ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/09/2020 06:34

Alarmi për bombë, deklarohen nga “Skopje City Mall”

Alarmi për bombë, deklarohen nga “Skopje City Mall”
Sot në qendrën tregtare ‘Skopje City Mall’ është dhënë një alarm për bombë. Për shkak të këtij alarmi, të punësuarit dhe vizitorët e qendrës tregtare në Karposh të Shkupit janë evakuuar, përcjell Telegrafi Maqedoni. Nga ...
Telegrafi | 29-Jan-2020 14:21
Sot në qendrën tregtare ‘Skopje City Mall’ është dhënë një alarm për bombë. Për shkak të këtij alarmi, të punësuarit dhe vizitorët e qendrës tregtare në Karposh të Shkupit janë evakuuar, përcjell Telegrafi Maqedoni. Nga ...

Policia po zhvillon kërkimet në “Siti Moll Shkup” pas alarmit për Bo.mbë
Shkup, 29 janar 2020 (MEDIAL)- Qendra tregtare “Siti moll Shkup”, në lagjen e Karposhit ende është e evakuuar për shkak të alarmit për bombë. Siç njoftoi gazetari i MEDIAL-s nga vendi i ngjarjes, ekipet e policisë me ...
Medial | 29-Jan-2020 14:56
Shkup, 29 janar 2020 (MEDIAL)- Qendra tregtare “Siti moll Shkup”, në lagjen e Karposhit ende është e evakuuar për shkak të alarmit për bombë. Siç njoftoi gazetari i MEDIAL-s nga vendi i ngjarjes, ekipet e policisë me ...

Alarmi për bombë, deklarohen nga “Skopje City Mall”
Sot në qendrën tregtare ‘Skopje City Mall’ është dhënë një alarm për bombë. Për shkak të këtij alarmi, të punësuarit dhe vizitorët e qendrës tregtare në Karposh të Shkupit janë evakuuar. Nga MPB njoftuan se në ‘Skopje ...
Republika | 29-Jan-2020 14:45
Sot në qendrën tregtare ‘Skopje City Mall’ është dhënë një alarm për bombë. Për shkak të këtij alarmi, të punësuarit dhe vizitorët e qendrës tregtare në Karposh të Shkupit janë evakuuar. Nga MPB njoftuan se në ‘Skopje ...

Alarmi për bombë, deklarohen nga “Skopje City Mall”
Sot në qendrën tregtare ‘Skopje City Mall’ është dhënë një alarm për bombë. Për shkak të këtij alarmi, të punësuarit dhe vizitorët e qendrës tregtare në Karposh të Shkupit janë evakuuar, përcjell Telegrafi Maqedoni. Nga ...
Arbresh | 29-Jan-2020 14:34
Sot në qendrën tregtare ‘Skopje City Mall’ është dhënë një alarm për bombë. Për shkak të këtij alarmi, të punësuarit dhe vizitorët e qendrës tregtare në Karposh të Shkupit janë evakuuar, përcjell Telegrafi Maqedoni. Nga ...

Deklaratë e policisë për situatën e krijuar tek “City Mall”
Nga Ministria e Punëve të Brendshme thonë se nga ekipi qe merret me monitorimin e City Mall ka denoncuar në MPB, se kanë marre thirrje para një ore për bombë të vendosur në Qendën Tregtare City Mall dhe menjëherë janë ...
Gazeta Express | 29-Jan-2020 14:24
Nga Ministria e Punëve të Brendshme thonë se nga ekipi qe merret me monitorimin e City Mall ka denoncuar në MPB, se kanë marre thirrje para një ore për bombë të vendosur në Qendën Tregtare City Mall dhe menjëherë janë ...

Alarm për bombë: Evakuohen qytetarët nga një qendër tregtare në Shkup
Një alarm për bombë është dhënë sot në një qendër tregtare të Shkupit. Me këtë rast njerëzit që kanë qenë brenda “City Mall”, janë detyruar të evakuohen. Zyrtarët nga Ministria e Punëve të Brendshme theksojnë se ekipi i ...
Arbresh | 29-Jan-2020 14:08
Një alarm për bombë është dhënë sot në një qendër tregtare të Shkupit. Me këtë rast njerëzit që kanë qenë brenda “City Mall”, janë detyruar të evakuohen. Zyrtarët nga Ministria e Punëve të Brendshme theksojnë se ekipi i ...

Alarm për “bombë”, evakuohen qytetarët nga City Mall
Nga Ministria e Punëve të Brendshme thonë se nga ekipi qe merret me monitorimin e City Mall ka denoncuar në MPB, se kanë marre thirrje para një për bombë të vendosur në Q.T. City Mall dhe menjëherë janë dërguar ekipe ...
Aktuale.MK | 29-Jan-2020 14:01
Nga Ministria e Punëve të Brendshme thonë se nga ekipi qe merret me monitorimin e City Mall ka denoncuar në MPB, se kanë marre thirrje para një për bombë të vendosur në Q.T. City Mall dhe menjëherë janë dërguar ekipe ...

Alarm për bombë: Evakuohen qytetarët nga një qendër tregtare në Shkup
Një alarm për bombë është dhënë sot në një qendër tregtare të Shkupit. Me këtë rast njerëzit që kanë qenë brenda “City Mall”, janë detyruar të evakuohen. Zyrtarët nga Ministria e Punëve të Brendshme theksojnë se ekipi i ...
Klan Kosova | 29-Jan-2020 13:58
Një alarm për bombë është dhënë sot në një qendër tregtare të Shkupit. Me këtë rast njerëzit që kanë qenë brenda “City Mall”, janë detyruar të evakuohen. Zyrtarët nga Ministria e Punëve të Brendshme theksojnë se ekipi i ...

Alarm për “bombë”, evakuohen qytetarët nga City Mall në Shkup
Nga Ministria e Punëve të Brendshme thonë se nga ekipi qe merret me monitorimin e City Mall ka denoncuar në MPB, se kanë marre thirrje para një për bombë të vendosur në Q.T. City Mall dhe menjëherë janë dërguar ekipe ...
Lajminet | 29-Jan-2020 13:45
Nga Ministria e Punëve të Brendshme thonë se nga ekipi qe merret me monitorimin e City Mall ka denoncuar në MPB, se kanë marre thirrje para një për bombë të vendosur në Q.T. City Mall dhe menjëherë janë dërguar ekipe ...

Evakuohet City Mall pas paralajmërimit për bo mbë
Para pak çaste më parë është evakuar qendra tregtare City MAll në Shkup. TV SHENJA nga MPB mëson se ka pasur një paralajmërim për bom bë të vendosur brenda objektit. Për momentin ekipi i Antitetorrit është në terren dhe ...
Ina-Online | 29-Jan-2020 13:33
Para pak çaste më parë është evakuar qendra tregtare City MAll në Shkup. TV SHENJA nga MPB mëson se ka pasur një paralajmërim për bom bë të vendosur brenda objektit. Për momentin ekipi i Antitetorrit është në terren dhe ...

Evakuohet “City Mall” në Shkup, pas paralajmërimit për vënie bombe
Para pak çastesh është evakuuar qendra tregtare “City MAll” në Shkup. Nga MPB-ja mësojmë se ka pasur një paralajmërim për bombë të vendosur brenda objektit. Për momentin ekipi i Antitetorrit është në terren dhe po punon ...
Gazeta Observer | 29-Jan-2020 13:32
Para pak çastesh është evakuuar qendra tregtare “City MAll” në Shkup. Nga MPB-ja mësojmë se ka pasur një paralajmërim për bombë të vendosur brenda objektit. Për momentin ekipi i Antitetorrit është në terren dhe po punon ...

Shkup: Alarm për bombë në “City Mall”, evakuohen qytetarët
Pas alarmit për bombë në qendrën tregtare “City Mall”, janë evakuuar të gjithë qytetarët që gjendeshin brenda objektit, njofton Express. Në terren kanë dal ekipet e antiterrorit dhe po punojnë në zbardhjen e rastit. ...
InFokusi | 29-Jan-2020 13:25
Pas alarmit për bombë në qendrën tregtare “City Mall”, janë evakuuar të gjithë qytetarët që gjendeshin brenda objektit, njofton Express. Në terren kanë dal ekipet e antiterrorit dhe po punojnë në zbardhjen e rastit. ...

Evakuohet “City Mall” në Shkup, pas paralajmërimit për vënie bombe
Para pak çastesh është evakuuar qendra tregtare “City MAll” në Shkup. Nga MPB-ja mësojmë se ka pasur një paralajmërim për bombë të vendosur brenda objektit. Për momentin ekipi i Antitetorrit është në terren dhe po punon ...
Indeks Online | 29-Jan-2020 13:23
Para pak çastesh është evakuuar qendra tregtare “City MAll” në Shkup. Nga MPB-ja mësojmë se ka pasur një paralajmërim për bombë të vendosur brenda objektit. Për momentin ekipi i Antitetorrit është në terren dhe po punon ...

Alarm për bombë, evakuohen qytetarët nga City Mall në Shkup
Për shkak të një alarmi për bombë, të punësuarit dhe vizitorët e qendrës tregtare City Mall në Shkup, për momentin janë evakuuar, raporton “Alsat-M”. Qytetarëve iu është kumtuar që ta braktisin Qendrën Tregtare, pas çka ...
Koha.net | 29-Jan-2020 13:22
Për shkak të një alarmi për bombë, të punësuarit dhe vizitorët e qendrës tregtare City Mall në Shkup, për momentin janë evakuuar, raporton “Alsat-M”. Qytetarëve iu është kumtuar që ta braktisin Qendrën Tregtare, pas çka ...

(VIDEO) Evakuohet City Mall pas paralajmërimit për bombë
Para pak çaste më parë është evaukuaar qendra tregtare City MAll në Shkup. TV SHENJA nga MPB mëson se ka pasur një paralajmërim për bombë të vendosur brenda objektit. Për momentin ekipi i Antitetorrit është në terren ...
Shenja | 29-Jan-2020 13:16
Para pak çaste më parë është evaukuaar qendra tregtare City MAll në Shkup. TV SHENJA nga MPB mëson se ka pasur një paralajmërim për bombë të vendosur brenda objektit. Për momentin ekipi i Antitetorrit është në terren ...

Alarm për “bombë”, evakuohen qytetarët nga City Mall
Për shkak të një alarmi për bombë, të punësuarit dhe vizitorët e qendrës tregtare Siti Moll, për momentin janë evakuuar. Qytetarëve iu është kumtuar që ta braktisin Qendrën Tregtare, pas çka njerëzit në panik kanë ...
TetovaSot | 29-Jan-2020 13:12
Për shkak të një alarmi për bombë, të punësuarit dhe vizitorët e qendrës tregtare Siti Moll, për momentin janë evakuuar. Qytetarëve iu është kumtuar që ta braktisin Qendrën Tregtare, pas çka njerëzit në panik kanë ...

Alarm për “bombë”, evakuohen qytetarët nga City Mall
Për shkak të një alarmi për bombë, të punësuarit dhe vizitorët e qendrës tregtare Siti Moll, për momentin janë evakuuar. Qytetarëve iu është kumtuar që ta braktisin Qendrën Tregtare, pas çka njerëzit në panik kanë ...
Shprehja | 29-Jan-2020 13:12
Për shkak të një alarmi për bombë, të punësuarit dhe vizitorët e qendrës tregtare Siti Moll, për momentin janë evakuuar. Qytetarëve iu është kumtuar që ta braktisin Qendrën Tregtare, pas çka njerëzit në panik kanë ...

Evakuohet qendra tregtare në Shkup për shkak të alarmit për bombë
Nga Ministria e Punëve të Brendshme për MIA-n deklaruan se deri tek ta ka arritur informacion për alarm për bombë të vendosur pas çka në terren janë dërguar ekipe të policisë. Në terren është edhe ekipi i Brigadës......
Zeri | 29-Jan-2020 13:09
Nga Ministria e Punëve të Brendshme për MIA-n deklaruan se deri tek ta ka arritur informacion për alarm për bombë të vendosur pas çka në terren janë dërguar ekipe të policisë. Në terren është edhe ekipi i Brigadës......

“Siti Moll Shkup” evakuohet për shkak të alarmit për bombë
Qendra tregtare “Siti Moll Shkup” në lagjen e Karposhit për momentin po evakuohet për shkak të alarmit për bombë. Nga Ministria e Punëve të Brendshme për MIA-n deklaruan se deri tek ta ka arritur informacion për alarm ...
Televizioni Koha | 29-Jan-2020 13:06
Qendra tregtare “Siti Moll Shkup” në lagjen e Karposhit për momentin po evakuohet për shkak të alarmit për bombë. Nga Ministria e Punëve të Brendshme për MIA-n deklaruan se deri tek ta ka arritur informacion për alarm ...

Alarm për “bombë”, evakuohen qytetarët nga City Mall
Për shkak të një alarmi për bombë, të punësuarit dhe vizitorët e qendrës tregtare Siti Moll, për momentin janë evakuuar. Qytetarëve iu është kumtuar që ta braktisin Qendrën Tregtare, pas çka njerëzit në panik kanë ...
Alsat-M | 29-Jan-2020 13:06
Për shkak të një alarmi për bombë, të punësuarit dhe vizitorët e qendrës tregtare Siti Moll, për momentin janë evakuuar. Qytetarëve iu është kumtuar që ta braktisin Qendrën Tregtare, pas çka njerëzit në panik kanë ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved