ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 04/07/2020 02:01

Koronavirusi. Buletini i datës 25 Maj 2020

Koronavirusi. Buletini i datës 25 Maj 2020
Dr. Eugena Tomini. Instituti i Shendetit Publik Kurba epidemike ne Shqiperi ka qene e bute dhe e qendrueshme. Hetimi i thelluar epidemiologjik ka treguar luhatje ditore te rasteve ne dy javet e fundit. Gjate 24 oreve te ...
ikub.al | 25-May-2020 11:10
Dr. Eugena Tomini. Instituti i Shendetit Publik Kurba epidemike ne Shqiperi ka qene e bute dhe e qendrueshme. Hetimi i thelluar epidemiologjik ka treguar luhatje ditore te rasteve ne dy javet e fundit. Gjate 24 oreve te ...

MSH jep të dhënat: 6 raste të reja me koronavirus në 24 orët e fundit, mbi 1 mijë të infektuar (Video)
TIRANË Ministria e Shëndetësisë raporton se gjatë 24 orëve të fundit kanë rezultuar pozitivë me koronavirus 6 persona, duke e çuar në mbi 1 mijë numrin total të të infektuarve. Sipas MSH, rastet e reja janë në dy ...
BalkanWeb | 25-May-2020 11:04
TIRANË Ministria e Shëndetësisë raporton se gjatë 24 orëve të fundit kanë rezultuar pozitivë me koronavirus 6 persona, duke e çuar në mbi 1 mijë numrin total të të infektuarve. Sipas MSH, rastet e reja janë në dy ...

HARTA: 6 raste të reja me koronavirus, shkon në 1004 numri i të prekurve
Ministria e Shëndetësisë bën me dije se gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar vetëm 6 raste me koronavirus. Deklarata e ministrisë: Mbështetur në strategjinë e lehtësimit të masave mbi kriteret e rasteve të shtruara ...
GazetaTema | 25-May-2020 11:10
Ministria e Shëndetësisë bën me dije se gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar vetëm 6 raste me koronavirus. Deklarata e ministrisë: Mbështetur në strategjinë e lehtësimit të masave mbi kriteret e rasteve të shtruara ...

“Zëri i Amerikës”: Në Shqipëri janë ende 10 qytete me raste aktive të koronavirusit, shënohet tjetër viktimë pas rreth 1 muaji
Në Shqipëri, janë ende 10 qytete me raste aktive të koronavirusit. Tirana dhe Durrësi mbetën zonat me numrin më të lartë ku dhe gjatë 24 orëve të fundit, sipas të dhënave të Ministrisë së Shëndetësisë pati respektivisht ...
BalkanWeb | 24-May-2020 16:15
Në Shqipëri, janë ende 10 qytete me raste aktive të koronavirusit. Tirana dhe Durrësi mbetën zonat me numrin më të lartë ku dhe gjatë 24 orëve të fundit, sipas të dhënave të Ministrisë së Shëndetësisë pati respektivisht ...

Sot gjashtë raste të reja me koronavirus në vend, ja harta e përhapjes
Vazhdon të rritet numri i të prekurve me koronavirus në vendin tonë. Në 24 orët e fundit janë konfirmuar gjashtë raste të reja, katër në Tiranë dhe dy në Shkodër. Rastet e reja, sipas Ministrisë së Shëndetësisë kanë ...
Telegraf | 25-May-2020 11:21
Vazhdon të rritet numri i të prekurve me koronavirus në vendin tonë. Në 24 orët e fundit janë konfirmuar gjashtë raste të reja, katër në Tiranë dhe dy në Shkodër. Rastet e reja, sipas Ministrisë së Shëndetësisë kanë ...

Shkon në 1004 numri i të infektuarve me koronavirus, mbi 700 të shëruar
Vendi ynë ka shënuar 6 raste të reja me koronavirus gjatë 24 orëve të fundit, duke e çuar numrin e përgjithshëm të të prekurve në 1004. Të infektuarit e rinj janë regjistruar 4 në Tiranë dhe 2 në Shkodër, kryesisht ...
VizionPlus | 25-May-2020 11:10
Vendi ynë ka shënuar 6 raste të reja me koronavirus gjatë 24 orëve të fundit, duke e çuar numrin e përgjithshëm të të prekurve në 1004. Të infektuarit e rinj janë regjistruar 4 në Tiranë dhe 2 në Shkodër, kryesisht ...

Buletini i datës 24 Maj 2020
Ministria e Shendetesise beri me dije se jane testuar 146 persona, ku kane rezultuar se pese prej tyre jane me covid-19 ne Tirane, 3 ne Durres dhe 1 ne Shkoder. Deklarata e plote nga Dr. Marjeta Dervishi. Instituti i ...
ikub.al | 24-May-2020 11:39
Ministria e Shendetesise beri me dije se jane testuar 146 persona, ku kane rezultuar se pese prej tyre jane me covid-19 ne Tirane, 3 ne Durres dhe 1 ne Shkoder. Deklarata e plote nga Dr. Marjeta Dervishi. Instituti i ...

“Zëri i Amerikës”: Në Shqipëri janë ende 10 qytete me raste aktive të koronavirusit, shënohet tjetër viktimë pas rreth 1 muaji
Në Shqipëri, janë ende 10 qytete me raste aktive të koronavirusit. Tirana dhe Durrësi mbetën zonat me numrin më të lartë ku dhe gjatë 24 orëve të fundit, sipas të dhënave të Ministrisë së Shëndetësisë pati respektivisht ...
Telegraf | 24-May-2020 16:42
Në Shqipëri, janë ende 10 qytete me raste aktive të koronavirusit. Tirana dhe Durrësi mbetën zonat me numrin më të lartë ku dhe gjatë 24 orëve të fundit, sipas të dhënave të Ministrisë së Shëndetësisë pati respektivisht ...

Gjashtë raste të reja me COVID-19 në Shqipëri, numri i të prekurve i kalon 1 mijë
Numri i të prekurve me Coronavirus në Shqipëri i ka kaluar 1 mijë. Në 24 orët e fundit janë konfirmuar pozitivë gjashtë raste të reja, përkatësisht katër raste në Tiranë dhe dy në Shkodër. Kurba epidemiologjike në vend ...
Telegrafi | 25-May-2020 11:21
Numri i të prekurve me Coronavirus në Shqipëri i ka kaluar 1 mijë. Në 24 orët e fundit janë konfirmuar pozitivë gjashtë raste të reja, përkatësisht katër raste në Tiranë dhe dy në Shkodër. Kurba epidemiologjike në vend ...

Përditësimi i situatës së shkaktuar nga Covid-19: Ministria e Shëndetësisë bën bilancin ditor të të prekurve nga koronavirusi
Ministria e Shëndetësisë raportoi se 9 persona kanë rezultuar pozitivë me koronavirus në 24 orët e fundit në vend, duke e çuar në 998 bilancin e të infektuarve në Shqipëri. Rastet e reja janë 5 në Tiranë, 3 në Durrës ...
GazetaTema | 24-May-2020 11:42
Ministria e Shëndetësisë raportoi se 9 persona kanë rezultuar pozitivë me koronavirus në 24 orët e fundit në vend, duke e çuar në 998 bilancin e të infektuarve në Shqipëri. Rastet e reja janë 5 në Tiranë, 3 në Durrës ...

MSH jep të dhënat: 9 raste të reja me COVID-19, 15 të shtruar në spitalin Infektiv
Gjatë 24 orëve të fundit janë identifikuar 9 raste të reja me koronavirus. Në total numri i personave të prekur është 989. Në spital aktualisht janë 15 pacientë të shtruar. vijon… Për t’u bërë pjesë e grupit " Balkanweb ...
BalkanWeb | 24-May-2020 11:07
Gjatë 24 orëve të fundit janë identifikuar 9 raste të reja me koronavirus. Në total numri i personave të prekur është 989. Në spital aktualisht janë 15 pacientë të shtruar. vijon… Për t’u bërë pjesë e grupit " Balkanweb ...

CoVid-19/ 9 raste të reja, dje viktima e 32-të
9 raste të reja janë konfirmuar me covid-19 në vend në 24 orët e fundit. Shpërndarja gjeografike e rasteve është: 5 raste në Tiranë, 3 në Durrës dhe 1 në Shkodër. Të shëruar janë 6 qytetarë.
Top Channel | 24-May-2020 11:06
9 raste të reja janë konfirmuar me covid-19 në vend në 24 orët e fundit. Shpërndarja gjeografike e rasteve është: 5 raste në Tiranë, 3 në Durrës dhe 1 në Shkodër. Të shëruar janë 6 qytetarë.

789 pacientë të shëruar në vend që prej fillimit të epidemisë
Gjashtë pacientë të tjerë kanë arritur të fitojnë betejën me koronavirusin në Shqipëri. Gjithsej në vendin tonë numërohen 789 persona që janë shëruar. Situata në Spitalin Infektiv vijon të jetë e qëndrueshme. Të shtruar ...
VizionPlus | 24-May-2020 11:56
Gjashtë pacientë të tjerë kanë arritur të fitojnë betejën me koronavirusin në Shqipëri. Gjithsej në vendin tonë numërohen 789 persona që janë shëruar. Situata në Spitalin Infektiv vijon të jetë e qëndrueshme. Të shtruar ...

Gjashtë raste të reja, numri i të prekurve me Covid i kalon 1 mijë
Numri i të prekurve me koronavirus në Shqipëri i ka kaluar 1 mijë. Në 24 orët e fundit janë konfirmuar pozitivë gjashtë raste të reja, përkatësisht katër raste në Tiranë dhe dy në Shkodër. Kurba epidemiologjike në vend ...
Monitor | 25-May-2020 11:10
Numri i të prekurve me koronavirus në Shqipëri i ka kaluar 1 mijë. Në 24 orët e fundit janë konfirmuar pozitivë gjashtë raste të reja, përkatësisht katër raste në Tiranë dhe dy në Shkodër. Kurba epidemiologjike në vend ...

Shënohet viktima e 32 nga Covid-19/ 8 raste të reja. 175 persona aktivë në Tiranë, Durrës e Krujë
Shkoi në 32 numri i viktimave nga Covid-19 në Shqipëri pasi një 64 vjeçare humbi jetën të shtunën në mbrëmje. Ministria e Shëndetësisë njoftoi se pacientja nga kryeqyteti e konfirmuar me koronavirus ishte e shtruar prej ...
Top Channel | 24-May-2020 01:26
Shkoi në 32 numri i viktimave nga Covid-19 në Shqipëri pasi një 64 vjeçare humbi jetën të shtunën në mbrëmje. Ministria e Shëndetësisë njoftoi se pacientja nga kryeqyteti e konfirmuar me koronavirus ishte e shtruar prej ...

Nëntë raste të reja me koronavirus, pesëmbëdhjetë të shtruar në spitalin Infektiv
Edhe nëntë raste të reja me koronavirus janë regjistruar në 24 orët e fundit. Ministria e Shëndetësisë bëri me dije se janë testuar 146 persona, ku kanë rezultuar se pesë prej tyre janë me covid-19 në Tiranë, tre në ...
Telegraf | 24-May-2020 11:25
Edhe nëntë raste të reja me koronavirus janë regjistruar në 24 orët e fundit. Ministria e Shëndetësisë bëri me dije se janë testuar 146 persona, ku kanë rezultuar se pesë prej tyre janë me covid-19 në Tiranë, tre në ...

Nëntë raste të reja me koronavirus në Shqipëri (Shpërndarja gjeografike)
Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë konfirmuar pozitivë me koronavirus edhe nëntë persona të tjerë. Marjeta Dervishi nga Instituti i Shëndetit Publik tha se janë testuar 146 qytetarë të dyshuar. Totali i të ...
VizionPlus | 24-May-2020 11:14
Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë konfirmuar pozitivë me koronavirus edhe nëntë persona të tjerë. Marjeta Dervishi nga Instituti i Shëndetit Publik tha se janë testuar 146 qytetarë të dyshuar. Totali i të ...

COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 6 raste të reja në Tiranë dhe Shkodër
TIRANË, 25 maj/MEDIAL/ Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë konfirmuar 6 raste pozitivë, 4 raste në Tiranë dhe 2 në Shkodër, kryesisht kontakte të rasteve të mëparshme pozitive, por edhe raste në proces hetimi ...
Medial | 25-May-2020 11:15
TIRANË, 25 maj/MEDIAL/ Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë konfirmuar 6 raste pozitivë, 4 raste në Tiranë dhe 2 në Shkodër, kryesisht kontakte të rasteve të mëparshme pozitive, por edhe raste në proces hetimi ...

Shtohen 9 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri, shënohet viktima e 32-të
Janë 9 raste të reja me COVID-19 në vend në 24 orët e fundit. Shpërndarja gjeografike e rasteve është: 5 raste në Tiranë, 3 në Durrës dhe 1 në Shkodër. Të shëruar janë 6 qytetarë. 177 raste aktive janë gjithsej në vend. ...
Telegrafi | 24-May-2020 11:58
Janë 9 raste të reja me COVID-19 në vend në 24 orët e fundit. Shpërndarja gjeografike e rasteve është: 5 raste në Tiranë, 3 në Durrës dhe 1 në Shkodër. Të shëruar janë 6 qytetarë. 177 raste aktive janë gjithsej në vend. ...

Covid-19 në vend; regjistrohen 6 raste të reja!
Në përditësimin e të dhënave të reja rreth situatës së Covid-19 në vend Ministria e Shëndetësisë bën me dije se në 24 orët e fundit janë regjistruar 6 raste të reja. Prej tyre 4 në Tiranë dhe 2 në Shkodër. Të gjitha ...
Bordo | 25-May-2020 11:15
Në përditësimin e të dhënave të reja rreth situatës së Covid-19 në vend Ministria e Shëndetësisë bën me dije se në 24 orët e fundit janë regjistruar 6 raste të reja. Prej tyre 4 në Tiranë dhe 2 në Shkodër. Të gjitha ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved