviteteve kulturore, sportive, dasmave dhe funeraleve. Po ashtu Rama tha se transporti publik nuk do të hapet menjëherë, por duhet të presë edhe pak. ...
Standard | 28-May-2020 00:43
Kryeministri Edi Rama tha se pas kësaj jave hapet gjithçka përveç aktiviteteve kulturore, sportive, dasmave dhe funeraleve. Po ashtu Rama tha se transporti publik nuk do të hapet menjëherë, por duhet të presë edhe pak. ...

“Zhduken” zonat e kuqe/ Ironizon Rama: Shfaqje politike edhe pas të tretave të Teatrit
Nga 1 qershori, në Shqipëri nuk do të ekzistojnë më ndarjet zonë e kuqe dhe zonë e gjelbër për qytetet e prekura ose jo nga koronavirusi. Lajmin e dha kryeministri Edi Rama në “Facebook” “Në 1 qershor do të hapim ...
VizionPlus | 27-May-2020 21:35
Nga 1 qershori, në Shqipëri nuk do të ekzistojnë më ndarjet zonë e kuqe dhe zonë e gjelbër për qytetet e prekura ose jo nga koronavirusi. Lajmin e dha kryeministri Edi Rama në “Facebook” “Në 1 qershor do të hapim ...

Edi Rama bën daljen e fundit për COVID-19: Ia dolëm faqebardhë
Kryeministri i vendit, Edi Rama në një komunikimi në faqen e tij në “Facebook” u shpreh se Shqipëria deri tani e ka përballuar me sukses pandeminë globale të COVID-19, ndërsa rastet e fundit në Tiranë i sheh me ...
Shenja | 27-May-2020 23:12
Kryeministri i vendit, Edi Rama në një komunikimi në faqen e tij në “Facebook” u shpreh se Shqipëria deri tani e ka përballuar me sukses pandeminë globale të COVID-19, ndërsa rastet e fundit në Tiranë i sheh me ...

Edi Rama jep dritën e gjelbër për vazhdimin e kampionatit shqiptar
Kryeministri Edi Rama i ka hapur dritën jeshile futbollit për në datën 3 qershor. Natyrisht, nuk e ka përmendur datën, por në komunikmin e tij të sotëm me publikun, i fundit sa i përket çështjes së pandemisë së ...
Zeri | 27-May-2020 22:43
Kryeministri Edi Rama i ka hapur dritën jeshile futbollit për në datën 3 qershor. Natyrisht, nuk e ka përmendur datën, por në komunikmin e tij të sotëm me publikun, i fundit sa i përket çështjes së pandemisë së ...

COVID-19/Struktura e re spitalore në autostradën Tiranë-Durrës për të mbështetur reanimacionin
TIRANË, 27 maj/MEDIAL/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se “mjekët dhe infermierët tanë na bënë krenarë, u treguan jo vetëm heronj të vërtetë, por edhe profesionistë fantastikë”. Në një komunikim të drejtpërdrejtë ...
Medial | 27-May-2020 22:32
TIRANË, 27 maj/MEDIAL/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se “mjekët dhe infermierët tanë na bënë krenarë, u treguan jo vetëm heronj të vërtetë, por edhe profesionistë fantastikë”. Në një komunikim të drejtpërdrejtë ...

Rama: Kjo është java e fundit e kufizimeve, këto janë aktivitet që bëjnë përjashtim
Kryeministri Rama mbrëmjen e së mërkurës ka dalë në atë që ai e ka quajtur komunikimi i fundit kushtuar ekskluzivisht luftës me koronavirusin. Ndër të tjera, gjatë fjalës së tij, kreu i qeverisë njoftoi se kjo është ...
Telegraf | 27-May-2020 21:29
Kryeministri Rama mbrëmjen e së mërkurës ka dalë në atë që ai e ka quajtur komunikimi i fundit kushtuar ekskluzivisht luftës me koronavirusin. Ndër të tjera, gjatë fjalës së tij, kreu i qeverisë njoftoi se kjo është ...

Komunikimi i fundit për Covid, Rama: Të prekurit në Tiranë u rritën nga protesta për Teatrin
Kreu i qeverisë ka dalë në një lidhje live në ERTV, ku thotë se do të jetë hera e fundit që do të flasë për koronavirusin. Në fillim të fjalës së tij, kryeministri hodhi akuza në drejtim të opozitës dhe artistëve e ...
TetovaSot | 27-May-2020 22:21
Kreu i qeverisë ka dalë në një lidhje live në ERTV, ku thotë se do të jetë hera e fundit që do të flasë për koronavirusin. Në fillim të fjalës së tij, kryeministri hodhi akuza në drejtim të opozitës dhe artistëve e ...

Edi Rama: Java e fundit me masa kufizuese, nga 1 qershori lejohet qarkullimi i automjeteve në gjithë vendin. Plazhet s’hapen akoma
Kryeministri Rama, në daljen e tij të fundit ekskluzive, siç e cilësoi ai, për kushtuar Covid-19, u shpreh se kjo do të jetë java e fundit me masa kufizuese. Megjithatë, kryeministri theksoi se numrat nuk po flasin mirë ...
GazetaTema | 27-May-2020 21:26
Kryeministri Rama, në daljen e tij të fundit ekskluzive, siç e cilësoi ai, për kushtuar Covid-19, u shpreh se kjo do të jetë java e fundit me masa kufizuese. Megjithatë, kryeministri theksoi se numrat nuk po flasin mirë ...

REZYMEJA/ Rama me fjalimin e fundit koronar: unë as vras e as vjedh, ja pse qeveris…(video)
Kryeministri Rama përcolli të fundit mesazh për publikun në lidhje me krizën koronare, qyshse ajo startoi në javën e dytë të marsit. “Ky është komunikimi im i fundit me atë që botërisht u quajt armik i padukshëm. Ai as ...
Tesheshi | 27-May-2020 22:21
Kryeministri Rama përcolli të fundit mesazh për publikun në lidhje me krizën koronare, qyshse ajo startoi në javën e dytë të marsit. “Ky është komunikimi im i fundit me atë që botërisht u quajt armik i padukshëm. Ai as ...

“Virusi nuk ka ikur”/ Shfaqje në funksion të një partie të re me turma rrugëve pa asnjë masë edhe përtej të tretave të Teatrit
TIRANË, 27 maj/MEDIAL/ Kryeministri Edi Rama tha sot se “sjella individuale e secilit, e përsëris dhe do vazhdoj ta përsëris, nuk duhet të jetë si më parë, sepse pastaj një vale e re infeksioni, ndoshta edhe më agresive ...
Medial | 27-May-2020 22:09
TIRANË, 27 maj/MEDIAL/ Kryeministri Edi Rama tha sot se “sjella individuale e secilit, e përsëris dhe do vazhdoj ta përsëris, nuk duhet të jetë si më parë, sepse pastaj një vale e re infeksioni, ndoshta edhe më agresive ...

Kjo java e fundit e masave të mbetura kufizuese të lëvizjes
TIRANË, 27 maj/MEDIAL/ “Me përjashtim të aktiviteteve kulturore e sportive, ku ende do të mungojnë spektatorët; dasmave e funeraleve, ku ende s’do të mund të mblidhen qindra njerëz bashkë; transportit publik, që do ...
Medial | 27-May-2020 22:00
TIRANË, 27 maj/MEDIAL/ “Me përjashtim të aktiviteteve kulturore e sportive, ku ende do të mungojnë spektatorët; dasmave e funeraleve, ku ende s’do të mund të mblidhen qindra njerëz bashkë; transportit publik, që do ...

Rama: Aktivitetet kulturore, sporti, dasmat dhe funeralet vijojnë mbyllur, transporti publik edhe për pak…
Lajmi i Fundit Rama: Aktivitetet kulturore, sporti, dasmat dhe funeralet vijojnë mbyllur, transporti publik edhe për pak… Disa aktivitete do të vijojnë të jenë të mbyllura edhe pas kësaj jave. Kryeministri Edi Rama tha ...
Lajmi i Fundit | 27-May-2020 21:43
Lajmi i Fundit Rama: Aktivitetet kulturore, sporti, dasmat dhe funeralet vijojnë mbyllur, transporti publik edhe për pak… Disa aktivitete do të vijojnë të jenë të mbyllura edhe pas kësaj jave. Kryeministri Edi Rama tha ...

Rama bën daljen e fundit për koronavirusin: Do të hapen të gjitha, përveç këtyre aktiviteteve
Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka njoftuar daljen e tij të fundit publike për sa i përket koronavirusit. Ai ka thënë se Shqipëria deri më sot ia ka dalë faqebardhë me pandeminë por së fundmi shifrat në Tiranë nuk ...
Top Channel | 27-May-2020 21:17
Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka njoftuar daljen e tij të fundit publike për sa i përket koronavirusit. Ai ka thënë se Shqipëria deri më sot ia ka dalë faqebardhë me pandeminë por së fundmi shifrat në Tiranë nuk ...

Rama quan ‘shfaqje politike’ protestat për Teatrin: Po rrezikojnë me shpërndarjen e Covid-19
Edi Rama thotë se Shqipëria deri më sot ia ka dalë faqebardhë me pandeminë por së fundmi shifrat në Tiranë nuk janë të mira. Sipas tij shkak janë turmat e iniciuara nga partitë politike për atë që ai e quan ...
Lapsi | 27-May-2020 21:26
Edi Rama thotë se Shqipëria deri më sot ia ka dalë faqebardhë me pandeminë por së fundmi shifrat në Tiranë nuk janë të mira. Sipas tij shkak janë turmat e iniciuara nga partitë politike për atë që ai e quan ...

Rama jep lajmin e rëndësishëm rreth hapjes totale të vendit
Mbrëmjen e sotme kryeministri Edi Rama mbajti komunikimin e fundit live kushtuar ekskluzivisht luftës me Koronavirusin. Ai njoftoi se kjo është java e fundit e masave dhe bëri me dije se me përjashtim të aktiviteteve ...
Indeks Online | 27-May-2020 21:43
Mbrëmjen e sotme kryeministri Edi Rama mbajti komunikimin e fundit live kushtuar ekskluzivisht luftës me Koronavirusin. Ai njoftoi se kjo është java e fundit e masave dhe bëri me dije se me përjashtim të aktiviteteve ...

Rama: Kjo është java e fundit me kufizime, gjithçka do të jetë e hapur si më parë
Kryeministri Edi Rama kreu mbrëmjen e kësaj të mërkure komunikimin e fundit të dedikuar vetëm për pandeminë. Me anë të një videomesazhi në “Facebook”, Rama deklaroi se kjo do të jetë java e fundit ku masat kufizuese do ...
VizionPlus | 27-May-2020 21:17
Kryeministri Edi Rama kreu mbrëmjen e kësaj të mërkure komunikimin e fundit të dedikuar vetëm për pandeminë. Me anë të një videomesazhi në “Facebook”, Rama deklaroi se kjo do të jetë java e fundit ku masat kufizuese do ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved