ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/01/2021 01:36

Maqedoni, ora policore sot fillon nga ora 19:00

Maqedoni, ora policore sot fillon nga ora 19:00
Gjatë ditës së sotme, vendimi për ndalesë apo kufizim të lëvizjes fillon nga ora 19:00. Gjatë së nesërme ora policore fillon nga ora 11:00, edhe përkundër faktit se Komisioni për Sëmundje Ngjitëse propozoi karantinë 58 ...
Telegrafi | 23-May-2020 09:43
Gjatë ditës së sotme, vendimi për ndalesë apo kufizim të lëvizjes fillon nga ora 19:00. Gjatë së nesërme ora policore fillon nga ora 11:00, edhe përkundër faktit se Komisioni për Sëmundje Ngjitëse propozoi karantinë 58 ...

Shtohen të infektuarit/ Maqedonia e Veriut shqyrton mundësinë e izolimit deri të martën
Për shkak të shtimit të rasteve me koronavirus, qeveria e Maqedonisë së Veriut do të shqyrtojë rekomandimin e Komisionit për Sëmundje Infektive që i gjithë vendi të futet në karantinë për 58 orë. Ora policore parashikon ...
VizionPlus | 22-May-2020 16:40
Për shkak të shtimit të rasteve me koronavirus, qeveria e Maqedonisë së Veriut do të shqyrtojë rekomandimin e Komisionit për Sëmundje Infektive që i gjithë vendi të futet në karantinë për 58 orë. Ora policore parashikon ...

Qeveria e Maqedonisë vendos që gjatë festave të ketë karantinë
Qeveria ka vendosur që të ketë karantinë këtë fundjavë të zgjatur. “Pas situatës aktuale epidemiologjike me COVID-19, si dhe rekomandimet e Komisionit për sëmundje infektive, në seancën e sotme të qeverisë morëm vendim ...
Telegrafi | 22-May-2020 18:37
Qeveria ka vendosur që të ketë karantinë këtë fundjavë të zgjatur. “Pas situatës aktuale epidemiologjike me COVID-19, si dhe rekomandimet e Komisionit për sëmundje infektive, në seancën e sotme të qeverisë morëm vendim ...

Maqedoni, ora policore sot fillon nga ora 19:00
Gjatë ditës së sotme, vendimi për ndalesë apo kufizim të lëvizjes fillon nga ora 19:00. Gjatë së nesërme ora policore fillon nga ora 11:00, edhe përkundër faktit se Komisioni për Sëmundje Ngjitëse propozoi karantinë 58 ...
Arbresh | 23-May-2020 10:02
Gjatë ditës së sotme, vendimi për ndalesë apo kufizim të lëvizjes fillon nga ora 19:00. Gjatë së nesërme ora policore fillon nga ora 11:00, edhe përkundër faktit se Komisioni për Sëmundje Ngjitëse propozoi karantinë 58 ...

Pritet vendimi i Qeverisë për orën policore
Qeveria sot duhet të vendos për propozimin e parashtruar nga Komisioni për sëmundje infektive për orën policore gjatë fundjavës. Komisioni në fjalë ka propozuar që ora policore të fillojë të shtunën në ora 19:00 dhe të ...
Shprehja | 23-May-2020 05:58
Qeveria sot duhet të vendos për propozimin e parashtruar nga Komisioni për sëmundje infektive për orën policore gjatë fundjavës. Komisioni në fjalë ka propozuar që ora policore të fillojë të shtunën në ora 19:00 dhe të ...

Ora policore për Bajram, Spasovski: Vendimi në bazë të shkencës, jo politikës
Vendimin për karantinë të plotë eventual gjatë fundjavës, Qeveria do ta merr të premten në mbrëmje. Ndonëse Komisioni për Sëmundje Infektive që nga e mërkura i propozoi ekzekutivit që ora policore të jetë nga shtuna ...
Shprehja | 23-May-2020 00:40
Vendimin për karantinë të plotë eventual gjatë fundjavës, Qeveria do ta merr të premten në mbrëmje. Ndonëse Komisioni për Sëmundje Infektive që nga e mërkura i propozoi ekzekutivit që ora policore të jetë nga shtuna ...

Maqedonia e Veriut, ora policore të dielën nga ora 11 deri të martën në ora 5
Namazi i Fitër Bajramit do të falet në xhami. Qeveria vendosi që ora policore do të jetë nga ora 11 të dielën deri të martën në ora 5 e mëngjesit./koha.mk/
Arbresh | 22-May-2020 23:56
Namazi i Fitër Bajramit do të falet në xhami. Qeveria vendosi që ora policore do të jetë nga ora 11 të dielën deri të martën në ora 5 e mëngjesit./koha.mk/

Maqedonia e Veriut hyn në orë policore për Fitër Bajram
Qeveria e Maqedonisë së Veriut ka vendosur që nga dita e parë e Fitër Bajramit ta fusë vendin në orë policore. Kjo do të nis nga ora 11:00 deri të martën në ora 05:00. Sa i përket ditës së shtunë, ora policore do të ...
Indeks Online | 22-May-2020 23:20
Qeveria e Maqedonisë së Veriut ka vendosur që nga dita e parë e Fitër Bajramit ta fusë vendin në orë policore. Kjo do të nis nga ora 11:00 deri të martën në ora 05:00. Sa i përket ditës së shtunë, ora policore do të ...

Maqedonia e Veriut hyn në orë policore për Fitër Bajram
Qeveria e Maqedonisë së Veriut ka vendosur që nga dita e parë e Fitër Bajramit ta fusë vendin në orë policore. Kjo do të nis nga ora 11:00 deri të martën në ora 05:00. Sa i përket ditës së shtunë, ora policore do të ...
Klan Kosova | 22-May-2020 23:11
Qeveria e Maqedonisë së Veriut ka vendosur që nga dita e parë e Fitër Bajramit ta fusë vendin në orë policore. Kjo do të nis nga ora 11:00 deri të martën në ora 05:00. Sa i përket ditës së shtunë, ora policore do të ...

Komisioni sot ka diskutuar hapjen e kafeneve dhe restoranteve, ja kur pritet të fillojnë me punë!
Sot në mbledhjen e Komisionit për Sëmundje Ngjitëse, përpos për kohëzgjatjen e orës policore gjat festës së Bajramit është diskutuar edhe për hapjen e kafeneve dhe bizneseve tjera si dhe për hapat deri në kthimin në ...
Ina-Online | 22-May-2020 22:52
Sot në mbledhjen e Komisionit për Sëmundje Ngjitëse, përpos për kohëzgjatjen e orës policore gjat festës së Bajramit është diskutuar edhe për hapjen e kafeneve dhe bizneseve tjera si dhe për hapat deri në kthimin në ...

Maqedonia e Veriut në shtetrrethim 42 orësh për festën e Fitër Bajramit
Kjo ndodh për shkak të Festës së Fitër Bajramit dhe besimtarët myslimanë e festojnë rregullisht por qeveria për të evituar grumbullimet dhe tubimet në kuadër të masave për COVID-19 ka vendosur orën policore. Ajo fillon ...
Lajminet | 22-May-2020 22:26
Kjo ndodh për shkak të Festës së Fitër Bajramit dhe besimtarët myslimanë e festojnë rregullisht por qeveria për të evituar grumbullimet dhe tubimet në kuadër të masave për COVID-19 ka vendosur orën policore. Ajo fillon ...

Maqedonia e Veriut në shtetrrethim 42- orësh për festën e Fitër Bajramit
Maqedonia e Veriut ka vendosur një orë policore e cila do të çojë në një shtetrrethim 42- orësh pa ndërprerje. Kjo ndodh për shkak të Festës së Fitër Bajramit dhe besimtarët myslimanë e festojnë rregullisht por qeveria ...
Zeri | 22-May-2020 22:11
Maqedonia e Veriut ka vendosur një orë policore e cila do të çojë në një shtetrrethim 42- orësh pa ndërprerje. Kjo ndodh për shkak të Festës së Fitër Bajramit dhe besimtarët myslimanë e festojnë rregullisht por qeveria ...

Merret vendimi për orën policore gjatë fundjavës
Kryeministri teknik Oliver Spasovski në profilin e tij në Fejsbuk publikoi se këtë fundjavë ndalohet lëvizja e të gjithë qytetarëve në gjithë territorin e shtetit duke filluar prej të dielës në orën 11:00 deri të martën ...
Gazeta Express | 22-May-2020 19:41
Kryeministri teknik Oliver Spasovski në profilin e tij në Fejsbuk publikoi se këtë fundjavë ndalohet lëvizja e të gjithë qytetarëve në gjithë territorin e shtetit duke filluar prej të dielës në orën 11:00 deri të martën ...

Ndalesa për lëvizje gjatë fundjavës fillon nga e diela në orën 11:00 dhe do të zgjasë deri të martën në orën 05:00
Shkup, 22 maj 2020 ((MEDIAL)) –Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut në seancën e sotme të 56-të e ka plotësuar Vendimin për ndalesën dhe regjim të posaçëm të lëvizjes në gjithë territorin e shtetit me të cilën ...
Medial | 22-May-2020 19:41
Shkup, 22 maj 2020 ((MEDIAL)) –Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut në seancën e sotme të 56-të e ka plotësuar Vendimin për ndalesën dhe regjim të posaçëm të lëvizjes në gjithë territorin e shtetit me të cilën ...

Maqedoni: Bajrami do të falet në xhami, ora policore prej…
Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut ka vendosur që ora policore gjatë festës së Bajramit, respektivisht ditën e diel të nis nga ora 11:00 deri të martën në ora 05:00. Sa i përket ditës së shtunë, ora policore ...
Republika | 22-May-2020 18:49
Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut ka vendosur që ora policore gjatë festës së Bajramit, respektivisht ditën e diel të nis nga ora 11:00 deri të martën në ora 05:00. Sa i përket ditës së shtunë, ora policore ...

Ora policore këtë fundjavë prej orës 11:00 të dielën deri të martën në orën 5:00
Shkup, 22 maj 2020 (MEDIAL) – Kryeministri teknik Oliver Spasovski në profilin e tij në Fejsbuk publikoi se këtë fundjavë ndalohet lëvizja e të gjithë qytetarëve në gjithë territorin e shtetit duke filluar prej të ...
Medial | 22-May-2020 18:40
Shkup, 22 maj 2020 (MEDIAL) – Kryeministri teknik Oliver Spasovski në profilin e tij në Fejsbuk publikoi se këtë fundjavë ndalohet lëvizja e të gjithë qytetarëve në gjithë territorin e shtetit duke filluar prej të ...

Qeveria sjell vendim: Ditën e Bajramit ora policore fillon nga ora 11:00
Duke e ndjekur situatën epidemiologjike me Covid-19, si dhe rekomandimet e Komisionit për Sëmundje Ngjitëse, në seancën e sotme qeveritare u soll vendim për rritjen e restriksioneve në lëvizjen e qytetarëve gjatë kohës ...
Shenja | 22-May-2020 18:35
Duke e ndjekur situatën epidemiologjike me Covid-19, si dhe rekomandimet e Komisionit për Sëmundje Ngjitëse, në seancën e sotme qeveritare u soll vendim për rritjen e restriksioneve në lëvizjen e qytetarëve gjatë kohës ...

Ora policore të dielën nis nga ora 11:00
Alsat 2020-05-22T18:15:52+02:00 Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut ka vendosur që ora policore gjatë festës së Bajramit, respektivisht ditën e diel të nis nga ora 11:00 deri të martën në ora 05:00. Sa i përket ...
AlMaKos | 22-May-2020 18:29
Alsat 2020-05-22T18:15:52+02:00 Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut ka vendosur që ora policore gjatë festës së Bajramit, respektivisht ditën e diel të nis nga ora 11:00 deri të martën në ora 05:00. Sa i përket ...

Maqedoni: Bajrami do të falet në xhami, ora policore prej…
Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut ka vendosur që ora policore gjatë festës së Bajramit, respektivisht ditën e diel të nis nga ora 11:00 deri të martën në ora 05:00. Sa i përket ditës së shtunë, ora policore ...
TetovaSot | 22-May-2020 18:21
Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut ka vendosur që ora policore gjatë festës së Bajramit, respektivisht ditën e diel të nis nga ora 11:00 deri të martën në ora 05:00. Sa i përket ditës së shtunë, ora policore ...

Ora policore të dielën nis nga ora 11:00
Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut ka vendosur që ora policore gjatë festës së Bajramit, respektivisht ditën e diel të nis nga ora 11:00 deri të martën në ora 05:00.
Shprehja | 22-May-2020 18:20
Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut ka vendosur që ora policore gjatë festës së Bajramit, respektivisht ditën e diel të nis nga ora 11:00 deri të martën në ora 05:00.

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved