ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/09/2020 06:34

Alarm edhe në Greqi/ Autoritetet gati për shfaqjen e rasteve me koronavirus

Alarm edhe në Greqi/ Autoritetet gati për shfaqjen e rasteve me koronavirus
Autoritetet greke janë në gjendje të lartë gatishmërie pas shfaqjes së disa rasteve të koronavirusit në Gjermani, Francë, por edhe në Turqi.
Top Channel | 29-Jan-2020 12:52
Autoritetet greke janë në gjendje të lartë gatishmërie pas shfaqjes së disa rasteve të koronavirusit në Gjermani, Francë, por edhe në Turqi.

Shqipëri/ Dyshohet rasti i parë me Koronavirus, reagon ministria
Ministria e Shëndetësisë ka reaguar me anë të një sqarimi në lidhje me një rast të dyshuar të koronavirusit në Shqipëria.
Top Channel | 29-Jan-2020 12:40
Ministria e Shëndetësisë ka reaguar me anë të një sqarimi në lidhje me një rast të dyshuar të koronavirusit në Shqipëria.

Studentja shqiptare në Kinë: Çdo ditë më duhet të raportoj për gjendjen time shëndetësore
“Çdo ditë më duhet të raportoj te punëdhënësi për gjendjen time shëndetësore, nëse kam shenja të prekjes nga koronavirusi“. Studentja Olta Myslymi, ka rrëfyer për Scan situatën që po përjeton në Kinë, aty ku është edhe ...
Telegraf | 29-Jan-2020 13:06
“Çdo ditë më duhet të raportoj te punëdhënësi për gjendjen time shëndetësore, nëse kam shenja të prekjes nga koronavirusi“. Studentja Olta Myslymi, ka rrëfyer për Scan situatën që po përjeton në Kinë, aty ku është edhe ...

U kthye nga Kina, mjekët tregojnë nëse është infektuar nga koronavirusi
Një shtetase shqiptare që ishte kthyer disa ditë më parë nga Kina, i është nënshtruar një kontrolli shëndetësor për t’u siguruar nëse është infektuar nga koronavirusi. Pas ekzaminimit, mjekët e Qendrës Spitalore ...
VizionPlus | 29-Jan-2020 12:06
Një shtetase shqiptare që ishte kthyer disa ditë më parë nga Kina, i është nënshtruar një kontrolli shëndetësor për t’u siguruar nëse është infektuar nga koronavirusi. Pas ekzaminimit, mjekët e Qendrës Spitalore ...

Dyshohet rasti i parë me Koronavirus në Shqipëri, reagon ministria
Sqarim: Nuk ka asnjë studente të shtruar në spitalin infektiv në Tiranë. Rasti i spitalit infektiv është një grua që ka udhëtuar 10 ditë më parë nga Kina dhe pas testimit mbrëmjen e djeshme rezulton me grip të thjeshtë ...
Lajminet | 29-Jan-2020 13:45
Sqarim: Nuk ka asnjë studente të shtruar në spitalin infektiv në Tiranë. Rasti i spitalit infektiv është një grua që ka udhëtuar 10 ditë më parë nga Kina dhe pas testimit mbrëmjen e djeshme rezulton me grip të thjeshtë ...

Dyshohet rasti i parë me Koronavirus në Shqipëri, reagon ministria
Ministria e Shëndetësisë ka reaguar me anë të një sqarimi në lidhje me një rast të dyshuar të koronavirusit në Shqipëria. Sqarim: Nuk ka asnjë studente të shtruar në spitalin infektiv në Tiranë. Rasti i spitalit......
Zeri | 29-Jan-2020 13:09
Ministria e Shëndetësisë ka reaguar me anë të një sqarimi në lidhje me një rast të dyshuar të koronavirusit në Shqipëria. Sqarim: Nuk ka asnjë studente të shtruar në spitalin infektiv në Tiranë. Rasti i spitalit......

Një serb preket nga koronavirusi, u largua nga Kina për në Indi
Një serb është prekur nga koronavirusi, por pas shpërthimit të tij ai vendosi të largohet nga Kina për në Indi. Nga Neë Delhi ai udhëtoi për në Goa dhe pasi u ekzaminua me koronavirus ai është izoluar në karantinë. Që ...
BalkanWeb | 29-Jan-2020 11:47
Një serb është prekur nga koronavirusi, por pas shpërthimit të tij ai vendosi të largohet nga Kina për në Indi. Nga Neë Delhi ai udhëtoi për në Goa dhe pasi u ekzaminua me koronavirus ai është izoluar në karantinë. Që ...

Përfundon në spital studentja shqiptare që u kthye dje nga Kina
Një studente shqiptare e ardhur së fundmi nga Kina është shtruar në spitalin e infektivit. Mjekët bëjnë me dije se ajo është prekur nga një grip i thjeshtë dhe nuk ka shenja të coronavirus. Ditën e djeshme janë nisur ...
Telegrafi | 29-Jan-2020 11:57
Një studente shqiptare e ardhur së fundmi nga Kina është shtruar në spitalin e infektivit. Mjekët bëjnë me dije se ajo është prekur nga një grip i thjeshtë dhe nuk ka shenja të coronavirus. Ditën e djeshme janë nisur ...

Studentja shqiptare në Kinë: Çdo ditë më duhet të raportoj për gjendjen time shëndetësore
“Çdo ditë më duhet të raportoj te punëdhënësi për gjendjen time shëndetësore, nëse kam shenja të prekjes nga koronavirusi“. Studentja Olta Myslymi, ka rrëfyer për Scan situatën që po përjeton në Kinë, aty ku është edhe ...
Gazeta Express | 29-Jan-2020 12:49
“Çdo ditë më duhet të raportoj te punëdhënësi për gjendjen time shëndetësore, nëse kam shenja të prekjes nga koronavirusi“. Studentja Olta Myslymi, ka rrëfyer për Scan situatën që po përjeton në Kinë, aty ku është edhe ...

Dyshohet rasti i parë me Koronavirus në Shqipëri, reagon ministria
Ministria e Shëndetësisë ka reaguar me anë të një sqarimi në lidhje me një rast të dyshuar të koronavirusit në Shqipëria. Sqarim: Nuk ka asnjë studente të shtruar në spitalin infektiv në Tiranë. Rasti i spitalit ...
Shprehja | 29-Jan-2020 12:18
Ministria e Shëndetësisë ka reaguar me anë të një sqarimi në lidhje me një rast të dyshuar të koronavirusit në Shqipëria. Sqarim: Nuk ka asnjë studente të shtruar në spitalin infektiv në Tiranë. Rasti i spitalit ...

Dyshohet rasti i parë me Koronavirus në Shqipëri, reagon ministria
Ministria e Shëndetësisë ka reaguar me anë të një sqarimi në lidhje me një rast të dyshuar të koronavirusit në Shqipëria. Sqarim: Nuk ka asnjë studente të shtruar në spitalin infektiv në Tiranë. Rasti i spitalit ...
TetovaSot | 29-Jan-2020 12:12
Ministria e Shëndetësisë ka reaguar me anë të një sqarimi në lidhje me një rast të dyshuar të koronavirusit në Shqipëria. Sqarim: Nuk ka asnjë studente të shtruar në spitalin infektiv në Tiranë. Rasti i spitalit ...

Dyshohet rasti i parë me Koronavirus në Shqipëri, reagon ministria
Ministria e Shëndetësisë ka reaguar me anë të një sqarimi në lidhje me një rast të dyshuar të koronavirusit në Shqipëria. Sqarim: Nuk ka asnjë studente të shtruar në spitalin infektiv në Tiranë. Rasti i spitalit ...
Alsat-M | 29-Jan-2020 12:09
Ministria e Shëndetësisë ka reaguar me anë të një sqarimi në lidhje me një rast të dyshuar të koronavirusit në Shqipëria. Sqarim: Nuk ka asnjë studente të shtruar në spitalin infektiv në Tiranë. Rasti i spitalit ...

Një serb preket nga koronavirusi, u largua nga Kina për në Indi
Një serb është prekur nga koronavirusi, por pas shpërthimit të tij ai vendosi të largohet nga Kina për në Indi. Nga Neë Delhi ai udhëtoi për në Goa dhe pasi u ekzaminua me koronavirus ai është izoluar në karantinë. Që ...
Arbresh | 29-Jan-2020 12:00
Një serb është prekur nga koronavirusi, por pas shpërthimit të tij ai vendosi të largohet nga Kina për në Indi. Nga Neë Delhi ai udhëtoi për në Goa dhe pasi u ekzaminua me koronavirus ai është izoluar në karantinë. Që ...

Erdhi nga Kina/ Studentja shqiptare shtrohet tek Infektivi, mjekët tregojnë nëse ka koronavirus
Një studente shqiptare e cila u kthye nga Kina pas përhapjes së koronavirusit aty është shtruar në infektiv. Pas ekzaminimit mjekët deklaruan se studentja shqiptare ka grip të thjeshtë dhe nuk ka koronavirus apo shenja ...
Lapsi | 29-Jan-2020 11:51
Një studente shqiptare e cila u kthye nga Kina pas përhapjes së koronavirusit aty është shtruar në infektiv. Pas ekzaminimit mjekët deklaruan se studentja shqiptare ka grip të thjeshtë dhe nuk ka koronavirus apo shenja ...

Studentja shqiptare e ardhur nga Kina shtrohet në spital
Një studente shqiptare e cila u kthye nga Kina pas përhapjes së koronavirusit aty është shtruar në infektiv. Mjekët pas ekzaminimit kanë bërë me dije për ‘News 24’ se studentja shqiptare ka grip të thjeshtë dhe nuk ka ...
Gazeta Observer | 29-Jan-2020 12:00
Një studente shqiptare e cila u kthye nga Kina pas përhapjes së koronavirusit aty është shtruar në infektiv. Mjekët pas ekzaminimit kanë bërë me dije për ‘News 24’ se studentja shqiptare ka grip të thjeshtë dhe nuk ka ...

Gruaja e ardhur nga Kina u shtrua në QSUT: Nuk është e prekur nga koronavirusi
Një grua e mbërritur nga Kina 10 ditë më parë në vendin tonë i është nënshtruar analizave, pasi dyshohej për koronavirus. Ndërkohë, burime për abcnews.al bëjnë të ditur se sipas ekspertëve analizat e detajuara të ...
ABCNews | 29-Jan-2020 11:47
Një grua e mbërritur nga Kina 10 ditë më parë në vendin tonë i është nënshtruar analizave, pasi dyshohej për koronavirus. Ndërkohë, burime për abcnews.al bëjnë të ditur se sipas ekspertëve analizat e detajuara të ...

Erdhi nga Kina, pacientja shqiptare shtrohet tek Infektivi, mjekët: Grip i thjeshtë, nuk ka koronavirus
TIRANË Një paciente shqiptare e cila u kthye nga Kina pas përhapjes së koronavirusit, është shtruar në spitalin infektiv në QSUT. Pas ekzaminimit, mjekët kanë bërë me dije për New24 se pacientja shqiptare ka grip të ...
BalkanWeb | 29-Jan-2020 11:31
TIRANË Një paciente shqiptare e cila u kthye nga Kina pas përhapjes së koronavirusit, është shtruar në spitalin infektiv në QSUT. Pas ekzaminimit, mjekët kanë bërë me dije për New24 se pacientja shqiptare ka grip të ...

Studentja shqiptare e ardhur, nga Kina, shtrohet në spital
Një studente shqiptare e cila u kthye nga Kina pas përhapjes së koronavirusit aty është shtruar në Repartin Infektiv. Mjekët pas ekzaminimit kanë bërë me dije për News 24 se studentja shqiptare ka grip të thjeshtë dhe ...
Indeks Online | 29-Jan-2020 11:54
Një studente shqiptare e cila u kthye nga Kina pas përhapjes së koronavirusit aty është shtruar në Repartin Infektiv. Mjekët pas ekzaminimit kanë bërë me dije për News 24 se studentja shqiptare ka grip të thjeshtë dhe ...

Studentja shqiptare e ardhur nga Kina shtrohet në spital – dyshohet për grip por jo per virusin kinez
Kina ditëve të fundit është goditur nga një virus i ri, i quajtur si Koronavirus. Nga ky vdiqën mbvi 100 njerëz derisa mijëra u infektuan, shkruan gazeta inFokus. Madje, shkak për të mos u përhapur ky virus janë izoluar ...
InFokusi | 29-Jan-2020 11:51
Kina ditëve të fundit është goditur nga një virus i ri, i quajtur si Koronavirus. Nga ky vdiqën mbvi 100 njerëz derisa mijëra u infektuan, shkruan gazeta inFokus. Madje, shkak për të mos u përhapur ky virus janë izoluar ...

Studentja shqiptare e ardhur nga Kina shtrohet në spital
Një studente shqiptare e cila u kthye nga Kina pas përhapjes së koronavirusit aty është shtruar në infektiv. Mjekët pas ekzaminimit kanë bërë me dije për News 24 se studentja shqiptare ka grip të thjeshtë dhe nuk ka ...
Gazeta Express | 29-Jan-2020 11:47
Një studente shqiptare e cila u kthye nga Kina pas përhapjes së koronavirusit aty është shtruar në infektiv. Mjekët pas ekzaminimit kanë bërë me dije për News 24 se studentja shqiptare ka grip të thjeshtë dhe nuk ka ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved