ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/01/2021 02:41

Parashikimi i motit për sot, 23 Maj 2020

Parashikimi i motit për sot, 23 Maj 2020
Gjate dites se sotme, mbi vendin tone, do te mbizoterojne kushte te qendrueshme atmosferike, te cilat do te jene me te dukshme ne Ultesiren Perendimore. Ne oret e pasdites do te kemi shfaqje te vranesirave, me te ...
ikub.al | 23-May-2020 08:46
Gjate dites se sotme, mbi vendin tone, do te mbizoterojne kushte te qendrueshme atmosferike, te cilat do te jene me te dukshme ne Ultesiren Perendimore. Ne oret e pasdites do te kemi shfaqje te vranesirave, me te ...

Moti për ditën e sotme, 23 maj 2020
Ditën e shtunë orët me diell do të mbizotërojnë në pjesën më të madhe të vendit. Era era do të jetë nga veriperëndimi me shpejtësi mesatare 2-7m/s, përgjatë vijës bregdetare hera-herës fiton shpejtësi deri në 15m/s. ...
VizionPlus | 23-May-2020 07:01
Ditën e shtunë orët me diell do të mbizotërojnë në pjesën më të madhe të vendit. Era era do të jetë nga veriperëndimi me shpejtësi mesatare 2-7m/s, përgjatë vijës bregdetare hera-herës fiton shpejtësi deri në 15m/s. ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoni të Veriut do të jetë me diell dhe me vranësira lokale. Temperatura gjatë mëngjesit do të sillet prej 4 deri 12 gradë celsius, ndërsa temperatura ditore prej 19 deri në 25 gradë celsius. Në Shkup ...
Telegrafi | 23-May-2020 09:14
Moti sot në Maqedoni të Veriut do të jetë me diell dhe me vranësira lokale. Temperatura gjatë mëngjesit do të sillet prej 4 deri 12 gradë celsius, ndërsa temperatura ditore prej 19 deri në 25 gradë celsius. Në Shkup ...

Temperatura të larta? Ja si parashikohet të jetë moti në fundjavë…
Ditën e shtunë orët me diell do të mbizotërojnë në pjesën më të madhe të vendit. Era do të jetë nga veriperëndimi me shpejtësi mesatare 2-7m/s, përgjatë vijës bregdetare hera-herës fiton shpejtësi deri në 15m/s, bën të ...
Telegraf | 22-May-2020 14:57
Ditën e shtunë orët me diell do të mbizotërojnë në pjesën më të madhe të vendit. Era do të jetë nga veriperëndimi me shpejtësi mesatare 2-7m/s, përgjatë vijës bregdetare hera-herës fiton shpejtësi deri në 15m/s, bën të ...

Parashikimi motit për sot 22 Maj 2020
Gjate pasdites dhe ne vijim vranesirat do te behen me te dukshme veçanerisht ne zonat pergjate kufirit Lindor. Temperaturat e ajrit do te ulen ne mengjes, por do te rriten ne mesdite duke regjistruar vleren minimale ne ...
ikub.al | 22-May-2020 08:56
Gjate pasdites dhe ne vijim vranesirat do te behen me te dukshme veçanerisht ne zonat pergjate kufirit Lindor. Temperaturat e ajrit do te ulen ne mengjes, por do te rriten ne mesdite duke regjistruar vleren minimale ne ...

Keni plane për fundjavën? Shihni më parë si do të jetë moti
Kthjellimet dhe vranësirat e pakta do të jenë mbizotëruese gjatë ditës së shtunë, ku më të dukshme kthjellimet do të jenë në zonat Perëndimore. Sipas Meteoalb gjatë pasdites do të kemi shfaqje të vranësirave, ku më të ...
Lapsi | 23-May-2020 09:28
Kthjellimet dhe vranësirat e pakta do të jenë mbizotëruese gjatë ditës së shtunë, ku më të dukshme kthjellimet do të jenë në zonat Perëndimore. Sipas Meteoalb gjatë pasdites do të kemi shfaqje të vranësirave, ku më të ...

Moti për ditët në vijim në Maqedoninë e Veriut
Moti nesër do të jetë me diell dhe vranësira, njoftojnë nga Enti Hidrometeorologjik. Nesër gjatë pasdites do të shfaqen kushte për reshje lokale të shiut. Nga pjesa veriore do të fryjë një erë e lehtë. Temperaturat e ...
Telegrafi | 14-Jul-2019 19:24
Moti nesër do të jetë me diell dhe vranësira, njoftojnë nga Enti Hidrometeorologjik. Nesër gjatë pasdites do të shfaqen kushte për reshje lokale të shiut. Nga pjesa veriore do të fryjë një erë e lehtë. Temperaturat e ...

Keni plane për fundjavën? Ja si do të jetë moti e temperaturat në Shqipëri
Gjatë kësaj jave moti ka qënë i paqëndrueshëm dhe me luhatje të temperaturatave. Në ditët e para të javës patëm temperatura më të larta sesa mesatarja e stinës dhe e muajit ndërkohë që të enjten për shkak edhe të ...
VizionPlus | 22-May-2020 12:55
Gjatë kësaj jave moti ka qënë i paqëndrueshëm dhe me luhatje të temperaturatave. Në ditët e para të javës patëm temperatura më të larta sesa mesatarja e stinës dhe e muajit ndërkohë që të enjten për shkak edhe të ...

Kthjellime dhe vranësira të pakta kalimtare, moti për çdo qytet
Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën me dije se moti sot parashikohet i kthjellët me vranësira të pakta kalimtare në relievet malore përgjatë orëve të mesditës. Era do të fryjë me drejtim Veriperëndim – Verilindje ...
Telegraf | 22-May-2020 10:36
Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën me dije se moti sot parashikohet i kthjellët me vranësira të pakta kalimtare në relievet malore përgjatë orëve të mesditës. Era do të fryjë me drejtim Veriperëndim – Verilindje ...

Fillon vapa, njihuni me parashikimin e motit
Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar me kthjellime dhe vranësira duke sjellë mot të kthjellët pa rrezikuar reshje. Nesër pritet mot me diell me një rritje të ndjeshme të temperaturave.
Top Channel | 22-May-2020 07:50
Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar me kthjellime dhe vranësira duke sjellë mot të kthjellët pa rrezikuar reshje. Nesër pritet mot me diell me një rritje të ndjeshme të temperaturave.

Moti sot në Maqedoninë e Veriut, temperaturat deri 25 gradë
Moti në vend do të jetë me diell dhe vranësira lokale deri në mesatare. Do të fryjë erë mesatare e përforcuar nga drejtimi veriperëndimor, më e theksuar përgjatë Vardarit. Temperatura e mëngjesit do të sillet prej 4 ...
Ina-Online | 23-May-2020 08:55
Moti në vend do të jetë me diell dhe vranësira lokale deri në mesatare. Do të fryjë erë mesatare e përforcuar nga drejtimi veriperëndimor, më e theksuar përgjatë Vardarit. Temperatura e mëngjesit do të sillet prej 4 ...

Mot me diell dhe vranësira lokale
Moti sot pritet të jetë me diell, me vranësira të vogla lokale dhe me erë të dobët verilindore. UV-indeksi do të ketë vlerën 8. Temperatura do të lëvizë prej 25 deri 33 gradë. Në Shkup dhe rrethinë do të mbajë mot me ...
AlMaKos | 19-Jul-2017 08:29
Moti sot pritet të jetë me diell, me vranësira të vogla lokale dhe me erë të dobët verilindore. UV-indeksi do të ketë vlerën 8. Temperatura do të lëvizë prej 25 deri 33 gradë. Në Shkup dhe rrethinë do të mbajë mot me ...

Mot me diell dhe vranësira lokale
Moti në vend do të jetë me diell dhe vranësira lokale deri në mesatare. Do të fryjë erë mesatare e përforcuar nga drejtimi veriperëndimor, më e theksuar përgjatë Vardarit. Temperatura e mëngjesit do të sillet prej 4 ...
Alsat-M | 23-May-2020 08:37
Moti në vend do të jetë me diell dhe vranësira lokale deri në mesatare. Do të fryjë erë mesatare e përforcuar nga drejtimi veriperëndimor, më e theksuar përgjatë Vardarit. Temperatura e mëngjesit do të sillet prej 4 ...

Kështu do të jetë moti për Bajram
Java e parë e qershorit me mot jostabil dhe shtrëngata me shi. Në pjesën e dytë të javës temperatura verore. Ditëve të para të muajit qershor dhe të verës meteorologjike që ka filluar më 1 qershor, mbi vendin tonë do të ...
Arbresh | 03-Jun-2019 08:35
Java e parë e qershorit me mot jostabil dhe shtrëngata me shi. Në pjesën e dytë të javës temperatura verore. Ditëve të para të muajit qershor dhe të verës meteorologjike që ka filluar më 1 qershor, mbi vendin tonë do të ...

Kështu do të jetë moti për Bajram
Gjatë fundjavës vendi ynë do të jetë nën ndikimin e fushave anticiklonike por jostabile. Sot nuk parashihet të ketë reshje përpos në kryeqytet me rrethinë parashikohen reshje të izoluara, kryesisht në pjesën e dytë të ...
Medial | 23-May-2020 08:23
Gjatë fundjavës vendi ynë do të jetë nën ndikimin e fushave anticiklonike por jostabile. Sot nuk parashihet të ketë reshje përpos në kryeqytet me rrethinë parashikohen reshje të izoluara, kryesisht në pjesën e dytë të ...

Kështu do të jetë moti për Bajram
Gjatë fundjavës vendi ynë do të jetë nën ndikimin e fushave anticiklonike por jostabile. Sot nuk parashihet të ketë reshje përpos në kryeqytet me rrethinë parashikohen reshje të izoluara, kryesisht në pjesën e dytë të ...
Klan Kosova | 23-May-2020 08:20
Gjatë fundjavës vendi ynë do të jetë nën ndikimin e fushave anticiklonike por jostabile. Sot nuk parashihet të ketë reshje përpos në kryeqytet me rrethinë parashikohen reshje të izoluara, kryesisht në pjesën e dytë të ...

Parashikimi i motit, e shtunë 23 maj 2020
TIRANE, 23 maj /MEDIAL/ -Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën me dije se moti sot parashikohet i kthjellët me vranësira kalimtare në relievet malore përgjatë orëve të mesditës. Era do të fryjë me drejtim Veriperëndim ...
Medial | 23-May-2020 07:40
TIRANE, 23 maj /MEDIAL/ -Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën me dije se moti sot parashikohet i kthjellët me vranësira kalimtare në relievet malore përgjatë orëve të mesditës. Era do të fryjë me drejtim Veriperëndim ...

Parashikimi i motit për vikend në Kosovë
Vendi ynë do të jetë nën ndikimin e masave të ajrit me presion të lartë atmosferik. Në këtë gjendje meteorologjike do të mbajë mot kryesisht i vranët, parashikon Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, transmeton ...
Koha.net | 12-Jan-2018 13:26
Vendi ynë do të jetë nën ndikimin e masave të ajrit me presion të lartë atmosferik. Në këtë gjendje meteorologjike do të mbajë mot kryesisht i vranët, parashikon Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, transmeton ...

Moti në Maqedoninë e Veriut
Moti nesër do të jetë me diell dhe me vranësira. Nga pjesa veriperëndimore e vendit do të fryjë një erë e lehtë, informojnë Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike. Temperatura minimale do të lëvizin prej 4 deri në 12, ...
Arbresh | 22-May-2020 21:15
Moti nesër do të jetë me diell dhe me vranësira. Nga pjesa veriperëndimore e vendit do të fryjë një erë e lehtë, informojnë Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike. Temperatura minimale do të lëvizin prej 4 deri në 12, ...

Parashikimi i motit për ditët në vijim
Foto: Koha Mot me diell dhe vranësira të pjesshme do të na shoqëroj gjatë katër ditëve të ardhshme. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, temperaturat minimale gjatë ditës do të lëvizin ndërmjet 11-13 gradë ...
Koha.net | 30-Aug-2016 08:18
Foto: Koha Mot me diell dhe vranësira të pjesshme do të na shoqëroj gjatë katër ditëve të ardhshme. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, temperaturat minimale gjatë ditës do të lëvizin ndërmjet 11-13 gradë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved