ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 04/07/2020 02:01

Përmbysja e ambulancës, zbulohet identiteti i viktimës, plagosen shoferi dhe infermierja

Përmbysja e ambulancës, zbulohet identiteti i viktimës, plagosen shoferi dhe infermierja
Detaje të reja nga aksidenti tragjik në aksin Fier-Lushnje ku humbi jetën një 62-vjeçar. Mësohet se viktima është Medi Marku, i cili po transportohej si pacient nga Saranda drejt Tiranës për mjekim të specializuar. ...
Telegraf | 25-May-2020 20:19
Detaje të reja nga aksidenti tragjik në aksin Fier-Lushnje ku humbi jetën një 62-vjeçar. Mësohet se viktima është Medi Marku, i cili po transportohej si pacient nga Saranda drejt Tiranës për mjekim të specializuar. ...

Përplas për vdekje 8-vjeçarin, arrestohet drejtuesi i mjetit në Durrës
Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Jubë, në Durrës ku një 66-vjeçar ka përplasur për vdekje me mjetin e tij tip furgon një të mitur 8-vjeçar. I mituri ka qenë duke lëvizur me biçikletë në ...
Telegraf | 25-May-2020 19:34
Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Jubë, në Durrës ku një 66-vjeçar ka përplasur për vdekje me mjetin e tij tip furgon një të mitur 8-vjeçar. I mituri ka qenë duke lëvizur me biçikletë në ...

Detaje nga aksidenti i rëndë ku ndërroi jetë fëmija 8-vjeç, shoferi i dehur
Një 8-vjeçar humbi jetën pasditen e sotme në Jubë të Durrësit teksa kishte dalë për shëtitje me biçikletë. Ai u përplas nga një furgon që drejtohet nga 66-vjeçari me inicialet Q.N. Sipas Policisë së Durrësit, nga të ...
Telegraf | 25-May-2020 19:17
Një 8-vjeçar humbi jetën pasditen e sotme në Jubë të Durrësit teksa kishte dalë për shëtitje me biçikletë. Ai u përplas nga një furgon që drejtohet nga 66-vjeçari me inicialet Q.N. Sipas Policisë së Durrësit, nga të ...

Ambulanca në Lushnje del nga rruga, vdes pacienti që ishte brenda
Një 62-vjeçar, që po transportohej me ambulancë drejt spitalit, humbi jetën pasditen e kësaj të hëne në një aksident rrugor në afërsi të fshatit Krutje. Njoftimi i policisë: Fier Informacion paraprak Sot rreth orës ...
Telegrafi | 25-May-2020 19:55
Një 62-vjeçar, që po transportohej me ambulancë drejt spitalit, humbi jetën pasditen e kësaj të hëne në një aksident rrugor në afërsi të fshatit Krutje. Njoftimi i policisë: Fier Informacion paraprak Sot rreth orës ...

Aksident tragjik në Durrës/ Furgoni përplas për vdekje 8-vjeçarin me biçikletë, arrestohet shoferi
DURRËS- Një aksident tragjik i ka marrë jetën një fëmije 8-vjeçar në Durrës.
Top Channel | 25-May-2020 18:42
DURRËS- Një aksident tragjik i ka marrë jetën një fëmije 8-vjeçar në Durrës.

Ambulanca del nga rruga në Lushnjë, vdes pacienti, plagoset shoferi
Një aksident tragjik ka ndodhur në aksin Fier- Lushnje teksa një ambulancë ka dalë nga rruga dhe ka ndërruar jetë pikërisht pacienti që ndodhej brenda. Aksidenti ka ndodhur saktësisht në fshatin Krutje, teksa ambulanca ...
Telegraf | 25-May-2020 18:51
Një aksident tragjik ka ndodhur në aksin Fier- Lushnje teksa një ambulancë ka dalë nga rruga dhe ka ndërruar jetë pikërisht pacienti që ndodhej brenda. Aksidenti ka ndodhur saktësisht në fshatin Krutje, teksa ambulanca ...

I mituri humbi jetën pasi u përplas nga furgoni/ Arrestohet 66-vjeçari
Policia e Durrësit vuri në pranga një shofer 66-vjeçar këtë të hënë, që ishte bërë shkak për vdekjen e një fëmije 8-vjeçar. Ky i fundit po ecte me biçikletë në momentin që u përplas nga një furgon në fshatin Jubë në ...
VizionPlus | 25-May-2020 18:47
Policia e Durrësit vuri në pranga një shofer 66-vjeçar këtë të hënë, që ishte bërë shkak për vdekjen e një fëmije 8-vjeçar. Ky i fundit po ecte me biçikletë në momentin që u përplas nga një furgon në fshatin Jubë në ...

Ishte nisur nga Saranda për Tiranë, aksidentohet autoambulanca. Vdes pacienti, plagoset shoferi (EMRAT)
Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në aksin Lushnje-Fier. Sipas informacioneve mësohet se një ambulancë e cila ishte nisur nga Saranda drejt Tiranës, por është përplasur me një automjet tjetër dhe është përmbysur në ...
Lapsi | 25-May-2020 19:47
Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në aksin Lushnje-Fier. Sipas informacioneve mësohet se një ambulancë e cila ishte nisur nga Saranda drejt Tiranës, por është përplasur me një automjet tjetër dhe është përmbysur në ...

Shqipëri, autoambulanca del nga rruga, vdes pacienti dhe plagoset shoferi
Një aksident i rëndë është shënuar sot pasdite në aksin Fier-Lushnjë në Shqipëri ujë autoambulancë ka dalë nga rruga dhe si pasojë ka humbur jetën një person. Nga informacionet e para, mësohet se viktima, ishte pacienti ...
Shprehja | 25-May-2020 22:26
Një aksident i rëndë është shënuar sot pasdite në aksin Fier-Lushnjë në Shqipëri ujë autoambulancë ka dalë nga rruga dhe si pasojë ka humbur jetën një person. Nga informacionet e para, mësohet se viktima, ishte pacienti ...

Ambulanca del nga rruga në Fier-Lushnje, humb jetën pacienti
Sot rreth orës 17:50, në aksin rrugor Fier-Lushnje, në afërsi të fshatit Krutje, një ambulancë që po transportonte një pacient drejt Tiranës, ka dalë nga rruga. Si pasojë ka ndërruar jetë pacienti, shtetasi M.M, 62 ...
GazetaTema | 25-May-2020 18:39
Sot rreth orës 17:50, në aksin rrugor Fier-Lushnje, në afërsi të fshatit Krutje, një ambulancë që po transportonte një pacient drejt Tiranës, ka dalë nga rruga. Si pasojë ka ndërruar jetë pacienti, shtetasi M.M, 62 ...

Ambulanca del nga rruga, një i vdekur
Një tjetër aksident i rëndë është shënuar në aksin Fier-Lushnje këtë të hënë (datë 25 Maj). Një autoambulancë ka dalë nga rruga dhe si pasojë ka humbur jetën një person. Nga informacionet e para, mësohet se viktima, ...
Zeri | 25-May-2020 21:50
Një tjetër aksident i rëndë është shënuar në aksin Fier-Lushnje këtë të hënë (datë 25 Maj). Një autoambulancë ka dalë nga rruga dhe si pasojë ka humbur jetën një person. Nga informacionet e para, mësohet se viktima, ...

Po dërgonte një pacient në Tiranë/ Ambulanca del nga rruga, një i vdekur
Një tjetër aksident i rëndë është shënuar në aksin Fier-Lushnje këtë të hënë (datë 25 Maj).
Top Channel | 25-May-2020 18:33
Një tjetër aksident i rëndë është shënuar në aksin Fier-Lushnje këtë të hënë (datë 25 Maj).

Plas arma në Tropojë! 28 vjeçari niset drejt Tiranës në gjendje të rëndë
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Lekbibaj të Tropojës, ku një 28 vjeçar është qëlluar me armë. Mësohet se i riu është goditur në kokë me qytën e pistoletës dhe për pasojë ka marrë plagë të rënda në kokë. I riu është ...
Gazeta Express | 25-May-2020 21:45
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Lekbibaj të Tropojës, ku një 28 vjeçar është qëlluar me armë. Mësohet se i riu është goditur në kokë me qytën e pistoletës dhe për pasojë ka marrë plagë të rënda në kokë. I riu është ...

Shqipëri, autoambulanca del nga rruga, vdes pacienti dhe plagoset shoferi
Një aksident i rëndë është shënuar sot pasdite në aksin Fier-Lushnjë në Shqipëri ujë autoambulancë ka dalë nga rruga dhe si pasojë ka humbur jetën një person. Nga informacionet e para, mësohet se viktima, ishte pacienti ...
Alsat-M | 25-May-2020 21:36
Një aksident i rëndë është shënuar sot pasdite në aksin Fier-Lushnjë në Shqipëri ujë autoambulancë ka dalë nga rruga dhe si pasojë ka humbur jetën një person. Nga informacionet e para, mësohet se viktima, ishte pacienti ...

Aksidentohet autoambulanca në Lushnje, vdes pacienti, plagoset shoferi
Një aksident tragjik ka ndodhur në aksin Fier- Lushnje teksa një ambulancë ka dalë nga rruga dhe ka ndërruar jetë pikërisht pacienti që ndodhej brenda.nAksidenti ka ndodhur saktësisht në fshatin Krutje, teksa ambulanca ...
Lapsi | 25-May-2020 18:51
Një aksident tragjik ka ndodhur në aksin Fier- Lushnje teksa një ambulancë ka dalë nga rruga dhe ka ndërruar jetë pikërisht pacienti që ndodhej brenda.nAksidenti ka ndodhur saktësisht në fshatin Krutje, teksa ambulanca ...

Përplaset autoambulanca, humb jetën pacienti
Autoambulanca e Sarandës është përmbysur në autostradën Lushnje- Fier, pranë zonës të njohur si “Pushimi i Shoferit”, pasi është përplasur me një mjet tip “Benz”. Brenda saj ndodheshin pesë persona, mes tyre edhe ...
RTSH | 25-May-2020 20:57
Autoambulanca e Sarandës është përmbysur në autostradën Lushnje- Fier, pranë zonës të njohur si “Pushimi i Shoferit”, pasi është përplasur me një mjet tip “Benz”. Brenda saj ndodheshin pesë persona, mes tyre edhe ...

Tjetër aksident i rëndë, vdes fëmija 8 vjeç në Durrës
Pas Fierit, një tjetër aksident fatal ka ndodhur sot pasdite në Durrës. Policia ka bërë të ditur se në fshatin Jubë, një furgon ka aksidentuar një fëmijë, 8 vjeç, i cili po lëvizte me biçikletë, e për pasojë fëmija ka ...
Lapsi | 25-May-2020 18:51
Pas Fierit, një tjetër aksident fatal ka ndodhur sot pasdite në Durrës. Policia ka bërë të ditur se në fshatin Jubë, një furgon ka aksidentuar një fëmijë, 8 vjeç, i cili po lëvizte me biçikletë, e për pasojë fëmija ka ...

FOTO/ Do transportonte të sëmurin në spital në Tiranë, ambulanca del nga rruga në Lushnjë, vdes pacienti, plagoset shoferi
LUSHNJE Një aksident tragjik ka ndodhur në aksin Fier- Lushnje teksa një ambulancë ka dalë nga rruga dhe ka ndërruar jetë pikërisht pacienti që ndodhej brenda. Aksidenti ka ndodhur saktësisht në fshatin Krutje, teksa ...
BalkanWeb | 25-May-2020 18:31
LUSHNJE Një aksident tragjik ka ndodhur në aksin Fier- Lushnje teksa një ambulancë ka dalë nga rruga dhe ka ndërruar jetë pikërisht pacienti që ndodhej brenda. Aksidenti ka ndodhur saktësisht në fshatin Krutje, teksa ...

Pamjet e rënda të aksidentit të ambulancës, pacientin tentojnë ta sjellin në jetë por më kot
Kanë dalë pamje të rënda të aksidentit të ndodhur këtë pasdite në aksin rrugor Fier- Lushnje, ku si pasojë e përplasjes, pacienti që shoqërohej në autoambulancë ka gjetur vdekjen. SI NDODHI NGJARJA: Një aksident i rëndë ...
Gazeta Express | 25-May-2020 20:11
Kanë dalë pamje të rënda të aksidentit të ndodhur këtë pasdite në aksin rrugor Fier- Lushnje, ku si pasojë e përplasjes, pacienti që shoqërohej në autoambulancë ka gjetur vdekjen. SI NDODHI NGJARJA: Një aksident i rëndë ...

Dy aksidente automobilistike njëri pas tjetrit, viktimat një burrë dhe një fëmijë
Dy aksidente me pasojë vdekjen kanë ndodhur sot në Shqipëri, me distancë prej thuajse 1 ore prej njëri tjetrit. Një fëmijë i moshës 8 vjeç humbi tragjikisht jetën në Durrës pasi një furgon e përplasi për vdekje teksa po ...
Politiko | 25-May-2020 19:31
Dy aksidente me pasojë vdekjen kanë ndodhur sot në Shqipëri, me distancë prej thuajse 1 ore prej njëri tjetrit. Një fëmijë i moshës 8 vjeç humbi tragjikisht jetën në Durrës pasi një furgon e përplasi për vdekje teksa po ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved