ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/01/2021 01:45

I mituri vdiq pasi ra në korent në lulishte, arrestohen drejtori i shërbimeve dhe përgjegjësi i ndriçimit në Berat

I mituri vdiq pasi ra në korent në lulishte, arrestohen drejtori i shërbimeve dhe përgjegjësi i ndriçimit në Berat
BERAT- Një ditë pas ngjarjes së rëndë ku një fëmijë 4-vjeç në Berat humbi jetën për shkak se ra në kontakt me rrymën elektrike në një lulishte, sot policia ka arrestuar P. I., 32 vjeç, me detyrë Drejtor i shërbimeve në ...
Top Channel | 23-May-2020 09:43
BERAT- Një ditë pas ngjarjes së rëndë ku një fëmijë 4-vjeç në Berat humbi jetën për shkak se ra në kontakt me rrymën elektrike në një lulishte, sot policia ka arrestuar P. I., 32 vjeç, me detyrë Drejtor i shërbimeve në ...

Vdekja e fëmijës 4-vjeç në Berat, arrestohen përgjegjësi dhe elektriçisti i Bashkisë
Një fëmijë vetëm 4-vjeç humbi jetën nga kontakti me rrymën elektrike, duke luajtur në lulishten në pedonalen e qytetit të Beratit. Policia e Beratit ka njoftuar se janë ndaluar drejtori i shërbimeve në Bashkinë e ...
GazetaTema | 23-May-2020 09:22
Një fëmijë vetëm 4-vjeç humbi jetën nga kontakti me rrymën elektrike, duke luajtur në lulishten në pedonalen e qytetit të Beratit. Policia e Beratit ka njoftuar se janë ndaluar drejtori i shërbimeve në Bashkinë e ...

Vdekja e 4 vjeçarit në Berat/ Arrestohet drejtori i shërbimeve dhe shefi i ndriçimit në Berat
Drejtori i shërbimeve në Bashkinë e Beratit dhe përgjegjësi i ndriçimit në zonat urbane janë vënë në pranga pas ngjarjes së rëndë të një ditë më parë në këtë qytetg ku një fëmijë 4 vjec humbi jetën pasi e zuri korenti ...
VizionPlus | 23-May-2020 09:37
Drejtori i shërbimeve në Bashkinë e Beratit dhe përgjegjësi i ndriçimit në zonat urbane janë vënë në pranga pas ngjarjes së rëndë të një ditë më parë në këtë qytetg ku një fëmijë 4 vjec humbi jetën pasi e zuri korenti ...

Vdekja e 5-vjeçarit në zbukurimet e parkut të qytetit, arrestohen 2 zyrtarë të Bashkisë Berat, nën hetim dhe 4 elektricistë
Ngjarja e rëndë që ndodhi mëngjesin e djeshëm në parkun e qytetit të Beratit, ku një 5-vjeçar gjeti vdekjen duke luajtur me një pjesë të dekorit me drita të qytetit është shoqëruar edhe me arrestime të përgjegjësve të ...
BalkanWeb | 23-May-2020 09:05
Ngjarja e rëndë që ndodhi mëngjesin e djeshëm në parkun e qytetit të Beratit, ku një 5-vjeçar gjeti vdekjen duke luajtur me një pjesë të dekorit me drita të qytetit është shoqëruar edhe me arrestime të përgjegjësve të ...

Vdekja e 4-vjeçarit në park/ Azizi: Duhet të reagojmë, ai fëmijë mund të ishte i kujtdo
Kreu i Partisë Demokratike në Berat, Gazment Azizi ka reaguar lidhur me ngjarjen e rëndë të regjistruar të premten në Berat, ku një fëmijë 4-vjeçar humbi jetën pasi ra në kontakt me energjinë elektrike. Përmes një ...
VizionPlus | 22-May-2020 18:26
Kreu i Partisë Demokratike në Berat, Gazment Azizi ka reaguar lidhur me ngjarjen e rëndë të regjistruar të premten në Berat, ku një fëmijë 4-vjeçar humbi jetën pasi ra në kontakt me energjinë elektrike. Përmes një ...

5-vjeçari humbi jetën pas lojërave me dritat në parkun e qytetit, arrestohen 2 zyrtarë të Bashkisë Berat, nën hetim dhe 4 elektricistë
Ngjarja e rende diten e djeshme ne Berat ku humbi jeten nje 5-vjeçar ndersa ishte duke luajtur me dritat zbukuruese ne parkun e qytetit te Beratit ka pasur me arrestimin e 2 zyrtareve të bashkisë Berat dhe ka filluar ...
Gazeta Express | 23-May-2020 09:40
Ngjarja e rende diten e djeshme ne Berat ku humbi jeten nje 5-vjeçar ndersa ishte duke luajtur me dritat zbukuruese ne parkun e qytetit te Beratit ka pasur me arrestimin e 2 zyrtareve të bashkisë Berat dhe ka filluar ...

Vdekja e të miturit në zbukurimet e parkut, arrestohen dy zyrtarë të Bashkisë Berat
Ngjarja e rëndë që ndodhi mëngjesin e djeshëm në parkun e qytetit të Beratit, ku një 5-vjeçar gjeti vdekjen duke luajtur me një pjesë të dekorit me drita të qytetit është shoqëruar edhe me arrestime të përgjegjësve të ...
Lapsi | 23-May-2020 09:22
Ngjarja e rëndë që ndodhi mëngjesin e djeshëm në parkun e qytetit të Beratit, ku një 5-vjeçar gjeti vdekjen duke luajtur me një pjesë të dekorit me drita të qytetit është shoqëruar edhe me arrestime të përgjegjësve të ...

Humbi jetën teksa po luante me dekorin në park/ Arrestohen 2 zyrtarë të Bashkisë, nën hetim dhe 4 elektriçistë
Një ngjarje e rëndë u regjistrua mëngjesin e djeshëm në Berat, ku një 5-vjeçar humbi jetën teksa po luante me një pjesë të dekorit me drita në parkun e qytetit. Pas hetimeve të kryera nga specialistët dhe ekspertët ...
AlMaKos | 23-May-2020 09:31
Një ngjarje e rëndë u regjistrua mëngjesin e djeshëm në Berat, ku një 5-vjeçar humbi jetën teksa po luante me një pjesë të dekorit me drita në parkun e qytetit. Pas hetimeve të kryera nga specialistët dhe ekspertët ...

4-vjeçarin e zë korrenti duke luajtur në pedonalen e Beratit, ndalohen drejtori i shërbimeve dhe përgjegjësi i ndriçimit në Bashki
Një ditë pasi një fëmijë 4 vjeç humbi jetën për shkak se duke luajtur në lulishten në pedonalen e Beratit ra në kontakt me rrymën elektrike, janë ndaluar Drejtori i shërbimeve në Bashkinë e Beratit dhe përgjegjësi i ...
Politiko | 23-May-2020 09:22
Një ditë pasi një fëmijë 4 vjeç humbi jetën për shkak se duke luajtur në lulishten në pedonalen e Beratit ra në kontakt me rrymën elektrike, janë ndaluar Drejtori i shërbimeve në Bashkinë e Beratit dhe përgjegjësi i ...

Fëmijën e zuri korrenti duke luajtur në lulishte dhe vdiq! Arrestohen drejtori i shërbimeve dhe përgjegjësi i ndriçimit në Berat
Ngjarja e rëndë që ndodhi mëngjesin e djeshëm në parkun e qytetit të Beratit, ku një 5-vjeçar gjeti vdekjen duke luajtur me një pjesë të dekorit me drita të qytetit është shoqëruar edhe me arrestime të përgjegjësve të ...
Gazeta Dita | 23-May-2020 09:17
Ngjarja e rëndë që ndodhi mëngjesin e djeshëm në parkun e qytetit të Beratit, ku një 5-vjeçar gjeti vdekjen duke luajtur me një pjesë të dekorit me drita të qytetit është shoqëruar edhe me arrestime të përgjegjësve të ...

4-vjeçari po luante në park me nënën kur gjeti vdekjen
Një ngjarje e rëndë u regjistrua mesditën e kësaj të premteje në lulishten në qendër të qytetit të Beratit, ku një fëmijë 4-vjeçar humbi jetën pasi ra në kontakt me energjinë elektrike. I mituri nga komuniteti rom ...
VizionPlus | 22-May-2020 15:16
Një ngjarje e rëndë u regjistrua mesditën e kësaj të premteje në lulishten në qendër të qytetit të Beratit, ku një fëmijë 4-vjeçar humbi jetën pasi ra në kontakt me energjinë elektrike. I mituri nga komuniteti rom ...

Po luante në tunelin e vendosur për dekorin e festave të fundvitit, ndërron jetë 5-vjeçari në Berat. Familja akuzon bashkinë
Një 5-vjeçar nga Berati ka gjetur vdekjen mëngjesin e sotëm në parkun e qytetit. Ai ka qene duke luajtur në tunelin me drita, pjesë e dekorit të bashkisë për festat e fundvitit, kur ka rënë në kontakt me rrymën ...
BalkanWeb | 22-May-2020 14:00
Një 5-vjeçar nga Berati ka gjetur vdekjen mëngjesin e sotëm në parkun e qytetit. Ai ka qene duke luajtur në tunelin me drita, pjesë e dekorit të bashkisë për festat e fundvitit, kur ka rënë në kontakt me rrymën ...

Vdekja e të miturit në lulishte, kreu i PD Berat: Telat e zhveshur vranë sot qytetarët!
LajmiFundit, Portal me Lajmet e fundit nga Shqiperia Vdekja e të miturit në lulishte, kreu i PD Berat: Telat e zhveshur vranë sot qytetarët! Kreu i Partisë Demokratike në Berat, Gazment Azizi, ka reaguar pas ngjarjes ...
Lajmi i Fundit | 22-May-2020 18:11
LajmiFundit, Portal me Lajmet e fundit nga Shqiperia Vdekja e të miturit në lulishte, kreu i PD Berat: Telat e zhveshur vranë sot qytetarët! Kreu i Partisë Demokratike në Berat, Gazment Azizi, ka reaguar pas ngjarjes ...

Vdekja e 4- vjeçarit nga Berati pasi e zuri korenti, e ëma: Djalin ma vrau bashkia
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Berat, ku një 4-vjeçar gjeti vdekjen në park, pasi pati kontakt me korentin. Nëna e 4-vjeçarit rrëfen për Abc News se kishte dalë me djalin për të lypur, ndërsa preku ...
AlMaKos | 22-May-2020 17:59
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Berat, ku një 4-vjeçar gjeti vdekjen në park, pasi pati kontakt me korentin. Nëna e 4-vjeçarit rrëfen për Abc News se kishte dalë me djalin për të lypur, ndërsa preku ...

Vdekja e 4- vjeçarit nga Berati pasi e zuri korenti, e ëma: Djalin ma vrau bashkia
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Berat, ku një 4-vjeçar gjeti vdekjen në park, pasi pati kontakt me korentin. Nëna e 4-vjeçarit rrëfen për Abc News se kishte dalë me djalin për të lypur, ndërsa preku ...
Gazeta Express | 22-May-2020 17:07
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Berat, ku një 4-vjeçar gjeti vdekjen në park, pasi pati kontakt me korentin. Nëna e 4-vjeçarit rrëfen për Abc News se kishte dalë me djalin për të lypur, ndërsa preku ...

E kapi korenti në park, nëna e 4-vjeçarit: Djalin ma vrau bashkia (VIDEO)
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Berat, ku një 4-vjeçar gjeti vdekjen në park, pais pati kontakt me korentin. Nëna e 4-vjeçarit rrëfen për Abc News se kishte dalë me djalin për të lypur, ndërsa preku ...
TetovaSot | 22-May-2020 16:43
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Berat, ku një 4-vjeçar gjeti vdekjen në park, pais pati kontakt me korentin. Nëna e 4-vjeçarit rrëfen për Abc News se kishte dalë me djalin për të lypur, ndërsa preku ...

Tragjedia në Berat, si ndërroi jetë 4 vjeçari pasi e zuri korrenti në park
LajmiFundit, Portal me Lajmet e fundit nga Shqiperia Tragjedia në Berat, si ndërroi jetë 4 vjeçari pasi e zuri korrenti në park Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Berat. Fëmija 4 vjeçar ndërroi jetë pasi ...
Lajmi i Fundit | 22-May-2020 14:51
LajmiFundit, Portal me Lajmet e fundit nga Shqiperia Tragjedia në Berat, si ndërroi jetë 4 vjeçari pasi e zuri korrenti në park Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Berat. Fëmija 4 vjeçar ndërroi jetë pasi ...

Berat/ Po luante në tunelin e vendosur për festat e fundvitit, 5-vjeçarin e zë korenti e humb jetën, familja akuzon bashkinë
Një 5-vjeçar nga Berati ka gjetur vdekjen mëngjesin e sotëm në parkun e qytetit. Ai ka qenë duke luajtur në tunelin me drita, pjesë e dekorit të bashkisë për festat e fundvitit, kur ka rënë në kontakt me rrymën ...
AlMaKos | 22-May-2020 14:31
Një 5-vjeçar nga Berati ka gjetur vdekjen mëngjesin e sotëm në parkun e qytetit. Ai ka qenë duke luajtur në tunelin me drita, pjesë e dekorit të bashkisë për festat e fundvitit, kur ka rënë në kontakt me rrymën ...

Humb jetën 4-vjeçari në Berat/ E zë korenti në park
Një 4-vjeçar humbi jetën këtë të premte në Berat. Mësohet se ai po luante në park në momentin që ka prekur disa kabllo pa-izoluar dhe e ka zënë korenti. Raportohet se i mituri i përkiste komunitetit rom dhe kishte dalë ...
VizionPlus | 22-May-2020 13:25
Një 4-vjeçar humbi jetën këtë të premte në Berat. Mësohet se ai po luante në park në momentin që ka prekur disa kabllo pa-izoluar dhe e ka zënë korenti. Raportohet se i mituri i përkiste komunitetit rom dhe kishte dalë ...

Humb jetën tragjikisht 4-vjeçari, flet dëshmitari: E zuri korenti para këmbëve të mia, po luante me dritat në tokë
Një ngjarje e rëndë është raportuar mëngjesin e sotëm në Berat. Një fëmijë 4-vjeçar ka humbur jetën, për shkak se ka rënë në kontakt me rrymën elektrike. Vogëlushi është çuar me urgjencë në spital pasi ka qenë ende me ...
IliriaNews | 22-May-2020 13:35
Një ngjarje e rëndë është raportuar mëngjesin e sotëm në Berat. Një fëmijë 4-vjeçar ka humbur jetën, për shkak se ka rënë në kontakt me rrymën elektrike. Vogëlushi është çuar me urgjencë në spital pasi ka qenë ende me ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved