ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/09/2020 06:26

FOTOT: 9 metrat fatale që i morën jetën Kobe Bryant

FOTOT: 9 metrat fatale që i morën jetën Kobe Bryant
Helikopteri i cili i mori jetën Kobe Bryant, vajzës së tij 13-vjeçare Gianna dhe 7 personave të tjerë, humbi 600 metra lartësi në një minutë para se të përplasej me faqen e kodrës. Kështu deklaroi një zyrtare e Bordit ...
GazetaTema | 29-Jan-2020 13:44
Helikopteri i cili i mori jetën Kobe Bryant, vajzës së tij 13-vjeçare Gianna dhe 7 personave të tjerë, humbi 600 metra lartësi në një minutë para se të përplasej me faqen e kodrës. Kështu deklaroi një zyrtare e Bordit ...

Autoritet amerikane identifikojnë trupin e Brajant, helikopterit i mungonte sensori që sinjalizonte afërsinë me kodrën
Aksidenti tragjik me helikopter i së dielës që i mori jetën legjendës së basketbollit, Kobi Brajant e vajzës së tij Xhiana 13-vjeçe, ka tronditur mbarë botën. Së bashku me ta në bord ishin edhe shtatë persona të tjera. ...
Telegraf | 29-Jan-2020 11:30
Aksidenti tragjik me helikopter i së dielës që i mori jetën legjendës së basketbollit, Kobi Brajant e vajzës së tij Xhiana 13-vjeçe, ka tronditur mbarë botën. Së bashku me ta në bord ishin edhe shtatë persona të tjera. ...

Helikopteri i Kobe Bryant nuk kishte “sistem paralajmërues” të terrenit që do të kishte ndihmuar pilotin për të shmangur rrëzimin
Bordi Kombëtar i Sigurisë së Transportit (NTSB) ka njoftuar se helikopteri ku po udhëtonte Kobe Bryant së bashku me vajzën e tij, Gianna dhe shtatë persona tjerë, që gjeten vdekjen tragjike, nuk kishte sistem ...
Telegrafi | 29-Jan-2020 14:37
Bordi Kombëtar i Sigurisë së Transportit (NTSB) ka njoftuar se helikopteri ku po udhëtonte Kobe Bryant së bashku me vajzën e tij, Gianna dhe shtatë persona tjerë, që gjeten vdekjen tragjike, nuk kishte sistem ...

Identifikohet trupi i Kobe Bryant dhe tre personave tjerë
Pas ngjarjes tragjike, ku humbi jetën legjenda e basketbollit amerikan, Kobe Bryant, vajza e tij 13-vjeçare Gianna dhe shtatë persona të tjerë, autoritetet e shtetit amerikan vijuan punën për nxjerrjen e trupave të ...
Telegrafi | 29-Jan-2020 11:55
Pas ngjarjes tragjike, ku humbi jetën legjenda e basketbollit amerikan, Kobe Bryant, vajza e tij 13-vjeçare Gianna dhe shtatë persona të tjerë, autoritetet e shtetit amerikan vijuan punën për nxjerrjen e trupave të ...

Aktorja Evan Rachel Wood e quan Kobe Bryant ‘përdhunues’ pas vdekjes së tij
Aktorja e “Westworld”, Eva Rachel Wood, bëri një postim rreth Kobe Bryant në rrjetet sociale teksa përmendi rastin e sulmit seksual të basketbollistit në vitin 2003, vetëm disa orë pasi ish-ylli i NBA-së vdiq në një ...
Telegrafi | 29-Jan-2020 11:10
Aktorja e “Westworld”, Eva Rachel Wood, bëri një postim rreth Kobe Bryant në rrjetet sociale teksa përmendi rastin e sulmit seksual të basketbollistit në vitin 2003, vetëm disa orë pasi ish-ylli i NBA-së vdiq në një ...

Miqtë flasin për gjëndjen e Vanessës pas vdekjes së Kobe dhe Gigi
Më 26 janar, bota e sportit përjetoi një tragjedi të madhe! Legjenda e basketbollit amerikan dhe e skuadrës LA Lakers, Kobe Bryant, ndërroi jetë pasi helikopteri i tij mori flakë. Fatkeqësia u bë më e madhe, pasi u ...
Lapsi | 29-Jan-2020 12:49
Më 26 janar, bota e sportit përjetoi një tragjedi të madhe! Legjenda e basketbollit amerikan dhe e skuadrës LA Lakers, Kobe Bryant, ndërroi jetë pasi helikopteri i tij mori flakë. Fatkeqësia u bë më e madhe, pasi u ...

Kobe Bryant dhe bashkëshortja nuk fluturonin kurrë bashkë me helikopter
Kobe Bryant ishte përdorues i rregullt i helikopterit si mjet transporti, por ai dhe bashkëshortja Vanessa kishin bërë një marrëveshje që të mos udhëtonin kurrë bashkë. Zbulimin e bën revista amerikane “People”, e cila ...
GazetaTema | 28-Jan-2020 17:14
Kobe Bryant ishte përdorues i rregullt i helikopterit si mjet transporti, por ai dhe bashkëshortja Vanessa kishin bërë një marrëveshje që të mos udhëtonin kurrë bashkë. Zbulimin e bën revista amerikane “People”, e cila ...

Identifikohet trupi i Bryant dhe tre personave të tjerë, Nike surprizon
Nëntë persona humbën jetën tre ditë më parë në rrëzimin e helikopterit të Kobe Bryant, legjendës së basketbollit. Përveç tij dhe vajzës 13-vjeçare u shuan edhe shtatë persona të tjerë. Autoritetet amerikane po punojnë ...
ABCNews | 29-Jan-2020 11:10
Nëntë persona humbën jetën tre ditë më parë në rrëzimin e helikopterit të Kobe Bryant, legjendës së basketbollit. Përveç tij dhe vajzës 13-vjeçare u shuan edhe shtatë persona të tjerë. Autoritetet amerikane po punojnë ...

15:24 Gjithçka e djegur dhe shkatërruar, ja çfarë ka mbetur nga helikopteri i Kobe Bryant Në orët e vonë të...
Në orët e vonë të mbrëmjes së të mërkurës autoritetet arritët të nxirrnin nga mbetjet trupat e viktimave të aksidentit të rëndë me helikopter, ku gjetën vdekjen 7 persona, mes të cilëve legjenda e NBA, Kobe Bryant, dhe ...
Kosova Sot | 29-Jan-2020 15:31
Në orët e vonë të mbrëmjes së të mërkurës autoritetet arritët të nxirrnin nga mbetjet trupat e viktimave të aksidentit të rëndë me helikopter, ku gjetën vdekjen 7 persona, mes të cilëve legjenda e NBA, Kobe Bryant, dhe ...

G4shi publikon remiksin e “Safety” në bashkëpunim me Chris Brown
Vanessa dëshironte të kishte edhe një fëmijë të pestë, para vdekjes tronditëse të bashkëshortit të saj. Kobe Bryant kishte zbuluar se gruaja e tij, Vanessa dëshironte edhe fëmijën e pestë, shkruan TheSun, transmeton ...
GazetaBlic | 29-Jan-2020 15:08
Vanessa dëshironte të kishte edhe një fëmijë të pestë, para vdekjes tronditëse të bashkëshortit të saj. Kobe Bryant kishte zbuluar se gruaja e tij, Vanessa dëshironte edhe fëmijën e pestë, shkruan TheSun, transmeton ...

Aksidenti fatal i helikopterit të Kobe Bryant, hetuesit japin detaje të reja
Helikopteri i Kobe Bryant që u rrëzua në Kalabasas, Kalifornia, së bashku me tetë pasagjerë tjerë, po lëvizte me një ‘ndikim të lartë energjie’, njofton Bordi Kombëtar i Sigurisë së Transportit. Derisa hetuesit ...
Zeri | 29-Jan-2020 14:21
Helikopteri i Kobe Bryant që u rrëzua në Kalabasas, Kalifornia, së bashku me tetë pasagjerë tjerë, po lëvizte me një ‘ndikim të lartë energjie’, njofton Bordi Kombëtar i Sigurisë së Transportit. Derisa hetuesit ...

Zbulohet shkaku që çoi helikopterin ku ndodhej Bryant të aksidentohej
Helikopteri i Kobe Bryant nuk kishte një sistem paralajmërimi të terrenit që mund t’i kishte thënë pilotit se po binte drejt kodrës, tha të martën një zyrtar i Bordit të Sigurisë së Transportit. Jennifer Homendy ...
Gazeta Observer | 29-Jan-2020 13:58
Helikopteri i Kobe Bryant nuk kishte një sistem paralajmërimi të terrenit që mund t’i kishte thënë pilotit se po binte drejt kodrës, tha të martën një zyrtar i Bordit të Sigurisë së Transportit. Jennifer Homendy ...

Prindër, vajza, trajnerë: Biografi e shkurtër e nëntë viktimave të aksidentit tragjik me helikopterin e Kobe Bryant
Nëntë njerëz e humbën jetën të dielën kur po udhëtonin drejt një ndeshjeje basketbolli në Thousand Oaks, kur për shkak të kushteve të këqija të motit, helikopteri i tyre u rrëzua dhe u kaplua nga flakët në Calabasas të ...
Telegrafi | 28-Jan-2020 23:42
Nëntë njerëz e humbën jetën të dielën kur po udhëtonin drejt një ndeshjeje basketbolli në Thousand Oaks, kur për shkak të kushteve të këqija të motit, helikopteri i tyre u rrëzua dhe u kaplua nga flakët në Calabasas të ...

Zbulohen detaje nga momentet e fundit para rrëzimit të helikopterit të Bryant
Hetuesit e incidentit i kanë zbuluar detajet nga momentet e fundit të udhëtimit të helikopterit, që i la të vrarë Kobe Bryant, vajzën e tij 13-vjeçare dhe shtatë të tjerë. Helikopteri u rrëzua brenda 60 sekondave para ...
Koha.mk | 29-Jan-2020 13:38
Hetuesit e incidentit i kanë zbuluar detajet nga momentet e fundit të udhëtimit të helikopterit, që i la të vrarë Kobe Bryant, vajzën e tij 13-vjeçare dhe shtatë të tjerë. Helikopteri u rrëzua brenda 60 sekondave para ...

Repisti amerikan: Koben e vranë, gjithçka ishte e planifikuar
Shumë njerëz i kanë shfrytëzuar rrjetet sociale për ta komentuar vdekjen e legjendës së NBA Kobe Bryant, por repisti i këngës “Watch Me Nae Nae”, Silento, ka marrë vëmendjen me postimin e tij duke pretenduar se vdekja e ...
Koha.mk | 29-Jan-2020 13:29
Shumë njerëz i kanë shfrytëzuar rrjetet sociale për ta komentuar vdekjen e legjendës së NBA Kobe Bryant, por repisti i këngës “Watch Me Nae Nae”, Silento, ka marrë vëmendjen me postimin e tij duke pretenduar se vdekja e ...

Pesë gjëra që duhet t’i dini për gruan e Kobe Bryant
Vanessa Bryant ishte vetëm 37-vjeçare kur e humbi tragjikisht bashkëshortin e saj, Kobe Bryant, dhe vajzën e tyre 13-vjeçare në një aksident fatal me helikopter, më 26 janar të vitit 2020. Pesë-herë kampioni i NBA, Kobe ...
Koha.mk | 29-Jan-2020 13:25
Vanessa Bryant ishte vetëm 37-vjeçare kur e humbi tragjikisht bashkëshortin e saj, Kobe Bryant, dhe vajzën e tyre 13-vjeçare në një aksident fatal me helikopter, më 26 janar të vitit 2020. Pesë-herë kampioni i NBA, Kobe ...

Detajet e para të hetimeve: Bryant dhe viktimat mund të shpëtonin, piloti fluturonte ulët
Hetimet për aksidentin me helikopter që I morën jetën Kobe Bryant, vajzës së tij dhe shtatë personave të tjerë që ndodheshin në bord vazhdojnë, ndërsa me kalimin e orëve zbulohen të tjera detaje, që hedhin dritë mbi ...
BalkanWeb | 28-Jan-2020 13:31
Hetimet për aksidentin me helikopter që I morën jetën Kobe Bryant, vajzës së tij dhe shtatë personave të tjerë që ndodheshin në bord vazhdojnë, ndërsa me kalimin e orëve zbulohen të tjera detaje, që hedhin dritë mbi ...

12:26 Pesë gjëra që duhet t’i dini për gruan e Kobe Bryant Vanessa Bryant ishte vetëm 37-vjeçare...
Vanessa Bryant ishte vetëm 37-vjeçare kur e humbi tragjikisht bashkëshortin e saj, Kobe Bryant, dhe vajzën e tyre 13-vjeçare në një aksident fatal me helikopter, më 26 janar të vitit 2020. Pesë-herë kampioni i NBA, Kobe ...
Kosova Sot | 29-Jan-2020 13:03
Vanessa Bryant ishte vetëm 37-vjeçare kur e humbi tragjikisht bashkëshortin e saj, Kobe Bryant, dhe vajzën e tyre 13-vjeçare në një aksident fatal me helikopter, më 26 janar të vitit 2020. Pesë-herë kampioni i NBA, Kobe ...

Pesë gjëra që duhet t’i dini për gruan e Kobe Bryant
Vanessa Bryant ishte vetëm 37-vjeçare kur e humbi tragjikisht bashkëshortin e saj, Kobe Bryant, dhe vajzën e tyre 13-vjeçare në një aksident fatal me helikopter, më 26 janar të vitit 2020. Pesë-herë kampioni i NBA, Kobe ...
Gazeta Express | 29-Jan-2020 12:59
Vanessa Bryant ishte vetëm 37-vjeçare kur e humbi tragjikisht bashkëshortin e saj, Kobe Bryant, dhe vajzën e tyre 13-vjeçare në një aksident fatal me helikopter, më 26 janar të vitit 2020. Pesë-herë kampioni i NBA, Kobe ...

E dhimbshme, ky ishte plani familjar që kishin Kobe dhe Vanessa
Kobe Bryant kishte zbuluar se gruaja e tij, Vanessa dëshironte edhe fëmijën e pestë, shkruan TheSun, transmeton . Ylli i NBA, i cili vdiq në mënyrë tragjike nga një aksident me helikopter të dielën (26 janar), pranoi në ...
Lajminet | 29-Jan-2020 12:37
Kobe Bryant kishte zbuluar se gruaja e tij, Vanessa dëshironte edhe fëmijën e pestë, shkruan TheSun, transmeton . Ylli i NBA, i cili vdiq në mënyrë tragjike nga një aksident me helikopter të dielën (26 janar), pranoi në ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved