ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/01/2021 03:02

27 raste të reja me COVID 19, 12 prej tyre në dy familje nga Shkodra

27 raste të reja me COVID 19, 12 prej tyre në dy familje nga Shkodra
Sipas zv. ministres se MSH, Mira Rakacolli. “Ne 24 oret e fundit jane testuar 112 persona te dyshuar, prej te cileve jane konfirmuar 27 raste te reja me COVID-19. Deri ne keto momente jane testuar 2.031 raste te ...
ikub.al | 03-Apr-2020 12:12
Sipas zv. ministres se MSH, Mira Rakacolli. “Ne 24 oret e fundit jane testuar 112 persona te dyshuar, prej te cileve jane konfirmuar 27 raste te reja me COVID-19. Deri ne keto momente jane testuar 2.031 raste te ...

27 raste vetëm sot/ Rama nxjerr videon: Kemi hyrë në zonën e zjarrit, armiku po synon të marrë më shumë jetë
Pasi sot u konfirmuan 27 raste të reja me covid19 në vend, kryeministri Edi Rama thotë se kemi hyrë në zonën e zjarrit dhe armiku po synon të marrë më shumë jetë.
Top Channel | 03-Apr-2020 12:41
Pasi sot u konfirmuan 27 raste të reja me covid19 në vend, kryeministri Edi Rama thotë se kemi hyrë në zonën e zjarrit dhe armiku po synon të marrë më shumë jetë.

Bilanci në rritje/ MSH konfirmon: 27 raste të reja me COVID 19, 12 prej tyre nga Shkodra. Shkon në 304 numri i të prekurve
Të prekurit nga koronavirusi në vendin tonë janë 304 persona tashmë. Në përditësimin e MSH-së, këtë mesditë u konfirmuan po ashtu 27 raste të reja, 12 prej tyre nga qyteti i Shkodrës. Numri i të shëruarve nga COVID 19 ...
BalkanWeb | 03-Apr-2020 11:53
Të prekurit nga koronavirusi në vendin tonë janë 304 persona tashmë. Në përditësimin e MSH-së, këtë mesditë u konfirmuan po ashtu 27 raste të reja, 12 prej tyre nga qyteti i Shkodrës. Numri i të shëruarve nga COVID 19 ...

Rriten rastet me koronavirus në Lezhë, ja si janë shtuar pesë të infektuar
Shkodra shënoi një rast rekord, kur brenda 24 orësh u regjistruan 12 të prekur nga koronavirusi. Të prekurit janë nga dy familje, kurse i infektuar është edhe një fëmijë 13 vjeç. Rritje ka bërë edhe Lezha, që ka ...
Telegraf | 03-Apr-2020 13:15
Shkodra shënoi një rast rekord, kur brenda 24 orësh u regjistruan 12 të prekur nga koronavirusi. Të prekurit janë nga dy familje, kurse i infektuar është edhe një fëmijë 13 vjeç. Rritje ka bërë edhe Lezha, që ka ...

“81 pacientë në dy spitalet COVID 19”, Ministria e Shëndetësisë: Mosha mesatare e të infektuarve 50-vjeç
Ministria e Shëndetësisë bëri sot jo vetëm raportimin për rastet e reja, por edhe për situatën e pacientëve të shtruar në të dy spitalet COVID 19. Sipas MSH-së, mosha mesatare e rasteve pozitive me COVID-19 është 50 ...
Telegraf | 03-Apr-2020 12:53
Ministria e Shëndetësisë bëri sot jo vetëm raportimin për rastet e reja, por edhe për situatën e pacientëve të shtruar në të dy spitalet COVID 19. Sipas MSH-së, mosha mesatare e rasteve pozitive me COVID-19 është 50 ...

27 raste të reja: Shkon në 304 numri i të prekurve me koronavirus në Shqipëri
Ministria e Shëndetësisë bën me dije se ka shkuar në 304 numri i të prekurve me koronavirus në Shqipëri. Deklarata e ministrisë: “Në vijim të komunikimit të përditshëm, Ju bëjmë me dije se vazhdon puna në terren për ...
GazetaTema | 03-Apr-2020 11:50
Ministria e Shëndetësisë bën me dije se ka shkuar në 304 numri i të prekurve me koronavirus në Shqipëri. Deklarata e ministrisë: “Në vijim të komunikimit të përditshëm, Ju bëjmë me dije se vazhdon puna në terren për ...

‘Rastet më të rënda dërgohen te Sanatoriumi’, Rakacolli: Ja gjendja e pacientëve në dy spitalet, sa janë në terapi intensive
Betejë për jetën në luftë me koronavirusin bëhet në Spitalin Infektiv në Tiranë dhe së fundi edhe në spitalin COVID 2, apo “Shefqet Ndroqi”, që ka pritur tashmë pacientët e parë me koronavirus. Zv.ministrja e ...
Telegraf | 03-Apr-2020 12:34
Betejë për jetën në luftë me koronavirusin bëhet në Spitalin Infektiv në Tiranë dhe së fundi edhe në spitalin COVID 2, apo “Shefqet Ndroqi”, që ka pritur tashmë pacientët e parë me koronavirus. Zv.ministrja e ...

Ardhja e respiratorëve të rinj, 3 pacientë shtrohen në spitalin Covid/ Manastirliu: Financim edhe për 50 respiratorë
Pas mbërritjes së pesë respiratorëve të rinj në spitalin Covid 2, “Shefqet Ndroqi”, ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka njoftuar se janë transferuar mëngjesin e sotëm tre pacientë.
Top Channel | 03-Apr-2020 10:50
Pas mbërritjes së pesë respiratorëve të rinj në spitalin Covid 2, “Shefqet Ndroqi”, ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka njoftuar se janë transferuar mëngjesin e sotëm tre pacientë.

Bilanci i të prekurve në rritje, por ka edhe lajm të mirë. Gjatë 24 orëve janë shëruar 13 pacientë me koronavirus
Mes lajmeve të frikshme që na rrethojnë këto ditë nga përhapja e koronavirusit, që së fundi tek ne shënoi 304 të prekur, ka për fat edhe lajme të mira. Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar sot një lajm të mire lidhur me ...
Telegraf | 03-Apr-2020 12:15
Mes lajmeve të frikshme që na rrethojnë këto ditë nga përhapja e koronavirusit, që së fundi tek ne shënoi 304 të prekur, ka për fat edhe lajme të mira. Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar sot një lajm të mire lidhur me ...

Shkon në 304 numri i të prekurve nga koronavirusi në Shqipëri,27 raste të reja në 24 orë
Ka shkuar në 304 numri i të prekurve me koronavirus në vendin tonë me 27 raste te reja te konfirmuara se fundi pozitive. Nga testimet e fundit, jane dyfishuar rastet ne qytetin e Shkodres me 12 raste te reja te ...
Telegraf | 03-Apr-2020 12:12
Ka shkuar në 304 numri i të prekurve me koronavirus në vendin tonë me 27 raste te reja te konfirmuara se fundi pozitive. Nga testimet e fundit, jane dyfishuar rastet ne qytetin e Shkodres me 12 raste te reja te ...

27 raste të reja me koronavirus në Shqipëri, 13 shërohen
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Në 24 orët e fundit janë testuar 112 persona të dyshuar për COVID-19, nga të cilët kanë rezultuar pozitiv me koronavirus, 27 raste. Numri i përgjithshëm i të prekurve arrin në ...
Mapo | 03-Apr-2020 11:41
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Në 24 orët e fundit janë testuar 112 persona të dyshuar për COVID-19, nga të cilët kanë rezultuar pozitiv me koronavirus, 27 raste. Numri i përgjithshëm i të prekurve arrin në ...

Shkodra me numrin më të lartë të rasteve në 24 orë, dalin detajet: Të prekurit, nga dy familje. Mes tyre fëmija 13 vjeç
Ndërkohë që numri i të prekurve me koronavirus në vend ka mbërritur në 304 persona, Shkodra është qyteti që ka shënuar numrin më të lartë të të infektuarve në 24 orë. Zv.ministrja e Shëndetësisë, Mira Rakacolli ka thënë ...
Telegraf | 03-Apr-2020 12:07
Ndërkohë që numri i të prekurve me koronavirus në vend ka mbërritur në 304 persona, Shkodra është qyteti që ka shënuar numrin më të lartë të të infektuarve në 24 orë. Zv.ministrja e Shëndetësisë, Mira Rakacolli ka thënë ...

89 pacientë janë shëruar/ 81 të tjerë vijojnë betejën në spital
89 pacientë kanë arritur të mposhtin COVID-19 dhe janë shëruar. Ndërsa 81 të tjerë, nga të gjithë të infektuarit, janë të shtruar në spital dhe po vijojnë betejën. Midis tyre, ka edhe pacientë në gjendje të rëndë. Dy ...
VizionPlus | 03-Apr-2020 12:05
89 pacientë kanë arritur të mposhtin COVID-19 dhe janë shëruar. Ndërsa 81 të tjerë, nga të gjithë të infektuarit, janë të shtruar në spital dhe po vijojnë betejën. Midis tyre, ka edhe pacientë në gjendje të rëndë. Dy ...

Rama publikon fotot: 5 respiratorë të rinj mbërritën tek “Shefqet Ndroqi”
Kryeministri Edi Rama ka njoftuar se kanë mbërritur 5 respiratorë të rinj tek "Shefqet Ndroqi" si pjesë e financimit të qeverisë prej 54 respiratorësh.
Top Channel | 03-Apr-2020 09:42
Kryeministri Edi Rama ka njoftuar se kanë mbërritur 5 respiratorë të rinj tek "Shefqet Ndroqi" si pjesë e financimit të qeverisë prej 54 respiratorësh.

Pesë respiratorët e rinj tek spitali COVID-2, Rama publikon fotot: Do të forcojnë rezervën e kapaciteteve tona
TIRANË Kryeministri Rama ka publikuar fotot e 5 respiratorëve të rinj tek spitali COVID-2 pjesë e financimit të qeverisë për 54 respiratorë. Rama thotë se respiratorët e rinj do të forcojnë rezervat e kapaciteteve ...
BalkanWeb | 03-Apr-2020 09:39
TIRANË Kryeministri Rama ka publikuar fotot e 5 respiratorëve të rinj tek spitali COVID-2 pjesë e financimit të qeverisë për 54 respiratorë. Rama thotë se respiratorët e rinj do të forcojnë rezervat e kapaciteteve ...

Konfirmohen edhe 27 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri
Në 24 orët e fundit në Shqipëri janë regjistruar edhe 27 raste të reja me virusin COVID-19, duke e çuar numrin e përgjithshëm në 304. Ndërsa 13 persona janë shëruar gjatë 24 orëve të fundit, ndërsa gjithsej numri i ...
Telegrafi | 03-Apr-2020 12:34
Në 24 orët e fundit në Shqipëri janë regjistruar edhe 27 raste të reja me virusin COVID-19, duke e çuar numrin e përgjithshëm në 304. Ndërsa 13 persona janë shëruar gjatë 24 orëve të fundit, ndërsa gjithsej numri i ...

FOTOT/ 5 respiratorë te ‘Sanatoriumi’, Rama: Forcojnë rezervën e kapaciteteve tona për luftën kundër Covid-19
Kryeministri Edi Rama ka publikuar fotot e 5 respiratorëve të mbërritur në spitalin Universitar “Shefqet Ndroqi”, (Sanatoriumi) pjesë e financimit të qeverisë shqiptare prej 54 respiratorësh të rinj. “5 respiratorët e ...
GazetaTema | 03-Apr-2020 09:39
Kryeministri Edi Rama ka publikuar fotot e 5 respiratorëve të mbërritur në spitalin Universitar “Shefqet Ndroqi”, (Sanatoriumi) pjesë e financimit të qeverisë shqiptare prej 54 respiratorësh të rinj. “5 respiratorët e ...

Dr.Petrit Vargu: Ja si u grabitën milionat që do përdoreshin kundër coronavirusit
Dr.Petrit Vargu, denoncon faktet tronditese se si komisioni tenderimit te ministrise se Shendetsise ( QSUT) ka vepruar duke maniouluar kriteret dhe dukene lene ” te hapur dritaren” deri ne shpalljen e fituesit te ...
Telegraf | 03-Apr-2020 11:47
Dr.Petrit Vargu, denoncon faktet tronditese se si komisioni tenderimit te ministrise se Shendetsise ( QSUT) ka vepruar duke maniouluar kriteret dhe dukene lene ” te hapur dritaren” deri ne shpalljen e fituesit te ...

Rriten rastet e reja/ 27 të infektuar në 24 orët e fundit në vend
Rritet numri i të infektuarve në Shqipëri. Zëvendësministrja e Shëndetësisë, Mira Rakacolli tha se në 24 orët e fundit janë shtuar 27 raste të reja. Në këtë mënyrë, numri total të i të sëmurëve ka shkuar në 304. “Në 24 ...
VizionPlus | 03-Apr-2020 11:47
Rritet numri i të infektuarve në Shqipëri. Zëvendësministrja e Shëndetësisë, Mira Rakacolli tha se në 24 orët e fundit janë shtuar 27 raste të reja. Në këtë mënyrë, numri total të i të sëmurëve ka shkuar në 304. “Në 24 ...

Dy persona dyshoheshin se ishin të infektuar me koronavirus në Korçë, dalin përgjigjet
Dy persona në qytetin e Korçës, të cilët dyshoheshin se ishin të infektuar me COVID-19, kanë rezultuar negativë. Burimet bëjnë me dije se në qytetin e Korçës nuk ka asnjë rast të ri me COVID-19 gjatë orëve të fundit. ...
Telegraf | 03-Apr-2020 11:27
Dy persona në qytetin e Korçës, të cilët dyshoheshin se ishin të infektuar me COVID-19, kanë rezultuar negativë. Burimet bëjnë me dije se në qytetin e Korçës nuk ka asnjë rast të ri me COVID-19 gjatë orëve të fundit. ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved