ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/09/2020 06:43

Polici i vrarë në Zhur të Prizrenit është nga Malisheva

Polici i vrarë në Zhur të Prizrenit është nga Malisheva
Pjesëtari i Policisë së Kosovës, Sami Thaçi ka mbetur mbrëmë i vrarë, ndërsa dy të tjerë, bashkë me një fëmijë, kanë mbetur të plagosur nga një shpërthim që ka ndodhur në Zhur të Prizrenit.
Top Channel | 29-Jan-2020 12:28
Pjesëtari i Policisë së Kosovës, Sami Thaçi ka mbetur mbrëmë i vrarë, ndërsa dy të tjerë, bashkë me një fëmijë, kanë mbetur të plagosur nga një shpërthim që ka ndodhur në Zhur të Prizrenit.

Mësohet identiteti i personit të arrestuar për shpërthimin në Zhur
KosovaPress ka arritur të mësojë identitetin e të dyshuarit të arrestuar nga Policia e Kosovës për rastin në Zhur ku si pasojë e një shpërthimi, ka mbetur i vdekur një polic.
Top Channel | 29-Jan-2020 12:28
KosovaPress ka arritur të mësojë identitetin e të dyshuarit të arrestuar nga Policia e Kosovës për rastin në Zhur ku si pasojë e një shpërthimi, ka mbetur i vdekur një polic.

Haradinaj për vrasjen e policit: Përgjegjësit duhet ta marrin dënimin e merituar
Kryeministri në detyrë Ramush Haradinaj, bashkë me një pjesë të kabinetit, sot ishte për vizitë ngushëlluese në Policinë e Kosovës, për humbjen e pjesëtarit të tyre Sami Thaçi, që me përgjegjësi të lartë bashkë me dy ...
Top Channel | 29-Jan-2020 12:28
Kryeministri në detyrë Ramush Haradinaj, bashkë me një pjesë të kabinetit, sot ishte për vizitë ngushëlluese në Policinë e Kosovës, për humbjen e pjesëtarit të tyre Sami Thaçi, që me përgjegjësi të lartë bashkë me dy ...

Polici kosovar vritet gjatë aksionit antidrogë në Prizren
Një efektiv i policisë së Kosovës mbeti i vrarë, ndërsa 3 persona të tjerë, përfshirë një fëmijë, u plagosën mbrëmjen e se martes nga një shpërthim në fshatin Zhur të Prizrenit. Ngjarja ndodhi në kohwn kur njësitë e ...
VizionPlus | 29-Jan-2020 13:35
Një efektiv i policisë së Kosovës mbeti i vrarë, ndërsa 3 persona të tjerë, përfshirë një fëmijë, u plagosën mbrëmjen e se martes nga një shpërthim në fshatin Zhur të Prizrenit. Ngjarja ndodhi në kohwn kur njësitë e ...

Qeveria ndan 300 euro në muaj për familjet e policëve të rënë në detyrë
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, në mbledhjen e Qeverisë së Kosovës ka marr vendim që t’i ndajë 15 mijë euro për familjen e policit të vrarë, Sami Thaqi dhe 10 mijë për dy policët e plagosur në Zhur të ...
Telegrafi | 29-Jan-2020 14:56
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, në mbledhjen e Qeverisë së Kosovës ka marr vendim që t’i ndajë 15 mijë euro për familjen e policit të vrarë, Sami Thaqi dhe 10 mijë për dy policët e plagosur në Zhur të ...

Qeveria ndan 15 mijë euro për familjen e policit të vrarë dhe nga 10 mijë për policët e plagosur
Mbledhja e Qeverisë së Kosovës ka nisur sot me një minutë heshtje, në nderim të policit Sami Thaqi, i cili u vra të martën mbrëma në Zhur të Prizrenit. Qeveria e Kosovës në këtë mbledhje vendosi t’i ndajë 15 mijë euro ...
Telegrafi | 29-Jan-2020 14:52
Mbledhja e Qeverisë së Kosovës ka nisur sot me një minutë heshtje, në nderim të policit Sami Thaqi, i cili u vra të martën mbrëma në Zhur të Prizrenit. Qeveria e Kosovës në këtë mbledhje vendosi t’i ndajë 15 mijë euro ...

FOTO/ Vrau policin gjatë operacionit në Prizren, arrestohet autori
KOSOVË Iran Bardalli është autori i vrasjes së policit Sami Thaçi dhe plagosjes së dy të tjerëve gjatë operacionit anti- drogë në Zhur të Prizrenit. Mësohet se në momentin e kontrollit të banesës Bardalli ka shkaktuar ...
BalkanWeb | 29-Jan-2020 10:44
KOSOVË Iran Bardalli është autori i vrasjes së policit Sami Thaçi dhe plagosjes së dy të tjerëve gjatë operacionit anti- drogë në Zhur të Prizrenit. Mësohet se në momentin e kontrollit të banesës Bardalli ka shkaktuar ...

Haradinaj nga QKUK-ja: Përveç pensioneve, do të ndajmë edhe një shumë shtesë për të gjitha familjet e policëve të rënë në detyrë
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj ka vizituar policin Artur Mrasori i cili gjendet i shtrirë në QKUK, pasi u lëndua mbrëmë në shpërthimin që ndodhi në Zhur të Prizrenit, ku mbeti i vdekur polici Sami Thaqi. ...
Telegrafi | 29-Jan-2020 13:25
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj ka vizituar policin Artur Mrasori i cili gjendet i shtrirë në QKUK, pasi u lëndua mbrëmë në shpërthimin që ndodhi në Zhur të Prizrenit, ku mbeti i vdekur polici Sami Thaqi. ...

I jepet lamtumira e fundit policit Sami Thaqi
Sot u zhvillua ceremonia zyrtare e varrimit të policit, Sami Thaqi, i cili humbi jetën gjatë aksionit antidrogë në Zhur të Prizrenit mbrëmjen e së martes. Qytetarë të shumtë dhe zyrtarë policorë u mblodhën në varrezat e ...
Medial | 29-Jan-2020 15:08
Sot u zhvillua ceremonia zyrtare e varrimit të policit, Sami Thaqi, i cili humbi jetën gjatë aksionit antidrogë në Zhur të Prizrenit mbrëmjen e së martes. Qytetarë të shumtë dhe zyrtarë policorë u mblodhën në varrezat e ...

Thaçi e shpall policin Sami Thaqi 'Hero i Kosovës'
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim thaçi ka shpallur "Hero i Kosovës", policin e vrarë dje gjatë ushtrimit të detyrës në Zhur të Prizrenit. Policit Sami Thaqi sot i jepet lamtumira e fundit, përcjell......
Zeri | 29-Jan-2020 15:05
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim thaçi ka shpallur "Hero i Kosovës", policin e vrarë dje gjatë ushtrimit të detyrës në Zhur të Prizrenit. Policit Sami Thaqi sot i jepet lamtumira e fundit, përcjell......

I jepet lamtumira e fundit policit Sami Thaqi
Sot u zhvillua ceremonia zyrtare e varrimit të policit, Sami Thaqi, i cili humbi jetën gjatë aksionit antidrogë në Zhur të Prizrenit mbrëmjen e së martes. Qytetarë të shumtë dhe zyrtarë policorë u mblodhën për t’i dhënë ...
Klan Kosova | 29-Jan-2020 15:05
Sot u zhvillua ceremonia zyrtare e varrimit të policit, Sami Thaqi, i cili humbi jetën gjatë aksionit antidrogë në Zhur të Prizrenit mbrëmjen e së martes. Qytetarë të shumtë dhe zyrtarë policorë u mblodhën për t’i dhënë ...

Thaçi e shpall “Hero të Kosovës” policin Sami Thaçi
Thaçi ka thënë se sakrifica e dhjetëra policëve të rënë në mbrojtje të rendit dhe ligjit na obligon që të punojmë edhe më shumë për një Kosovë të qetë e stabile dhe një vend më të mirë për gjithë qytetarët tanë. “Polici ...
AlbInfo | 29-Jan-2020 15:05
Thaçi ka thënë se sakrifica e dhjetëra policëve të rënë në mbrojtje të rendit dhe ligjit na obligon që të punojmë edhe më shumë për një Kosovë të qetë e stabile dhe një vend më të mirë për gjithë qytetarët tanë. “Polici ...

Ndahen 15 mijë euro për policin e vrarë në Zhur
Qeveria në detyrë në mbledhjen e sotme ka ndarë 15 mijë euro për familjen e policit të vrarë, Sami Thaqi. Po ashtu është marrë vendim që të ndahen edhe nga 10 mijë euro për dy policët e plagosur në detyrë në rastin e ...
InFokusi | 29-Jan-2020 14:59
Qeveria në detyrë në mbledhjen e sotme ka ndarë 15 mijë euro për familjen e policit të vrarë, Sami Thaqi. Po ashtu është marrë vendim që të ndahen edhe nga 10 mijë euro për dy policët e plagosur në detyrë në rastin e ...

Polici që vdiq tragjikisht në Prizren shpallet “Hero i Kosovës”
Këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në Facebook vet presidenti teksa ka thënë se vendimin e ka marrë bazuar në kompetencat e tij kushtetuese, shkruan . Thaçi ka shkruajtur se heroizmi i Sami Thaqit, Enver ...
Lajminet | 29-Jan-2020 14:57
Këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në Facebook vet presidenti teksa ka thënë se vendimin e ka marrë bazuar në kompetencat e tij kushtetuese, shkruan . Thaçi ka shkruajtur se heroizmi i Sami Thaqit, Enver ...

Babai i Artur Mrasorit bën thirrje, që djali i tij të çohet jashtë shtetit për shërimin e syve
Artur Mrasori, polici i lënduar në aksionin e mbrëmshëm në Zhur të Prizrenit po vazhdon të mjekohet në QKUK. Ai ka marrë lëndime të rënda në sy nga shpërthimi i bombës. Babai i tij, Ganimet Mrasori tha për EO-në se po ...
Indeks Online | 29-Jan-2020 14:57
Artur Mrasori, polici i lënduar në aksionin e mbrëmshëm në Zhur të Prizrenit po vazhdon të mjekohet në QKUK. Ai ka marrë lëndime të rënda në sy nga shpërthimi i bombës. Babai i tij, Ganimet Mrasori tha për EO-në se po ...

EMRI/ Një polic i vrarë dhe dy të plagosur gjatë operacionit në Prizren, kapet autori i krimit
Iran Bardalli është autori i vrasjes së policit Sami Thaçi dhe plagosjes së dy të tjerëve gjatë operacionit anti- drogë në Zhur të Prizrenit. Mësohet se në momentin e kontrollit të banesës Bardalli ka shkaktuar një ...
Telegraf | 29-Jan-2020 10:59
Iran Bardalli është autori i vrasjes së policit Sami Thaçi dhe plagosjes së dy të tjerëve gjatë operacionit anti- drogë në Zhur të Prizrenit. Mësohet se në momentin e kontrollit të banesës Bardalli ka shkaktuar një ...

Thaçi e shpall “Hero të Kosovës” policin, Sami Thaçi
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, sot kur policit Sami Thaçi do i jepet lamtumira e fundit, për të ka akorduar urdhrin “Hero i Kosovës”. Thaçi ka thënë se sakrifica e dhjetëra policëve të rënë në mbrojtje të rendit dhe ...
Indeks Online | 29-Jan-2020 14:57
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, sot kur policit Sami Thaçi do i jepet lamtumira e fundit, për të ka akorduar urdhrin “Hero i Kosovës”. Thaçi ka thënë se sakrifica e dhjetëra policëve të rënë në mbrojtje të rendit dhe ...

Haradinaj për vrasjen e policit: Përgjegjësit duhet ta marrin dënimin e merituar
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, bashkë me një pjesë të kabinetit, sot vizitoi Policinë e Kosovës, një ditë pasi një pjesëtar i Policisë së Kosovës u vra në Zhur të Prizrenit, në krye të detyrës. Haradinaj tha ...
Telegrafi | 29-Jan-2020 12:25
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, bashkë me një pjesë të kabinetit, sot vizitoi Policinë e Kosovës, një ditë pasi një pjesëtar i Policisë së Kosovës u vra në Zhur të Prizrenit, në krye të detyrës. Haradinaj tha ...

Thaçi ndan urdhrin “Hero i Kosovës” për policin e rënë në detyrë
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, e ka ndarë urdhrin “Hero i Kosovës” për policin Sami Thaqi i cili mbrëmë ra në krye të detyrës. Ai përmes një postimi në Facebook ka thënë se Sami Thaqi është heroi më i ri i Kosovës, ...
Klan Kosova | 29-Jan-2020 14:56
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, e ka ndarë urdhrin “Hero i Kosovës” për policin Sami Thaqi i cili mbrëmë ra në krye të detyrës. Ai përmes një postimi në Facebook ka thënë se Sami Thaqi është heroi më i ri i Kosovës, ...

Haradinaj: Vrasja e policit, lajm i dhimbshëm!
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka vizituar policin Artur Mrasori, i cili gjendet në Klinikën Intensive, i lënduar mbrëmë gjatë aksionit antidrogë në Zhur të Prizrenit. Haradinaj ka shprehur ngushëllime për ...
RTSH | 29-Jan-2020 14:56
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka vizituar policin Artur Mrasori, i cili gjendet në Klinikën Intensive, i lënduar mbrëmë gjatë aksionit antidrogë në Zhur të Prizrenit. Haradinaj ka shprehur ngushëllime për ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved