ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/07/2020 06:22

“As Italia e Greqia s’i kanë hapur”! Si gënjen i Sëmuri për të mbajtur mbyllur plazhet! Ja faktet…

“As Italia e Greqia s’i kanë hapur”! Si gënjen i Sëmuri për të mbajtur mbyllur plazhet! Ja faktet…
Edi Rama gënjen sërish. Ndërsa lajmëroi se edhe këtë javë rregullat e orareve dhe fundjavat pa makina do vazhdojnë, kryeministri theksoi se plazhet do të vazhdojnë të jenë të mbyllura. Rama gënjen duke thënë se asnjë ...
Telegraf | 25-May-2020 20:13
Edi Rama gënjen sërish. Ndërsa lajmëroi se edhe këtë javë rregullat e orareve dhe fundjavat pa makina do vazhdojnë, kryeministri theksoi se plazhet do të vazhdojnë të jenë të mbyllura. Rama gënjen duke thënë se asnjë ...

“As Italia e Greqia s’i kanë hapur”! Si gënjeu Rama për plazhet
Të mësuar tashmë me gënjeshtrat e kryeministrit Edi Rama, qytetarët çdo ditë e më shumë nuk po iu binden urdhërave të tij, që ambalazhohen me mendim ekspetësh. Çudia më e fundit e qeverisë shqiptare është mbyllja e ...
Telegraf | 25-May-2020 14:11
Të mësuar tashmë me gënjeshtrat e kryeministrit Edi Rama, qytetarët çdo ditë e më shumë nuk po iu binden urdhërave të tij, që ambalazhohen me mendim ekspetësh. Çudia më e fundit e qeverisë shqiptare është mbyllja e ...

OBRM-PDUKM: Vendimi i Edi Ramës shuplakë për Zaevin dhe Spasovskin
Partia opozitare maqedonase OBRM-PDUKM, përmes një kumtese për media e vlerëson si shuplakë për Zoran Zaevin dhe Oliver Spasovsin, vendimin e kryeministrit të Shqipërisë Edi Rama, për hapjen e kufijve të Shqipërisë ...
Telegrafi | 25-May-2020 19:28
Partia opozitare maqedonase OBRM-PDUKM, përmes një kumtese për media e vlerëson si shuplakë për Zoran Zaevin dhe Oliver Spasovsin, vendimin e kryeministrit të Shqipërisë Edi Rama, për hapjen e kufijve të Shqipërisë ...

Kryeqyteti në shtetrrethim/ Kryeministri izolon Tiranën nga frika e protestave. Plazhi hapet në 10 qershor, 6 muaj pa makina të dielave
Mbyllen të shtunat edhe 2 javë, ndërsa të dielat deri në marsin e 2021. Plazhet hapen pas 10 qershorit Kryeministri Rama izolon Tiranën, nga frika e protestave Policia largon turistët nga plazhi, edhe në zonat e ...
Telegraf | 25-May-2020 10:49
Mbyllen të shtunat edhe 2 javë, ndërsa të dielat deri në marsin e 2021. Plazhet hapen pas 10 qershorit Kryeministri Rama izolon Tiranën, nga frika e protestave Policia largon turistët nga plazhi, edhe në zonat e ...

Rama: Plazhet hapen vetëm për hotelet, nga tetori nis fundjava pa makina
Kryeministri Edi Rama ka bërë me dije të dielën se nga datë 1 qershor do të hapë kufijtë tokësorë me vendet fqinje. Përmes një video-mesazhi të publikuar në “Facebook”, kreu i qeverisë gjithashtu deklaroi se nga data 10 ...
VizionPlus | 25-May-2020 09:38
Kryeministri Edi Rama ka bërë me dije të dielën se nga datë 1 qershor do të hapë kufijtë tokësorë me vendet fqinje. Përmes një video-mesazhi të publikuar në “Facebook”, kreu i qeverisë gjithashtu deklaroi se nga data 10 ...

Muki ju del zot maqedonasve, demanton Edi Ramën
Ish deputeti i LSDM-së, Muhamed Zekiri ka demantuar kryeministrin e Shqipërisë, Edi Ramën, për hapjen e kufijve me 1 Qershor për të gjithë rajonin ku përfshihet edhe Maqedonia e Veriut. Rama dje paralajmëroi se me 1 ...
TetovaSot | 25-May-2020 21:57
Ish deputeti i LSDM-së, Muhamed Zekiri ka demantuar kryeministrin e Shqipërisë, Edi Ramën, për hapjen e kufijve me 1 Qershor për të gjithë rajonin ku përfshihet edhe Maqedonia e Veriut. Rama dje paralajmëroi se me 1 ...

VMRO-DPMNE: Vendimi i Edi Ramës shuplakë për Zaevin dhe Spasovskin
VMRO-DPMNE e ka vlerësuar si një shuplakë për kryeministrin teknik Oliver Spasovski dhe liderin e LSDM-së, Zoran Zaev, vendimin e publikuar dje nga kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, për hapjen e kufijve vetëm për ...
Portalb | 25-May-2020 21:36
VMRO-DPMNE e ka vlerësuar si një shuplakë për kryeministrin teknik Oliver Spasovski dhe liderin e LSDM-së, Zoran Zaev, vendimin e publikuar dje nga kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, për hapjen e kufijve vetëm për ...

Kurti tregoi kur do të vendosin për hapjen e kufijve
I ftuar në RTV Ora, kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti u shpreh se këtë javë do të merret vendimi për hapjen e kufirit mes Kosovës dhe Shqipërisë. Kurti shtoi se ky vendim do të bazohet të Instituti Kombëtar ...
Portalb | 25-May-2020 21:22
I ftuar në RTV Ora, kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti u shpreh se këtë javë do të merret vendimi për hapjen e kufirit mes Kosovës dhe Shqipërisë. Kurti shtoi se ky vendim do të bazohet të Instituti Kombëtar ...

VMRO-DPMNE: Vendimi i Edi Ramës shuplakë për Zaevin dhe Spasovskin
VMRO-DPMNE përmes një komunikate theksoi sot se vendimi i kryeministrit shqiptar Edi Ramës për hapjen e kufijve vetëm për shqiptarët, përfshirë ata nga Maqedonia është edhe një shuplakë për qeverinë e Spasovskit dhe ...
Ina-Online | 25-May-2020 21:05
VMRO-DPMNE përmes një komunikate theksoi sot se vendimi i kryeministrit shqiptar Edi Ramës për hapjen e kufijve vetëm për shqiptarët, përfshirë ata nga Maqedonia është edhe një shuplakë për qeverinë e Spasovskit dhe ...

OBRM-PDUKM: Vendimi i Edi Ramës shuplakë për Zaevin dhe Spasovskin
Partia opozitare maqedonase OBRM-PDUKM, përmes një kumtese për media e vlerëson si shuplakë për Zoran Zaevin dhe Oliver Spasovsin, vendimin e kryeministrit të Shqipërisë Edi Rama, për hapjen e kufijve të Shqipërisë ...
Arbresh | 25-May-2020 19:36
Partia opozitare maqedonase OBRM-PDUKM, përmes një kumtese për media e vlerëson si shuplakë për Zoran Zaevin dhe Oliver Spasovsin, vendimin e kryeministrit të Shqipërisë Edi Rama, për hapjen e kufijve të Shqipërisë ...

VMRO-DPMNE: Qeveria e paaftë e Zaevit është grindur me të gjithë fqinjët, vendimi i Ramës shuplakë për Zaevin dhe Spasovskin
Shkup, 25 maj 2020 Vendimi i Edi Ramës për hapjen e kufijve vetëm për një pjesë të qytetarëve të cilët janë me prejardhje shqiptare është edhe një shuplakë për qeverinë e Spasovskit dhe Zaevit dhe mossukses i madh për ...
Medial | 25-May-2020 18:15
Shkup, 25 maj 2020 Vendimi i Edi Ramës për hapjen e kufijve vetëm për një pjesë të qytetarëve të cilët janë me prejardhje shqiptare është edhe një shuplakë për qeverinë e Spasovskit dhe Zaevit dhe mossukses i madh për ...

Shqipëria prej 1 qershorit i hapë kufijtë tokësorë me fqinjët dhe plazhet e hoteleve
Shqipëria nga 1 qershori do t’i hap kufijtë tokësorë me fqinjët, si dhe plazhet e hoteleve, ndërsa në plazhet e tërë bregdetit, turistët do të mund të qëndrojnë prej 10 qershorit. Lajmin e kumtoi kryeministri shqiptar, ...
TetovaSot | 25-May-2020 14:03
Shqipëria nga 1 qershori do t’i hap kufijtë tokësorë me fqinjët, si dhe plazhet e hoteleve, ndërsa në plazhet e tërë bregdetit, turistët do të mund të qëndrojnë prej 10 qershorit. Lajmin e kumtoi kryeministri shqiptar, ...

Plazhi nis nga 1 qershori, ja vendet ku do të jenë çmimet më të kripura në Shqipëri
LajmiFundit, Portal me Lajmet e fundit nga Shqiperia Plazhi nis nga 1 qershori, ja vendet ku do të jenë çmimet më të kripura në Shqipëri Më 1 qershor Shqipëria do të jetë gatshme për të nisur plazhin dhe duke nisur nga ...
Lajmi i Fundit | 25-May-2020 13:44
LajmiFundit, Portal me Lajmet e fundit nga Shqiperia Plazhi nis nga 1 qershori, ja vendet ku do të jenë çmimet më të kripura në Shqipëri Më 1 qershor Shqipëria do të jetë gatshme për të nisur plazhin dhe duke nisur nga ...

Plazhi nis nga 1 qershori, zonat ku pritet të ketë rritje dhe ulje çmimesh në Shqipëri
Më 1 qershor Shqipëria do të jetë gatshme për të nisur plazhin dhe duke nisur nga prenotimet e hoteleve. Kjo është masa lehtësuese, por e kufizuar, ku kryeministri Edi Rama. “Ne kemi vendosur t’i hapim plazhet nga 1 ...
Gazeta Dita | 25-May-2020 13:27
Më 1 qershor Shqipëria do të jetë gatshme për të nisur plazhin dhe duke nisur nga prenotimet e hoteleve. Kjo është masa lehtësuese, por e kufizuar, ku kryeministri Edi Rama. “Ne kemi vendosur t’i hapim plazhet nga 1 ...

Rama: Nga 10 qershori hapen të gjitha plazhet
“Greqia ka vendosur t’i hapë plazhet në korrik, të tjerët nuk kanë vendosur ende, ndërsa ne do t’i hapim nga 1 qershori vetëm për hotelet dhe pas 10 qershorit për të gjithë, pa përjashtim”, deklaroi Rama në një video ...
Lajminet | 25-May-2020 12:25
“Greqia ka vendosur t’i hapë plazhet në korrik, të tjerët nuk kanë vendosur ende, ndërsa ne do t’i hapim nga 1 qershori vetëm për hotelet dhe pas 10 qershorit për të gjithë, pa përjashtim”, deklaroi Rama në një video ...

Shqipëria do të hapë kufijtë e tokës më 1 qershor
Që nga 1 qershori, kufijtë tokësor me vendet fqinje do të jenë të hapur për të gjithë shqiptarët në Kosovë, Maqedoni dhe Mal të Zi, pavarësisht nga pasaportat e tyre Kryeministri Edi Rama njoftoi se Shqipëria do të hapë ...
PreshevaJone | 25-May-2020 11:34
Që nga 1 qershori, kufijtë tokësor me vendet fqinje do të jenë të hapur për të gjithë shqiptarët në Kosovë, Maqedoni dhe Mal të Zi, pavarësisht nga pasaportat e tyre Kryeministri Edi Rama njoftoi se Shqipëria do të hapë ...

Rama: Nga 10 qershori hapen të gjitha plazhet
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, është shprehur se nga data 10 qershor plazhet në vend do të jenë të hapura për të gjithë. “Greqia ka vendosur t’i hapë plazhet në korrik, të tjerët nuk kanë vendosur ende, ndërsa ne ...
Zeri | 25-May-2020 11:31
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, është shprehur se nga data 10 qershor plazhet në vend do të jenë të hapura për të gjithë. “Greqia ka vendosur t’i hapë plazhet në korrik, të tjerët nuk kanë vendosur ende, ndërsa ne ...

Ç’do të ndodhë me transportin, kufijtë, plazhet, fundjavat dhe fashën orare: Ndryshimet e reja!
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, gjatë një komunikimi live në Facebook mbrëmjen e djeshme njoftoi gjithë ndryshimet që do të ndodhin në vijim. Sipas tij, 1 qershori përkon me hapjen totale të vendit, por jo heqjen e ...
EkonomiaOnline | 25-May-2020 11:15
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, gjatë një komunikimi live në Facebook mbrëmjen e djeshme njoftoi gjithë ndryshimet që do të ndodhin në vijim. Sipas tij, 1 qershori përkon me hapjen totale të vendit, por jo heqjen e ...

Rama: Plazhet hapen vetëm për hotelet, nga tetori nis fundjava pa makina
Kryeministri Edi Rama ka bërë me dije të dielën se nga datë 1 qershor do të hapë kufijtë tokësorë me vendet fqinje. Përmes një video-mesazhi të publikuar në “Facebook”, kreu i qeverisë gjithashtu deklaroi se nga data 10 ...
Ina-Online | 25-May-2020 10:01
Kryeministri Edi Rama ka bërë me dije të dielën se nga datë 1 qershor do të hapë kufijtë tokësorë me vendet fqinje. Përmes një video-mesazhi të publikuar në “Facebook”, kreu i qeverisë gjithashtu deklaroi se nga data 10 ...

Bëhuni gati për deti, Edi Rama po i hap kufijtë me Maqedoninë
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama sot deklaroi se Shqipëria më 1 qershor do t’i hap kufinjtë tokësorë për qytetarët e Kosovës, Maqedonisë së Veriut dhe Malit të Zi. Rama shtoi se plazhet për turistët do të hapen 10 ...
Ina-Online | 25-May-2020 01:04
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama sot deklaroi se Shqipëria më 1 qershor do t’i hap kufinjtë tokësorë për qytetarët e Kosovës, Maqedonisë së Veriut dhe Malit të Zi. Rama shtoi se plazhet për turistët do të hapen 10 ...

123...>>

Lajmet Kryesore

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved