ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/09/2020 06:26

Presidenti Thaçi i jep urdhrin “Hero i Kosovës” policit të vrarë në Prizren

Presidenti Thaçi i jep urdhrin “Hero i Kosovës” policit të vrarë në Prizren
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka ndarë sot urdhrin “Hero i Kosovës” për policin Sami Thaqi, i cili u vra të martën mbrëma në Zhur të Prizrenit, gjatë një bastisjeje në një shtëpi. Presidenti Thaçi tha se sakrifica ...
BalkanWeb | 29-Jan-2020 16:09
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka ndarë sot urdhrin “Hero i Kosovës” për policin Sami Thaqi, i cili u vra të martën mbrëma në Zhur të Prizrenit, gjatë një bastisjeje në një shtëpi. Presidenti Thaçi tha se sakrifica ...

I jepet lamtumira policit të vrarë në Kosovë (foto)
Pjesëtari i Policisë së Kosovës, Sami Thaçi ka mbetur mbrëmë i vrarë, ndërsa dy të tjerë, Artur Mrasori dhe Jetmir Hasaj bashkë me një fëmijë, kanë mbetur të plagosur nga një shpërthim që ka ndodhur në Zhur të Prizrenit.
Top Channel | 29-Jan-2020 16:01
Pjesëtari i Policisë së Kosovës, Sami Thaçi ka mbetur mbrëmë i vrarë, ndërsa dy të tjerë, Artur Mrasori dhe Jetmir Hasaj bashkë me një fëmijë, kanë mbetur të plagosur nga një shpërthim që ka ndodhur në Zhur të Prizrenit.

Për 20 vjet, 21 policë të vrarë në krye të detyrës
Sami Thaqi, është zyrtari i 21-të policor i Kosovës që ka humbur jetën në krye të detyrës, që nga themelimi i Policisë së Kosovës, 20 vjet më parë. Ky pjesëtar i Policisë së Kosovës ka humbur jetën gjatë një aksioni ...
Telegrafi | 29-Jan-2020 16:01
Sami Thaqi, është zyrtari i 21-të policor i Kosovës që ka humbur jetën në krye të detyrës, që nga themelimi i Policisë së Kosovës, 20 vjet më parë. Ky pjesëtar i Policisë së Kosovës ka humbur jetën gjatë një aksioni ...

Varroset me nderime të larta polici Sami Thaqi
Është varrosur me nderime të larta pjesëtari i policisë, Sami Thaqi i cili u vra mbrëmë gjatë një aksioni antidrogë në Zhur të Prizrenit. Në ceremoninë e varrimit në varrezat e fshatit Shkarashnik të Malishevës, përveç ...
Telegrafi | 29-Jan-2020 15:27
Është varrosur me nderime të larta pjesëtari i policisë, Sami Thaqi i cili u vra mbrëmë gjatë një aksioni antidrogë në Zhur të Prizrenit. Në ceremoninë e varrimit në varrezat e fshatit Shkarashnik të Malishevës, përveç ...

Polici i vrarë në Zhur të Prizrenit është nga Malisheva
Pjesëtari i Policisë së Kosovës, Sami Thaçi ka mbetur mbrëmë i vrarë, ndërsa dy të tjerë, bashkë me një fëmijë, kanë mbetur të plagosur nga një shpërthim që ka ndodhur në Zhur të Prizrenit.
Top Channel | 29-Jan-2020 12:28
Pjesëtari i Policisë së Kosovës, Sami Thaçi ka mbetur mbrëmë i vrarë, ndërsa dy të tjerë, bashkë me një fëmijë, kanë mbetur të plagosur nga një shpërthim që ka ndodhur në Zhur të Prizrenit.

Mësohet identiteti i personit të arrestuar për shpërthimin në Zhur
KosovaPress ka arritur të mësojë identitetin e të dyshuarit të arrestuar nga Policia e Kosovës për rastin në Zhur ku si pasojë e një shpërthimi, ka mbetur i vdekur një polic.
Top Channel | 29-Jan-2020 12:28
KosovaPress ka arritur të mësojë identitetin e të dyshuarit të arrestuar nga Policia e Kosovës për rastin në Zhur ku si pasojë e një shpërthimi, ka mbetur i vdekur një polic.

Haradinaj për vrasjen e policit: Përgjegjësit duhet ta marrin dënimin e merituar
Kryeministri në detyrë Ramush Haradinaj, bashkë me një pjesë të kabinetit, sot ishte për vizitë ngushëlluese në Policinë e Kosovës, për humbjen e pjesëtarit të tyre Sami Thaçi, që me përgjegjësi të lartë bashkë me dy ...
Top Channel | 29-Jan-2020 12:28
Kryeministri në detyrë Ramush Haradinaj, bashkë me një pjesë të kabinetit, sot ishte për vizitë ngushëlluese në Policinë e Kosovës, për humbjen e pjesëtarit të tyre Sami Thaçi, që me përgjegjësi të lartë bashkë me dy ...

Presidenti ndan urdhrin “Hero i Kosovës” për policin e vrarë Sami Thaqi
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi ka ndarë sot urdhrin “Hero i Kosovës” për policin Sami Thaqi, i cili u vra të martën mbrëma në Zhur të Prizrenit, gjatë një bastisjeje në një shtëpi. Presidenti Thaçi tha se sakrifica e ...
Telegrafi | 29-Jan-2020 15:15
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi ka ndarë sot urdhrin “Hero i Kosovës” për policin Sami Thaqi, i cili u vra të martën mbrëma në Zhur të Prizrenit, gjatë një bastisjeje në një shtëpi. Presidenti Thaçi tha se sakrifica e ...

Qeveria ndan 300 euro në muaj për familjet e policëve të rënë në detyrë
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, në mbledhjen e Qeverisë së Kosovës ka marr vendim që t’i ndajë 15 mijë euro për familjen e policit të vrarë, Sami Thaqi dhe 10 mijë për dy policët e plagosur në Zhur të ...
Telegrafi | 29-Jan-2020 14:56
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, në mbledhjen e Qeverisë së Kosovës ka marr vendim që t’i ndajë 15 mijë euro për familjen e policit të vrarë, Sami Thaqi dhe 10 mijë për dy policët e plagosur në Zhur të ...

Qeveria ndan 15 mijë euro për familjen e policit të vrarë dhe nga 10 mijë për policët e plagosur
Mbledhja e Qeverisë së Kosovës ka nisur sot me një minutë heshtje, në nderim të policit Sami Thaqi, i cili u vra të martën mbrëma në Zhur të Prizrenit. Qeveria e Kosovës në këtë mbledhje vendosi t’i ndajë 15 mijë euro ...
Telegrafi | 29-Jan-2020 14:52
Mbledhja e Qeverisë së Kosovës ka nisur sot me një minutë heshtje, në nderim të policit Sami Thaqi, i cili u vra të martën mbrëma në Zhur të Prizrenit. Qeveria e Kosovës në këtë mbledhje vendosi t’i ndajë 15 mijë euro ...

Polici kosovar vritet gjatë aksionit antidrogë në Prizren
Një efektiv i policisë së Kosovës mbeti i vrarë, ndërsa 3 persona të tjerë, përfshirë një fëmijë, u plagosën mbrëmjen e se martes nga një shpërthim në fshatin Zhur të Prizrenit. Ngjarja ndodhi në kohwn kur njësitë e ...
VizionPlus | 29-Jan-2020 13:35
Një efektiv i policisë së Kosovës mbeti i vrarë, ndërsa 3 persona të tjerë, përfshirë një fëmijë, u plagosën mbrëmjen e se martes nga një shpërthim në fshatin Zhur të Prizrenit. Ngjarja ndodhi në kohwn kur njësitë e ...

FOTO/ Vrau policin gjatë operacionit në Prizren, arrestohet autori
KOSOVË Iran Bardalli është autori i vrasjes së policit Sami Thaçi dhe plagosjes së dy të tjerëve gjatë operacionit anti- drogë në Zhur të Prizrenit. Mësohet se në momentin e kontrollit të banesës Bardalli ka shkaktuar ...
BalkanWeb | 29-Jan-2020 10:44
KOSOVË Iran Bardalli është autori i vrasjes së policit Sami Thaçi dhe plagosjes së dy të tjerëve gjatë operacionit anti- drogë në Zhur të Prizrenit. Mësohet se në momentin e kontrollit të banesës Bardalli ka shkaktuar ...

Presidenti shpall të enjten ditë zie në nderim të policit Sami Thaqi
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, pas rënies në krye të detyrës të pjesëtarit të Policisë së Kosovës, Sami Thaqi, ka shpallur ditën e enjte, më 30 janar 2020, ditë zie, në shenjë nderimi shtetëror. Në ...
EkonomiaOnline | 29-Jan-2020 16:11
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, pas rënies në krye të detyrës të pjesëtarit të Policisë së Kosovës, Sami Thaqi, ka shpallur ditën e enjte, më 30 janar 2020, ditë zie, në shenjë nderimi shtetëror. Në ...

Iniciativë për të mbledhur para për familjen e policit që u vra në Zhur
Qeveria e Kosovës i ndau 15 mijë euro. Por, veç kësaj, për familjen e Sami Thaçit, pjesëtarit të Njësive Speciale të Policisë së Kosovës, i cili u vra gjatë një aksioni anti-drogë në Zhur të Prizrenit, një kompani ka ...
InFokusi | 29-Jan-2020 16:08
Qeveria e Kosovës i ndau 15 mijë euro. Por, veç kësaj, për familjen e Sami Thaçit, pjesëtarit të Njësive Speciale të Policisë së Kosovës, i cili u vra gjatë një aksioni anti-drogë në Zhur të Prizrenit, një kompani ka ...

Për 20 vjet, 21 policë të vrarë
Sami Thaqi, është zyrtari i 21-të policor i Kosovës që ka humbur jetën në krye të detyrës, që nga themelimi i Policisë së Kosovës, 20 vjet më parë. Ky pjesëtar i Policisë së Kosovës ka humbur jetën gjatë një aksioni ...
Radio Evropa e Lire | 29-Jan-2020 16:01
Sami Thaqi, është zyrtari i 21-të policor i Kosovës që ka humbur jetën në krye të detyrës, që nga themelimi i Policisë së Kosovës, 20 vjet më parë. Ky pjesëtar i Policisë së Kosovës ka humbur jetën gjatë një aksioni ...

I jepet lamtumira e fundit policit i cili humbi jetën në krye të detyrës
Është zhvilluar sot ceremonia e varrimit të policit Sami Thaçi, i cili humbi jetën gjatë aksionit antidrogë në Zhur të Prizrenit mbrëmjen e së martës. Për t’i dhënë lamtumirën e fundit u mblodhën shumë qytetarë, kolegë ...
Arbresh | 29-Jan-2020 16:01
Është zhvilluar sot ceremonia e varrimit të policit Sami Thaçi, i cili humbi jetën gjatë aksionit antidrogë në Zhur të Prizrenit mbrëmjen e së martës. Për t’i dhënë lamtumirën e fundit u mblodhën shumë qytetarë, kolegë ...

Presidenti ndan urdhrin “Hero i Kosovës” për policin e vrarë Sami Thaqi
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi ka ndarë sot urdhrin “Hero i Kosovës” për policin Sami Thaqi, i cili u vra të martën mbrëma në Zhur të Prizrenit, gjatë një bastisjeje në një shtëpi. Këtë e ka bërë të ditur vetë ...
Arbresh | 29-Jan-2020 15:58
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi ka ndarë sot urdhrin “Hero i Kosovës” për policin Sami Thaqi, i cili u vra të martën mbrëma në Zhur të Prizrenit, gjatë një bastisjeje në një shtëpi. Këtë e ka bërë të ditur vetë ...

Polici i vrarë dekorohet me urdhrin “Hero i Kosovës”
Polici i rënë në krye të detyrës, Sami Thaqi, është heroi më i ri i Republikës së Kosovës. Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, duke u bazuar në kompetencat e tij kushtetuese, dekoroi sot policin Sami Thaqi me urdhrin ...
Zeri | 29-Jan-2020 15:55
Polici i rënë në krye të detyrës, Sami Thaqi, është heroi më i ri i Republikës së Kosovës. Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, duke u bazuar në kompetencat e tij kushtetuese, dekoroi sot policin Sami Thaqi me urdhrin ...

Haradinaj ndanë 300 euro pagë mujore familjeve të policëve të rënë
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj pas mbledhjes së qeverisë në dorëheqje ka deklaruar se kujdesi për policinë e Kosovës është rritur, teksa tha se është shtuar edhe përkrahja buxhetore. Haradinaj ka ...
InFokusi | 29-Jan-2020 15:55
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj pas mbledhjes së qeverisë në dorëheqje ka deklaruar se kujdesi për policinë e Kosovës është rritur, teksa tha se është shtuar edhe përkrahja buxhetore. Haradinaj ka ...

Për 20 vjet, 21 policë të vrarë në Kosovë
Sami Thaqi, është zyrtari i 21-të policor i Kosovës që ka humbur jetën në krye të detyrës, që nga themelimi i Policisë së Kosovës, 20 vjet më parë. Ky pjesëtar i Policisë së Kosovës ka humbur jetën gjatë një aksioni ...
Koha.net | 29-Jan-2020 15:52
Sami Thaqi, është zyrtari i 21-të policor i Kosovës që ka humbur jetën në krye të detyrës, që nga themelimi i Policisë së Kosovës, 20 vjet më parë. Ky pjesëtar i Policisë së Kosovës ka humbur jetën gjatë një aksioni ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved