ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/09/2020 03:25

Edhe tetë raste të reja me coronavirus në Kosovë, shkon në 79 numri i të infektuarve

Edhe tetë raste të reja me coronavirus në Kosovë, shkon në 79 numri i të infektuarve
Edhe tetë raste të reja me coronavirus janë konfirmuar në Kosovë, duke çuar në 79 numrin e përgjithshëm. Këtë e ka bërë të ditur Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës. Ndërkaq, Ministri i Shëndetësisë, ...
Telegrafi | 26-Mar-2020 18:06
Edhe tetë raste të reja me coronavirus janë konfirmuar në Kosovë, duke çuar në 79 numrin e përgjithshëm. Këtë e ka bërë të ditur Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës. Ndërkaq, Ministri i Shëndetësisë, ...

Vitia: Zyrtarisht kemi personin e parë të shëruar nga COVID-19 në Kosovë
Ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia, ka njoftuar se sot është shëruar pacienti i parë me Covid-19 në Kosovë. Ai po ashtu ka pohuar se sot janë konfirmuar edhe 8 raste me coronavirus duke çuar kështu numrin në 79. ...
Telegrafi | 26-Mar-2020 18:00
Ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia, ka njoftuar se sot është shëruar pacienti i parë me Covid-19 në Kosovë. Ai po ashtu ka pohuar se sot janë konfirmuar edhe 8 raste me coronavirus duke çuar kështu numrin në 79. ...

Konfirmohet personi i parë me Covid-19 në Pejë
Sot është konfirmuar rasti i parë në qytetin e Pejës. Bëhet fjalë për një rast në fshatin Llugagji, transmeton portali . Sot me 26.03.2020 në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë ...
Arbresh | 26-Mar-2020 18:33
Sot është konfirmuar rasti i parë në qytetin e Pejës. Bëhet fjalë për një rast në fshatin Llugagji, transmeton portali . Sot me 26.03.2020 në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë ...

Sot nga 89 te testuar, 8 pozitiv, 1 i shëruar plotësisht nga Covid-19
IKSHP ka paraqitur situaten me Covid-19 ne Kosove, ne oret e mbremjes. Ja te dhenat: SITUATA EPIDEMIOLOGJIKE ME COVID-19! Komunikatë për media Sot me 26.03.2020 në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me ...
PortaliOnline | 26-Mar-2020 18:33
IKSHP ka paraqitur situaten me Covid-19 ne Kosove, ne oret e mbremjes. Ja te dhenat: SITUATA EPIDEMIOLOGJIKE ME COVID-19! Komunikatë për media Sot me 26.03.2020 në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me ...

Ministri Vitia jep lajmin e mirë: Shërohet pacienti i parë me koronavirus në Kosovë
Në Kosovë numri i të prekurve me koronavirus ka shkuar në 79. Ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia ka bërë të ditur se sot në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë testuar 89 persona ...
Zeri | 26-Mar-2020 18:30
Në Kosovë numri i të prekurve me koronavirus ka shkuar në 79. Ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia ka bërë të ditur se sot në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë testuar 89 persona ...

Arriti në 79 numri i të infektuarve me koronavirus në Kosovë
Tetë raste të reja me koronavirus janë konfirmuar në Kosovë, duke e ngritur në 79 numrin e përgjithshëm. Këtë e ka bërë të ditur Ministri në detyrë i Shëndetësisë, Arben Vitia, përmes një statusi në Facebook. Ai ka ...
Portalb | 26-Mar-2020 18:27
Tetë raste të reja me koronavirus janë konfirmuar në Kosovë, duke e ngritur në 79 numrin e përgjithshëm. Këtë e ka bërë të ditur Ministri në detyrë i Shëndetësisë, Arben Vitia, përmes një statusi në Facebook. Ai ka ...

Konfirmohet personi i parë i shëruar nga COVID-19 në Kosovë
Sot në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në Kosovë me metodën RT-PCR, janë testuar 89 persona nga të cilët 8 kanë rezultuar pozitiv, duke rritur kështu numrin në gjithsej 79. Njëri nga pacientët edhe pas testimit ...
Aktuale.MK | 26-Mar-2020 18:27
Sot në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në Kosovë me metodën RT-PCR, janë testuar 89 persona nga të cilët 8 kanë rezultuar pozitiv, duke rritur kështu numrin në gjithsej 79. Njëri nga pacientët edhe pas testimit ...

COVID-19/ Shërohet pacienti i parë në Kosovë, por rastet shtohen
Ministri i Shëndetësisë në Kosovë, Arben Vitia njoftoi se Kosova shënoi pacientin e parë të shëruar nga koronavirusi. “Njëri nga pacientët edhe pas testimit të dytë ka dalur NEGATIV. Sipas rekomandimeve të OBSh kur kemi ...
Politiko | 26-Mar-2020 18:25
Ministri i Shëndetësisë në Kosovë, Arben Vitia njoftoi se Kosova shënoi pacientin e parë të shëruar nga koronavirusi. “Njëri nga pacientët edhe pas testimit të dytë ka dalur NEGATIV. Sipas rekomandimeve të OBSh kur kemi ...

Edhe tetë raste të reja me koronavirus në Kosovë, shkon në 79 numri i të infektuarve
Ministri në detyrë i Shëndetësisë, Arben Vitia, ka bërë të ditur se janë regjistruar edhe tetë raste me COVID-19 në Kosovë, shkruan . Njoftimi i plotë pa ndërhyrje: Të dashur qytetarë, Sot në Laboratorin e ...
Lajminet | 26-Mar-2020 18:21
Ministri në detyrë i Shëndetësisë, Arben Vitia, ka bërë të ditur se janë regjistruar edhe tetë raste me COVID-19 në Kosovë, shkruan . Njoftimi i plotë pa ndërhyrje: Të dashur qytetarë, Sot në Laboratorin e ...

Shërohet pacienti i parë me koronavirus në Kosovë, 8 raste të reja gjatë 24 orëve të fundit
Ministri në detyrë i Shëndetësisë, Arben Vitia, njoftoi këtë mbrëmje se tetë persona kanë rezultuar pozitiv me koronavirus në Kosovë në 24 orët e fundit, duke çuar në 79 numrin e të infektuarve. Megjithatë, ministri ...
AlMaKos | 26-Mar-2020 18:19
Ministri në detyrë i Shëndetësisë, Arben Vitia, njoftoi këtë mbrëmje se tetë persona kanë rezultuar pozitiv me koronavirus në Kosovë në 24 orët e fundit, duke çuar në 79 numrin e të infektuarve. Megjithatë, ministri ...

Konfirmohet personi i parë i shëruar nga COVID-19 në Kosovë
Sot në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në Kosovë me metodën RT-PCR, janë testuar 89 persona nga të cilët 8 kanë rezultuar pozitiv, duke rritur kështu numrin në gjithsej 79. Njëri nga pacientët edhe pas ...
Shprehja | 26-Mar-2020 18:19
Sot në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në Kosovë me metodën RT-PCR, janë testuar 89 persona nga të cilët 8 kanë rezultuar pozitiv, duke rritur kështu numrin në gjithsej 79. Njëri nga pacientët edhe pas ...

Koronavirusi, tetë raste të reja në Kosovë – shkon në 79 numri i të prekurve
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë konfirmoi të enjten edhe tetë raste të reja të të prekurve me virusin COVID-19. Sipas institutit 4 raste janë nga fshati Studime e komunës së Vushtrrisë, 3 raste në ...
Zeri Amerikes | 26-Mar-2020 18:19
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë konfirmoi të enjten edhe tetë raste të reja të të prekurve me virusin COVID-19. Sipas institutit 4 raste janë nga fshati Studime e komunës së Vushtrrisë, 3 raste në ...

Edhe 8 raste të reja me koronavirus në Kosovë, shkon në 71 numri i të prekurve
Edhe tetë raste të tjera me COVID19 janë regjistruar sot në Kosovë, duke çuar numrin në 71 të infektuar.
Top Channel | 25-Mar-2020 21:55
Edhe tetë raste të tjera me COVID19 janë regjistruar sot në Kosovë, duke çuar numrin në 71 të infektuar.

Lajm i mirë, shërohet personi i parë nga Covid-19, në Kosovë
Sot në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë testuar 89 persona nga të cilët 8 kanë rezultuar pozitiv, duke rritur kështu numrin në gjithsej 79. Njëri nga pacientët edhe pas testimit ...
Indeks Online | 26-Mar-2020 18:16
Sot në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë testuar 89 persona nga të cilët 8 kanë rezultuar pozitiv, duke rritur kështu numrin në gjithsej 79. Njëri nga pacientët edhe pas testimit ...

Kosovë: 79 persona të infektuar me koronavirus
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike ka raportuar për tetë raste të reja të prekura me koronavirus në Ksoovë. “Sot në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë testuar 89 persona ...
Radio Evropa e Lire | 26-Mar-2020 18:15
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike ka raportuar për tetë raste të reja të prekura me koronavirus në Ksoovë. “Sot në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë testuar 89 persona ...

Tetë të infektuarit e radhës me COVID-19 janë nga këto komuna
Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka njoftuar se janë konfirmuar edhe tetë raste të reja me koronavirus dhe se një prej pacientëve i cili ishte infektuar me COVID-19, është shëruar. Përmes një komunikate drejtuar ...
Gazeta Observer | 26-Mar-2020 18:15
Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka njoftuar se janë konfirmuar edhe tetë raste të reja me koronavirus dhe se një prej pacientëve i cili ishte infektuar me COVID-19, është shëruar. Përmes një komunikate drejtuar ...

Edhe Peja preket nga koronavirusi, shënohet rasti i parë në fshatin Llugagji
Rasti i parë është shfaqur në Pejë, gjegjësisht në fshatin Llugagji, bën të ditur Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK), shkruan . Ndërkaq, të infektuarit e tjerë vijnë nga rajonet kështu si ...
Lajminet | 26-Mar-2020 18:11
Rasti i parë është shfaqur në Pejë, gjegjësisht në fshatin Llugagji, bën të ditur Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK), shkruan . Ndërkaq, të infektuarit e tjerë vijnë nga rajonet kështu si ...

Rastet e reja me koronavirus 3 nga Prishtina, 4 nga Vushtria, 1 nga Peja, 89 mostra të analizuara
Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka njoftuar se janë konfirmuar edhe tetë raste të reja me koronavirus dhe se një prej pacientëve i cili ishte infektuar me COVID-19, është shëruar, raporton Express. Përmes një ...
Gazeta Express | 26-Mar-2020 18:09
Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka njoftuar se janë konfirmuar edhe tetë raste të reja me koronavirus dhe se një prej pacientëve i cili ishte infektuar me COVID-19, është shëruar, raporton Express. Përmes një ...

Ministri Vitia jep lajmin e mirë: Shërohet një pacient nga COVID-19
Ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia, ka bërë të ditur se një person është shëruar nga koronavirusi në Kosovë. Sipas ministrit Vitia , zyrtarisht ky është rasti i parë i shëruar me COVID-19 në Kosovë. “Megjithatë më në ...
Arbresh | 26-Mar-2020 18:09
Ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia, ka bërë të ditur se një person është shëruar nga koronavirusi në Kosovë. Sipas ministrit Vitia , zyrtarisht ky është rasti i parë i shëruar me COVID-19 në Kosovë. “Megjithatë më në ...

8 raste të reja me koronavirus në Kosovë, shkon në 79 numri i të infektuarve
Instituti i Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK), bën të ditur se sot kanë testuar 89 mostra dhe tetë (8) prej tyre kanë rezultuar pozitive me COVID19. Rastet e konfirmuara pozitive, sipas këtij ...
Arbresh | 26-Mar-2020 18:09
Instituti i Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK), bën të ditur se sot kanë testuar 89 mostra dhe tetë (8) prej tyre kanë rezultuar pozitive me COVID19. Rastet e konfirmuara pozitive, sipas këtij ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved