ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/09/2020 06:33

Rama: Si do të vijojë lëvizja javën që vjen dhe në vazhdim

Rama: Si do të vijojë lëvizja javën që vjen dhe në vazhdim
“Fundjava pa makina do te mbetet ne fuqi edhe dy te shtuna e te diela per t’u rikthyer pas sezonit te veres ku çdo te diel minimalisht nga tetori deri ne marsin e ardhshem, si nje moment te perjavshem si nje moment duke ...
ikub.al | 24-May-2020 22:21
“Fundjava pa makina do te mbetet ne fuqi edhe dy te shtuna e te diela per t’u rikthyer pas sezonit te veres ku çdo te diel minimalisht nga tetori deri ne marsin e ardhshem, si nje moment te perjavshem si nje moment duke ...

Kryeqyteti në shtetrrethim/ Kryeministri izolon Tiranën nga frika e protestave. Plazhi hapet në 10 qershor, 6 muaj pa makina të dielave
Mbyllen të shtunat edhe 2 javë, ndërsa të dielat deri në marsin e 2021. Plazhet hapen pas 10 qershorit Kryeministri Rama izolon Tiranën, nga frika e protestave Policia largon turistët nga plazhi, edhe në zonat e ...
Telegraf | 25-May-2020 10:49
Mbyllen të shtunat edhe 2 javë, ndërsa të dielat deri në marsin e 2021. Plazhet hapen pas 10 qershorit Kryeministri Rama izolon Tiranën, nga frika e protestave Policia largon turistët nga plazhi, edhe në zonat e ...

Rama: Plazhet hapen vetëm për hotelet, nga tetori nis fundjava pa makina
Kryeministri Edi Rama ka bërë me dije të dielën se nga datë 1 qershor do të hapë kufijtë tokësorë me vendet fqinje. Përmes një video-mesazhi të publikuar në “Facebook”, kreu i qeverisë gjithashtu deklaroi se nga data 10 ...
VizionPlus | 25-May-2020 09:38
Kryeministri Edi Rama ka bërë me dije të dielën se nga datë 1 qershor do të hapë kufijtë tokësorë me vendet fqinje. Përmes një video-mesazhi të publikuar në “Facebook”, kreu i qeverisë gjithashtu deklaroi se nga data 10 ...

Ç’do të ndodhë me transportin, kufijtë, plazhet, fundjavat dhe fashën orare: Ndryshimet e reja!
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, gjatë një komunikimi live në Facebook mbrëmjen e djeshme njoftoi gjithë ndryshimet që do të ndodhin në vijim. Sipas tij, 1 qershori përkon me hapjen totale të vendit, por jo heqjen e ...
EkonomiaOnline | 25-May-2020 11:15
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, gjatë një komunikimi live në Facebook mbrëmjen e djeshme njoftoi gjithë ndryshimet që do të ndodhin në vijim. Sipas tij, 1 qershori përkon me hapjen totale të vendit, por jo heqjen e ...

Rama: Plazhet hapen vetëm për hotelet, nga tetori nis fundjava pa makina
Kryeministri Edi Rama ka bërë me dije të dielën se nga datë 1 qershor do të hapë kufijtë tokësorë me vendet fqinje. Përmes një video-mesazhi të publikuar në “Facebook”, kreu i qeverisë gjithashtu deklaroi se nga data 10 ...
Ina-Online | 25-May-2020 10:01
Kryeministri Edi Rama ka bërë me dije të dielën se nga datë 1 qershor do të hapë kufijtë tokësorë me vendet fqinje. Përmes një video-mesazhi të publikuar në “Facebook”, kreu i qeverisë gjithashtu deklaroi se nga data 10 ...

Bëhuni gati për deti, Edi Rama po i hap kufijtë me Maqedoninë
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama sot deklaroi se Shqipëria më 1 qershor do t’i hap kufinjtë tokësorë për qytetarët e Kosovës, Maqedonisë së Veriut dhe Malit të Zi. Rama shtoi se plazhet për turistët do të hapen 10 ...
Ina-Online | 25-May-2020 01:04
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama sot deklaroi se Shqipëria më 1 qershor do t’i hap kufinjtë tokësorë për qytetarët e Kosovës, Maqedonisë së Veriut dhe Malit të Zi. Rama shtoi se plazhet për turistët do të hapen 10 ...

Rama jep datën: Ja kur do të hapen plazhet për të gjithë
Kryeministri Rama nëpërmjet një video live në Facebook është shprehur se nga data 10 qershor plazhet do të jenë të hapura për të gjithë. Rama: Greqia ka vendosur ti hapi plazhet në korrik, të tjerë nuk kanë vendosur ...
AlMaKos | 25-May-2020 00:55
Kryeministri Rama nëpërmjet një video live në Facebook është shprehur se nga data 10 qershor plazhet do të jenë të hapura për të gjithë. Rama: Greqia ka vendosur ti hapi plazhet në korrik, të tjerë nuk kanë vendosur ...

Si gënjen Rama për të mbyllur plazhet: As Italia e Greqia nuk i kanë hapur
Edi Rama gënjen sërish. Ndërsa lajmëroi pasdite se edhe këtë javë rregullat e orareve dhe fundjavat pa makina do vazhdojnë, kryeministri theksoi se plazhet do të vazhdojnë të jenë të mbyllur. Rama gënjen duke thënë se ...
Standard | 25-May-2020 00:39
Edi Rama gënjen sërish. Ndërsa lajmëroi pasdite se edhe këtë javë rregullat e orareve dhe fundjavat pa makina do vazhdojnë, kryeministri theksoi se plazhet do të vazhdojnë të jenë të mbyllur. Rama gënjen duke thënë se ...

Shqipëria do të rihapë kufijtë tokësorë nga 1 Qershori
Duke nisur që nga 1 Qershori Shqipëria do të hapë kufijtë e saj tokësorë me fqinjët. Këtë e bëri të ditur të dielën në mbrëmje kryeministri Edi Rama, duke shpjeguar se rinisja e trafikut ajror, do të varet dhe nga ...
Zeri Amerikes | 25-May-2020 00:11
Duke nisur që nga 1 Qershori Shqipëria do të hapë kufijtë e saj tokësorë me fqinjët. Këtë e bëri të ditur të dielën në mbrëmje kryeministri Edi Rama, duke shpjeguar se rinisja e trafikut ajror, do të varet dhe nga ...

Në 1 qershor Shqipëria hap kufijtë për të gjithë shqiptarët dhe plazhet për hotelet
Kryeministri Edi Rama komunikoi me publikun nga televizioni i tij ERTV JA SI DO TË VAZHDOJMË TË HAPEMI NË 1 QERSHOR Posted by Edi Rama on Sunday, May 24, 2020 Jemi gati të hapim kufijtë tokësorë por duhet të marrim ...
Illyriapress | 24-May-2020 23:58
Kryeministri Edi Rama komunikoi me publikun nga televizioni i tij ERTV JA SI DO TË VAZHDOJMË TË HAPEMI NË 1 QERSHOR Posted by Edi Rama on Sunday, May 24, 2020 Jemi gati të hapim kufijtë tokësorë por duhet të marrim ...


Rama: Nga 1 qershori hapim kufijtë tokësorë
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka bërë të ditur se nga data 1 qershor do të hapen kufijtë tokësor. “Ka shumë ide për komplote globale e fantazisë në botën akademike të rrjeteve sociale. Shqipëria ka numrin më të ...
Telegrafi | 24-May-2020 22:04
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka bërë të ditur se nga data 1 qershor do të hapen kufijtë tokësor. “Ka shumë ide për komplote globale e fantazisë në botën akademike të rrjeteve sociale. Shqipëria ka numrin më të ...

Shqipëria më 1 qershor hap kufijtë edhe me Maqedoninë e Veriut
Edi Rama, kryeministri i Shqipërisë përmes një video-mesazhi në rrjetet sociale ka njoftuar se më 1 qershor do të hapen kufijtë tokësorë të Shqipërisë me vendet fqinj, transmeton Portalb.mk “Duke nisur nga e hëna 1 ...
Portalb | 24-May-2020 23:30
Edi Rama, kryeministri i Shqipërisë përmes një video-mesazhi në rrjetet sociale ka njoftuar se më 1 qershor do të hapen kufijtë tokësorë të Shqipërisë me vendet fqinj, transmeton Portalb.mk “Duke nisur nga e hëna 1 ...

COVID-19/ Fundjava rrezik shumë më të madh ekspozimi nëse lejohet qarkullimi i lirë i makinave
TIRANË, 24 maj/MEDIAL-Maela Marini/ Kryeministri Edi Rama shpjegoi sot se pse në fundjavë ka një rrezik shumë më të madh ekspozimi nëse lejohet qarkullimi i lirë i makinave. Rama tha se “e gjithë dinamika e kësaj lufte, ...
Medial | 24-May-2020 22:41
TIRANË, 24 maj/MEDIAL-Maela Marini/ Kryeministri Edi Rama shpjegoi sot se pse në fundjavë ka një rrezik shumë më të madh ekspozimi nëse lejohet qarkullimi i lirë i makinave. Rama tha se “e gjithë dinamika e kësaj lufte, ...

Rama tregon punët që do nisin pas pandemisë: Aeroporte, rrugë dhe rindërtimi pas tërmetit
Kryeministri Edi Rama njoftoi punët e lëna pezull për shkak të pandemisë së koronavirusit që do të rinisim hap pas hapi, që nga rindërtimi e deri të përfundimi i rrugës në zona kryesisht atraktive për turistë. Do ...
GazetaTema | 24-May-2020 21:37
Kryeministri Edi Rama njoftoi punët e lëna pezull për shkak të pandemisë së koronavirusit që do të rinisim hap pas hapi, që nga rindërtimi e deri të përfundimi i rrugës në zona kryesisht atraktive për turistë. Do ...

Si gënjen Rama për të mbyllur plazhet: As Italia e Greqia nuk i kanë hapur
Edi Rama gënjen sërish. Ndërsa lajmëroi pasdite se edhe këtë javë rregullat e orareve dhe fundjavat pa makina do vazhdojnë, kryeministri theksoi se plazhet do të vazhdojnë të jenë të mbyllur. Rama gënjen duke thënë se ...
Lapsi | 24-May-2020 22:07
Edi Rama gënjen sërish. Ndërsa lajmëroi pasdite se edhe këtë javë rregullat e orareve dhe fundjavat pa makina do vazhdojnë, kryeministri theksoi se plazhet do të vazhdojnë të jenë të mbyllur. Rama gënjen duke thënë se ...

Rama njofton se kufiri hapet me 1 qershor, jo edhe plazhet
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka bërë të ditur se nga data 1 qershor do të hapen kufijtë tokësor. “Ka shumë ide për komplote globale e fantazisë në botën akademike të rrjeteve sociale. Shqipëria ka numrin më të ...
Gazeta Express | 24-May-2020 22:21
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka bërë të ditur se nga data 1 qershor do të hapen kufijtë tokësor. “Ka shumë ide për komplote globale e fantazisë në botën akademike të rrjeteve sociale. Shqipëria ka numrin më të ...

VIDEO-SQARIMI/ Kufijtë, plazhet, qarkullimi…, Rama: që pas 1 qershorit, ku hapemi e ku jo
Kryeministri Rama bëri me dije lëhtesimin e masave pas 1 qershorit, ku veçoi hapjen e kufijve tokësorë, por siç tha ai, kufizimet do vijojnë, sidomos për fundjavën në zonat e kuqe, ndërkohë që plazhet nuk do hapen ende. ...
Tesheshi | 24-May-2020 22:18
Kryeministri Rama bëri me dije lëhtesimin e masave pas 1 qershorit, ku veçoi hapjen e kufijve tokësorë, por siç tha ai, kufizimet do vijojnë, sidomos për fundjavën në zonat e kuqe, ndërkohë që plazhet nuk do hapen ende. ...

Rama: Plazhin e hapim më 1 qershor vetëm për hotelet, për të gjithë të tjerët më datë 10
Kryeministri Rama ka deklaruar se plazhet do të hapen më datë 1 qershor të muajit të ardhshëm, por vetëm për hotelet që ofrojnë shërbimin. Përmes një dalje në ERTV, Rama shtoi se më 10 qershor, plazhi do të mund të ...
Republika | 24-May-2020 22:12
Kryeministri Rama ka deklaruar se plazhet do të hapen më datë 1 qershor të muajit të ardhshëm, por vetëm për hotelet që ofrojnë shërbimin. Përmes një dalje në ERTV, Rama shtoi se më 10 qershor, plazhi do të mund të ...

“Nga aksi Shëngjin-Velipojë te aeroporti i Vlorës dhe ai i Sarandës”/ Investimet e qeverisë me impakt të rëndësishëm ekonomik e social për vendin
TIRANË, 24 maj/MEDIAL-Maela Marini/ Kryeministri Edi Rama u ndal sot te projektet e rëndësishme infrastrukturore që do të nisin dhe do të kenë një impakt shumë të rëndësishëm ekonomik e social për vendin. “Uroj që në ...
Medial | 24-May-2020 22:10
TIRANË, 24 maj/MEDIAL-Maela Marini/ Kryeministri Edi Rama u ndal sot te projektet e rëndësishme infrastrukturore që do të nisin dhe do të kenë një impakt shumë të rëndësishëm ekonomik e social për vendin. “Uroj që në ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved