ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/07/2020 02:10

Java e fundit me masa kufizuese/ Rama: Nga e hëna mjetet qarkullojnë në gjithë vendin, s’ka zona të kuqe

Java e fundit me masa kufizuese/ Rama: Nga e hëna mjetet qarkullojnë në gjithë vendin, s’ka zona të kuqe
Kjo është java e fundit me masa kufizuese anti-Covid.
Top Channel | 28-May-2020 00:31
Kjo është java e fundit me masa kufizuese anti-Covid.

Rama ironizon Aleancën: Me mbledhjen e firmave po luajnë me zjarrin edhe pas të tretave të Teatrit!
Në komunikimin e fundit për luftën ndaj Covid-19, Rama nuk la pa ironizuar edhe aksionin e nisur për mbledhjen e firmave nga Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit. Rama tha se pseudoaktorët e Teatrit që janë në funksion të ...
GazetaTema | 27-May-2020 21:43
Në komunikimin e fundit për luftën ndaj Covid-19, Rama nuk la pa ironizuar edhe aksionin e nisur për mbledhjen e firmave nga Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit. Rama tha se pseudoaktorët e Teatrit që janë në funksion të ...

Komunikimi i fundit rreth Covid-19; gjithçka duhet të dini si vendime përfundimtare!
Të paktën për momentin, nëse nuk ka rritje të paparashikueshme të infektuarish, kjo do të jetë java e fundit që do të ketë masa rreth Covid-19. Në një komunikim në facebook, kryeministri Edi Rama bëri me dije se kjo do ...
Bordo | 28-May-2020 09:44
Të paktën për momentin, nëse nuk ka rritje të paparashikueshme të infektuarish, kjo do të jetë java e fundit që do të ketë masa rreth Covid-19. Në një komunikim në facebook, kryeministri Edi Rama bëri me dije se kjo do ...

Shqipëria drejt hapjes përfundimtare
Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se “kjo do të jetë java e fundit e zonave me ngjyrë të kuqe dhe kjo fundjavë do të jetë e fundit me ndalim kalimi përtej kufirit të çdo “zone të kuqe””. “Shqipëria sot, duan, s’duan ta ...
RTSH | 28-May-2020 07:25
Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se “kjo do të jetë java e fundit e zonave me ngjyrë të kuqe dhe kjo fundjavë do të jetë e fundit me ndalim kalimi përtej kufirit të çdo “zone të kuqe””. “Shqipëria sot, duan, s’duan ta ...

Rama merr në mbrojtje mjekët: Rrëzuan akuzat ndaj tyre në 30 vite, na bënë krenarë
Kryeministri Rama u shpreh se Shqipëria nuk u kap pa përgatitur nga pandemia e koronavirusit, ndërsa vlerësoi edhe mjekët. Rama theksoi se mjekët iu dhanë një përgjigje të gjithë atyre që i kanë akuzuar dhe sulmuar në ...
GazetaTema | 27-May-2020 21:35
Kryeministri Rama u shpreh se Shqipëria nuk u kap pa përgatitur nga pandemia e koronavirusit, ndërsa vlerësoi edhe mjekët. Rama theksoi se mjekët iu dhanë një përgjigje të gjithë atyre që i kanë akuzuar dhe sulmuar në ...

Këto aktivitete në Shqipëri do të jenë të ndaluara – hapen plazhet dhe transporti publik
Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka njoftuar daljen e tij të fundit publike për sa i përket koronavirusit. Ai ka thënë se Shqipëria deri më sot ia ka dalë faqebardhë me pandeminë por së fundmi shifrat në Tiranë nuk ...
Indeks Online | 28-May-2020 07:08
Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka njoftuar daljen e tij të fundit publike për sa i përket koronavirusit. Ai ka thënë se Shqipëria deri më sot ia ka dalë faqebardhë me pandeminë por së fundmi shifrat në Tiranë nuk ...

Rama: Nga 1 qershori hapen kufijtë, s’ka më zona të kuqe dhe kufizime. Hapen dhe plazhet!
Kryeministri Edi Rama ka njoftuar se pas datës 1 qershor do të hapen të gjithq kufijtë tokësore dhe nuk do të ketë më zona të kuqe. Rama u shpreh se, kjo do të jetë dhe fundjava e fundit me masa shtrënguese. “Nga 1 ...
Telegraf | 27-May-2020 21:38
Kryeministri Edi Rama ka njoftuar se pas datës 1 qershor do të hapen të gjithq kufijtë tokësore dhe nuk do të ketë më zona të kuqe. Rama u shpreh se, kjo do të jetë dhe fundjava e fundit me masa shtrënguese. “Nga 1 ...

Java nis me lehtësira/ Rama: Aktivitetet kulturore, dasmat dhe funeralet vijojnë mbyllur, transporti publik …
Kryeministri Edi Rama tha se pas kësaj jave hapet gjithçka përveç aktiviteteve kulturore, sportive, dasmave dhe funeraleve. Po ashtu Rama tha se transporti publik nuk do të hapet menjëherë, por duhet të presë edhe pak. ...
Standard | 28-May-2020 00:43
Kryeministri Edi Rama tha se pas kësaj jave hapet gjithçka përveç aktiviteteve kulturore, sportive, dasmave dhe funeraleve. Po ashtu Rama tha se transporti publik nuk do të hapet menjëherë, por duhet të presë edhe pak. ...

Edi Rama bën daljen e fundit për COVID-19: Ia dolëm faqebardhë
Kryeministri i vendit, Edi Rama në një komunikimi në faqen e tij në “Facebook” u shpreh se Shqipëria deri tani e ka përballuar me sukses pandeminë globale të COVID-19, ndërsa rastet e fundit në Tiranë i sheh me ...
Shenja | 27-May-2020 23:12
Kryeministri i vendit, Edi Rama në një komunikimi në faqen e tij në “Facebook” u shpreh se Shqipëria deri tani e ka përballuar me sukses pandeminë globale të COVID-19, ndërsa rastet e fundit në Tiranë i sheh me ...

“Zhduken” zonat e kuqe/ Ironizon Rama: Shfaqje politike edhe pas të tretave të Teatrit
Nga 1 qershori, në Shqipëri nuk do të ekzistojnë më ndarjet zonë e kuqe dhe zonë e gjelbër për qytetet e prekura ose jo nga koronavirusi. Lajmin e dha kryeministri Edi Rama në “Facebook” “Në 1 qershor do të hapim ...
VizionPlus | 27-May-2020 21:35
Nga 1 qershori, në Shqipëri nuk do të ekzistojnë më ndarjet zonë e kuqe dhe zonë e gjelbër për qytetet e prekura ose jo nga koronavirusi. Lajmin e dha kryeministri Edi Rama në “Facebook” “Në 1 qershor do të hapim ...

Nga 1 qershori rihapet qarkullimi në të gjithë vendin, kufijtë dhe plazhet/Së shpejti plani i Rimëkëmbjes Ekonomike
TIRANË, 27 maj/MEDIAL-Maela Marini/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se “kjo do të jetë java e fundit e zonave me ngjyre të kuqe dhe kjo fundjavë do të jetë e fundit me ndalim kalimi përtej kufirit të çdo zone të ...
Medial | 27-May-2020 22:46
TIRANË, 27 maj/MEDIAL-Maela Marini/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se “kjo do të jetë java e fundit e zonave me ngjyre të kuqe dhe kjo fundjavë do të jetë e fundit me ndalim kalimi përtej kufirit të çdo zone të ...

COVID-19/Struktura e re spitalore në autostradën Tiranë-Durrës për të mbështetur reanimacionin
TIRANË, 27 maj/MEDIAL/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se “mjekët dhe infermierët tanë na bënë krenarë, u treguan jo vetëm heronj të vërtetë, por edhe profesionistë fantastikë”. Në një komunikim të drejtpërdrejtë ...
Medial | 27-May-2020 22:32
TIRANË, 27 maj/MEDIAL/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se “mjekët dhe infermierët tanë na bënë krenarë, u treguan jo vetëm heronj të vërtetë, por edhe profesionistë fantastikë”. Në një komunikim të drejtpërdrejtë ...

Komunikimi i fundit për Covid, Rama: Të prekurit në Tiranë u rritën nga protesta për Teatrin
Kreu i qeverisë ka dalë në një lidhje live në ERTV, ku thotë se do të jetë hera e fundit që do të flasë për koronavirusin. Në fillim të fjalës së tij, kryeministri hodhi akuza në drejtim të opozitës dhe artistëve e ...
TetovaSot | 27-May-2020 22:21
Kreu i qeverisë ka dalë në një lidhje live në ERTV, ku thotë se do të jetë hera e fundit që do të flasë për koronavirusin. Në fillim të fjalës së tij, kryeministri hodhi akuza në drejtim të opozitës dhe artistëve e ...

“Java e fundit e kufizimeve…” Rama: Hapim plazhet, por…
Kryeministri Edi Rama me anë të një komunikimi në Facebook me qytetarët është shprehur se me 1 qershor do të hapen, kopshtet, kufijtë dhe shumë aktivitete të tjera që deri më sot nuk janë lejuar.
Top Channel | 27-May-2020 21:26
Kryeministri Edi Rama me anë të një komunikimi në Facebook me qytetarët është shprehur se me 1 qershor do të hapen, kopshtet, kufijtë dhe shumë aktivitete të tjera që deri më sot nuk janë lejuar.

REZYMEJA/ Rama me fjalimin e fundit koronar: unë as vras e as vjedh, ja pse qeveris…(video)
Kryeministri Rama përcolli të fundit mesazh për publikun në lidhje me krizën koronare, qyshse ajo startoi në javën e dytë të marsit. “Ky është komunikimi im i fundit me atë që botërisht u quajt armik i padukshëm. Ai as ...
Tesheshi | 27-May-2020 22:21
Kryeministri Rama përcolli të fundit mesazh për publikun në lidhje me krizën koronare, qyshse ajo startoi në javën e dytë të marsit. “Ky është komunikimi im i fundit me atë që botërisht u quajt armik i padukshëm. Ai as ...

“Nuk do t’i lëmë vetëm kurrsesi”/ Të gjithë punonjësit do të marrin pagën e luftës
TIRANË, 27 maj/MEDIAL-Maela Marini/ Kryeministri Edi Rama siguroi sot të gjithë ata individë që nuk i kanë marrë 40 mijë lekët e pagës së luftës kryesisht për neglizhencën e pronarëve të bizneseve të tyre, se do t’i ...
Medial | 27-May-2020 22:17
TIRANË, 27 maj/MEDIAL-Maela Marini/ Kryeministri Edi Rama siguroi sot të gjithë ata individë që nuk i kanë marrë 40 mijë lekët e pagës së luftës kryesisht për neglizhencën e pronarëve të bizneseve të tyre, se do t’i ...

“Virusi nuk ka ikur”/ Shfaqje në funksion të një partie të re me turma rrugëve pa asnjë masë edhe përtej të tretave të Teatrit
TIRANË, 27 maj/MEDIAL/ Kryeministri Edi Rama tha sot se “sjella individuale e secilit, e përsëris dhe do vazhdoj ta përsëris, nuk duhet të jetë si më parë, sepse pastaj një vale e re infeksioni, ndoshta edhe më agresive ...
Medial | 27-May-2020 22:09
TIRANË, 27 maj/MEDIAL/ Kryeministri Edi Rama tha sot se “sjella individuale e secilit, e përsëris dhe do vazhdoj ta përsëris, nuk duhet të jetë si më parë, sepse pastaj një vale e re infeksioni, ndoshta edhe më agresive ...

Kjo java e fundit e masave të mbetura kufizuese të lëvizjes
TIRANË, 27 maj/MEDIAL/ “Me përjashtim të aktiviteteve kulturore e sportive, ku ende do të mungojnë spektatorët; dasmave e funeraleve, ku ende s’do të mund të mblidhen qindra njerëz bashkë; transportit publik, që do ...
Medial | 27-May-2020 22:00
TIRANË, 27 maj/MEDIAL/ “Me përjashtim të aktiviteteve kulturore e sportive, ku ende do të mungojnë spektatorët; dasmave e funeraleve, ku ende s’do të mund të mblidhen qindra njerëz bashkë; transportit publik, që do ...

Rama: Kjo është java e fundit e kufizimeve, këto janë aktivitet që bëjnë përjashtim
Kryeministri Rama mbrëmjen e së mërkurës ka dalë në atë që ai e ka quajtur komunikimi i fundit kushtuar ekskluzivisht luftës me koronavirusin. Ndër të tjera, gjatë fjalës së tij, kreu i qeverisë njoftoi se kjo është ...
Telegraf | 27-May-2020 21:29
Kryeministri Rama mbrëmjen e së mërkurës ka dalë në atë që ai e ka quajtur komunikimi i fundit kushtuar ekskluzivisht luftës me koronavirusin. Ndër të tjera, gjatë fjalës së tij, kreu i qeverisë njoftoi se kjo është ...

Rama: Nuk ka më zona të kuqe, shumë shpejtë do të prezantohet plani për rimëkëmbjen ekonomike
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, njoftoi se shumë shpejt do të prezantohet plani i rimëkëmbjes ekonomike. Rama tha se me anë të këtij plani synon që të përmirësojë dëmtimin e ekonomisë, shkaktuar nga situata e ...
Klan Kosova | 27-May-2020 21:57
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, njoftoi se shumë shpejt do të prezantohet plani i rimëkëmbjes ekonomike. Rama tha se me anë të këtij plani synon që të përmirësojë dëmtimin e ekonomisë, shkaktuar nga situata e ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved