ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/09/2020 04:51

Të famshmit shqiptarë ndezën qirinj në ballkonet e tyre, për të nderuar figurën e Leze Qenës

Të famshmit shqiptarë ndezën qirinj në ballkonet e tyre, për të nderuar figurën e Leze Qenës
Mëngjesi i së mërkurës ishte i kobshëm për artin shqiptar, ditë kjo në të cilën u shua ikona e aktrimit, Leze Qena. Ajo vidq në moshën 85-vjeçare pas një sëmundje të shkurtër, teksa la prapa një karrierë të bujshme në ...
Telegrafi | 25-Mar-2020 23:32
Mëngjesi i së mërkurës ishte i kobshëm për artin shqiptar, ditë kjo në të cilën u shua ikona e aktrimit, Leze Qena. Ajo vidq në moshën 85-vjeçare pas një sëmundje të shkurtër, teksa la prapa një karrierë të bujshme në ...

Dumoshi: Leze Qena ka merituar një përcjellje dinjitoze, do të kujdesemi për gjithçka pasi të mbarojë coronavirusi
Mëngjesin e datës 25 mars, është ndarë nga jeta aktorja e mirënjohur kosovare, Leze Qena. Ngushëllime për humbjen e saj kanë shprehur figura të shumta nga arti, politika dhe sporti. Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe ...
Telegrafi | 25-Mar-2020 21:03
Mëngjesin e datës 25 mars, është ndarë nga jeta aktorja e mirënjohur kosovare, Leze Qena. Ngushëllime për humbjen e saj kanë shprehur figura të shumta nga arti, politika dhe sporti. Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe ...

Fjalët e Morena Tarakut pas vdekjes së Leze Qenës
Aktorja e mirënjohur shqiptare ditën e djeshme ka ndërruar jetë në moshën 85 vjeçare, shkruan . Për ta kujtuar janë bërë homazhe e më pas në mbrëmje u ndezën qirinj për ta nderuar figurën e saj. Ndër emrat e estradës që ...
Lajminet | 26-Mar-2020 08:17
Aktorja e mirënjohur shqiptare ditën e djeshme ka ndërruar jetë në moshën 85 vjeçare, shkruan . Për ta kujtuar janë bërë homazhe e më pas në mbrëmje u ndezën qirinj për ta nderuar figurën e saj. Ndër emrat e estradës që ...

Halil Kastrati: Leze Qena do t’i mungojë gjithë popullit shqiptar
Humanisti shqiptar Halil Kastrati ka kujtuar aktoren Leze Qena duke shkruar fjalët më të mira për të. Kastrati ka u ka shprehur ngushëllime famijes dhe miqve, ndërsa ka shkruar se ajo do t’i mungojë teatrit dhe ...
Arbresh | 25-Mar-2020 23:47
Humanisti shqiptar Halil Kastrati ka kujtuar aktoren Leze Qena duke shkruar fjalët më të mira për të. Kastrati ka u ka shprehur ngushëllime famijes dhe miqve, ndërsa ka shkruar se ajo do t’i mungojë teatrit dhe ...

Familjarë dhe artistë nderojnë Leze Qenën
Ministrja e Kulturës, Rinise dhe Sportit, Vlora Dumoshi, organizoi homazhe për nder të aktores Leze Qena e cila ndërroi jetë mëngjesin e sotëm pas rëndimit të gjendjes shëndetësore. Në homazhe përpos ministres Dumoshi, ...
Telegrafi | 25-Mar-2020 17:59
Ministrja e Kulturës, Rinise dhe Sportit, Vlora Dumoshi, organizoi homazhe për nder të aktores Leze Qena e cila ndërroi jetë mëngjesin e sotëm pas rëndimit të gjendjes shëndetësore. Në homazhe përpos ministres Dumoshi, ...

“Majmunët në Kuvend” – Mihrije Braha bën këtë krahasim me deputetët
Humanisti shqiptar Halil Kastrati ka kujtuar aktoren Leze Qena duke shkruar fjalët më të mira për të, shkruan GazetaBlic. Kastrati ka u ka shprehur ngushëllime famijes dhe miqve, ndërsa ka shkruar se ajo do t’i mungojë ...
GazetaBlic | 25-Mar-2020 23:47
Humanisti shqiptar Halil Kastrati ka kujtuar aktoren Leze Qena duke shkruar fjalët më të mira për të, shkruan GazetaBlic. Kastrati ka u ka shprehur ngushëllime famijes dhe miqve, ndërsa ka shkruar se ajo do t’i mungojë ...

Meda ndezë qiri, në nderim të Leze Qenës
Kosova mbetet pa aktoren e madhe, Leze Qena pasi ajo sot u nda nga jeta në moshën 85 vjeçare. Vdekja e aktores legjendare nga Kosova sot, Leze Qena, ka lënë një boshllëk në artin, teatrin, e kulturën shqiptare, shkruan ...
Indeks Online | 25-Mar-2020 23:44
Kosova mbetet pa aktoren e madhe, Leze Qena pasi ajo sot u nda nga jeta në moshën 85 vjeçare. Vdekja e aktores legjendare nga Kosova sot, Leze Qena, ka lënë një boshllëk në artin, teatrin, e kulturën shqiptare, shkruan ...

Halil Kastrati: Me dhimbje mora lajmin, Leze Qena do t’i mungojë televizionit dhe gjithë popullit shqiptar
Humanisti shqiptar Halil Kastrati ka kujtuar aktoren Leze Qena duke shkruar fjalët më të mira për të. Kastrati ka u ka shprehur ngushëllime famijes dhe miqve, ndërsa ka shkruar se ajo do t’i mungojë teatrit dhe ...
Zeri | 25-Mar-2020 23:05
Humanisti shqiptar Halil Kastrati ka kujtuar aktoren Leze Qena duke shkruar fjalët më të mira për të. Kastrati ka u ka shprehur ngushëllime famijes dhe miqve, ndërsa ka shkruar se ajo do t’i mungojë teatrit dhe ...

Conor McGregor dhuron 1 milion euro në luftën kundër coronavirusit
Conor McGregor është sportisti i radhës që ka dhuruar një milionë euro në luftën kundër coronavirusit. Ylli i MMA-s ka bërë të ditur se ai dëshiron t’i ndihmojë spitalet në vendlindjen e tij në Irlandë kundër pandemisë ...
Telegrafi | 25-Mar-2020 17:44
Conor McGregor është sportisti i radhës që ka dhuruar një milionë euro në luftën kundër coronavirusit. Ylli i MMA-s ka bërë të ditur se ai dëshiron t’i ndihmojë spitalet në vendlindjen e tij në Irlandë kundër pandemisë ...

Meda kthehet në kohë, publikon këtë imazh me Leze Qenën
Vdekja e aktores, Leze Qena, sot i ka prekur të gjithë, shkruan . Ajo iku nga kjo botë në moshën 85 vjeçare mirëpo kujtimet për të nuk po vdesin. Emra të njohur të estradës sot kanë bërë homazhe për nder të saj e edhe ...
Lajminet | 25-Mar-2020 22:28
Vdekja e aktores, Leze Qena, sot i ka prekur të gjithë, shkruan . Ajo iku nga kjo botë në moshën 85 vjeçare mirëpo kujtimet për të nuk po vdesin. Emra të njohur të estradës sot kanë bërë homazhe për nder të saj e edhe ...

Për ta nderuar figurën e Leze Qenës, ndizen qirinj nga personazhe të njohura
Sot në moshën 85-vjeçare, ka ndërruar jetë aktorja e njohur shqiptare, Leze Qena. Vdekja e saj ka sjellë një pikëllim të madh për gjithë estradën, artdashësit, aktorët e publiku, shkruan Indeksonline. Shumica nga ta, ...
Indeks Online | 25-Mar-2020 22:23
Sot në moshën 85-vjeçare, ka ndërruar jetë aktorja e njohur shqiptare, Leze Qena. Vdekja e saj ka sjellë një pikëllim të madh për gjithë estradën, artdashësit, aktorët e publiku, shkruan Indeksonline. Shumica nga ta, ...

“5 mijë euro për një natë”, biseda private në emër të Arta Nitaj, flet vet modelja: Montazhera a po keni punë?
Mëngjesin e ditës së sotme, në moshën 85 vjeçare ndërroi jetë aktorja Leze Qena, shkruan GazetaBlic. Aktorja e cila la pas një karrierë të gjatë artistike, u kujtua nga krerët e lartë të shtetit si dhe nga figurat tjera ...
GazetaBlic | 25-Mar-2020 22:10
Mëngjesin e ditës së sotme, në moshën 85 vjeçare ndërroi jetë aktorja Leze Qena, shkruan GazetaBlic. Aktorja e cila la pas një karrierë të gjatë artistike, u kujtua nga krerët e lartë të shtetit si dhe nga figurat tjera ...

Vjosa Osmani telegram ngushëllimi për vdekjen e Leze Qenës
Sot ndërroj jetë aktorja e madhe shqiptare, Leze Qena në moshën 85 vjeçare. Vdekja e Lezes tronditi të gjithë mëngjesin e sotëm, politikanë, aktorë e këngëtarë, kanë shkruar telegrame ngushëllimi për të. ...
TetovaSot | 25-Mar-2020 22:08
Sot ndërroj jetë aktorja e madhe shqiptare, Leze Qena në moshën 85 vjeçare. Vdekja e Lezes tronditi të gjithë mëngjesin e sotëm, politikanë, aktorë e këngëtarë, kanë shkruar telegrame ngushëllimi për të. ...

Estrada shqiptare ndezën qirinj në ballkonet e tyre për Leze Qenën
Këngëtari Meda ka kujtuar aktoren tashmë të ndjerë Leze Qena përmes një fotografie të publikuar në Instagram, shkruan GazetaBlic. Meda gjithashtu ka shkruar edhe fjalët më të veçanta për aktoren. ” Humbja e aktores se ...
GazetaBlic | 25-Mar-2020 21:25
Këngëtari Meda ka kujtuar aktoren tashmë të ndjerë Leze Qena përmes një fotografie të publikuar në Instagram, shkruan GazetaBlic. Meda gjithashtu ka shkruar edhe fjalët më të veçanta për aktoren. ” Humbja e aktores se ...

Estrada ndezën qirinj në ballkonet e tyre, për ta nderuar figurën e Leze Qenës
U nderua figura e aktores shqiptare, Leze Qena. Sot në moshën 85 vjeçare ka ndërruar jetë ikona e kinematografisë, Leze Qena. Emra të njohur të estradës shqiptare kanë përcjell telegrame ngushëllimi me rastine humbjes ...
Gazeta Observer | 25-Mar-2020 21:18
U nderua figura e aktores shqiptare, Leze Qena. Sot në moshën 85 vjeçare ka ndërruar jetë ikona e kinematografisë, Leze Qena. Emra të njohur të estradës shqiptare kanë përcjell telegrame ngushëllimi me rastine humbjes ...

Estrada ndezën qirinj në ballkonet e tyre, për ta nderuar figurën e Leze Qenës
Sot në moshën 85 vjeçare ka ndërruar jetë ikona e kinematografisë, Leze Qena, shkruan . Emra të njohur të estradës shqiptare kanë përcjell telegrame ngushëllimi me rastine humbjes së aktores së madhe shqiptare. Shumica ...
Lajminet | 25-Mar-2020 21:13
Sot në moshën 85 vjeçare ka ndërruar jetë ikona e kinematografisë, Leze Qena, shkruan . Emra të njohur të estradës shqiptare kanë përcjell telegrame ngushëllimi me rastine humbjes së aktores së madhe shqiptare. Shumica ...

Për ta nderuar figurën e Leze Qenës, sonte ndizen qirinj nga ballkoni
Aktorja e madhe shqiptare, Leze Qena u nda nga jeta sot në QKUK ku ishte e vendosur në kujdesin intensiv. Vdekja e saj ka tronditur komuniteti artistik, artdashësit e gjithë popullin shqiptarë të cilët në përkujtim të ...
TetovaSot | 25-Mar-2020 21:10
Aktorja e madhe shqiptare, Leze Qena u nda nga jeta sot në QKUK ku ishte e vendosur në kujdesin intensiv. Vdekja e saj ka tronditur komuniteti artistik, artdashësit e gjithë popullin shqiptarë të cilët në përkujtim të ...

Artistët shprehin ngushëllime për vdekjen e aktores së madhe, Leze Qena
Ka ndërruar jetë në moshën 85 vjeçare aktorja e madhe shqiptare, Leze Qena që la pas vetës një bagazh të gjerë artistik. Vdekja e saj ka tronditur komunitetin artistikë dhe botën e artit të cilët përmes rrjeteve sociale ...
TetovaSot | 25-Mar-2020 21:03
Ka ndërruar jetë në moshën 85 vjeçare aktorja e madhe shqiptare, Leze Qena që la pas vetës një bagazh të gjerë artistik. Vdekja e saj ka tronditur komunitetin artistikë dhe botën e artit të cilët përmes rrjeteve sociale ...

Qytetarët ndezin qirinj në nderim të Leze Qenës, e protestojnë kundër rrëzimit të Qeverisë
Qytetarët kanë nderuar aktoren e mirënjohur Leze Qena, e cila vdiq sot në moshën 85 vjeçare. Në ora 20:00 ata kanë ndezur qirinj në ballkonet e tyre në nderim të saj, transmeton KOHA. Në po të njëjtën kohë ata në ...
Koha.net | 25-Mar-2020 21:00
Qytetarët kanë nderuar aktoren e mirënjohur Leze Qena, e cila vdiq sot në moshën 85 vjeçare. Në ora 20:00 ata kanë ndezur qirinj në ballkonet e tyre në nderim të saj, transmeton KOHA. Në po të njëjtën kohë ata në ...

Thaçi shpreh ngushëllime për Leze Qenën: Do t’i mungojë Kosovës
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka shkruar telegram ngushëllimi për vdekjen e aktores Leze Qena. Lezja vdiq në moshën 85-vjeçare, pas qëndrimit disa ditor në klinikën intenzive në QKUK. Lajmi për humbjen e Lezes ka ...
TetovaSot | 25-Mar-2020 20:58
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka shkruar telegram ngushëllimi për vdekjen e aktores Leze Qena. Lezja vdiq në moshën 85-vjeçare, pas qëndrimit disa ditor në klinikën intenzive në QKUK. Lajmi për humbjen e Lezes ka ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved