ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/01/2021 01:45

Anulohet Festivali Sunny Hill në Prishtinë

Anulohet Festivali Sunny Hill në Prishtinë
Edicioni i sivjetmë i festivalit “Sunny Hill” në Prishtinë është anuluar për shkak të krizës së shkaktuar nga COVID-19.
Top Channel | 22-May-2020 20:41
Edicioni i sivjetmë i festivalit “Sunny Hill” në Prishtinë është anuluar për shkak të krizës së shkaktuar nga COVID-19.

Xhensila dhe Besi pozojnë bashkë, komiku thotë se është e vërtetë thënia se çiftet fillojnë t’i ngjajnë njëri-tjetrit
Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë ndër çiftet më të pëlqyera të skenës shqiptare dhe bëjnë pjesë në listën e yjeve më të ndjekur në rrjetet sociale. Këngëtarja numëron mbi 1.4 milion ndjekës në Instagram, derisa ...
Telegrafi | 23-May-2020 09:59
Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë ndër çiftet më të pëlqyera të skenës shqiptare dhe bëjnë pjesë në listën e yjeve më të ndjekur në rrjetet sociale. Këngëtarja numëron mbi 1.4 milion ndjekës në Instagram, derisa ...

Valon Shehu sjell një version akustik të këngës “Do të vish”
Ndërkohë që izolimi po vazhdon si pasojë e pandemisë së coronavirusit, këngëtarët janë duke i argëtuar fansat e tyre në forma të ndryshme. Derisa disa prej tyre kanë sjellë projekte të reja, disa të tjerë i kanë ...
Telegrafi | 23-May-2020 09:22
Ndërkohë që izolimi po vazhdon si pasojë e pandemisë së coronavirusit, këngëtarët janë duke i argëtuar fansat e tyre në forma të ndryshme. Derisa disa prej tyre kanë sjellë projekte të reja, disa të tjerë i kanë ...

Linda Halimi këshillon të angazhoheni shumë për të arritur atë që dëshironi
Linda Halimi është dëshmi se mund të arrini gjithçka që dëshironi nëse keni dëshirë dhe vullnet të madh për ta bërë. Këngëtarja është e njohur për transformimin e madh që ka bërë në dukjen dhe format e saja trupore, dhe ...
Telegrafi | 23-May-2020 09:00
Linda Halimi është dëshmi se mund të arrini gjithçka që dëshironi nëse keni dëshirë dhe vullnet të madh për ta bërë. Këngëtarja është e njohur për transformimin e madh që ka bërë në dukjen dhe format e saja trupore, dhe ...

Gruaja e Sead Kolasinac u ndal në aeroportin e Londrës, kishte me vete armë elektroshoku
Gruaja e Sead Kolasinac është ndalur nga policia britanike në një aeroport, duke qenë se kishte me vete një armë elektroshoku. Bella Kolasinac e kishte blerë elektroshokun për t’u mbrojtur, qëkur u sulmuan me thikë ...
Telegrafi | 23-May-2020 08:23
Gruaja e Sead Kolasinac është ndalur nga policia britanike në një aeroport, duke qenë se kishte me vete një armë elektroshoku. Bella Kolasinac e kishte blerë elektroshokun për t’u mbrojtur, qëkur u sulmuan me thikë ...

Lady Gaga dhe Ariana Grande publikojnë bashkëpunimin e tyre të ri
Ariana Grande dhe Lady Gaga dy mbretëresha të muzikës ‘POP’, kanë publikuar projektin e tyre të ri muzikor. Kënga të cilën ato e kanë titulluar ‘Rain on me’ shfaq dy vokale të kundërta të Ariana Grandes dhe Lady Gagas. ...
Telegraf | 22-May-2020 20:50
Ariana Grande dhe Lady Gaga dy mbretëresha të muzikës ‘POP’, kanë publikuar projektin e tyre të ri muzikor. Kënga të cilën ato e kanë titulluar ‘Rain on me’ shfaq dy vokale të kundërta të Ariana Grandes dhe Lady Gagas. ...

Arbenita publikon fotografi të ëmbël me Feron: Personi që më mungon tani
Modelja Arbenita Ismajli dhe rep-artisti Fero kanë një kohë të gjatë që janë në një lidhje dashurie. Dyshja shpeshherë kishin deklaruar se janë ndarë, por në fund sërish janë bashkuar dhe kanë publikuar imazhe së ...
Telegrafi | 22-May-2020 23:44
Modelja Arbenita Ismajli dhe rep-artisti Fero kanë një kohë të gjatë që janë në një lidhje dashurie. Dyshja shpeshherë kishin deklaruar se janë ndarë, por në fund sërish janë bashkuar dhe kanë publikuar imazhe së ...

Agnesa Vuthaj me imazhe të tjera nga fotosesioni i ri: Para se të bëhesha bionde
Agnesa Vuthaj është njëra nga modelet më të komentuara në estradën shqiptare, e cila ka thyer edhe kufijtë shqiptarë. Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, duke publikuar imazhe nga përditshmëria e saj, e po ashtu ...
Telegrafi | 22-May-2020 23:41
Agnesa Vuthaj është njëra nga modelet më të komentuara në estradën shqiptare, e cila ka thyer edhe kufijtë shqiptarë. Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, duke publikuar imazhe nga përditshmëria e saj, e po ashtu ...

Arta Bajrami dhe Don Arbas lansojnë projektin e ri “Pse mu”
Ditë më parë, këngëtarja Arta Bajrami paralajmëroi projektin e saj të ri muzikor, i cili u publikua ditën e sotme (e premte). “Pse mu” titullohet kënga e re, e cila erdhi si bashkëpunim me këngëtarin dhe njëherësh ...
Telegrafi | 22-May-2020 22:31
Ditë më parë, këngëtarja Arta Bajrami paralajmëroi projektin e saj të ri muzikor, i cili u publikua ditën e sotme (e premte). “Pse mu” titullohet kënga e re, e cila erdhi si bashkëpunim me këngëtarin dhe njëherësh ...

Dafina Zeqiri: Paramendojeni si ndihen gjithe¨ miqte¨ e mi qe¨ jetojne¨ me afte¨si te¨ kufizuara
Këngëtarja Dafina Zeqiri vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale, duke u dhuruar fansave të saj imazhe nga jeta e saj. Në një postim të fundit, ajo është parë në sheshin “Skenderbeu”, ku janë vendosur rreth 120 ...
Telegrafi | 22-May-2020 22:31
Këngëtarja Dafina Zeqiri vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale, duke u dhuruar fansave të saj imazhe nga jeta e saj. Në një postim të fundit, ajo është parë në sheshin “Skenderbeu”, ku janë vendosur rreth 120 ...

Anxhelina sjell tjetër pozë tërheqëse: Jeta është më e mirë në bikini
Pandemia e gjeti Anxhelina Hadërgjonajn në Shqipëri, ku po kalon kohë të mirë, shkruan . Këngëtarja kohë pas kohe ka shfrytëzuar motin e mirë për të marrë rreze dielli, ndërsa nuk i ka harruar fotografitë për ndjekësit. ...
Lajminet | 23-May-2020 09:34
Pandemia e gjeti Anxhelina Hadërgjonajn në Shqipëri, ku po kalon kohë të mirë, shkruan . Këngëtarja kohë pas kohe ka shfrytëzuar motin e mirë për të marrë rreze dielli, ndërsa nuk i ka harruar fotografitë për ndjekësit. ...

Emina Çunmulaj po feston ditëlindjen e vajzës, pamje nga festa brenda shtëpisë së saj
Enca nëse diçka dinë të bënë më së miri është të provokoj, qoftë me zhveshje apo edhe fjali të ndryshme. E, sot i kam bërë të dyja, teksa postoj një fotografi të re në llogarinë e saj në Instagram. Këngëtarja u paraqit ...
GazetaBlic | 23-May-2020 09:25
Enca nëse diçka dinë të bënë më së miri është të provokoj, qoftë me zhveshje apo edhe fjali të ndryshme. E, sot i kam bërë të dyja, teksa postoj një fotografi të re në llogarinë e saj në Instagram. Këngëtarja u paraqit ...

Pas kritikave për përdorim të fotoshopit, Kylie vjen e ‘nxehtë’ sërish në bikini
Javë më parë, Kylie Jenner publikoi disa imazhe në rrjete sociale, në të cilat shfaqet joshëse në bikini, shkruan . Por, në ato fotografi komentuesit kapën një detaj, devijimet që ishin bërë nga përdorimi i tepruar i ...
Lajminet | 23-May-2020 09:17
Javë më parë, Kylie Jenner publikoi disa imazhe në rrjete sociale, në të cilat shfaqet joshëse në bikini, shkruan . Por, në ato fotografi komentuesit kapën një detaj, devijimet që ishin bërë nga përdorimi i tepruar i ...

Bella është përmalluar për pasarelat e modës
Bella Hadid periudhën e vetizolimit po e kalon bashkë me familjen e saj në fermën që e kanë në Pensilvani, shkruan . Modelja, së fundi ka ndarë me ndjekësit një video, të shkëputur nga një prej sfilatave ku kishte marrë ...
Lajminet | 23-May-2020 09:03
Bella Hadid periudhën e vetizolimit po e kalon bashkë me familjen e saj në fermën që e kanë në Pensilvani, shkruan . Modelja, së fundi ka ndarë me ndjekësit një video, të shkëputur nga një prej sfilatave ku kishte marrë ...

Era Istrefi vazhdon të sjellë fotografi nga shtëpia e saj
Këngëtarja me famë ndërkombëtare, Era Istrefi vazhdon të qëndrojë e izoluar në shtëpinë e saj, për shkak të rregullave ndaj pandemisë coronavirus. Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, duke numëruar kështu 1.5 ...
Telegrafi | 22-May-2020 20:33
Këngëtarja me famë ndërkombëtare, Era Istrefi vazhdon të qëndrojë e izoluar në shtëpinë e saj, për shkak të rregullave ndaj pandemisë coronavirus. Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, duke numëruar kështu 1.5 ...

Getinjo publikon “Freestyle” të ri nga izolimi
Duke qenë të izoluar dhe pa angazhime në koncerte dhe mbrëmje të ndryshme, artistët kanë shfrytëzuar këtë kohë për të punuar në projekte të reja. Më ndryshe nuk ishte as për Getinjon i cili së fundi ka publikuar një ...
Indeks Online | 23-May-2020 08:46
Duke qenë të izoluar dhe pa angazhime në koncerte dhe mbrëmje të ndryshme, artistët kanë shfrytëzuar këtë kohë për të punuar në projekte të reja. Më ndryshe nuk ishte as për Getinjon i cili së fundi ka publikuar një ...

Getinjo publikon “Freestyle” e ri nga izolimi
Duke qenë të izoluar dhe pa angazhime në koncerte dhe mbrëmje të ndryshme, artistët kanë shfrytëzuar këtë kohë për të punuar në projekte të reja. Më ndryshe nuk ishte as për Getinjon i cili së fundi ka publikuar një ...
Indeks Online | 23-May-2020 08:43
Duke qenë të izoluar dhe pa angazhime në koncerte dhe mbrëmje të ndryshme, artistët kanë shfrytëzuar këtë kohë për të punuar në projekte të reja. Më ndryshe nuk ishte as për Getinjon i cili së fundi ka publikuar një ...

Stresi në ndihmë të familjes që iu dogj shtëpia në Tropojë
Kohëve të fundit rep-artisti Stresi u ka dalë në ndihmë shumë familjeve në nevojë, duke i ndihmuar ata emocionalisht dhe financiarisht. Ai vizitoi një familje shtatë anëtarëshe në Tropojë, të cilës i ishte djegur ...
Telegrafi | 22-May-2020 20:16
Kohëve të fundit rep-artisti Stresi u ka dalë në ndihmë shumë familjeve në nevojë, duke i ndihmuar ata emocionalisht dhe financiarisht. Ai vizitoi një familje shtatë anëtarëshe në Tropojë, të cilës i ishte djegur ...

Getinjo sjell tjetër ‘freestyle’ gjatë vetizolimit
Getinjo gjatë periudhës së pandemisë anuloi koncertet e planifikuara, por u aktivizua me këngë, shkruan . Ai ka publikuar disa ‘freestyle’ të realizuar gjatë kësaj kohe kur të gjitë vazhdojnë të qëndrojnë të mbyllur në ...
Lajminet | 23-May-2020 08:32
Getinjo gjatë periudhës së pandemisë anuloi koncertet e planifikuara, por u aktivizua me këngë, shkruan . Ai ka publikuar disa ‘freestyle’ të realizuar gjatë kësaj kohe kur të gjitë vazhdojnë të qëndrojnë të mbyllur në ...

Projekti me Engjëllusha Salihun shënon rikthimin e Afrim Muqiqit me videoklip pas 8 vitesh
Trendin e sotëm të videoklipeve të shumta, mund ta përcjellin shumë artistë, po jo dhe Afrim Muqiqi. Projekti i tij i fundit i cili pati edhe videoklip ishte hiti “Ne po ndahemi”, i cili i lansua para 8 vitesh. Ndonëse ...
Indeks Online | 23-May-2020 08:26
Trendin e sotëm të videoklipeve të shumta, mund ta përcjellin shumë artistë, po jo dhe Afrim Muqiqi. Projekti i tij i fundit i cili pati edhe videoklip ishte hiti “Ne po ndahemi”, i cili i lansua para 8 vitesh. Ndonëse ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved